Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sweethy
11. bře 2011

@mysiiickaaa jo ták, mi pořád nedocházelo, že Holub je i tvůj gynekolog, nejen ve Ferťasu, ale i normálně. Tak to potom je vše jasné. tak ať to zvládneš a další dr ať je rozumnější a lidštější 😉

mysiiickaaa
11. bře 2011

@sweethy já mu vděčím za hodně ale teď mě nas*al a navíc to že ta nem. je 70 km od nás je moc důvodů proto abych už tam nešla

lenka129
13. bře 2011

Ahoj holky dneska jsem byla ve Fert. na druhém IUI v cyklu a v pátek tam byla doktorka a dnes nějaký moc mladý doktor hnědé vlasy hubenější ale nevím jak se jmenoval jen by mě zajímalo který to je ten Holub. V pátek tam u te doktorky seděl ještě nějaký doktor a asi ho zaučovala byl takový baculatější hnědovlasý nazvala jsem ho čmelda brumda kolem 40 mohl mít. Popište mi jak vypadá ten holub a ten mlaďoch dneska nevíte jak se jmenuje? Je jich tam fakt nějak moc a pokaždé někdo jiný.

mysiiickaaa
13. bře 2011

@lenka129 Holub je šedivý, vysoký s knírkem, nemá moc vlasů, vypadá jak polák

petra123
13. bře 2011

čauky ženy je to divné na co se vas zeptam a řeknu ale vůbec se necítím těhotně je to normalní po IVF ? Holky spíše vůbec na to nemyslím nepřetahuji se ale dělám pomalu vše jako vždycky nic netaham.Dneska jsme 4 den po ET tak uvidíme jak se to bude vyvyjet dál.

petra123
13. bře 2011

@lenka129 Ten druhy doktor je můj kamarad🙂)a má 30🙂)

lenka129
14. bře 2011

Dík za info. No já myslím že to neprv příjde cítit se těhotně tak užívej klidu. Ten mladý doktor mi řek jestli nechci jít příště třeba už na umělé což se mi zdá brzo když jsem nebyla ještě ani na hydrolap. a neví se jestli je to dobré nebo ne, tak jsem mu řekla že bych možná příště pokud to teď nevyjde skusila ještě jednou IUI a pak že bych se domluvila na hydrolap. a on mi řek že jsou tady ženské které chcou jít hned na IVF což mi připadá nějaké divné když ani nejsou vyšetřeny tak jak můžou jít na IVF to nechápu, přece když tam má někdo třeba srůsty tak by se to mělo odstranit nejprv nebo to IVF lze udělat i když jsou tam srůsty? No nevím ale asi si domluvíme schůzku se Sobkem ať nám to objasní. Nechtěla bych jít třeba na laparoskopii zbytečně kdybych tam třeba měla srůsty a IVF by šlo udělat i tak no nevím, ale zase třeba pak by se to mohlo podařit i přirozeně. No mám toho v hlavě tolik neobjasněno a myslím už moc dopředu. 🙂

silvie_77
14. bře 2011

@lenka129 ivf jde udělat i když jsou srůsty ,ale laparoskopie se většinou doporučuje kdyby tam totiž byl nějaký zánět nebo tak který se musí odstranit , jinak má ivf malou úspěšnost aspon tak mi to řekli.

mysiiickaaa
14. bře 2011

ahojky holky, tak jsem byla na kontrole u nás v nemocnici v ambulanci a mám dutinku a žloutkový váček, odpovídáme 5. týdnu a na 99 % jsme v děloze, na 100 % to bude až uvidí i plod 🙂

silvie_77
14. bře 2011

@mysiiickaaa super,gratuluji 🙂 🙂 🙂 no vidíš,vše je o.k ,tak ses zbytečně stresovala 🙂 🙂

petra123
14. bře 2011

@mysiiickaaa jsem ti to říkala zbytečně ses stresovala gratuluji🙂

mysiiickaaa
14. bře 2011

@silvie_77
@petra123 holky ještě se v tom váčku nemusí vytvořit embryjko, snad mi ten šutr spadne příští týden, to už by měl jít vidět prcek

petra123
14. bře 2011

@mysiiickaaa ježiš se tak stresuješ jsi v pořadku jak mimi a pořad se neboj vše dobře dopadne aspon už víš že jsi těhu my jsi ještě na verdikt musíme počkat🙂tak se nestresuj a klid

mysiiickaaa
14. bře 2011

@petra123 no a ještě musím zítra k Holubovi to tam jít nějak ukončit když jsem pozvaná na kontrolu 😖 , to jsou teprve nervy ☹

mysiiickaaa
17. bře 2011

ahojky holky, tak k Holubovi jsem nakonec už nešla, jsem tam dojela a bylo mi na vyvrácení z těch nervů a on tam ještě nebyl, tak jsem se nas..ala a jela domů, jako ord. dobu má od 15 hod. a v 15:20 byla ještě čekárna zamklá, tak jsem tam pak jen zavolala, že už nepřijdu

silvie_77
18. bře 2011

@mysiiickaaa ahoj a k tomu novému jdeš kdy??

