Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

martina34
29. pro 2010

Holky díky moc za odpovědi,já jsem to nevydržela a volala dr. takže určitě nemám léky vysazovat a počkat až do 5.1. kdy mám přijít na kontrolu.Na krvi jsem byla 11.den to mi řekl že je určitě brzo.řekla jsem mu že mám teplotu a tu bych teda mít neměla,tak doufám že nemám nějakej zánět nebo něco.Já už jsem to obrečela ten 11.den takže tomu už nevěřím jen už čekám jestli to dostanu.Ty léky mohou brzdit ms ale většinou se špiní tak uvidíme.zatím je budu brát,poslechnu dr.díky moc holky!!!

kinguse
29. pro 2010

@martina34 ..to je dobře,že jsi zavolala,aspoň jsi klidnější!!! Buď v klidu,já to taky obrečela,co obrečela,řvala jsem jak dorota 😀 😀 😀 ...ale za 3dny to bylo dobrý a začala jsem se těšit na další hokus pokus!!!! Tak se drž a jak říkám: počítej s horším,doufej v lepší!!!

sedmitecka
29. pro 2010

@kinguse taky mi po něm bylo blbě, motolice, žaludek na vodě a pořád bych spala 😝 😝 😝 fakt se na něj zase netěším 😀 ....ale menses mi nezdržel, ani po IUI ani po IVF, tohle prý nefunguje, ptala jsem se mudra 😒

sedmitecka
29. pro 2010

@kinguse měla jsem stejný průběh, jen to žřvaní mi trvalo déle, asi dva týdny 😀

sedmitecka
29. pro 2010

@martina34 tak fajn, že ti poradili a jsi klidnější....naděje je až do konce, ju 😉 😉

martina34
29. pro 2010

Holky jsem klidnější v tom že to břicho je skutečně po stimulce,je to takový nepříjemný.Holky ale čeho se bojím je ta teplota,bojím se že mám nějakej zánět nebo něco,já na teploty netrpím a od pátka po brutálních křečích jsem večer dostala teplotu 37,3 ne bazální a tu mám do dnes.Děsí mě to.Co myslíte?Já jsem to obrečela v pondělí a včera a dnes je líp a vím že budu bojovat dál protože po dítěti strašně toužím a hlavně mě přítel neskutečně podržel a já si toho moc vážím.Je to moje zlatičko.

pepek007
29. pro 2010

😉 vered já mam taky leydensku mutaci takže jsem ráda, že tu nejsem jedinná 😉 takže jsi si začala píchat po dohodě s hematologen až když jsi zjistila, že jsi těhu? To jsem taky chtěla vedět protože při iVF jsem si píchala současně se stimulkou ale teďka jsem právě přemýšlela, zda si tam mám zajít a od kdy atd. takže až budu těhule nejspíš dřív to asi nemá cenu což? 😒 jsem myslela, že i při Ketu se píchá současně s dnem ET 😖 njn jsem fakt ráda, že tu jsem s váma holky a že se tu dozvim vše potřebné! 😉

pepek007
29. pro 2010

Jinak taky stále držim palečky aby byly pořádný kolejnice holky 😉

sandol
autor
29. pro 2010

@vered ahoj beru moje🙂,tak jak?????Užila sis narkózku,vše proběhlo bez problémů,jaký výsledek?Taky asi odpočíváš viď,tak načerpej síly na to nejdůležitější co tě za dva dny čeká 😉
Já jsem myslela,že se stihnu ještě včera ozvat,nevyšlo mi to,tak sand se nezlobíš.Takže na otázky ohledně pití ti už netřeba odpovídat.Jinak něco přírodního na kašel ti asi taky neporadím,já zkoušela dávat jen homeopatickej Stodal a nějaký valný výsledek zaznamenán nebyl.Tak zkus třeba ten med s cibulí,jestli by ti to ale malej vzal 😝 Tak hlavně abys taky teď nic nechytla ty,opatruj se.Jo a vysvětlení té Růženky,kdeepak vůbec nevím že je to hebrejsky,to jen náhoda 🙂,napsala jsem to na to konto že tě budou uspávat,tak jako usla Šípková Růženka 🙂

sandol
autor
29. pro 2010

@martina34 hlavu vzhůru 😉,poslechni co ti řekl dr.a pokud máš nějaké přetrvávající teploty,tak zajdi k obvodnímu a nebo si vezmi paralen,ten se může i v těhotenství.

