Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
19. kvě 2014

@78marcela
@suzik161
@martas14
@jesie28
Holky, zemřel nám strejda. O mém těhotenství neví vůbec nikdo, jen manžel. No a oznamovat se mi to teda vůbec nechce, nemám to ani potvrzené od dr. Navíc na tom pohřbu bude široká rodina, takže by se to dozvěděli hned všichni. No momentálně to vypadá, že na pohřeb stejně nebudu moct, protože nemá kdo hlídat našeho syna, táhnout 21m dítě na pohřeb mi přijde nesmysl, nevím, co bych s ním dělala celou mši v kostele, navíc po obědě chodí spát. No a vzhledem k tomu, že celá rodina jde na pohřeb, tak nemá kdo hlídat.

kvetinka84
19. kvě 2014

@alarada moc mě mrzí, že to nevyšlo ☹

kvetinka84
19. kvě 2014

@jesie28 četla jsem, že se to dá zjistit i ambulantně v ordinaci v CARu, že ti fouknou do dělohy nějaký vzduch a pak poslouchají, nebo sledují na UZ (to si teď nejsem jistá, co pak dělají) jestli ten vzduch prochází do břicha. Víc o tom ale nevím, mě to nikdy nedělali. Já byla na laparoskopii a tam mi tu průchodnost zjistili

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 me to taky teď doporučili, tak ho beru.ale přijde mi ten nosifol dost drahý

martas14
19. kvě 2014

@78marcela víš jak to se rychle zapomíná, takže už vím prd 😀 já zatím ještě véču nezavrhla, já ještě věřím 😉

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 me to taky teď doporučili, tak ho beru.ale přijde mi ten nosifol dost drahý
@alarada je mi to moc líto holky.

jesie28
19. kvě 2014

@78marcela ta cena je fakt mazec. Já si teď objednávala 5 balení/ks za 319kč 😒 No jo, ale co by jsme pro mimi neudělaly že. 🙂

martas14
19. kvě 2014

@kvetinka84 no vidíš tak se to vyřešilo samo, prostě doma hlídáš malého, máš pravdu, že takové prt'atko na pohřeb nepatří...

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 však ona bude, neboj. Akorát nevím kdy.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela no on ani ten femibion 800 není zrovna levný a brala jsem před etem aspoň tři čtyři balení 😒
@jesie28

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 no já ho měla z Car za 419, pouhých 20sáčku. Nakonec jsem podle složení zjistila, že něco skoro stejného už mám doma z Missivy za poloviční cenu a 30sáčku.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela hlavní je věřit, že bude 😉

martas14
19. kvě 2014

@alarada taky mě to mrzí holka ☹ a máte mrazacky ?

jesie28
19. kvě 2014

@kvetinka84 já jsem právě na laparoskopii byla taky, ale před prvním IVF. Když jsem se teď ptala doktorky, jestli můžu otěhotnět přirozeně, tak mi doporučovala zkouknout průchodnost vejcovodů. U mě už teda jen jednoho 😒 Říkala, že IVF je jistější. To jsem fakt viděla, když nevyšlo. 😠 Nechce se mi kvůli tomu jezdit až do CAR.

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 no není. Nechápu proc je to tak drahé. Kdyby to aspoň vyšlo. Nelituji těch 70tisíc, co už jsme do toho dali. Hlavně kdybych si už mohla chovat výsledek.

jesie28
19. kvě 2014

@martas14 ten beru teď taky. Ono to je cenově asi stejný, jen ten Femibion je aspoň na měsíc. V tom Nosifolu je něco navíc za vitamín, nebo nevím co to je. 🙂

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 a kolik jsi měla IVF?

martas14
19. kvě 2014

@jesie28 no mám se všelijak Hani, taky tomu pořád nemůžu uvěřit, že to opravdu nevyšlo, jsem v takovém divnem transu 😒 ano mám ještě mrazacky, ale pokud to nevyjde, tak už další pokus nebude a to mě hrozně ubiji, ty aspoň s manželem do toho pujdete do třetice i když je to náročné ale určitě se vám to z čerstvých povede...hlavně mi pak nezapomen napsat budu držet palce moc, moc..

