KET. Někdo tento měsíc?

alexkisss
19. led 2022

Ahojky jdeme na ket 28.1 jde nějaká holcina paní taky tento měsíc? Pojďme se podpořit atd

soptik82
15. dub 2022

@rozitta to nebude ale nebude KET.... Dárkyni čerstvě odebrali vajíčka a oplodnili je půl na půl dárcem a mým přítelem. Přítel podstoupil Tesa Mesa a díky tomu máme pár spermií. 🍀 Takže už to běží a v úterý bude transfer a jak říkám buď a nebo 😉🤔 už to nějak nehrotíme. Spíš jsme skeptičtí a může nás to jen překvapit ❤️

rozitta
15. dub 2022

@soptik82 nebudete mít nic k zamražení? 😳

soptik82
15. dub 2022

@rozitta to určitě budeme mít, jen momentálně si myslím že to nevyužijeme.... Ale nikdy neříkej nikdy....

soptik82
19. dub 2022

@rozitta tak děvčátka transfer se nekoná 😢 jsem z toho špatná. Ráno volali že embrya se nevyvíjely tak jak měly. Zítra se máme dostavit a uvidíme na čem se domluvíme.... Prý je to rarita ale stává se to 🙏 a zrovna nám.

rozitta
19. dub 2022

@soptik82 to je mi moc líto 😢 všechno zbytečné 😔 ještěže už nějaké děti máš.. 🙏 Dvě holky ze ZŠ (ročník 82) si teprve teď uvědomily, že by se vlastně rády staly maminami, a nejde jim to ani s pomocí kliniky.. pak dej vědět, co jste vymysleli..

soptik82
16. kvě 2022

@rozitta ahoj holky dneska je ten den D 🍀 snad se zadaří.... Mám ale prosím dotaz. Od odpoledne mám takový nepříjemný tlak v podbřišku je to normální nebo se mám bát?

rozitta
17. kvě 2022

@soptik82 ahojky, včera jsi měla vklad? Držím pěsti, aby se zadařilo ✊✊ myslíš bolest v podbřišku po tom vkladu nebo před? A jak jsi na tom dneska?

soptik82
17. kvě 2022

@rozitta ahoj... Ano transfer byl v 11 a od 16hodin bolesti v podbřišku až do večera.... Teď ráno v pohodě ale ani nic velkého nedělám....polehávám u telky... 🤷‍♀️

rozitta
17. kvě 2022

@soptik82 tlak v podbřišku - určitě to nic špatného neznamená. Na jakékoliv projevy po vkladu ať už dobré nebo špatné je ještě moc brzo. Kdy máš testovat?

soptik82
17. kvě 2022

@rozitta 30 jdu na krev

soptik82
27. kvě 2022

@soptik82 ahoj holky 😊 zdravím vás.... Samozřejmě jsem nevydržela a testovala....co myslíte vypadá to nadějně a nebo je to pořád slabé. 🤷‍♀️

soptik82
27. kvě 2022

@soptik82 nahoře 11 den a druhá 9 den

soptik82
27. kvě 2022

@rozitta vidím že už jsem úplný pako 😂😂🙏 označuji sama sebe...

sadovka
27. kvě 2022

@soptik82 čárka sílí 🙏🙏🙏 tak ať sílí dál a dál 🙏

rozitta
28. kvě 2022

@soptik82 krásná čárka!! Jsi těhotná! Tak ať
čárka krásně sílí a vše je v pořádku !!✊✊

soptik82
30. kvě 2022

@rozitta hlásím že se to opět nepodařilo.... Děkuji a všem vám tady přeji hodně štěstí 🍀❤️

rozitta
30. kvě 2022

@soptik82 to je mi moc líto 😢😢😢 škoda, že sis neposadila infúzi těch intralipidů.