vered
29. pro 2010

Ahoj holcinky, mockrat vsem dekuju, ze jste na mne dnes myslely a drzely palce. 😵 Ja jsem doted spinkala pritulena ke svymu drobeckovi a tak teprve ted pisu. Narkoza v pohode, mame 11 vajicek. Zitra dopoledne si mame zavolat kolik bude embryii. Tak uvidime, doufam ze dost a kvalitni. 🙂
Jinak muj profesurek mi OPU nedelal, protoze byl na nejake konferenci a tak si to na mne vyzkousel nejaky mladik jmenem Diamant (haha....Zazraky zivota!)
Je mi docela dobre, jen me trochu tlaci v brise a jeste porad utiram krev...zitra zacnu se vsema tema hormonama, tak to uz se moc netesim.
pepek 007 Taky porad resim ten clexane , prej to mam zacit pichat uz zitra, ale ja cetla ze staci az kdyz potvrdi pozitivni krev..tak nevim. S JOsikem jsem taky zacala pichat az kdyz byly //. Cetla jsem totiz nekde ze zeny s Leidenskou mutaci lepe prijimaji embryo, tak se nechci zbytecne redit uz od zacatku....
Jeste to musim nekde probrat...je tu myslim diskuze o trombofilnich mutacich
@ sandol Ahoj Sandolko, to nevadi ze jsi uz nestihla napsat, rano jsem si dala jen trochu horkeho caje a to bylo dobre, protoze manza mi chtel udelat kafe a to se pry v zadnym pripade nesmi!!!!!
Joshik nam prokaslal celou noc a tak jsem vubec nespala.....az pak v te narkoze...no a koupili jsme mu nejake kapky, homeopatika...tak uvidim jestli to zabere. A jak se citis TY????? Ten estrofem polykas 3x denne??Ja s tim zacnu zitra.
NO s tou Ruzenkou me to taky mohlo napadnout, aspon je videt jak mi to nemysli....chichi 🙂
Jak dlouho po OPU jsi mela krev??? A tlacil te bruch???Diky a papa

pampeliska36
29. pro 2010

@vered ahoj 😉 11 vajuch je krasny pocet... preji ti at se krasne vyviji!!! 🙂 a oni budou!

pampeliska36
29. pro 2010

@vered jinak ja jsem taky jeste druhej den po OPU spinila a dokonce kdyz jsem sla treti den na kontrolni UTZ, protoze jsem mela mirne stadium OHSS (mela jsem 22 vajuch), tak jsem po tom taky spinila... takze si myslim, ze to muze byt a taky me teda bolelo brisko.

kinguse
29. pro 2010

@vered ..tak snůška dobrá,tak doufám,že se i dobře oplodní a bude z čeho vybírat a pro případ,že by to nááááhodou nevyšlo na poprvý,tak jich snad zbyde dost na zamražení...ale to se nestane,co?!!! 😀
@sandol jak je? Já jsem jak spící panna,byla bych schopná snad prospat celý den 😖 . Ten Utroš mě zničí a už se mi zas začínaj nalejvat a bolet prsa. Všechno mám po tom Utroši,teď už to aspoň vím. Jinak nic zvláštního nepociťuju. Je hrozný,že i když jsem si řekla,že na to vůbec nebudu myslet,že to v tý hlavě pořád šrotuje,to je děs..jak to zahnat?

ira13
29. pro 2010

Ahojky devčata, jsem tu po delší době . Vítám nově příchozí já jsem také arťačka.Mrcha konečně dorazila tak začínám pracovat na sliznici(3x1 estrofem a podle vašich rad maliník, lněné semínko a červené vínko), aby měli sněhuláčci krásnou peřinku.
@vered krásná úroda přeji ať se všechny krásně oplodní a vyvíjí se. Máte ICSI nebo je necháte bojovat ať se najdou sami?Já jsem po OPU nekrvácela vůbec. Jednou mi napíchli nějakou žilku tak mi dali tamponádu. Při propuštění mi to vyndali a do večera jsem trochu špinila a pak nic.

ira13
29. pro 2010

@kinguse tak už máš embrijka v bříšku?Kolik jich máš?Přeji ať se pěkně zavrtají a pustí se až za 9 měsíců.

pepek007
29. pro 2010

@vered Děkuji moc za info! 😉

pepek007
29. pro 2010

@ira13 Další arťačka? :o))) jééé holky kolik nás tu je teda Arťaček celkem? 🙂 to je pecka 😝 njn ale vy všechny už řešíte Ketík nebo IVF aktuálně ale my tomu dáme cca 3 měsíce snaženíčka a do té doby díky vám cím co mě čeká takže si jen zajdu do CAru domluvit se s nima na konkrétní datum a zkusíme Ketíka 😉 takže vám teď všem budu držet moc palečky protože budu jako jedinná plonková 😀

ira13
29. pro 2010

@martina34 Ahoj , v listopadu jsem měla IVF. testy z moči negativní, 14 den po ET v ARTU krev -negativní. Chtěla jsem vysadit léky (3x1esrtofem,3x1 utrogestan)to mi nedovolili,říkali že ještě není vše ztraceno,pozvali mě na krev 19 den po ET ten také neg. Až potom jsem mohla přestat brát léky. Druhý den přišla MS.Tak vydrž. asi se stává že někomu se hcg objeví později. Na ket chtějí pauzu1 cyklus ,není dobré chvátat.bývá nízká sliznice a nestabilní hladiny hormonů.v polovině mi udělal utz . Teď mám druhou ms a začínám přípravu sliznice.

ira13
29. pro 2010

@martina34 nemůže zvýšená teplota být z hormonů?

vered
29. pro 2010

@pampeliska36
@ira13
@kinguse Holky diky moc, t 🙂 aky doufam ze se krasne oplodni, je to hezky pocet, to uz jsem dlouho nemela...tak snad bude dobre. Jinak my mame vsechna embryjka ISCI automaticky, tady se to nehradi a hlavne u nas je problem spermio, tak by mi to asi ani nedoporucili.
Holky to ten utrous fakt tak spatne snasite???Jee to se bojim...uz zitra zacinam taky s dopingem 😖

sandol
autor
29. pro 2010

@vered ahoj ahoj 🙂 ,to je moc dobře,vítám tě zpět v realitě,že ti to ale krásně vyšlo 🙂 ,11 ks 🙂 ,tak teď hodně štěstí ať jsou to pašáci,ať se každé spřátelí se spermijkou,to bude úrodička 🙂 Je fajn,že jsi fajn,já když si na sebe vzpomenu přesně před týdnem 😲 ,fuj,ble 😝 ,už nikdy více prosím.Co malej,je lepší?? Estrofem zobu 3 x denně,ty budeš mít také takové dávkování?Já po OPU začala špinit asi až druhý den a jen do třetího,ten první fakt ani nějak nevím,ale když se nás na pokoji ptali,jestli krvácíme,tak vím,že jsem říkala,že ne.Břuch mě tentokrát bolel dost,vím,že to byl záhul se otočit navíc ještě s tou chromou 😀 rukou.Tak se drž 😵 a zítra budu čekat na výsledky,jak pěkně jste se s manžou spojili 😉

martina34
29. pro 2010

@vered moc ti gratuluju ke krásnému počtu vajuch,to je paráda,já jich měla jen 6,z toho se 5 oplodnilo a zbyly 4.a teď na mě čekají 2 mrazáčci 🙂

martina34
29. pro 2010

@ira13 ahoj,tak já budu zřejmě stejný případ jako ty,nejraději bych ty léky přestala brát.dnes je první večer co mě břicho nebolí,tak aspoň tak a teplota být od hormonů nemůže aspoň mi to dnes řekl Špička,tak nevím.A teplotu mám posledních 5 dní a je jen 37,2 takže to se dá vydržet.díky za info o ketíku takže mě to tedy čeká v únoru,to je dobře.myslím že tělo potřebuje aspoň měsíc oddych.a ty máš kolik mrazáčků?

sandol
autor
29. pro 2010

@kinguse tak teď budeš Růženka ty a ne vered 😀 Jo a ty nalitý a bolavý prsa mám taky,a přesně jak ty,vím,že to je po utroši.V říjnu jsem to při KETu přikládala těhotenství,teď už vím,že to je utrouš,takže až na toto snad žádný příznaky nemám,jen mi dnes bylo trošku blbě od žaludku,ale to bylo chvilku po Estrofemu a ten se má jíst po najezení a to jsem nebyla,takže to připisuji tomu.Jinak zatím jsem psychicky v poho,vím,že na vše je ještě brzy,ale počítám tak v neděli,8.den začnu už bláznit,budu si říkat,luucia 8.den testila a // tam už byly......takže na neděli se netěším,teď si tu nevědomost užívám.

pepek007
29. pro 2010

@vered já jsem ho snášela úplně v pohodě bez jakýchkoliv náznáků čehosi jestli tě to uklidní 😉

pepek007
29. pro 2010

@vered jinak se taky přidávám s gratulací k počtu vajuch - krásná snůška! 😉 teď jenaby se krásně vyvíjeli jak mají což budou na tuty 😉

kenya83
29. pro 2010

@vered gratulujem krásna úrodička 😉

vered
29. pro 2010

@sandol
@martina34
@pepek007
@kenya83
Holky diky diky za vsechny gratulace 🙂, uvidime zitra jak to bude vypadat s embryama, jeste neni zdaleka vyhrano ...

vered
29. pro 2010

@pepek007 Taky jsem utrous zavadela pri prvnim tehu, ale myslim ze mi po tom taky nic moc nebylo...mozna jsem byla naladova...ale to bylo spis tim tehotenstvim 😀