• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET na srpen 2012

19. prosince 2012 
@kopretinalouka ne ne do brna do car unica
26. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile: tak konečně pátek, vypadá to že se v práci budu tak trochu flákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pawlla já beru prednison a při začátku MS estrofem a na Ket jdu v srpnu, ale na růst sliznice pomáhá pít kontryhel, aspoň mě se osvědčil :wink:
27. črc 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi diky ja piju kontryhel ale je dobre ho pit i kdyz beres leky to prave nevim kdyz budu brat ten estroferm asi tak mam it i kontryhel ?
27. črc 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla já myslím, že kontryhelem nic nezkazíš jsou to jen bylinky a na někoho působí víc či míň :wink: po práškách ti taky nemusí narůst do požadovaných hodnot :unamused:
27. črc 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no ja se sliznici nemela problemy nikdy az ted po revizi nevim jak to je uvdim co mi dnes rekne dr mam jit na UTZ , jojo asi mas pravdu bylinkama nic nepokazim
27. črc 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla koukam ze na ket jdes tak nejak podobne ja mam jit teoreticky 24.8 jeste mi dr dneska rekne presneji
27. črc 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no mě to dle MS vychází taky tak nějak v půlce prosince. To je tvůj 1. Ket?
27. črc 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi jj tohle je muj prvni ket po prvnim ivf kdy jsem musela v 7ttna revizi
27. črc 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla To dopadne dobře, uvidíš :slight_smile: :wink: Koukám, že máš už jedno dítko a to jsi otěhotněla přirozeně?
27. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ano to bylo prirozene ale druhe ne a ne se podarit pri ivf jsem sice otehotnela ale v 7tt jsem mela spontalni potrat tak jsem tei mesice cekala a ted jdu na ten ket dneska mam akorat ko zultaci v brne
27. črc 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Hm, tak to je mi líto :frowning2: ,ale neboj teď to bude dobrý a určitě budem v srpnu těhule :slight_smile: :wink: Já se už taky nemůžu dočkat MS, to je po dlouhý době co se na ní těším :sweat_smile:
27. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no to ja taky mela bych to dostat uz co nevidet tak jsem zvedava ale mam vetsi strach nez pri ivf
27. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak to budeš o 14 dní napřed :wink: neboj to zmákneš :slight_smile: Já mám taky obavy, přeci jen tam nanučci leží už 2 roky, takže se taky bojím, aby se dobře rozmrazili :cry: Protože, do ivf se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to radši 10x ket :sunglasses:
27. črc 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no ja bych chtela tadeji ivf z cerstvych vajick no ale tak dr nas premluvil na ket a davate si AH i pri ketu? My jsme ho meli pri ivf ale ted nevim noo
27. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla nevím co myslíš AH ?
27. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi asistovany hatching kdy se narizne ten obal vajicka aby se snadneji uhnizdilo v deloze
27. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla aha, já z těch zkratek vyšla :grinning: ne něměli, jen mám stále dilema nechat si zavést 1 nebo 2 :confounded: Co ty kolik si jich necháš zavést?
27. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ja rozhodne dve i u ivf jsem mela dve a ted si tak necham dve teda jestli se dobre roz razi mame tri mrazacky a asi si AH dame zase
27. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no já jsem chtěla dát jen 1, ale jak čtu diskuze tak asi 2, pokud teda budou dobrý obě :wink:
27. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi n tak u dvou je vetsi sance a hlavne pri ketu je vznik dvojcat uplne minumalni i kdyz ja bych dvojcatka klidne brala :slight_smile:
27. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ale jo já taky, proč ne vše naráz :wink:
Tak jsem si říkala, že nebudu dneska makat a teď jsem si našla fakt činnost, kterou odkládám asi 14 dní:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no to ja jsem ve vlaku na ceste dp brna ja jsé jinak z ostravy dneska musim vlakem pac auto mam v servisu tak mam radost. Jasne kdyz uz tak proc nezvysit sance co nejvice
27. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem to docetla az sem. Porad si rikam, zda necham v srpnu pri KETu 1 nebo 2 a uz se priklanim ke dvema. Kdyz budou po rozmrazeni ok. Mela bych do duphastonu dostat mens. zatim nic, trochu pobolivalo v moci brisko, tak cekam nedovkave. No a zacnu dobat estrofen, jeste to podporim kontryhelem cajikem. Asi ze stresu mam boleni v krku, cepy na mandlich, tak srdim v cekarne u doktorky, aby me omrkla, snad budu do ketu v poradku.
27. črc 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido já chtěla taky jen 1, ale nechám zavést 2 :wink: pokud teda budou dobrý po rozmražení :wink: :slight_smile: strašně se těším, ale zároven hrozně bojím :frowning2:
27. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Budeme si držet palečky a doufat, že to vyjde, co jiného nám zbývá. Neboj, nyní musíš být co nejvíce v klidu, bát se budeme ještě dost až se to povede, pořád se na něco bude čakat - nejdříve potvrzení těhotenského testu, krevní test na hcg, první ultrazvuk atd... vlastně pokud se to povede tak už celý život se o mrňouska/ky budeme jen a jen klepat :slight_smile:.
Vrátila jsem se vrátila od doktora a vedrikt zní angína, takže mám antibiotika na 3 dny, hlava mi drnčí a v krku bolí. A to vůbec na angíny netrpím, imunita je nějak v háji. Zrovna bude o víkendu krásně a já budu zalezlá. Musím se nějak do transferu dát dohromady, ale hlavně se modlit, abych dostala menstruaci a pak jsu na věc :slight_smile:.
27. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido jo to máš úplnou pravdu, pořád se budem strachovat :wink:no on člověk bude hlavně přecitlivělej, když tak dlouho nemůže otěhotnět a když se konečně zadaří je to snad ještě horší. No, já hlavně všude říkám jak budu přísná matka, pač mám pár kamarádek s odstrašujícím příkladem, jak opravdu nevychovat děti. Taky jsem sama na sebe zvědavá, spíš ho budou rozmazlovat babky a dědové, pač se nemůžou dočkat :sweat_smile:
ty bláho a takhle v létě angína viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se pořádně vymaroď
27. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi tak jedu pd doktora a ket by mel byt 24.8 pokud vse vyjde jak ma no mam strach jak se rozmrazi embryjka a tak ale snazim se myslet pozitivne
27. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ty jo to víš takhle dopředu joooo :confused: a ty už máš MS, nebo či co.....asi jsem se zamotala :sweat_smile:
27. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no beru utros odedneska a pak jak ho vysadim tak mam dostam MS do 3 dnu takze podle toho je pak ket samozrejme je to plus minus den podle te MS muze ser stat ze ji dostanu o den drive nebo pozdeji
27. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Ahoj, konečně jsem antibiotika dobrala, je mi lépe a za odměnu přišla vymodlená menstruace, tak mám od dnešního dne Estofen 1-0-1. Zítra se objednám na ultrazvuk na 12-14 DC a uvidíme. Kontryhelový čajík si občas dám.
Co u tebe nového?
29. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek