Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
1. črc 2009

martine s tim mereni mimca v polance mam taky zkusenost a nejen ja,zda se mi ze jaros to asi neumi merit nebo co,me taky posledne jeste jak jsem tam chodila nameril mensi ten plod a druhy den nato jsem byla uz u sve dr.a ta to namerila taky o dost vetsi,tak samo i moje kamaradka taky ji jaros nameril mensi plod a vcera u sveho dr.se nestacila divit nameril ji to taky vetsi............tak nevim jak to maj v polance nastavene..........jinak hodne stesti at to dopadne dobre 😉

hnedoocka23
1. črc 2009

to jsou dobré zprávy,tak držím palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 at mimísek dále roste a s ním i hcgéčko 😵

j.cien:ráno mě nějak divně tlačilo břicho,tak jsem šla lehnout do postele na 3 hodky...zdá se mi dneska,že se břicho víc ozývá,tak nevím,zítra bych to měla dostat,no..prsa mě nebolí na omak,ale mám v nich takové pnutí a píchání...
a mám od stimulky 3,5kg navrch 😠

j.cien
1. črc 2009

Martine moc bych vam obema ten zazrak prala-hodne stesticka!!!! 🙂

Ocko mrcha ted nejmene rok neprijde 😉 a kdyz budes hodne kojit ,tak treba te cekaji 2-3rocky bez mrchy!!
To je krasna predstava,ze 😉 ?
3.5kg navic je asi v poho,ne?Hlavne ze nemas OHSS a ze jde vse spavnym smerem!
Budes dnes opet testit?Uz se totiz tesim!!! 😀

hnedoocka23
1. črc 2009

dneska mi není vůbec dobře,to je z toho počasí,je takové dusno+vlhko 😒
3,5kg no,vlezlo mi to vše do boků,jsem se dost rozšířila sakra 😠
budu testit kolem 16hodinky... 🙂

j.cien
1. črc 2009

Ocko boky neres!Budes krasna tehule 😉 🙂 a manzilek te bude na rukach nosit 🙂 🙂 a hyckat 😵

hnedoocka23
1. črc 2009

já vím,bude to už jen horší a horší 😀 jdu si vyfénovat vlasy a vyžehlit,ale nechce se mi,nene 🙄

beruska81
1. črc 2009

ahoj holky, očko to vypadá nadějně ten tvůj testík, držím palečky.
Martine, myslím na vás, snad se stane zázrak 🙂
Já se dneska opaluju, konečně je teplo, ráno jsme byli v aquaparku, ale tím, že jsou prázdniny tak tam bylo hrozně moc lidí, hlavně poláku 😒 Po obědě jsme ale odkryli bazén u našich a rochníme se tam.

j.cien
1. črc 2009

Holky kde vy berete to slunicko 😠 u nas je furt hnusne!!Cernocerna tma,hrmi...uz dlouho neprselo ☹ ☹

hnedoocka23
1. črc 2009

co??my tady máme modrou oblohu bez mraků....a hic jak svina a dusno...brala bych to tvoje 😀

berusko,děkuji 🙂 a jak se máš???

j.cien
1. črc 2009

se na to vykaslu 😠 modrou oblohu jsem nevidela..uz ani nepamatuju 😠 😠 a kdy odkryjeme bazen,to teda fakt netusim 😠

Jesteze rostou aspon ty hriby,to je jedine + na tom hnusnem picasi 😀

hnedoocka23
1. črc 2009

no vidíš a já ti závidím ty hřiby 😀 určitě k vám to počasíčko dorazí cobydup nejpozději zítra 😵
jdu si vyžehlit tu kebuli 🙄

katrin111
1. črc 2009

u nas taky sviti oskar a je celkem modra obloha ale je silene dusno,tak jsem doma a samik je venku s klukama a jezdi si na kole.............me je doma nejlip............tedka bych nedala ani srazik v takovem hycu............marti jsi v praci???ocko bez uz testnout.........

hnedoocka23
1. črc 2009

jdu se testnout

katrin111
1. črc 2009

cekam............................... 🙂

katrin111
1. črc 2009

marti kde jsi utekla????????????

katrin111
1. črc 2009

jsem to asi zakrikla................blizi se k nam uplne cerne mraky z polska tak urco zase bude bourka 😒

beruska81
1. črc 2009

holky tak v opavě je pořád pěkně, před chvílí jsem vylezla z bazénu, je fakt vedro, ale mi takové počasí nevadí.
Očko mám se pořád stejně, na ivf se zatím nechystám. Necháme to osudu. Teď jsem se naštvala, nemám totiž moc dobré vztahy se segrou a jejím přítelem, co bydlí u našich, jsou to nefachčenka, pořád naše využívají a teď mi sestra, která ráno neměla prachy na benzín oznámila, že jedou za 2 hodky do Chorvatska. Naším pořád dluží peníze, protože nic neplatí, hrajou si na chudinky a teď si jedou dovolenkovat. No promiňte, že vás tím zatěžuju, ale musela jsem se někde vypovídat.
Očko jsem napnutá, jak vypadá čárka 🙂

hnedoocka23
1. črc 2009

holky,je to foceno mým mobilem debilním,manža není doma,tak horší kvalitka..ale je zase silnější,tak jsem ráda 🙂

katrin111
1. črc 2009

ahoj berusko,je to hnus,vzdycky ti co si nejvice stezuji ze nemaji prachy jsou pekni snobi a maji furu penez.........ten bazen ti holka zavidim.................. 🙂

katrin111
1. črc 2009

ocko náááááááádherááááááááá!!!!!jsi jasna tehulka..........supéééééééééééér

beruska81
1. črc 2009

očko krááááááááááááááásssssssssaaaaaaaaa, je to super 🙂
Víš katrin oni si pořád stěžujou, mamka řekne dej mi na elektřinu, a ona furt mele to samé dokola nemám, pak ti dám, bydlí u našich vlastně zadarmo, ráno chtěl po ní malý nanuk tak to mu řekla, že mu ho nekoupí, že nemá penízky, ty jo já jsem nasraná. 😠

j.cien
1. črc 2009

CUsek Katrin,jsem v praci a trochu jsem musela i popracovat 😉 ,ale uz zase hltam kona 😀 a hlavne jdu smejdit Occe do albicka na testik!!!!

hnedoocka23
1. črc 2009

beruško,tak to ti nezávidím a takové lidi moc nemusím...se needivím,že máte špatné vztahy... 🙄 vytam děláte od nevidím do nevidíma ti se jenom válej,jo??a ikdyž mají dluhy,tak si jedou do Chorvatska..nad tím zůstává rozum stát 😠

holky díky,do první minutky už šla vidět a pak už jen sílila sílila...paráda 😵

katrin111
1. črc 2009

to jo je to hnus ale neboj na kazdeho jednou dojde...a to ze rekne decku ze nema prachy na nanuk to je jeste vetsi hnus.........

katrin111
1. črc 2009

jj marti venuj se nam 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
1. črc 2009

přesně tak katrin..prvně mají myslet na děcko a pak na sebe..a když na to nemají,tak at nikam nejezdí ani...pak bude zase to dítě ochuzeno 😖

beruska81
1. črc 2009

očko tak to jsi jasná těhulka, moc ti to přeju

no my k našim jezdíme, pomáháme, manža s taťkou furt makají, neříkám, že si žijem špatně, ale musíme pro to něco dělat, a oni si pořád sedí na pracáku a nedělají nic. Dneska chtěla ať jí zavezu do nemocnice na kontrolu, prý mi dá na benzín 50Kč, jsem jí řekla ať si to strčí někam.

beruska81
1. črc 2009

ona to řekla mojemu malému, oni děti nemají, byla před 3 lety na IVF, ale neúspěšné a teď na to serou, protože namají prachy, a prý když to nepůjde tak si dítě adoptují, ale chtěla bych vidět kdo by jím dal dítě.

hnedoocka23
1. črc 2009

ty vole,tak to bych ji poslala taky někam..takže oni jsou na pracáku??a co na to vaši???ti se jich ještě zastávají,ne??

hnedoocka23
1. črc 2009

jo takhle,jsem to asi blbě přečetla...to je ale tetka 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru