KET v srpnu 2017

petruska23
25. črc 2017

Zdravím holky...
Teď v srpnu se chystám na první ket. Ráda bych si popovidala...vyměnila si nějaké rady a zkušenosti. Chodíme do Motola.
Na opu jsem byla před rokem a dělali nám u embryjek pgd, protože máme synka s velmi vzácnou genetickou poruchou...zbylo nám jedno zdravé embryjko, tak se modlim, aby to vyšlo😍

pajushka94
28. črc 2017

@pxtulka mam estrimax, kyselinu listovou, prednison, sprej lenzetto, ultrogestan a picham taky clexane a prolutex 🙂

pasiba
28. črc 2017

Já už mám po krvi. Bohužel, výsledky budou druhý den ráno. Takže v pondělí 😨 no mam Já někdy něco jednoduche? 🙂
Ale test z dnešního rána byl už opravdu pěkný 🙂 tak snad je vše jak má byť 🙏

pxtulka
28. črc 2017

@pasiba Tak to určitě klaplo🙂 Ale to čekání je strašné. Já měla výsledky nějak v 15 hodin ten samý den. Nezbývá než si na tu dobrou zprávu počkat do pondělí 🙂 👍

anettak
28. črc 2017

@petruska23 zatím to ještě jde, na víkend mám naplánováno mnoho práce tak že snad mi uteče rychle😉ten další týden už bude horší, to toho budu mít plnou hlavu, začne nervozitka😨musíme hlavně si říkat že vše dobrě dopadne a věřit svému tělu a mimískovi který se musí pěkně uvrtat a zůstat 😉❤

pasiba
31. črc 2017

Dobře rano, mam to čekací utrpení za sebou. Jsem tehotna. Hodnota hcg přes 1000. Jsem ji nerozuměla. ... Jako kdybych ji slyšela přes desku jak jsem byla mimo 😀

pxtulka
31. črc 2017

@pasiba Velká gratulace 🙂 Já měla na 1. test HCG taky přes 1000 🙂 Dávej na sebe pozor a užívej si to 🙂

pasiba
31. črc 2017

@pxtulka Děkuji. Ted už jen počkám kolik děti tam mam 😀 to je zase další čekání 🙂 ale už prijemne 🙂

pxtulka
31. črc 2017

@pasiba nechala sis zavést 2 embrya? Nám po genetickém vyšetření zůstalo jen jedno zdravé, takže u nás to bylo buď a nebo 🙂

pasiba
31. črc 2017

@pxtulka Ano dvě. Já měla jen tyto dvě a jedno mrazili až šestý den. Bylo pomalejší. Tak jsem ho tam nechala dát rovnou taky. Dnes si ze me dělaly sestry srandu ..... tak kolik tam asi budete mít srdíček 😀

pxtulka
31. črc 2017

@pasiba tak to jsem zvědavá, kolik srdíček tak uvidíš 🙂 určitě dej vědět 🙂

pasiba
31. črc 2017

@pxtulka Dám. 11.8. bych mohla vědět víc 😉

petruska23
autor
31. črc 2017

@anettak ahojky..tak jak se daří...ja se snad nedočkám😍

petruska23
autor
31. črc 2017

@pasiba Moc gratuluji❤
Hezky si to užívej..také jsem moc zvědavá, kolik srdicek bude ❤

anettak
31. črc 2017

@petruska23 ahojky dobře jen už se nemůžu dočkat, doufám že se něco nepoprdí a budu moc jít na KET, zároveň se těším ale mám i strach 🙂 co ty??

