• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

20. listopadu 2016 
Avant, jsem ráda, že nás objednala tak brzy, i když to jsem čekala, protože jsem se měla objednat až budu menstrulaovat..V pondělí mi to bude sice už končit, ale snad to nebude vadit...Jde tu o ty náběry, mají se dělat správně během menstrulace...

Holky omlouvám se za chyby. snad to po mě přeluštíte, já jsem staršný kopyto, nikdy si to nezkotroluji a hned pošlu, nu pak to tak vypadá...
15. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jde o to jestli ta akce co vás napadla je dvoje prsa + jedny zdarma, nebo dvě prsa a jedno zdarma :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tery myslím, že kvůli neschopence objednaná být nemusíš.Tedy pokud tě nebude chtít vidět doktor...

teyd holky vy tu máte dnes téma, ale to je dobře, že jste veselý.... :grinning:
15. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Aduš určitě to nebude vadit, že už budeš končit. :slight_smile: Mě to třeba dělali na konci cyklu, těšně před MS a taky řikali, že to neva.
Neboj, my si to domyslíme. Taky když něco odešlu než to přečtu, tak je to hrůza. A čim dýl jsem doma, tim hůř píšu. :grinning:

Avant ta akce měla být prsa plus víčka zdarma(nebo jak to bylo), ale nás samozřejmě napadlo že jí udělají ještě jedno prso grátis. :grinning:
15. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Aduš já si taky myslim. Navíc pojedu od jednoho doktora, tak snad se ve mě nebudou chtít zase šťourat.

Je třeba tady ty deprese trochu rozehnat. :wink:
15. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupí, cytologie v pořádku, mám přijít za rok :slight_smile: Doufám, že tam půjdu dřív a těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, dobrých zpráv není nidky dost. :slight_smile: Určitě tam půjdeš už za pár měsíců. :wink:
15. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě by snad ani nevadilo, kdyby to bylo za ten rok, ale spíš kdyby mi to někdo zaručil :frowning2:
Holky co dneska makají nám dají, že budou muset tolik dočítat...............jsme se dneska nějak rozjely :wink:
15. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Avant to je fakt, kdyby mi někdo, že to tak bude, tak bych to čekání taky zvládla. :slight_smile:
Aspoň se holky večír nebudou nudit. :grinning:
15. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodim od okna ke dveřím a rizoto furt nikde... :angry: Takhle by to teda nešlo. :angry: :grinning:
Hmmm, chudák manžel, holt mu snim kuřecí závitek co měl mít včera k večeři. :grinning:
15. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak já dneska nevařím a spoléhám na Ilču :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že tu řešíte prsa... No mě se v těhu zvětšily o dvě čísla... Máte se na co těšit. :slight_smile: A nějaké to prso zdarma... Leda kuřecí v obaleném těstíčku. :dizzy_face:

Rizoto jo? Taky bych si dala s hodně okurkama...

Aduš, super, v pondělí na tebe budeme myslet. A tu sestřičku vůbec neřeš... Raduj se, že se něco bude dít.

Avant, to je skvělá zpráva, že je cytologie v pořádku. Hurá.

Terko, tak co, dala jsis manželovo závitek? :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Avant já už to vzdala a tlačim tady manželovo večeři. :grinning: Snad se dočkáš. :grinning:

Lucko obalené prsíčko mě nenapadlo. :grinning:
Na ty prsa se samozřejmě těšim. :grinning:
Jj, už mu to tady dlabu. Má smůlu, má chodit domů včas. :grinning: Ale nebojte, podívam se do mrazáku, co tam máme jiného.
15. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy jste se rozepsaly, prsa, jídlo super téma....... taky bych si dala obalené prsíčko a ty okurky kyselé. N :wink: o nic snědla
jsem jogurt a jablko.
Adenko, na pondělí moc moc držím palce, té sestře se vyhni obloukem a v pohodě jdi k dr.Je fajn, že jdeš takhle brzy. :slight_smile:
Avant, cytologie v pořádku super. Moc ti přeju a ostatním snažilkám, aby dřív než za rok jsme se přidali k těhu :sweat_smile:
Terko, mrazák to u vás zachrání, tak manža neumře hlady. :wink:
15. dub 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hele děvčata já vás pozvala na rizoto k sobě , ne že budu běhat já s kastrulkama :grinning: Staňkov 246 :wink:
Lucko co já bych dala za prsa o dvě čísla větší...tedy co by za to dal manžel :grinning: pořád říká že mam krásný prsa :sweat_smile: ale vim že kdyby jsem najednou měla o dvě čísla větší tak asi nepujde ani do práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
Závitek jo? :wink: já jsem koupila obložený vajíčka :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo, nechápu, co ty mužští na těch prsech vidí... Je pravda, že se mému manželovi vždy mé dvojky líbily, ale teď se svými čtyřkama, je přímo unešený. Spíše posedlý :grinning: Stejně si myslím, že až jednou dokojím, že se mi vrátí původní dvojky, které budou povadlé... Co maminy, jak je to?
15. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo, ty jsi ze Staňkova...Já tam jedu zítra za kamarádkou..Neznáš ji náhodou jmenuje se Martina Hablovcová, žije s Jardou Šporem mají holčičku adelku budou jí v září 2 roky a bydlí spolu za poštou v těch malých bytovkách..
15. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Evženie ty ses teda rozjedla. :grinning: Jogurt a jablko bych dala tak jako svaačinku. :sweat_smile:
Jj nebo si cestou domů něco koupí.

Ilčo o tom vůbec nebyla řeč, že si máme dojít. Takže jsme čekaly kastrůlky.:grinning:
Ty naši manžílkové jsou chudáci. :grinning: Při minulém těhu mi prsa krásně bobtnaly, ale chudě manžel si nestihl ani sáhnout. Tak strašně to bolelo, že bych ho zabila. :grinning:
Obložený vajíčka, jo? :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A my Ilčo s Terkou myslely, že to bude s obsluhou :slight_smile: :grinning: :grinning:
Holky, s těma prsama mě fakt bavíte :slight_smile: Já k tomu můžu říct jen to, že si občas připadám jako "mič bjůkenen" .........když ovšem vypne hruď :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a jsme tu ze cvíča, účel splněn, malá tuhá...mohla by tak do tří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prsa- tak mě narostly o tři čísla, zmenšily se mi až po těch dvou letech, co jsem přestala kojit, povadlý, povislý nic- zato teď už zase pokukuju po větší podprdě, minimálně o číslo už zase narostly a nevisí :grinning:

poobědvala jsem dva rohlíky s Pepou, mňam, zase večer dostanu vynadáno, že si nedám pořádný jídlo, když mě tohle zrovna teď chutná :grinning:
15. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Adenko jméno mě nic neříká ale určitě jí budu znát od vidění, bydlím kousek od těch bytovek :slight_smile: Já tady bydlim 6 let , spíš budou znát manžela -Láďa Jánský :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko mě nerostli prsa ani při Fildovi až po porodu jsem je měla fakt pořádný, ale malej mě uplně rozkousal bradavky jak tahal....šílená bolest a za čtyři týdny mě mlíko zmizelo a prsa taky :frowning2: ty mě tedy spali někam dolů a už jsem je nenašla :sweat_smile: tak ať si je manža pomačká dokud může :grinning: a ještě mu je vyfoť a někam vystav ať vidí co krásnýho má doma když pak ukazujou v televizi ty "hvězdy "co je vystrkujou :rolling_eyes:
15. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To teda nevím, zda by byl dobrý nápad, mu vyfotit prsa... Pak by si je ještě porovnával :sweat_smile: Nic, musí si zvyknout na to co přijde :grinning:
15. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
15. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam, že od krásných prsou jsme se přesunuly ke kokršpnělým úším. Taky už pozoruju, že ta gravitace dělá divy a to jsem ještě nekojila. :angry:
15. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, tys mě pobavila...KOKRŠPANĚLSKÉ UŠI :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
15. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No a pak že tu nebude veselo!
15. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
15. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska se nám to veselí docela daří. Se holky pobaví. :grinning:
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek