• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
@petra123 ja do Polanky nechodim, chodim do Olomouce a den predem tam jit neplanuju, bydlim celkem kousek od Fertimedu, tak tam naklusu az v den OPU. Jdu na kontrolu zitra, to budu 6 DC, tak jsem zvedava
8. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak 8 bojovníčků kvality B což je dobré jsou 4-5 buněčné zítra možna bude embriotrasfér:slight_smile:)Nakonec budou dva byla jsme přemluvena:slight_smile:
8. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já večer nastupuju do Bohumína, vypadá to, že je to opravdu mimoděložní jak jsem si myslela :cry: :cry: :cry:
8. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa né, tak to mě mrzí :frowning2: to by se nemělo stávat :cry:
8. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Koukám, že bojujete/me jak se dá... @mysiiickaaa přeji, ať to dopadne co nejméně bolavě a všem ostatním přeji štěstíčko... Chodíme do F. taky... Včera jsem byla na IUI, tak jsem z toho celá rozpaprčená....
9. bře 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa To je špatná zpráva.
9. bře 2011 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu do F. v pátek na kontrolu je to 10 den c. a měla by tam být Koutná tak snad mi už řekne aspoň výsledky z odběrů krve minule ještě neměli výsledky žádné. A asi uřčitě půjdu na druhé IUI a pak se uvidí bud zvolím hydrolaparku nebo třetí IUI a pak až hydrolap. ale asi mě přemluví už po tom druhém, no ale to je ještě daleko třeba se to povede...... Tak držím všem palce.
9. bře 2011 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme zpátky ale hledám si nového doktora, k Holubovi už nejdu :frowning2: , dutinka má 4 mm
11. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa No vidíš tak to je super zpráva a nestresuj se nic asi neviděl tak proto si myslel že maš mimoděložní vždyt jsi ještě moc brzy tak se nestresuj a čekej mimi roste tak bud klidečku.

jinak mam v sobě dva bojovníčky tak ted se musí povest tak držte palečky
11. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 držím pěsti ať si je můžeš užívat v klidu, já jsem díky panu doktorovi o klid přišla :cry: , přemlouvám mimčo ať zůstane a tu pitomou tekutinu ať zmizí a těším se k novému doktorovi
11. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa no a co ti řekl??mě zavaděl mimiska do břicha tak to se mam opět těšit o neuspěch:frowning2:
11. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 neboj, to bude v pohodě, to sis zaplatila, mě řekl že se těšit nemám kvůli té volné tekutině, že to vidí blbě apod.
11. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaka volná tekutina to jsem měla i já na kontrole a nic k tomu neříkali
11. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 krev za dělohou :cry:
11. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa určitě bude jenom dobře.
já měla jako svého doktora v polance Holuba, je to sice tak trošku studený čumák, taky mi říkal, že se nemám nějak radovat předčasně a že tam něco vidět je, ale kdoví co bude příště a tak, ale nakonec jsem tam byla až do toho 12tt a pak už tak odměřený nebyl, asi je to povahou, nevím
11. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy no já už k němu nechci ale v úterý budu asi ještě muset :frowning2: , od 22.3 mám nového doktora ale mám strach ať něco nezanedbám
11. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa krev??za dě+lohou?neboj vše dopadne dobře a na další kontrole tam budeš mít už broučka se srdíčkem neboj:slight_smile:
11. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy od kud jsi z FM?ja pocházím ze Sviadnova:slight_smile:
11. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 jj krev 4x7 cm
11. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa tak s tím vůbec nemám zkušenostri, ale věřím, že bude vše brzy jak má být. No, však k Holubovi už nemusíš, nebo asi pro nějaký papír, ale jestli máš svého doktora, tak už stačí určitě jen k němu :wink: Proč se trápit s doktorem, který ti nevyhovuje :zipper_mouth:
@petra123 já jsem přímo z Frýdku a teď bydlíme v Horních Domaslavicích. A ve Sviadnově mám babičku a dědu :wink:
11. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy Holub je můj doktor :grinning:
11. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa ale máš nového vyhlídnutého, ne? Tak Holuba už potřebovat nebudeš :wink: jestli to teda všechno chápu správně :sweat_smile:
11. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy jsem bydlela v Okalech.-))
11. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 peti, to mi nic neříká :sweat_smile:
11. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy chápeš, potřebovat ho nebudu ale ten nový mě může vzít až za týden ale vzhledem k mým komplikacím je to dlouho takže v úterý tam asi ještě budu muset pokud mě nevyšetří u nás v nemocnici
11. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa už chápu :unamused: ale třeba by se s ferťasem dalo domluvit, že bys šla k někomu jinému, ale nevím, jak to tam teď chodí.
11. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa nemusíš k Holubovi, se objednej do Fertasu na čtvrtek nebo pátek,to tam je ta suoer doktorka,já byka jednou u Holuba a stačilo mi ,tak jsem se pak už objednávala jen na čtvrtky :slight_smile: ted už chodím k mému gynekologovi a jsem spokojená...
11. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 no mi ve Ferťasu řekli že když jsem otěhotněla přirozeně tak není nutné abych za standartní péči platila u nich když to je normálně zdarma
11. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa aha,tak si zajdi na utz k Holubovi at máš klid,plno maminám to rostlo pomalu,že je už posílali na revizi a nakonec v nemocnici počkali pár dní a bylo vše vpořádku ,nemělo by se to stávat,ale bohužel se to stává :frowning2: Uvidíš,držím palečky at je vše o.k
11. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 no já mám strach že mě zase šoupne do nemocnice a k tomu novému se nedostanu, zkusím u nás tu nemocniční ambulanci a uvidím
11. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek