Kdy aplikovat Ovitrelle a Kativu, folik kolik mm

europa00
9. led 2019

Prosím už 2 x se nepovedl odběr, poprvé nestihli, vše popraskalo oden dříve, podruhé jsme zkusili bez ovitrelle a zase bylo brzy jelikoz vajičko se neodlepilo od stěny. teď se přiklánějí opět k ovitrelle že to jinak nenačasují, jenže mi ten hormon to vajíčko ještě vyburcuje, ke konci mi rostou ty 2mm za den a nevím pri jaké velikosti mi praskají ale tuším tak 21-22 mm..
PROSÍM KDYŽ JSTE BYLI NA MEŘENÍ KOLIK MĚL VÁŠ FOLÍK, KDYŽ VÁM NAPLáNOVALI PÍCHNOT TEN HORMON..chci podstoupit pouze nativ, bez stimulace, jedno vajíčko...děkuji

vitezove
9. led 2019

To jsem teda ještě neslyšela, že by to špatně načasovali. :-O Kam to proboha chodíte? Mě je měřili několik dní před, nijak těsně předtím nee. Krásně se to naplánovalo a ani jsem nebyla na nějakém ultrazvuku těsně před OPU. Prostě rovnou na OPU. Myslím, že je naprosto přesný čas, kdy ovitrell píchnout a že má fungovat za naprosto přesně danou dobu. Nevím, jestli ti tvoje tělo funguje nějak jinak, možné to je. Pak by tě hlavně měli mnohem víc sledovat, opravdu každý den, a pak to teda řešit... ale ještě jsem o tom neslyšela, že by se to někomu dělo.

vitezove
9. led 2019

Mimochodem tady na mě vyskočila diskuze, kde možná najdeš odpovědi: https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/umele-oplodneni-lekari-neumi-odhadnout-odber/

merope
10. led 2019

Asi tak, po dvou neúspěšných pokusech tohoto typu (kolik jste jenom zaplatili za hormony?) bych šla prostě jinam.

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove ahoj ano no, vis prvne jsem byla v olomouci..tm me ukecali na stimulaciclostikem uz nikdy vice...já mam sveho hormonu uz tak dost a tohle me odbouchlo...foliky mi rosty potom 4mm za den coz nikdo necekal..takze to prasklo..no vidis vlastne 3 x se to nepovedlo ne dvakrat..poprve ani nikdo nestihl naplanovat pichnuti hcg hormonu...podruhe jsem rekla ze nechci zadnou stimulaci s clostiku jsem lezla po zdi oprvdu a to z minimálni davky....podruhe tedy normalni prubeh kontrola rustu , a spocwtla cas kdy mam aplikovat..vse jsem udelala na minuty presne ale uz tehd mi to prislo divne protoze vim ze mi ke konci folik roste rychle ale jsem si rekla necham to n ni urcite vi co dela...no a prasklo to o den drive..nikdo to necekal....zmenila jsem car na ostravsky tam jsem spokojena, ale doktor vi ze to chci s co nejmensim zasahem (hormonalnim) a ze to v olonouci 2 x prasklo..tak jsme zkusili odbe bez dozavacky...ale to zse bylo blbe pac bylo asi brzy a vajicko se neuvolnilo do tekutiny..takze punkce k nicemu....ted se chystam a pujdeme tedy do ovitrelle, ale jak rikam mam sveho hormonu dost a me tyhle hormonalni sra...s prominutim jeste vice nabudi a pak to asi roste jeste rychleji...tak se prave ptam...

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove ahoj to je moe diskuze..to jsem se ptala tehdy prvne kdyz se to stalo....nic jsem se nedozvedela...no ja fakt totiz neceklaa ze se to stane znovu .-) des bes

vitezove
10. led 2019

@europa00 tak ti držím palce, ať to dobře dopadne. Škoda, že musíš na IVF když ti tělo samo funguje takhle skvěle..

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove jj bohuzel nemam vejcovody...jedno ditkou u mam...pak jsem mela zamlkle tehu, a prinutili me na kyretaz..od te doby jsem potracela..vysetrene vse, nikde problem...a pry mi s delohou nic udelat nemohli..a ejhle mohli
co kyretaz to pruset..ted se zjistilo ze jsem mela srostlou 1/3 delohy proto jsem dokola potracela dokola kyretaze..srusty takze jsem mela i momodel..no takze i kdyz vsechny tehu na prvni pokus tak bohuzel uz nemam vejcovody a jina cesta mi nezbyva ☹

vitezove
10. led 2019

@europa00 tak to mě moc mrzí :((. Taky podstupuju IVF. První KET se hned chytil, ale potratila jsem v 6tt. Taky jsem šla na revizi, mám nakloněnou dělohu, takže by to asi bez revize nešlo. :(

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove to je mi lito no..je to des, byla jsem zdrava zenska extra plodna a ted mi zbyva jen toto...no je to fakt tezke, uz je mi 36 za chvili ani nevim jestli to chci lamat pres koleno..rekla jsem ze tomu dam jeden pokus..aleani k rmu vlastne doslo...a proc ty jdes na ivf?

vitezove
10. led 2019

@europa00 chápu. Aspoň, že máš to jedno. No já mám PCOS takže v podstatě nejspíš nemám ovulaci a manžel má taky něco, takže jak je to kombinace těch 2 věcí, tak přirozené početí je v podstatě nemožné.

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove aha to je mi lito..ale jinak ses zdrava takze to pujde..drzim palce

vitezove
10. led 2019

@europa00 tak PCOS bych neřekla, že je úplně zdravá no. Ale minule se chytilo. Snad se chytí zase někdy a vydrží až do konce... Ty bys asi měla najít nějaký jiný CAR. Být tebou tak jdu na konzultaci do všech co máš okolo, řeknu jim tvůj příběh a poslechnu si, jak by postup dělali oni. A teprve až ti dají někde rozumnou odpověď, tak tam bych to zkusila.

europa00
autor
10. led 2019

@vitezove jjja už pravě přesla..v ostrave jsem spokojena prave diky tomuto panu doktorovi, ktery me podporil v moji teorii o tom ze musim mit neco s delouhou jelikoz zbytek se vyloucil, jsem podstoupila hystereskopii kde se to potvrdilo a srusty se odstranili
..ted proste jenom vychytat ten odber .-)