Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

alarada
27. kvě 2014

@martas14 Ještě ne, myslím si že nám to řeknou až na kontrole.

alarada
27. kvě 2014

@lili_2 Já jsem hned po OPU naskočila na neschopenku. V práci už na to čekali, vědí o naší situaci a dokud jsem nepřinesla neschopenku tak nemohly hledat náhradu. A ani nepočítají že se vrátím do práce. Už nám to moc přejí.

alarada
27. kvě 2014

Holky tak už konečně některá protrhněte tu smůlu. Vždyť to už není možný.

Jo jo my holky toho musíme tolik vydržet. Já po každém neúspěchu jsem myslela že už nemůžu jít dál. Pak jsem se vyřvala, vyvstekala, uklidila celý barák a druhý den už jsem plánovala a těšila se jak to budeme zkoušet dál. A jestli budeme znovu píchat injekce tak se na ně taky těším 😖

pavlina1976
27. kvě 2014

Ahoj děvčátka, to snad není ani možný, jak se ten květen a duben nepoved 😠 . Ach jo. Je mi to líto moc za nás za všechny ☹ . Jj musíme bojovat dál, nedá se nic jiného dělat 😕 . Ale jak píše @martas14 tak teď si budeme na záda dejchat se sliznou 😀 😀 . To je fakt krásný výraz Martinko 😀 . Tak to vypadá děvčátka, že já červen se ketíkem začínám? Je to tak? Nebo máme nějaký předvoj? Měla bych mít bobánka u sebe 9.6. 😉 . Holky jestli to zas rozjedu špatně tak fakt už nevím 😕 . Tohle není normální! Věřím, že ten červen bude prostě pouzitivní ve všem a hlavně pro nás tady ve // 😉 . Všem držím palce a pěsti a všechno!!!!!!

pavlina1976
27. kvě 2014

@kvetinka84 Těším se na fotečku z utz 😉 . Srdíčko bude mlátit jak zvon 😉

pavlina1976
27. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Moc mě to mrzí ☹ . Ale ještě trochu nějaká naděje tam je dokud není ms 🙂 . To víš, co na to říct no ☹ . To byl ale hnusnej květen 😠 . Přejde to a půjdeš do dalšího boje jako my všechny tady 😉 . Musíme to prostě dát 😉

martas14
27. kvě 2014

@alarada ti vás teda napínaji 😉 ale určitě tam nějaký sikulka v lediku čeká.... A kdy jdete na kontrolu? A chceš pak hned jít do ketu, nebo až v červenci?

martas14
27. kvě 2014

@karolakmn aha takže už jste na to chtěli jít minulý měsíc v přirozeném cyklu? Tak to mě mrzí, že nastaly nějaké komplikace... Příště už to bude určitě na jedničku i s tou koncovkou 😉

jakoubekzdenka1711
27. kvě 2014

@pavlina1976 nemyslím, že mám naději, už mám domluvené, že se můžu stavit ve čt na krev k dr tj. 14,den po et., abych nemusela jezdit do brna, jinak večera mě bolelo břicho večer jako na ms, a dnes už docela v pohodě sem tam tlak, ms mi nepřijde dokud nepřestanu si píchat agolutin, prsa mě pobolívají hlavně bradavky, jinak mě není nic, takže po tt jsem to beznadějné, všechny příznaky jsem si vsugerovala, co na to říci, byla jsem už samoplátce takže jsme se vycinkali a další ivf na to opravdu už ani nenašetřím, takže je to na prd. ale vy jste více bojovnější než já, takže do boje a hodně štěstíčka, já už jsem svůj boj totálně prohrála, hold mi nebylo souzeno mím bobánka ☹

martas14
27. kvě 2014

@pavlina1976 JoJo Pavli, ty začínáš a možná zároveň s @japro ta jde ve středu na kontrolu slizny, ona to má v přirozeném cyklu...pak já, no a nevím kdo je pak na řadě, myslím, že tu psalo víc holek, že jdou taky v červnu hned na to, ale teď tu dlouho nikdo nic nepsal....a neboj určitě nám to tu pěkně nastartujes holka, úplně vidím ty tvoje dvojky // už teď 😉 😀

lili_2
27. kvě 2014

@alarada Jak dlouho trvá od odsátí vajíček k fransferu? Já měla za to, že ti odsajou vajíčka a druhý den dělají transfer. Zaberou jednotlivé kontroly u CARu celý den a budu schopná jet autem a nebo mě bude muset manžel vozit? Máme CAR 50 km. Kolik uběhlo týdnů od první návštěvy v CARu než ti udělaly první transfer?

japro
27. kvě 2014

@martas14 jj to jo tak čekám taky jen dobré zprávy těch 10 jak píšeš 🙂 to nám uteče budeš mě šlapat na paty 🙂

japro
27. kvě 2014

@lili_2 počkej jak cukat na propustku máme nárok ne ? no todle u mě nikdo nic neřiká a jestli tak má smulu 😀 nemarodím neflákám se jsem dříč tak si to vyberu jinak 🙂

japro
27. kvě 2014

@lili_2 no po odběru vajíček 2 - 5 dní tuším 5 je prodloužená kultivace u nás to rozhoduje doktor kdy ET bude podle toho jak na tom jsou bojovníci aby šlo k mamince nejlepší 🙂 kolik dní od první náštěvy je to má každej uplně jinak ....... ale vše ti řeknou jak tam pujdeš kdy jdete ? a už víš na 100% že vás čeká IVF ?

martas14
27. kvě 2014

@japro teď už to utíká celkem rychle horší to bude zas po tom ketu 😅 akorát mám obavu, že já půjdu na transfer a vy už budete lovit dvojky // na testu 🙂 ale to nevadí, hlavně, že mi tam jedny taky podržíte 😀 a už nikdo nepsal, že jde taky v červnu? Možná ještě @suzik

pavlina1976
27. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Aha ☹ . Taky jsme měli poslední hrazený pokus, ale měli jsme obrovské štěstí, že se povedli mrazáčci. Jinak bych taky skončila. I když já už dceru mám......Manžel nemá miminko ☹ .Je mi to moc líto ☹
Ale stejně si myslím, že něco našetříte a můžete jít za rok 😉 zase bojovat o miminko. Je to hrozně těžký pro nás pro všechny tady ☹ . Hodně sil a přeju, aby jste brzo našetřili a šli jste pro to miminko 🙂

pavlina1976
27. kvě 2014

@martas14 Ahoj Martinko, to si piš, že budeme lovit dvojky a že je máš taky jistý 😀 . Takže japro zahajuje plodnou sezonu, tak to je parádička 😉 . To čekání po ket a já už se toho děsím teď holka zlatá. Já se zblázním, jestli budu mít zase // a pak budou slábnout a zase to to mimi vzdá 😠 . Mě už fakt trefí šlak 😠

martas14
27. kvě 2014

@lili_2 od odběru vajíček je to 2-5 dnů určí embryolog kdy nejlépe zavést, je to i podle počtu a kvality vajíček, to ty nijak neovlivníš.....u nás v car kontrola zabrala hodinu v osm na krev, pak hned na utz a s papíry rovnou do velké čekárny na konzultaci s doktorem co a jak dál, takže super rychlovka, normálně jsem to zvladala na propustky, že chodim jako k zubaři 🙂 mám to taky kolem 60 km do car a doprovod je tasm potřeba hlavně na opu a et, jinak ho mít nemusis, já ho neměla ani tak odridila jsem si to sama, akorát ten provoz po Brně je naprd ...no a u nás se na nic v caru nečeká zavolas si jen před MS kdy dojdeš a že bys chtěla jít tento měsíc a pak už si jedes 2DC pro hormony....

japro
27. kvě 2014

@martas14 neboj se nic .... no já budu moudrá zítra zatzím ještě nevím 🙂 ale hned jak budu doma napíšu .....

78marcela
27. kvě 2014

tak jsem psala doktorovi do Car, prý se mám objednat ke konzultaci, a volný termín má až poslední týden v červnu. Jsem z toho docela neštastná, celý měsíc zase čekat na pitomou konzultaci,, pak než zase dostanu ms další tři týdny a pak bych se docela vsadila, že mi řeknou, že přes léto žádné zákroky nedělají...chce se mi řvát....
@japro
@martas14
@pavlina1976
@alarada

japro
27. kvě 2014

@78marcela sakra jj to chápu ..... no u nás se o prázdniny nic velkého neděje ale to jsem si myslela že je jen ve státním a že v soukromém Caru se jede normálně ..... asi sem se tedy pletla ☹ a to jdeš už do toho nového caru ? jak si chtěla ? ted v tom mám bordel 🙂

78marcela
27. kvě 2014

@japro ne, ještě jsem v tom starým.

esperanza7
27. kvě 2014

Ahoj holky, mohu se přidat? Včera jsem byla na punkci, v sobotu snad transfer. Je to mé první IVF po dvou neúspěšných IUI. Včera jsme měli 18 oocytů, dnes jich je 12, všech oplodněných, ovšem zítra si máme zavolat, jak to dopadlo přes noc. Jelikož čerpáme pouze ze zamražených spermií, nemůžeme si moc vyskakovat, nemáme jich až tak moc... Ráda se k Vám přidám do diskuze..... přeji již jen pozitivní zprávy od všech!!! 😉

suzik161
27. kvě 2014

@martas14 Já bych ,měla jít až na konci června, 14.6. přijde MS a to budu nějak začínat. Aspoň si dojedu školní rok sama a nebudu to muset zase někomu nechávat. 😉 Všechny vás tady sleduji a držím palce!!!

japro
27. kvě 2014

@esperanza7 ahoj děkujem a vítej tu 🙂 tak tedy jsi ten náš posel co tu roztrhne tu velkou vlnu // hurááááááááááááááá 😀 držím moc palečky ..... maražené no duležité je že vubec jsou a doufám že budou bojovníci a krásně porostou 🙂 a tel je zítra na jedničku ...... já jsem po 3IVF a zítra pojedu na UTZ když bude vše ok a hlavně sliznice tak bude KET máme jednoho mrazáčka 🙂

suzik161
27. kvě 2014

@78marcela
@japro Mě taky řekli, že v létě toho moc nedělají. A mám soukromí taky

japro
27. kvě 2014

@suzik161 aha no u nás celkově svátky a prázdniny je nic moc ale fakt jsem myslela že to je právě jen u nás na státním ..... no jsem chytřejší 🙂 no já doufám že bude zítra vše ok a sněhuláček to zvládne tak to dáme ještě do prázdnin 🙂

japro
27. kvě 2014

@kvetinka84 no tak kde pak tě máme tu číhám na foto a dobré psaní 🙂 ty naše štěstěno 🙂

lili_2
27. kvě 2014

@japro ze zákona zaměstnavatel musí umožnit zaměstnanci navštívení lékaře pokud nelze návštěvu provést mimo pracovní dobu, ale už se nikde nepíše, že ti zamestnavatel musí uznat propustku. On ti umožní navštívit lékaře, ale pokud je zaměstnavatel pes tak si to musíš napracovat a jelikož jsem v naší firmě první, která jde na umělko, tak neví jak se ke mně maji zachovat, jak nastavit mantinely. Oni si totiž myslí, že CAR neni lékařská péče, protože vlastně nejsem nemocná, ale jenom chci děti.
Na konzultačku jdu ve čvrtek a tam se doufám dozvím co bude dál. Na IVF půjdu asi určitě, protože při laporce mi zjistili neprůchodnost vejcovodů.

japro
27. kvě 2014

@lili_2 to mě zjistili taky a odstranili to ....... tobě to nejde? no asi ne promin že se tak hloupě ptam ..... no asi to máte tedy jinak u nás v kancelářích to něvědí že chodím do Caru na razítka je prostě nemocnice fakultní ...... kam chodím sem řekla jen mému Mistrovi (kamarád)