Kolikátá IUI byla úspěšná?

cabalkova
29. črc 2009

Ahoj holky, kdo jste si nechali pomoct k miminku a podstoupily jste IUI, na pokolikate se to u vas povedlo? My zatim jedeme druhe kolo... 🙂

nita1984
15. dub 2016

@cigaas psychika je sviňa... já měla taky tenhle týdne šílenou únavu a další příznaky... dnesk TT negativní, v pondělí čekám MS... zatím tedy nejsem po IUI, měli jsme poslední měsíc bez, jak dojde MS tak začnu s clostíkem a snad hnedka IUI....

Nicméně jsou holky, které mají // až třeba týden po vynechání MS... takže naděje je pořád

wwerru
25. dub 2016

@cabalkova tak jak to dopadlo? my mame za sebou prvni iui a cekame. Moc tomu nedavam ale uvidime 😉

cigaas
26. dub 2016

@wwerru tak drzime palce at to vijde a kolikatou IUI mas zasebou?🙂

cigaas
26. dub 2016

@nita1984 tak snad to uz vijde 🙂 ja take uz dobrala klostik a 29.4 jdu na ultrazvuk a uvidime jeatli sme pripraveni na druhe IUI

nita1984
26. dub 2016

@cigaas já jdu 28.4. na UTZ a uvidíme co mi řeknou, jestli IUI už tenhle měsíc nebo až příští..

wwerru
26. dub 2016

@cigaas teprve prvni a ty? jinak dekujuu ☺

wwerru
26. dub 2016

holkyyyy jaky mate pocity po IUI? Pocitujete neco? Ja mam dneska 5 den po a vubec nic nepocituju zadny bolesti v podbrisku ani nic podobnyho. Myslite ze je nabto jeste brzo 5. den po neco citit? Asi jo vo. Pristi ctvrtek jsu na ktev a beru Gynprodyl berete to taky nekdo?

cigaas
1. kvě 2016

@nita1984 ja byla uz na utz ale rekly ze jsou folikuly jeste drobne tak v pondeli du znova na utz a mozna uz ve stredu jdeme na druhy pokus IUI🙂

nita1984
1. kvě 2016

@cigaas držím palce u nás do léta stopka.

cigaas
1. kvě 2016

@wwerru ja uz mozna pujdu na druhou ve stredu tak snad se povede 🙂 tak drzim palce at ti prvni pokus vijde🙂

cigaas
1. kvě 2016

@nita1984 no tak drzim palce ...treba se zadari tak to chce dovcu ne?🙂 a treba nebudete muset na IUI🙂

nita1984
1. kvě 2016

@cigaas prvně musím na laparku bohužel, neprůchodn vejcovody žádná dovča nevyřsí

wwerru
3. kvě 2016

@cigaas tak co probehla druha IUI? Ja mam 12tej den po IUI a na testu nic a zacinam spinit takze to asi nevyslo ☹ ale ve ctvrtek jdu na krev tak budu vedet stopro..

88lena11
5. kvě 2016

Ahojky já jsem byla na inseminaci 9 listopadu 2015 a hned první se vydařila byl to boj jelikož mám PCO neuvolnovani vajíček a dlouho jsem to neřešila menses jsem neměla asi 9 let a tak mi byla doporučena doktorka z Kadaně která mě dala dokupy Brala jsem estrofem utrogestan na stimulaci menses pak následovala laparoskopie vaječníků propichani.. pak zase estrofem utrogestan.. clostilbegyt na folikly a uvolneni vajicka pregnylem jsme zkoušeli přirozeně ale nešlo nevyšlo tak nadále hormony clostilbegyt nezabíralo (sama jsem jeste brala Nosifol vitaminy na kvalitu vajicek atd) u mudr stále na kontrolách ultrazvuku až nakonec došlo na injekce gonalu (stal me 2000kc dve predplnena pera)silnější stimulace na folikly a najednou jsem měla 2 folikly průměr 17 mm pichla jsem si tehda v sobotu jeste pregnyl a v pondělí inseminace do Teplic myslím že to bylo 17 den cyklu ..Brala jsem ještě utrogestan na udržení...pak těhotensky test za 14 dni a byl pozitivní samozřejmě kontroly ultrazvuk potvrdila odběr krve ...teď jsem 28 tt .všem držím palecky vím jaký jsou to nervy 🙂

minisek84
5. kvě 2016

@88lena11 držím palce, to jsi byla u paní Spudichové viď? Já jsem teď po stimulaci puregonem a mám za sebou IUI v Teplicích v Pronatalu. Zatím jsem 8DPO a necítím vůbec nic 😠

wwerru
5. kvě 2016

tak prvni IUI nevysla. Chystame se hned na dalsi.

