Menstruace po embryotransferu a přesto těhotná?

albibur
18. říj 2012

Ahoj holky!! Potrebuju radu.... Jsem 14.den po embryotransferu, ale uz ctvrty den mam silnou MS a boli i v podbrisku jako kdyz mivam obvykle MS. V pondeli jsem mela HCG 11,6, coz me v CAR rekli, ze sice je to pozitivni, ale je to moc nizka hladina. Jenom ze jsem uz v tu dobu zacala krvacet a dostavila se me MS. Dneska jsem tam byla znovu, a vysledek je stale pozitivni HCG uz stouplo na 93,6....Moc me to prekvapilo, protoze ja uz nedoufala vubec. Rekli me prijit zase az pristi pondeli jestli se to bude stoupat nebo klesat. Prijde me to moc divny.... Jak to muze stoupat kdyz mam MS a musim rict, ze dost silnou. Mam hrozny strach z toho, ze to muze dopadnout mimodelozne!! To uz jsem mela jednou loni a nechtela by jsem to znovu zazit. Ja opravdu netusim co to muze byt. Zavedli me jenom 1 embryo. Mel nekdo neco podobneho??

evied
1. srp 2023

@rohacova Já jsem na tom teď podobně. 11 den po KET, od 9 dne pozitivní // TT, 10 den HCG z krve 277 a dnes 11 den jsem zašpinila a mám bolest podbřišku jak při MŠ.... bojím se mimoděložního.. ráno jedu na CAR. Jak jsi tehdy dopadla?