• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikátá IUI byla úspěšná?

8. května 2016 
@cigaas psychika je sviňa... já měla taky tenhle týdne šílenou únavu a další příznaky... dnesk TT negativní, v pondělí čekám MS... zatím tedy nejsem po IUI, měli jsme poslední měsíc bez, jak dojde MS tak začnu s clostíkem a snad hnedka IUI....

Nicméně jsou holky, které mají // až třeba týden po vynechání MS... takže naděje je pořád
15. dub ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova tak jak to dopadlo? my mame za sebou prvni iui a cekame. Moc tomu nedavam ale uvidime :wink:
25. dub v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwerru tak drzime palce at to vijde a kolikatou IUI mas zasebou?:slight_smile:
26. dub v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 tak snad to uz vijde :slight_smile: ja take uz dobrala klostik a 29.4 jdu na ultrazvuk a uvidime jeatli sme pripraveni na druhe IUI
26. dub v 15:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cigaas já jdu 28.4. na UTZ a uvidíme co mi řeknou, jestli IUI už tenhle měsíc nebo až příští..
26. dub v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cigaas teprve prvni a ty? jinak dekujuu :relaxed:
26. dub v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holkyyyy jaky mate pocity po IUI? Pocitujete neco? Ja mam dneska 5 den po a vubec nic nepocituju zadny bolesti v podbrisku ani nic podobnyho. Myslite ze je nabto jeste brzo 5. den po neco citit? Asi jo vo. Pristi ctvrtek jsu na ktev a beru Gynprodyl berete to taky nekdo?
26. dub v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 ja byla uz na utz ale rekly ze jsou folikuly jeste drobne tak v pondeli du znova na utz a mozna uz ve stredu jdeme na druhy pokus IUI:slight_smile:
1. kvě ve 21:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cigaas držím palce u nás do léta stopka.
1. kvě ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wwerru ja uz mozna pujdu na druhou ve stredu tak snad se povede :slight_smile: tak drzim palce at ti prvni pokus vijde:slight_smile:
1. kvě ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 no tak drzim palce ...treba se zadari tak to chce dovcu ne?:slight_smile: a treba nebudete muset na IUI:slight_smile:
1. kvě ve 21:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cigaas prvně musím na laparku bohužel, neprůchodn vejcovody žádná dovča nevyřsí
1. kvě ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cigaas tak co probehla druha IUI? Ja mam 12tej den po IUI a na testu nic a zacinam spinit takze to asi nevyslo :frowning2: ale ve ctvrtek jdu na krev tak budu vedet stopro..
3. kvě ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky já jsem byla na inseminaci 9 listopadu 2015 a hned první se vydařila byl to boj jelikož mám PCO neuvolnovani vajíček a dlouho jsem to neřešila menses jsem neměla asi 9 let a tak mi byla doporučena doktorka z Kadaně která mě dala dokupy Brala jsem estrofem utrogestan na stimulaci menses pak následovala laparoskopie vaječníků propichani.. pak zase estrofem utrogestan.. clostilbegyt na folikly a uvolneni vajicka pregnylem jsme zkoušeli přirozeně ale nešlo nevyšlo tak nadále hormony clostilbegyt nezabíralo (sama jsem jeste brala Nosifol vitaminy na kvalitu vajicek atd) u mudr stále na kontrolách ultrazvuku až nakonec došlo na injekce gonalu (stal me 2000kc dve predplnena pera)silnější stimulace na folikly a najednou jsem měla 2 folikly průměr 17 mm pichla jsem si tehda v sobotu jeste pregnyl a v pondělí inseminace do Teplic myslím že to bylo 17 den cyklu ..Brala jsem ještě utrogestan na udržení...pak těhotensky test za 14 dni a byl pozitivní samozřejmě kontroly ultrazvuk potvrdila odběr krve ...teď jsem 28 tt .všem držím palecky vím jaký jsou to nervy :slight_smile:
5. kvě v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@88lena11 držím palce, to jsi byla u paní Spudichové viď? Já jsem teď po stimulaci puregonem a mám za sebou IUI v Teplicích v Pronatalu. Zatím jsem 8DPO a necítím vůbec nic :angry:
5. kvě v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak prvni IUI nevysla. Chystame se hned na dalsi.
5. kvě v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
U prvniho hned prvni a u druheho ani 8 nepomohlo...
5. kvě v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wwerru ahojky tak my mame 1 den po druhem pokusu IUI tak jen doufame ale dostaly sme pochvalu tedy spise pritel:slight_smile: jelikoz mel vinikajici ejakulat:slight_smile: tak jen doufame a ty nezoufej a druhy pokus vijde neboj dejte si delsi absenci a uvidis ze to pomuze:slight_smile:
5. kvě v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 aha tak to je mi lito ale neboj zadari se preji ti to myslim na vas holky :slight_smile:
5. kvě v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@minisek84 děkuji ano mudr Spudichové super doktorka :slight_smile: jinak je lepší počkat těch 14 dni po oplodnění a udělat si test ... Byla jsem zvedava tak jsem si po 12 DPO dělala test slabá čárka ale bylo to nejisté kvůli pregnylu tak jsem zkoušela dva dny a sílila jinak cítila jsem se jako kdyby na mě lezla chřipka a taková slabá ...uvidis držím palecky :slight_smile:
5. kvě ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@88lena11 ahojky a to se ti povedla IUI na poprve?? Tak gratuluji to znamena ze asi si tehu ...:slight_smile: no ja sem ted dva dny po druhe IUI tak sem zvedava jak to dopadne :slight_smile:
6. kvě v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cigaas ahojky ano poprvé a to jsem byla těžkej případ teď už jsem 28 tt a čekáme holčičku..cekali jsme na ni rok než se všechno dalo dokupy jako byly to nervy ..a i sklamani tak pak už jsem si říkala že to nevyjde atd a ono to nakonec vyšlo je fakt že psychika dělá vše....tak hodně štěstí a trpělivosti :wink::slight_smile:
6. kvě v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mate nekdo zkusenost s tim ze se vam po gynprodylu zastavila nebo opozdila MS??
6. kvě ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@88lena11 ano to mas pravdu ze psychyka dela hodne ja byla tehotna pred dvema lety a ve 36 tydnu sem o dceru prisla a od te doby moje psychyka je na nic :frowning2: snazim se nemyslet na to ze chci minco ale bohuzel me podvedomi stejne si neda rict :slight_smile: tak proto sme podstoupily pronatal IUI a ted sme na druhem pokusu tak opet doufame...:slight_smile: ale tobe gratuluji ze se ti hned prvni IUI povedla:slight_smile:
6. kvě v 17:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cigaas to mi je líto stejně mi ženský to máme těžký.. Ale určitě věřím a doufám že se to i vám povede taky mám občas obavy aby se něco nestalo nikdy člověk neví a být i připravena na cokoli...ale teď jen myslet pozitivně :slight_smile:
6. kvě v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@88lena11 ano mame to hodne tezky:frowning2: ale porad nesmime stracet nadeji:slight_smile:
7. kvě ve 21:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem 4 den po druhe inseminaci ale zatim nic mi neni pri tom prvnim pokusu sem byla vice unavenejsi a zvisenou teplotu ale ted mi nic neni:slight_smile: nechapu:frowning2: znamena to ze zase se to nechytlo? Co myslite holky :slight_smile: diky
8. kvě ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek