Kdy zkusit těhotenský test po IUI s Pregnylem 10000?

vendulka123
15. črc 2014

Ahoj holky,22.června jsem měla poslední měsíčky,3.července Pregnyl 10000 a 4. července IUI dneska 15. jsem poprvé zkusila test a po 4 minutách slabá čárka,ale nevím jestli to je ještě ten Pregnyl,nebo těhu.Dnes je to 12tý den od Pr.,tak jestli máte někdo stejný problém,nebo zkušenosti,budu ráda když se se mnou o ně podělíte 🙂

alcar
15. črc 2014

Ja teda sice nemela IUI, ale Pregnyl 10tis jednotek jsem mela. Poprve to nevyslo a 10. den uz na testu nebylo nic. Druhy cyklus uz vysel a 12. den jsem mela furt ducha, ktery 13. den uplne zmizel, ale 14. den uz se ukazal v plne sile! 🙂 Ale je to individualni, kazdemu Pregnyl z tela vyprcha jinak. Ja bych rekla, ze je pravdepodobne, ze jsi tehotna, ale dalsi dva dny rozhodnou. Nejdele by se melo tech 10tis jednotek v tele drzet 14 dni. Drzim pesti! 😉

vendulka123
autor
15. črc 2014

Děkuji 🙂 Zítra se tedy pokusím testnout znova a snad bude čárka také jen sílit 🙂 A ty jsi tedy těhu ? 🙂 Já už z předchozího vztahu mám 12ti letého kluka a s nynějším partnerem se snažíme rok a půl a zatím nic,tohle je náš první pokus IUI,tak věřím,že to vyjde 🙂

akmitaf
15. črc 2014

ahoj někde jsem četla, že +- 10 dnů, tak to už by mohlo být spíš těhu, ale holky mi radily ať zkusím ovu. test - ten by prý na pregnyl neměl reagovat a prý je v těhu. taky pozitivní, ale já to zatím nezkoušela. Minulý měsíc jsem si dělala 10 dne test a byl negativní - bohužel celou dobu. Držím pěsti

vendulka123
autor
15. črc 2014

To čekání je vždy nejhorší,já jsem si úplně zakázala testovat ,a stejně jsem to dnes nevydržela 🙂 Dneska ta čárka byla úplně slaboulinká a až po pěti minutách,tak zítra buď zesílí a nebo nebude a budu vědět na čem jsem... Když já ten ovu test nemám kde koupit,tak zítra zkusím ještě jeden test a ten snad rozhodne 🙂Také držím palečky,příště to určitě vyjde 🙂

alcar
15. črc 2014

@vendulka123 ja uz tehotna nejsem, uz mi tady radi 4 mesicni holcicka. 🙂 Trvalo nam skoro dva roky, nez jsem otehotnela. Nastesti to slo jen pomoci Clostilbegytu a Pregnylu. 🙂

vendulka123
autor
15. črc 2014

@alcar Tak to je krásný,
moc blahopřeji ať holcicka krásně roste 😉

alcar
15. črc 2014

@vendulka123 tak drzim na zitra pesti. Dej pak vedet, jak to dopadlo. 🙂

vendulka123
autor
16. črc 2014

Dobré ráno,dnes test 13tý den po Pregnylu a negativní ☹ no nic,budu testit dál,zkusím to ještě v pátek,to je den před očekávanou ms a pak když nepříjde,tak v neděli. Ještě napíši jak jsem dopadla 🙂 A děkuji,že jste mi drželi palečky 🙂

alcar
16. črc 2014

@vendulka123 jeste nezoufej, mne taky pred ocekavanou ms carecka zmizla a o dva dny pozdeji uz tam zase byla. A je to logicke. Pregnyl vyprchal a zaroven jeste nevystoupala hladina toho praveho hcg. Tak zkus jeste v patek. 😉

vendulka123
autor
17. črc 2014

@alcar Začala jsem špinit a bolí mě bicho jak na ms.Tak snad to vyjde příště.Také jsem přemýšlela o tom,že si po další IUI vezmu volno,jsem masér a hodně se nadřu,tak to také asi není úplně dobře.A hlavně musím být v pohodě,teď jsem ze všeho byla vynervená.Papa

alcar
17. črc 2014

@vendulka123 ☹ tak to je mi lito. Vim, jak se citis. Je to obrovske zklamani... 😒 Preji ti, at to priste vyjde! A to volno si vezmi. Nestoji to za to. Clovek do sebe laduje hormony, neni to nic prijemneho, tak pro to udelej maximum. 😉

vendulka123
autor
17. črc 2014

@alcar 🙂 Moc děkuji za podporu ,snažím se být v pohodě,jsem optimista a věřím,že příště to určitě vyjde.Udělám pro to vše,co bude v mých silách 🙂

akmitaf
19. črc 2014

Ahoj holky můžu se taky zeptat? Jsem 12 dne po IUI a těhu test negativní. Zkusila jsem ovu test a tam mám slabou čárku. Myslíte, že je to dobrý, nebo to značí blížící se MS

berusatko77
3. čer 2015

Ahoj holky jsem 13 den po IUI a od 31.5 jsem měla už slabounce pozitivní testík do včera ale dnes jsem testla znova a nic nevidím myslíte že je ještě nějaká šance.?