kvetinka84
19. kvě 2014

@jesie28 Tak pokud bydlíš v nějakém velkém městě, tak třeba ti to udělají na gyndě i tam. Já jsem z malého města, tady podle mě nic takového nikdy nedělali a nemají na to ani vybavení, takže jedině v CARu

martas14
19. kvě 2014

@78marcela JoJo přesně tak, nelituji ani kačky ..navíc mě to už ty sladké plody přineslo, ale je to hnus tolik peněz za vše 😒

martas14
19. kvě 2014

@jesie28 s tím profouknutim vejcovodů jsem teda vždycky četla jen, že se to dělá v car, takže nevím jestli ještě jinde by ti to udělali, ale na klasické gynde si nemyslím, na to bude potřeba určitě nějaký lepší utz nebo tak něco...

jesie28
19. kvě 2014

@78marcela Marci teď jsem byla na druhým. První vyšlo, ale tohle druhý bohužel ne.
@martas14 u mě je to stejný. Vím, že můžu jít ještě jednou, ale co když to taky nevýjde ☹ Celá částka za IVF se mi už dávat nechce. Takový boháči nejsme. Je to všechno takový ubíjející. Teď má rodit kamarádka, druhá má 2 měsíční mimčo. Neteř se mě ptala, kdy budeme mít druhý, už ani nevím, co jsem odpověděla, jen mě zůstala v hlavě její odpověď, že se málo snažíme. Kdyby všichni věděli, co nás snažení o mimčo stojí úsilý a nervů, tak by drželi klapačky. A zase byl bulící den. ☹

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28
@martas14 já teď taky potkala dnes i včera kamarádky co jsem asi dva roky neviděla, obě mají děti, a taky se ptaly proc my nic. Já zase slyším že nechceme protože jsme pohodlní a peníze jsou nám přednější a cestovat bysme už tak nemohli a to se nám asi nechce přestat..

martas14
19. kvě 2014

@jesie28 přesně vím o čem mluvis holka, už jsem to tu psala, že kamoska mi v pátek oznámila, že je zase těhu a celkově je tu teď kolem boom břichatych tehulek tak ten můj ročník co pravě čekají to druhé 😒 já už tak trochu nadhazuji, že chceme jedináčka, aby těch otázek bylo míň, sice mi moc lidí možná nevěří, ale aspoň to už jako víc nerozebírají, ale vnitřně mě to samozřejmě rve, že nechci žádného jedináčka, že toužím po druhém možná víc než oni ☹ no ty peníze nejsou vůbec lehké to máš pravdu a co třeba ten nativ? Ten je levnější né, to je ještě taková ta varianta jak pomalu ket

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28 přitom jezdíme jen tak protože musíme nějak vyplnit prázdné dny. Všechny dovolené bych vyměnila za dítě.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela no toto zas slyším od rodiny, že jsem na druhé pohodlná a že to druhé určitě nechci abych nemusela zase v noci vstávát a mohli jsme zas cestovat 😠 kdyby jen měli potuchy

jesie28
19. kvě 2014

@78marcela
@martas14 ty lidi prostě nechápou, že můžou být problému a pořád se budou vyptávat. Ten kdo má děti přirozeně a nemusí se o ně nějak moc snažit, tak tohle nikdy nepochopí. Já mám vždycky sto chutí jim nadat, ať se starají o sebe, že to prostě nejde tak, jak by jsme chtěli. Kdyby to šlo, tak už mám třeba i třetí dítě. Já toho jedináčka taky nechci. Jak se říká, jedináček je pro strach. ☹

jesie28
19. kvě 2014

@martas14 jo to taky slyším, ještě tu holčičku si musíte udělat.... Fuj zase se musím akorát rozčílit!!
@78marcela to chápu, člověk by za dítě vyměnil všechno. ☹

78marcela
19. kvě 2014

@jesie28
@martas14 chápu Vás, taky jsem chtěla více děti vždycky. Teď by mi stačilo jedno. Určitě bych pak přišla s tím že chci další ale teď...aspoň jedno, klidně jedinácka.. Ach jo.

jesie28
19. kvě 2014

@78marcela neboj, za pár dní nám budeš hlásit dvě čárky na testu. Ty tu naši smůlu musíš prolomit 😉