mysiiickaaa
18. bře 2011

@silvie_77 v úterý v 13:45, já jsem si ale v pondělí zašla na UTZ do nemocniční ambulance a už byl i žloutkový váček tak snad už se v úterý ukáže i to malé, zatím mu říkám Kristián, si myslím že to bude kluk a každý den ho přemlouvám ať se mě pořádně drží 😀

evik3
18. bře 2011

@petra123 Ahojky, kdy budes testovat? Ja jsem mela ET ve stredu, takze si musim pockat aspon na pristi vikend 😒

lenka129
18. bře 2011

Ahojky já zatím čekám jak to dopadne to druhé IUI budu si dělat test tak příští týden ve čtvrtek. Holky ani nevíte jak už bych mimi chtěla, už mě to nebaví ani v práci dělám sice v kanclu ale mezi 11 chlapy jsem jediná ženská a ti už se mě vyptávali kdy budu mít mimčo a takové podobné otázky jsou každou chvíli už nevím co odpovídat vždy si něco vymyslím chlapi to stejnak nepochopí a už vůbec ne ti s kterýma pracuju. Ale jinak jsou v pohodě a dobře se mi s nima dělá. 🙂

rehonka
18. bře 2011

@lenka129 držím pěstičky... Oni chlapy, ať jsou sebeprímovější, tak tohle prostě pochopit nemůžou. Budeme testovat v úterý, takže jsme také jako na trní. Snad nám to rychle uteče a vyloupnou se na nás // 🙂.

petra123
18. bře 2011

@evik3 jedu na kontrlu 27.3 a testovat se nebudu počkam si na verdikt bojím se testovat tak počkam na UTZ a krev a bud a nebo ale pořad doufám ale bojím se bolí mě břicho někdy hodně ale bojím se

mysiiickaaa
18. bře 2011

Moc vám všem držím pěsti ať máte na testu pořádné // a v sobě krásné zdravé mimísky 😵

petra123
18. bře 2011

@evik3 spinkala jsi tam super pokoje že?kde jsi byla v OL nebo Polanka?ted nevímm 😀

mysiiickaaa
18. bře 2011

@petra123 neboj, břicho tě bolí jak se tam ten prcek zabydluje 😉 , musí si pořádně připravit postýlku, ve které bude skoro 9 měsíců pečlivě 🙂

petra123
18. bře 2011

@mysiiickaaa kéž by jsi měla pravdu no bojím se bolí to někdy dost a ta moje nalada nasvědčuje kramům se bojím jesli to nevyšlo☹

rehonka
18. bře 2011

Musím vám říct, jaká jsem trubka. Tak jsem to nevydržela a udělala jsem si včera /9DPO/ test. Byl tam - při správném úhlu, osvětlení a dostatečné dávce fantazie, duch. Ráno jsem nemohla dospat a udělala jsem si nový test. 10DPO stejně nejasný duch. A teď nevím. Jediné co vím je to, že jsem trubka. Nevím nic a ještě jsem víc nervózní... ☹.

mysiiickaaa
18. bře 2011

@petra123 já jsem měla náladu na zabití, vše mě rozčilovalo a nic mě nebavilo, furt jsem brečela, břicho mě bolelo jak v první den mrchy a to mám sakra bolesti, když mrcha dorazí ale bublince je tam asi tak dobře, břicho mě přestalo bolet až v nemocnici, teď mě to občas mrchovsky zabolí ale jinak je mi skvěle, hlavně se netrap předem, uvidíš, že to vyjde a třeba hned dvojitě 😀

mysiiickaaa
18. bře 2011

@rehonka počkej 2 dny a zkus to znova, testla jsi moooc brzo 😉

rehonka
18. bře 2011

@petra123 náladovost může být stejně tak z mimiška. Asi si nedovedeme ani představit, jak se to hormonálně bouří, když se to malé zavrtává a hnízdí 🙂

rehonka
18. bře 2011

@mysiiickaaa já vím.. Jsem trubka... a teď ještě vyděšená... Mám 22.3., v den doporučeného testování, narozeniny, tak si dám to překvápko jako dárek 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru