Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

kapunka
8. bře 2009

ajo.. 😎 😎

kapunka
8. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 volat a asi ket

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET březen, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

luly3
8. bře 2009

ahojte ketačky 😅

ixi
8. bře 2009

ajoj kocky 😀

luly3
8. bře 2009

ahoj ixi ako sa darí aj budeš testovat????

musilka
9. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 volat a asi ket

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET březen, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

milena26
9. bře 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš tááák transfér proběhl... máme v pupíku krááááásná 2 embrijka,jedno je morulka a to druhé ho zdárně dohání říkal pan embriolog .... (to druhé bylo sedmibuněčné....tři buňky odumřeli při rozmražení a tak si mysleli,že to zabalí a přestane se vyvíjet,ale on je prý bojovníček a nevzdal to a už se pak začal zase dělit a dohání morulku) ,takže jsem si v práci dala dovču tak budu doma 14 dní ,jinak máme ještě 2 sněhuláčky v zásobičce 🙂

milena26
9. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET březen, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

kapunka
9. bře 2009

ahoj - já jdu na KET ve čvtrtek - dneska ještě nebyla OVu, tak mi asi proto nasadili utrogestan...???? 😝

kapunka
9. bře 2009

ČEKATELKY NA //:
Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

ČEKATELKY NA KET:
Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, nebereme nic jen chilli a babyplan, další KET 12.3.

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

milena26
9. bře 2009

kapunko oni před ET a KET nasazují utrogestan je to normoš,ale kvůli ovu to asi nebude 😉

kapunka
9. bře 2009

no já jsem při ET i při KET měla totiž utroš až po transferu 😒

milena26
9. bře 2009

až po jo ? to měho při ET taky nasadili před ...myslím,že po OPU jsem ho začala užívat...

lubkaeck
9. bře 2009

Ahojte KETacky 😀

dnes bolo SONO- sliznica 10,2mm, KET 13.3., beriem Estrofem 3x1, kys.listovu 1x2, pyridoxin 1x2 a od zajtra utrogestan 3x1 😉

milena26
9. bře 2009

ubkaeck vítej mezi náma ketackama 😉 a pokud chceš,tak se hoď do tabulky ať jsi mezi námi. A gratulace k tak krásný sliznici a budeme držet palečky ju 😉

katuska23
9. bře 2009

ahoj holky,

mil tak gratuluju k miminkům a ať se tě nepustí 😉

zítra jedu na sliznici tak by se mi hodila k narozeninám nejmíň 8mm 😵

lub vítej mezi námi

milena26
9. bře 2009

Katuško ahojky tak nejprve tedy všechno nejlepší k narozkám a krásná sliznice by se fáákt hodila 😉

díky a doufámže mimísci budou bojovat dáááál 😵

jinak jak to probíhalo.... sestřička si pro mě přišla a šli jsme na sál ,pak paní doktorka byla na záchodě,tak jsme popovídali s panem inženýrem embriologem 😀 řekl mi,že se nám rozmrazili dvě a jestli chceme obě zavéést,tak jsem řekla každopádně obě dvě,že si je prostě obě odvezu domů 😀 tak se tak hezky smál a pak jsme se ho ptala jak jsou ti naši chlapáci velcí,tak řekl nooo ten jeden už je morulka a ten druhý při rozmražení tomu odumřeli 3 buňky,(před zamražením byl sedmibuněčný) ,tak jsme mysleli,že to vzdá,ale začal se dělit dál,takže bojuje a statečně dohání morulku,tak pak ještě než přišla dr ze záchodu a já už seděla na lehátku,tak mi je ukázal na té velikánské televizi a já byla úplně unešená,páč mi je při ET takhle krásně neukázali....tak jak byli v té misce a oni tam plovali,tak tan jeden nám furt utíkal to byla ta morulka,tak pan embriolog furt zase chodil k mikroskopu aby jsme je viděli...no prostě náádhera 😵 😵 😵 😵 takže doufám,že si to půjdeš brzy zopakovat ty 😉

kapunka
9. bře 2009

já měla dnes sliznici přes 10mm a ten jeden folík měl 24mm 😲

milena26
9. bře 2009

jinak jsem ještě zapoměla... pak když paní doktorka přišla,tak skoukla UTZkem dělohu a hledala asi pelíšek aby věděla kam má ty naše bobásky šoupnout,pak zavedla ....no teď si nevzpomenu ani to co mi zavedla,ale no tooo jako když ti dělají stěry.....) to bylo docela bolestivé a pak zavedla katetr a šoupla mimísky do pupíku 😉 😵 musela jsem mít plný močový měchýř aby to šlo líp samo a pak jsem musela minimálně 15 minutek ještě hajat v pelíšku a pak jsem si mohla dojít na wc a ještě jsem pak chvíli ležela ,pak mi paní doktorka donesla zprávu a mohli jsme jít domůůů 😵

milena26
9. bře 2009

kapunko,tak to jsi měla krááásnou sliznici a ještě hezčí folík ....tiše závidím 😉 😵 🙂 v dobrém samo

katuska23
9. bře 2009

mil to si děláš srandu ty jsi je viděla?to je krásný 😵 já se tak bojím aby ten náš bobek vydržel 😔 a ono to bolí? 😅 kdyžtak mi napiš do IP 😉

kapunka
9. bře 2009

😀

milena26
9. bře 2009

ten katetr vůbec necítíš,ale jak zaváděj ty kleště nebo jak se to jmenuje pořát jsem si nato nevzpoměla 😀 klidně můžeme písat tady mě to neva
jo jo viděla jsem je a to jsem byla úplně mimo,to jsem nečekala ,to se embriologovi povedlo takový překvápko a když jsme odjížděli ze sálu,tak říká z toho malého okínka,tááák a jste těhotná 😉 🙂
nebooj on to jistě zvládne bude to šikulka a velký bojovníček uvidíš,hlavně klid a žídný stresík mamino 😉

kapunka
9. bře 2009

já jsem je viděla vždycky na obrazovce vedle lehátka... 😀 😀 😀 😀 ted si je i vyfotím 😝

milena26
9. bře 2009

jééé krupi to je nápadíček,škoda,že mě to taky nenapadlo 😅 😉

katuska23
9. bře 2009

mil tak to je fakt mazec úplně mě to rozbrečelo

milena26
9. bře 2009

katu ,neplkakej,vždyť se dočkáš taky a budeš mít sněhuláčka v pupíku taky brzy 😉 je to úžasnej posit prostě nepopsatelnej a ty to brzy taky prožiješ,uvidíš 😵

katuska23
9. bře 2009

mě to prostě hrozně dojalo já mám hrozný strach ☹

kapunka
9. bře 2009

A FOŤTE....stejně jsou podle mě všechny embýsové stejný... 😎

milena26
9. bře 2009

katu nebooj vždyť máš na koníkovi velkou oporu a my stojíme při tobě neboooj 😉
kapunko ,to asi jooo to máš pravdu 😀