Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
9. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jupíííííííííí sem ti to řikala celou dobu ty 😉 tak na zítra držím moc palečky tfuj tfuj tfuj .........

japro
9. kvě 2014

@pedotra já jsem taky na první IVF byla jnde a ted 2 a 3 jsem u apolináře ...... nebyl to vubec problém přes mého gynekologa on si to vyžádal vypís karty a bylo to možná to udělají i v Caru já měla pauzu velkou tak bylo hodně času ..... určitě bych to zkusila .........

japro
9. kvě 2014

@alarada
@renda12 jj holky jsme 3 ve stejnej datum 🙂 se zeptám kdy hodláte testovat či budete čekat a až když bude zpoždění otestujete? tedy zda jste měli krátkej portokol

japro
9. kvě 2014

@pavlina1976 jj i já se přidám na tu vlnku 😉

japro
9. kvě 2014

@78marcela
@kvetinka84 jj holky já taky vždy testovala až po zpoždění 🙂 test doma neni a je to ......

japro
9. kvě 2014

@kvetinka84 no já sem na tom stejně prsa bolej a bříško občas vubec a občas ano jak když to mám dostat ale to sem tak měla od začátku stimulky taky taky nevím zada to je to či to 😀

jakoubekzdenka1711
9. kvě 2014

@japro jojo bojím se aby mi nějaký nepopraskal, dostala jsem ještě jeden fostimon a něco aby to nepopraskalo asi orgalutan prý to stojí kolem 1000,-- no uvidím, večer jsem si píchla pregnyl, mám strach, no prostě jsem poseroutka, nakonec mi odsají v narkoze a to se mi ulevilo, nevím jestli bych to za živa dala, no jsem zvědavá kolik budeme celkem platit, mám už z toho bobky, všechno si platím už sama tak uvidím, no a jestli tam bude nějaký to vajo a uchytí se spermouškem tak by mohl být et v pondělí, ale to je ještě brzo nad tím spekulovat, no uvidíme jsem jako na trních,včera jsem po příjezdu domů usnula a spala jsem až do 20hod.

japro
9. kvě 2014

@78marcela ahoj no jj teče to nestíhám měnit volžtičky jen mě přijde že od ET to ze mě jde méně nevím no a zavádím to co nejdál to jde umeju se a jdu 🙂

78marcela
9. kvě 2014

@japro no mě to právě přijde že to moc daleko nejde. Asi mám krátký ruce.

japro
9. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 jj orgalutran sem brala taky 🙂 jj to je fajn že u toho beuedš tedy spát zkus se nenervovat .... vím se mě to kecá 🙂 budu na tebe zítra myslet ...... to je super že ses vyspala asopn si tělo odfrklo 🙂 já při stimulce a po OPU taky jen spala a ted bych spala taky pořád 😀 to je z toho nic nedělání ......

japro
9. kvě 2014

@78marcela tak to dej nejdál co to jde 🙂

japro
9. kvě 2014

Jinak holky to testování // a radost mě už to potkala 2X poprvé náká náhoda normální cestou a asi 5 tt se to pustilo tomu se řiká to zamklé? byla sem na 3 dny ny čištění v nemocnici či jak se tomu řiká ..... jaké to bylo zklamání nemusím řikat ..... a loni v listopadu po IUI a najednou sem to nedostala a // užasné jen to bylo mimoděložně a manžel mě vezl do nemocnice v křečích ..... tak já se už moc těším až se to povede s dobrým koncem 🙂 a všen mám to moc přeji holky 🙂

japro
9. kvě 2014

@78marcela a jak bylo u rodiču ? u mě super dobré jídlo pak i procházka se psem do lesa a byla jsem tam až do 19h byl to super den sem se nařechtala 😀

78marcela
9. kvě 2014

@japro no u mě to tak slavné nebylo.

japro
9. kvě 2014

@78marcela no tak příště bude lépe 🙂

78marcela
9. kvě 2014

@japro no o tom pochybuji, ale už jsem na to zvyklá. 🙂

japro
9. kvě 2014

@78marcela tak to jo 🙂 četla jsem jakej sis včera udělala dobrej nákup to já mám doma pořád ale připoměla si mě cotage ..... dříve sem to vubec nejdela a poslední 3 roky na tom ujížím dobrej je z Penny a je za dobrou cenu a není moc tučnej 🙂

78marcela
9. kvě 2014

@japro tak z Penny ho neznam, můžu zkusit. Já mám ráda ze špáru jmenuje se Blanik a taky je levnější než ostatní. My taky kupujeme domů jogurty atd, ale většinou tak čtyři na týden. Ale když sečtu vše co jsem koupila včera, tak mám celkem 46 kousků. Vlastně už 44.. Včera jsem měla jeden tvaroh a dnes jeden jogurt.

japro
9. kvě 2014

@78marcela teda šikula 🙂 hmmm my tu na Kladně špár nemáme 😉

78marcela
9. kvě 2014

@japro my tu máme všechny možný obchody ve znojmě. Interspar mám nejradši. Mají tam kvalitnější potraviny než jinde. A Lidl taky mám celkem ráda.
ale ten včerejší mega nákup jsem udelala v Kauflandu, měli tam na všechny tyto věci slevu a přitom trvanlivost dlouhá, asi to je akční zboží, takže paráda.

japro
9. kvě 2014

@78marcela jj do kauflandu taky jezdíme na velkej nákup i ovoce a zelenina dobrá a vždy jak píeš něco v akci 🙂

alarada
9. kvě 2014

@japro
@renda12 Já budu testovat až o víkendu než půjdu na krev to je tak 17 - 18 května. Sice manžel se už ptal jestli bych náhodou nemohla testovat Já už jsem v minulosti zkoušela tolik testů, ale jenom tři z toho byly pozitivní. Pak bohužel všechno skončilo kvůli genetice - zasraný.

alarada
9. kvě 2014

@78marcela Já zavádím co mi prst stačí a pak asi půl hodiny ležím a nepřijde mi že by ze mě nějak tek

renda12
9. kvě 2014

@pavlina1976 ahojky to je 2 ivf

renda12
9. kvě 2014

@japro ahojky já měla krátky protokol a test budu dělat az 17.5.dřív ne to už má člověk jistotu

renda12
9. kvě 2014

@78marcela ahojky s tím utorog. si nelam hlavu je to tak u každé mělo by tam být něco naco to dáš a zasuneš a můžeš to tam nějak poštouchnout🙂 já ho letos už proto nechtěla tak mám takové pero to tam stříkne gel vytáhnu vyhodím a jeto .

renda12
9. kvě 2014

@japro ahojky tak já jsem doma stále ,ale ležela jsem jen v pondělí po transferu a trochu v uterý a jinak normálka funguju jsem na zahradě navařím jdu na procházku prostě klídek 🙂 tím že je mi dobře a nic necítím tak se nijak neomezuju samo že nic netahám ale radši.

renda12
9. kvě 2014

@alarada přesně já taky až v sobotu dřív to nemá smysl

japro
9. kvě 2014

@alarada jj šikula není kam pospíchat 🙂

78marcela
9. kvě 2014

@renda12 tak to s tím perem je mnohem lepší. držím pěsti na testování... 😉 😉 😉