Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
6. bře 2011

@mindinka moc díky,jsou to strašné nervy,a neboj to už určitě bude v pořádku,mimísek se pěkně zahnízdil 😉

kenya83
6. bře 2011

@kalop mne vkladali vyhatchovanú blastocystu a // na mňa vykukli už 5 deň po KET 😉 tak veľa šťastia 😉 @mindinka 😀 😀 😀

mindinka
6. bře 2011

@kalop No doufám že jo, nám to vyšlo až na potřetí, byla jem na prvním IVF v prosinci to se nevydařilo, první KET jsem měla v lednu a taky to nevyšlo, až ted v únoru se zadařilo. Taky jsem se nervovala, a měla jsem strach dělat test, když u těch předešlých jsem našla jen jednu/ 😒

kalop
6. bře 2011

@kenya83 jé to závidím,ale v dobrém 🙂

kalop
6. bře 2011

@mindinka takže do třetice všeho dobrého,to už jsi si zasloužila 🙂..mě docela dost pobolívá břicho,no nic uvidíme,budu chodit mezi vás,jestli můžu a podám info🙂

mindinka
6. bře 2011

@kalop Mně začalo bolet břicho 3 den po KET, měla jsem strašný píchání a křeče, určitě nám piš jak to dál probíhá, budu na tebe myslet a držet palečky 🙂

kalop
6. bře 2011

@mindinka jsi hodná děkuju,tak zatím,jdu vařit obídek a ještě jednou díky🙂

kalop
6. bře 2011

a prosím vás,vy co berete utrogestan s estrofem,trpíte na zácpu? je to šílené a bojím se,aby to miminkům neublížilo,ty tlaky ☹

mindinka
6. bře 2011

@kalop Já beru ethylestradiol a utrogestan a ještě k tomu piju bylinkový čaje a vitamíny od Mojžíšový. No taky mívám někdy zácpu, že třeba nejdu na záchod 2 dny ☹

kalop
6. bře 2011

@mindinka no strašný,pak se trápim a bojim se tlačit,aby se mi udržely ☹

mindinka
6. bře 2011

@kalop To se ti ani nedivím a ani nevím jestli se může něco brát. ☹

vered
6. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj pampelisko, gratuluju k MS a preju Ti aby se embryjka v poradku rozmrazila, a vsechno uspesne probehlo 🙂
Take jsem byla v Tabe, moc se nam tam libilo...akorat se tam nehezky chovali k takovejm krasnejm psum..to me mrzelo.
@kenya83 a jake mate zazitky z prechodu na hranice?? Ktere hranice mate na mysli........tech prechodu je vic....

vered
6. bře 2011

@mindinka Mindinko hezke brisko, taky mi nejak roste....co jsem se vratila z CR tak kynu, uz se na sebe nemuzu kukat, chtela bych zacit cvicit a behat ale bohuzel ted neni ta nejvhodnejsi doba. Jo a tebe bolelo jenom jednou brisko a pak uz nic?????Me boli stridave bricho zada pak treba cely den nic a pak zase.....tak nevim.

vered
6. bře 2011

@kenya83 Diky moc, hodne stesti na ultrazvuku a hlavne at se ukaze krasne bijici srdicko!!!!!
Porad se mne ptas na testovani... 😀,
testovat jeste urcite nebudu, nemela jsem ani blastocysty a jsem teprve 6.den po Ket...ani me to zatim nejak moc nelaka....jsem v tomhle docela drzak 😉

vered
6. bře 2011

@sandol Ahoj sandolicku!!! Kdepak se schovavas?!? Nechces nam napisat jak se Ti dari a co porad s Fickem provadite??? 😉
Preju krasnou nedeli a budu se tesit na zpravicku od Tebe... 😵 😵 😵

mindinka
6. bře 2011

@vered Veredko mně bolelo od třetího dne břicho po chvilkách, asi až do toho desátýho dne, A dneska mně teda popichuje každou chvíli jakoby v třísle. Snad to nic nebude. 🙂 Tak hezky odpočívej at jste v pořádku. 😉

vered
6. bře 2011

@stazi Co ty Staziku, jak jses na tom....zkousela jsi jeste testit??? Jsem hrozne zvedava a moc vam to preju. Rikala jsem to muzi a take to ,jak na to reagoval Tvuj muz a ten muj mi rekl, ze by mel asi tu samou reakci 😀 ....nechapu proc si tolik neveri!!!!!! 😉 Doufam ze uz jste zdravi...pisni jak jsi na tom, papap hezky den.. 😵 😵

vered
6. bře 2011

@mindinka aha, dekuju a ty bolesti byly trochu jako na menses???

mindinka
6. bře 2011

@vered No připadalo mi to tak a to píchání bylo nepříjemný. 😖

misa.patrik
6. bře 2011

Ahoj holky tak testík je stále negativní,bolí me prsa ale jinak nic ani jsem ještě nezačala spinit ani krvácet to asi udržujou ty homony že?

stazina
6. bře 2011

Ahojky holčiny...
@vered všehny testy vycházely pozitivně a sílili a dneska test Galmed plus...citlivost 25.(zkusila jsem ho porvé a naposled 😠 😠 mi vyšel negativně..pak jsem zkusila ještě Mamatest 10 a tak čárak už ej pěkná ,t ak já nevím...jestli je to biochemické , nebo blbej test....
Včer ajsem měla taky mamatest, ael s citlivostí 25 a taky tam čárka byla, tak já nevím..nemáte zkušenost s tíhle testem?Veredko, díky , že na mě myslíš... 😉

vered
6. bře 2011

@stazina Staziku, nemas zac. Z 😵 ku 😵 senosti s ceskejma testama nemam vubec, ale ted jsem si nakoupila v CR, haha, jsou tam desne levny, 😉 koupila jsem 2 krabicky mamatest a jsou po dvou, tak jsem zvedava, jakou citlivost maji to netusim..nejak jsem je nestudovala jsou zatim v supliku. 😉
No ale pokud Ti vsechny testiky vysly pozitivne a jeden negativne..tak proc verit zrovna tomu jednomu...???

stazina
6. bře 2011

@vered Díky, Veredko..ale to víš, mám strach, že zrovna ten prázdenj test mluv pravdu...půjdu zítra na krev...bohužel mi říkala kamarádka, že výsledky bud vědět až za týden, rpotože ten můj dr. je tu jen dvakrát v týdnu, takže až příští v pondělí...co ž je dost děsivý...zase další čekání..a pochbuju, že mě vezma na ut...no, každopádně, když to nedostanu, tak kolem třetí půjdu zítra k dr. a pak psínu, co mi řekl.
A to je odbře, že sis koupial levné testy tady,,ty opravdu vyjdou za babku a myslím, že mamatest ej docela dobrý...tak halvně aby na něm byly jen samé dálnice🙂 😉

vered
6. bře 2011

@stazina diky staziku, teda cekat tejden na vysledek to je sileny!!! No snad to dobre dopadne...urco dej vedet, drzim palecky!! Papa du do hajan, dobrou noc 😵 😵 😵

kalop
7. bře 2011

holky,jsem prdlá,zkusila jsem testit a bohužel:(,já vím,je brzy,nemohla jsem si pomoc

capricej
7. bře 2011

Ahoj holky, pořád vás čtu a zírám co všechno děláte a jak se máte. Já bych potřebovala poradit. Dneska jsem už 33 dn cyklu a menzes nikde. Na testu málem nviditelný pididuch, ale žádné příznaky těhu nemám. Tak nevím co mám dělat.(v lednu jsem podstoupila 1 IVF bohužel neeůspěšné a po něm jsem měla jít hnd na KET, ale 15 den cyklu jsem měla nízkou sliznici takže se nic nekonalo no a pořád se nekoná protože jsem to ještě nedostala)

Co si o tom myslíte.?? 😖 😖

vered
7. bře 2011

@kalop kolikaty den po KET jsi testila???

vered
7. bře 2011

@capricej To je tedy zahada, ale pokud mas ducha na testu...ses treba tehulka!!! 🙂 Treba se to povedlo prirozene, proc by ne...
Co se tyce priznaku, tak ne kazdy ma tehu priznaky..... 🙂
Jinak po IVF je nekdy menstruacni cyklus delsi nez obvykle.......

capricej
7. bře 2011

@vered :D díky za informace. To že by se poveedlo to by byla ohromná záhada 😀
A jak dlouhy tak cca býva ten cyklus po IVF?

capricej
7. bře 2011

@vered a jak se tobě daří??