kamino
5. kvě 2016

U prvniho hned prvni a u druheho ani 8 nepomohlo...

cigaas
5. kvě 2016

@wwerru ahojky tak my mame 1 den po druhem pokusu IUI tak jen doufame ale dostaly sme pochvalu tedy spise pritel🙂 jelikoz mel vinikajici ejakulat🙂 tak jen doufame a ty nezoufej a druhy pokus vijde neboj dejte si delsi absenci a uvidis ze to pomuze🙂

cigaas
5. kvě 2016

@nita1984 aha tak to je mi lito ale neboj zadari se preji ti to myslim na vas holky 🙂

88lena11
5. kvě 2016

@minisek84 děkuji ano mudr Spudichové super doktorka 🙂 jinak je lepší počkat těch 14 dni po oplodnění a udělat si test ... Byla jsem zvedava tak jsem si po 12 DPO dělala test slabá čárka ale bylo to nejisté kvůli pregnylu tak jsem zkoušela dva dny a sílila jinak cítila jsem se jako kdyby na mě lezla chřipka a taková slabá ...uvidis držím palecky 🙂

cigaas
6. kvě 2016

@88lena11 ahojky a to se ti povedla IUI na poprve?? Tak gratuluji to znamena ze asi si tehu ...🙂 no ja sem ted dva dny po druhe IUI tak sem zvedava jak to dopadne 🙂

88lena11
6. kvě 2016

@cigaas ahojky ano poprvé a to jsem byla těžkej případ teď už jsem 28 tt a čekáme holčičku..cekali jsme na ni rok než se všechno dalo dokupy jako byly to nervy ..a i sklamani tak pak už jsem si říkala že to nevyjde atd a ono to nakonec vyšlo je fakt že psychika dělá vše....tak hodně štěstí a trpělivosti 😉🙂

wwerru
6. kvě 2016

mate nekdo zkusenost s tim ze se vam po gynprodylu zastavila nebo opozdila MS??

cigaas
6. kvě 2016

@88lena11 ano to mas pravdu ze psychyka dela hodne ja byla tehotna pred dvema lety a ve 36 tydnu sem o dceru prisla a od te doby moje psychyka je na nic ☹ snazim se nemyslet na to ze chci minco ale bohuzel me podvedomi stejne si neda rict 🙂 tak proto sme podstoupily pronatal IUI a ted sme na druhem pokusu tak opet doufame...🙂 ale tobe gratuluji ze se ti hned prvni IUI povedla🙂

88lena11
6. kvě 2016

@cigaas to mi je líto stejně mi ženský to máme těžký.. Ale určitě věřím a doufám že se to i vám povede taky mám občas obavy aby se něco nestalo nikdy člověk neví a být i připravena na cokoli...ale teď jen myslet pozitivně 🙂

cigaas
7. kvě 2016

@88lena11 ano mame to hodne tezky☹ ale porad nesmime stracet nadeji🙂

cigaas
8. kvě 2016

Jsem 4 den po druhe inseminaci ale zatim nic mi neni pri tom prvnim pokusu sem byla vice unavenejsi a zvisenou teplotu ale ted mi nic neni🙂 nechapu☹ znamena to ze zase se to nechytlo? Co myslite holky 🙂 diky

mishacerna
9. led 2017

Take jsem po IUI, predtim snazeni cca tri roky, z toho pres rok u gynekologa s Clostilbegytem, Pregnylem, folikulometrii...nezabralo. Hned prvni IUI po prvnim cyklu v ISCARE uspesne, usmevava mazliva cacorka. Podotykam, ze se blizim ke 40ce a take jsem brala na konci Gynex a dostala pred uspechem pokyn, ze pak uz musim na IVF-to jsem uz podstupovat nechtela. Vlastne jsem se uz rozloucila s nejakou nadeji v te dobe.🙂

anetka_p
30. led 2017

Mohla bych se prosím zeptat, všude se dočítám, že IUI se provádí při hraničních hodnotách spermiogramu, co jsou ty hraniční hodnoty. Momentálně čekáme na výsledky, tak ať zhruba vím, na co se připravit. Děkuji 🙂

mishacerna
31. led 2017

Podivam se na ty hodnoty. My meli 75 procent pohyblivych. Cca 35 mil. Je tsm psano normospermiogram. Ale Dr.rikala, ze muze kolisat. Druhy spermiogram pred IUI byl pry horsi. Ale zadarilo se ihned prvni pokus. Bez stimulace, jen mereni foliklu a Ovitrelle na ovulaci. A Gynex🙂