Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
14. kvě 2014

@renda12 Jejda to je mi líto, že to nevyšlo ☹ měla jsem to tentokrát s tou MS stejně jako ty po týdnu krvácení a teda hnus jak silné 😒 tak to je dobře, že to jde i na pojišťovnu, aspoň tě tam pořádně proklepnou a promackaj 😉 takže chápu dobře, že už to máš i napsané? A to ti doporučili v caru?

kvetinka84
14. kvě 2014

@martas14 Jééé děkuji moc, moc si přejeme, aby bylo vše v pořádku

kvetinka84
14. kvě 2014

@japro děkuji za gratulaci🙂 Jsi hodná a neboj, za pár dní na tom budeme stejně. No ofiko testovat mám až v pátek, tak tam zavolám až v pátek, aby se nezlobili, že jsem testovala dřív.

jesie28
14. kvě 2014

@martas14
@japro
@renda12
@kvetinka84 Ahoj holky, tak mám to potvrzený i z krve, že se u nás dvojková vlna nekoná 😢 ☹ MS teda zatím nikde. Ach jo. Tak jsem z toho všeho tak zklamaná. Návrh byl na 3 IVF, ale až za měsíc, až se dají hormony do kupy. Ale jestli se na to seženou peníze, tak to vypadá spíš až na srpen. 😒 Na červenec máme zaplacenou dovču. Kolik IVF proplácí pojišťovna? Ještě jsem přemýšlela i nad IUI, ale nevím, jestli to má vůbec cenu.

jesie28
14. kvě 2014

@kvetinka84 moc ti gratuluji a přeji, ať mimi krásně roste 😉

kvetinka84
14. kvě 2014

@jesie28 To je mi líto☹ IUI musí posoudit CAR, ale když už jsi byla na IVF, tak myslím, že cenu nemá, to by tě na něj poslali dřív než na IVF. Na IUI musíš mít průchozí vejcovody a ovulaci. Nevím, jak to máš. Pojišťovna proplácí 3 pokusy IVF, ale pokud necháš u prvních dvou pokusů zavést jen jedno embryo, tak ti proplatí 4 pokusy

kvetinka84
14. kvě 2014

@jesie28 jééé děkuji za gratulaci, snad bude vše v pořádku

jesie28
14. kvě 2014

@78marcela Marcelko, až budeš oznamovat, že máš dvě čárky a prý zveš na tu véču, tak se taky dostavím. 😀 Mám to taky za rohem. 😀 😀

jesie28
14. kvě 2014

@kvetinka84 tak ovulaci mám, ale jen jeden vejcovod. 😒 Tak už máme teda jen jeden pokus, to moc dobré vyhlídky nejsou. 😢 No budeme se snažit přirozeně a pak uvidíme co dál. ☹

japro
14. kvě 2014

@kvetinka84 😀 jj tak v pátek budeš hrát na poctivku já mám testovat v pondělí 🙂

japro
14. kvě 2014

@jesie28 hmm to mě je moc líto.... nech si vše projít hlavou a držím palečky at vše brzo moc dobře dopadne 🙂 drž se 🙂

japro
14. kvě 2014

@renda12 ahoj to mě je moc líto držím palečky at to co nejdříve vše pomuže a že to platí pojištovna super to se hodí 🙂 drž se 🙂

kvetinka84
14. kvě 2014

@japro Tak budeš testovat až v to pondělí, nebo to taky zkusíš o nějaký den dřív?

japro
14. kvě 2014

@alarada ahoj tak jak se máš ty? 🙂

japro
14. kvě 2014

@kvetinka84 no Manžel má pracovní víkend a zatím jsme dohodlí že v pondělí budem doma obá a ráno to otestujem...... ale když sem tě tu dnes četla a koukala na foto tak snad to vydržím ale určitě to neudělám za jeho zády .... dnes mě volal a ptal se jak mě je já jsem ze všeho pořád tak na měko ......

jesie28
14. kvě 2014

@japro děkuji

78marcela
14. kvě 2014

@martas14 mě by stačila. Teď jedno a za dva roky druhý. Chci si to užít, když na to člověk tak dlouho čeká, což si myslím, že u dvojčat bych si to moc neužila. I když to ma určitě taky nějaká pozitiva.
Tak už chápu jak jsi to myslela. Jasné předam dvojnásobné čárky a tobě klidně i bonus.. 😀

78marcela
14. kvě 2014

@jesie28 holka, moc mě to mrzí, že ti to nedopadlo. Snad to tedy bude do třetice všeho dobrého a zlého. Moc ti držím pěstí, aby to dopadlo příště lépe.
A s tou večeri holky počítám, jasné
@martas14

renda12
14. kvě 2014

@martas14 ahoj ne to mi doporučila známá ve zlínském caru nám řekli že zabere pouze ivf v našem případě nic jinýho takže tam už nejdem uvidíme napsala mi to doktorka stím že je to jasný a není v tom problém

renda12
14. kvě 2014

@japro jj to je dobře,nemusíme pořád jen mi platit🙂

renda12
14. kvě 2014

holky nchodíte někdo do brna na helios nebo olomouc fakultní nemocnice???

lucijete
14. kvě 2014

@78marcela já plánuji testovat nejdříve příští týden v úterý - dnes jsem 2 den po ET tak to budu 8 den po ET, měli jsme prodlouženou 6 denní kultivaci....tak snad by se tam mohlo něco ukázat, nebo možná ještě později ať je to jisté🙂 @kvetinka84 moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!! Snad se brzy přidám!

78marcela
14. kvě 2014

@lucijete ja asi taky budu zkoušet dříve. Chci zkusit středu ráno.

martas14
14. kvě 2014

@renda12 aha, takže chcete i měnit car? Kolikaty jsi toto měla pokus? já chodím do Brna na Obi, ale na Helios jsem slyšela dobré reference...

martas14
14. kvě 2014

@78marcela já beru i bonus, můj by z toho sice zkolaboval, ale sranda musí být i kdyby na chleba nebylo 🙂
Ale dobrá u tebe to vezmem klidně po jednom 🙂

renda12
14. kvě 2014

@martas14 tak 2 ivf takže máme jen jeden vždy se dávalo 2.nevím už v nich nemám důvěru po takové době s ničím nepřišli jen stále u vás je možné pouze ivf...a přitom tvrdí že nám nic není i manžel už má dobrý sper.tak uvažuju nad tím heliosem a nebo fakult.olomouc

suzik161
14. kvě 2014

@kvetinka84 strašně moc gratuluji a s dovolením si pár bacilů chytnu 😀 super, vlna se pomalu rozjíždí

martas14
14. kvě 2014

@jesie28 tak to mě mrzí, že to nějak nedopadlo ☹ no ivf jsou hrazeny bohužel jen tři cykly, je to fakt hnus tak málo když se nedaří.... Ale pak jsou i ty minimalky a tam se to cenově asi taky ještě dá, ale my bohužel musíme na operaci kvůli těm spermiim, takže mojeho už nedotlacim ani do toho třetího pokusu, pokud nám to teď nevyjde ☹
Tak to je dobře, že do toho ještě pujdete a srpen je za rohem holka takže se vydovolenkujes a hups zase do těhotneni a tentokrát už na devět měsíců 😉

martas14
14. kvě 2014

@renda12 máš pravdu po dvou nevydarenych pokusech bych taky chtěla změnu, to každopádně a měla jsi i nějaké kety?

renda12
14. kvě 2014

@martas14 ne neměla jsem jen iui a ivf a po prvním nvydařeném ivf řekli že nám nic jiného nezabere než ivf a to bylo celé a přitom jsme oba ok