catchulinecka
31. črc 2017

Holky ahoj 🙂 moc ráda bych se k vám přidala, pročetla jsem celou diskuzi, těm co vyšlo strašně moc gratuluju a těm co to čeká, mooooc štěstí. Já jdu na ket v pondělí 7.8. 🙂 mám to v přirozeném cyklu, tak beru ode dneška jen dva utroše večer

pajushka94
1. srp 2017

@pasiba kolikátý den jste měla pozitivní test? Já si dělala včera 10. a nic, takže se asi zas nezadařilo :(

pasiba
1. srp 2017

@pajushka94 Já měla pozitivní už devátý, ale byla tam opravdu jen slabá čárka. Skoro jsem o ní pochybovala. Vím, že teď by měla říkat ty keci jako ..... to vyjde a ona se objeví. Ale radši ti řeknu připrav se na to, že tam být nemusí a v klídku si lehni na gauč a naplánuj si nějakou super akci jako třeba koupaliště s manželem a nebo se zaměř na nějaký odpočinkový wellnes víkend. Hodíš myšlenky trochu jiným směrem a zkoušej testy už s tím pocitem, že to nevyjde. Bolí to potom o něco míň! A když se tam pak znenádání ta čárka objeví, no to pak tečou i slzy.
Ze srdce ti přeju aby se ti tam 11. den začala zobrazovat čárečka 🙏

pasiba
1. srp 2017

@catchulinecka Přeji ti opravdu mnoho štěstí, a opravdu pevné nervy na testování 🍀

petruska23
autor
1. srp 2017

@anettak Ja jsem na tom úplně stejně 😘
Snažím se být v klidu, ale taky me napadá..aby mi v patek řekli, ze je vsechno o.k a můžeme na ket přijít...no mozecek si se mnou hraje a vymýšlí blbiny😅

pxtulka
1. srp 2017

@pajushka94 Nevzdávej to 🙂 já měla 10. den velmi slabou čárku, která byla vidět asi až po 5 minutách. A hlavně každá jsme jiná, někomu se čárka ukáže 9. den a někomu třeba až 14. den.

pajushka94
1. srp 2017

@ stále doufám, v pátek jdu na krev tak uvidím, každopádně si nedovedu představit podstupovat znovu tu stimulaci :/ jelikož nám žádné embryjo nezbylo

pajushka94
1. srp 2017

@pasiba stále doufám, v pátek jdu na krev tak uvidím, každopádně si nedovedu představit podstupovat znovu tu stimulaci :/ jelikož nám žádné embryjo nezbylo

pajushka94
1. srp 2017

@pxtulka třeba to ještě klapne, asi už počkám do pátku na krev

anettak
1. srp 2017

@petruska23 uz se nam to pomalu, ale jiste krati, ja doufam ze probehne ket a pak v poradku dalsich 9 mesicu😉porad se mi vse honi hlavou

petruska23
autor
1. srp 2017

@anettak mě se to taky pořád všechno honí v hlavě..ale moc už se těším na pátek, co se dozvíme😍 Bereš si s sebou taky ovitrelle?😘

pasiba
2. srp 2017

@pajushka94 Mám to stejné. Bohužel ani potvrzení z krve nezaručí, že už bude vše v pořadku 😢 já v noci začala špinit. Byla jsem těhotná třikrát a zatím nikdy se mi to nestalo. Vím, že to nemusí nic znamenat, ale byl to pro mě ráno šok. Teď se bojím i vyčůrat 😢 Žádné embryjko už taky nemám a projít si tím znova by byla pro mě psychická hrůza. Nezoufej a bojuj se mnou o to co si tolik přejeme. Ať už to budeme muset podstoupit ještě jednou nebo ne. Stejně to podstoupime až se z toho oklepeme 🙂

anettak
2. srp 2017

@petruska23 mam na to uplne stejne, moc se tesim 😉 nee neberu si sebou nic, sestricka mi rikala ze na vsem se domluvime v Caru, ja ani ovitrelle nemela🙂

petruska23
autor
2. srp 2017

@anettak Mě říkali, že pokud bude vše o.k. tak píchnout ovitrelle na ovulaci...
A ty dny se čím dál tím víc vlečou😖
V kolik v pátek jdeš? Já mám být na utz před osmou😍

anettak
2. srp 2017

@petruska23 ja v 8😀, to je stejne nahodicka, stejna udalost, ve stejny den a skoro I ve stejnou hodinu, jen car je jiny 🙂

petruska23
autor
2. srp 2017

@anettak to jooo, to je bezva...škoda, že nechodime do stejného..mohly jsme jít spolu😍😀
Teď jsem sporadala grepik...a půjdu spát...ať už je alespoň zítřek😎 tak zase zítra papa😇