Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
16. dub 2010

Tery ještě o prdku starší mně bylo 28 už v lednu 😅
Jo ta cedulka je příjemná 😎 ta paní s tim krunýřem mě docela irituje-jako jediná
No právě je mi ta bolest divná ☹ nikdy jsem takovou neměla a nepřestává, vždycky dojít pro vzorek do výtahu je utrpení ☹
počkam a když by zítra bylo hůř tak si zavolam, ale nevim jsem vyplašená, proto se tady ptam, přemýšlela jsem i o hyperstimuláku, ale s 1 vajuchem to je přeci blbost a zas tak silnou stimulku jsem taky neměl 😕 🙄 a, no uvidim, ale do skoku mi fakt vůbec neni 😖

terka82
16. dub 2010

Gamb ty starouši... 😀

A jak veliké jsi měla ostatní folíky?

Dneska večer je tu ale mrtvo... Manžel je fuč a já se konečně pustila do popisování fotek z dovolené. Taky jsem se do toho mohla pustit dřív. Po půl roce se dobrat nějakého názvu, to je porod. 😀

adenka84
16. dub 2010

Ahoj holky,

Terezko koukám, že jsi měla dnes opravdu den blbec...To se nikdy stává a ne nadarmo se říká, že nejhorší srážka je s blbcem...

Gambrinusko, s bolením bříška ti fakt nepomůžu, uvidíš co zítra..pokud to nepřejde tak si raději zavolej do Ntalartu..Ať víš jestli je to normální nebo ne...Jinak držím palečky a těším se na tvé pozitivní testíky.. 😀

Dnešní návštěva byla úchvatná, děti byli kouzelný moc jsem si snimi užila..Místo klábosení s kamarádky jsem s nimi vyváděla..

gambrinuska
16. dub 2010

Adenko tak to je super, taky vždycky spíš blbnu s dětma 😀 je snima větší prča
ani mi nemluv Terko, myslela že si budu krátit čas na noční a zevlujem tu jen mi dvě 😉
Ostatní folíky nevim, Rokyta zrovna ukecanej neni 😅 prvao pár drobných a vlevo asi ještě jeden ale nevim jak velkej ☹

terka82
16. dub 2010

Aduš dneska to opravdu stálo za to... 🙄
Takže to nebyla návštěva za kámoškou, ale za dětma, viď? 😀 Máš recht, kámošky tu budou furt, ale děcka vyrostou.

Gambrinuska tak uvidíš zítra, kdyžtak volej, ať máš klid. 😉

adenka84
16. dub 2010

No, terezko právě...těm dětem se nedá zkrátka odolat...Je to hrozný...manžel říká, že jsem dětmi posedlá a že mám cizí děti raději než jeho...Chudinka moje malá,žárlivá... 😀 😀 😀

Holky, jud spinkat, zítra ráno už vyrážíme v 8 hod. tak ať jsem svěží jako rybička..

papa užíte si víkend...přeji krásnou dobrou noc.. 😔

terka82
16. dub 2010

Aduš zase jeden (ne)ješitnej chlap... Oni jsou všichni stejný. 😀
Krásný víkend 😉

Přeju všem dobrou noc

terka82
17. dub 2010

Dobré ráno. 🙂

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Dobré ránko, jestlipak máte dneska návštěvní a flákací den jako já? 😀 Uklidila jsem si včera, venku je konečně sluníčko, nálada tím o 100% lepší. Co více si přát?

Terko, na tvé příspěvky nikdo nemá 🙂 Jsi v tom nepřekonatelná... Jen tak dál pokračuj... Taky musím zajít ještě před porodem ke kadeřnici. Nechám to na květen. Už se ale těším.

Koukám, že tu jsme skoro všechny ve stejné věkové kategorii. Mě je 27.

Gambrinusko, jak píše Terka, tak ta bolest je ze stimulky. Dneska by to mělo být lepší, ne? Jak ti je?

Adenko, užij si výlet.

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Ohledně toho našeho srazu.

Kdypak byste měly čas? A kam byste chtěly zajít? Napíšu vám sem pár odkazů na restaurace, takže si stačí jen vybrat. Vybírm z centra, aby to každá snáze našla.

http://www.umansfelda.cz/index.php?lang=cz

http://www.thepub.cz/plzen/

http://www.naparkanu.com/na-parkanu

http://www.starasladovna.cz/

Nebo zkuste navrhnout něco jiného? Kam rády chodíte?

avant
17. dub 2010

Dobré ránko,

já mám dneska taky flákací den a zítra návštěvní. Manžel ráno odjel pomoct něco kamarádovi a my tu s pesanem budeme sami. Venku už nám krásně svítí sluníčko, takže to určitě vidím na dlouhou procházku.
Dnešní noc byla nějaká divná, večer jsem usnula u televize a když jsem šla spát tak ne a ne zabrat. Snad 2,5 hodiny jsem se převalovala sem a tam. Už jsem si říkala, že snad vstanu a půjdu si tu telku zase pustit.
Před 14 dny jsem provertikulovala trávník na zahradě, pohnojili jsme ho a jak teď pršelo, tak se nám normálně splašil a roste jako divej 🙂 Bych už dneska klidně mohla vytáhnout sekačku.
Já bych ten srazík viděla ideálně květen/červen, aby bylo u teplíčko a mohli jsme sedět venku, co vy na to?
V posledních 14ti dnech se mi taky stává, že mě uvnitř hrozně píchne - většinou když vstávám ze sedu nebo když zakašlu. Asi se tělo pořád po tom IVF dává do hromady. Jsem zvědavá, kdy si to přižene první MS.
Taky jsem zjistila, že si Vendulak smazala všechny alba, co na koníkovi měla, dokonce i fotku. Mě se to začíná nelíbit ☹

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Ahojky Avant, já bych byla pro květen či začátek června. Pak už bych nemusela přijít 🙂
Jak to, že Vendul smazala alba a fotečku? Snad se nic nestalo.

avant
17. dub 2010

Jé, no jo L.u.c.i.e, vždyť ty už to máš za pár 🙂 Tak bychom na tebe počkali a přijela by jsi rovnou s Matýskem 🙂

avant
17. dub 2010

Jinak s tím věkem, já jsem o 3 roky mladší než Pantomima 😀

terka82
17. dub 2010

Lucko dneska to vypadá na krásný den, takže za chvíli rozběhnu pračku. 🙂
Holky už se s příspěvkama taky lepší. 😀
Po Plzni se neorientuju, ale na odkazy kouknu. Byla bych pro květen. To už by mohlo být hezké počasí. 😉

Avant takže dneska taky slaměnka? Manžel už je taky fuč.
Ty jsi teda detektiv, ale máš pravdu, že to nevypadá dobře... 😒

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Minulý víkend byl žehlící, že by tento byl prací? 😀 Aspoň by to venku rychleji schlo...

terka82
17. dub 2010

Lucko žehlička naváže na pračku. 😠 😀 Právě, když je tak krásně, tak to nemůžu nechat jen tak. Navíc koš už je stejně skoro plnej. 😖

terka82
17. dub 2010

Jinak jsem zkoukla odkazy, ani jednu hospodu neznam. Takže se přizpůsobim většině.

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Terko neboj, já už mám vypráno a žehlička na mě taky čeká. Jen se mi do toho nechce, ale budu muset...
Tak uvidíme, s čím pak přijdou holky. Třeba znají i jinou a lepší restauraci. V těchto jsem byla jen 1x, 2x...

terka82
17. dub 2010

Mě se taky nikdy nechce, ale pak když se to nahromadí, tak to je hnus...
😖

l.u.c.i.e
17. dub 2010

To mě povídej. A to bych taky měla převléci postele a vyprat povlečení... Taky se mi do toho nechce a odkládám to...

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Tak jsem zrovna koukala na účet a už mě konečně přišla nemocenská.
Micha, tak snad i tobě.

terka82
17. dub 2010

Jé tak povlečení mam naštěstí čerstvé, to ještě chvíli vydřží. Větší pupínky mam z potahu matrace. Nemáme dvě samostatné, ale jednu velikou, takže potah jako krá... Sama se do toho ani nepouštim, to bych dělala celý den. 😖
To bys taky mohla nechat manželovi, se s tím přese nemuseš namáhat, ne?

l.u.c.i.e
17. dub 2010

Terko, neboj, manžel mi s tím pomůže. Ale těch keců, co vždycky u toho má... Typu, proč to musí být dneska, vždyť to není tak špinavý atd... Máme to vždycky za 5 minut hotové, pak už si to vezme na starost pračka... Mezi tím se dá jiné povlečení.
Když on má raději, když se může v něčem vrtat nebo stavět. Hrozně se těší až bude moct postavit postýlku. Nejraději by už jí měl postavenou hned. Ale je ještě na ní čas 🙂

terka82
17. dub 2010

Lucko je to chlap... 😀 Aspoň, že k jiné práci se má.

Ale jinak čerstvě povlečenou postel miluju. Všechno to tak krásně voní... 😵 😀

terka82
17. dub 2010

Gambrinuska, jak se cítíš?

michamicha
17. dub 2010

ahojky 🙂
Lucko, tak moje nemocenská se stále někde toulá, tak snad v pondělí a když ne, tak holt budu muset zavolat do práce jestli to vůbec poslali 😠
jsem celý víkend slaměná vdova, manža ráno odjel s Martinem na Moravu k rodičům, tak jsem se vrhla na úklid, převlíkla jsem povlečení a jdu si vymyslet něco k obědu 😉 zítra naštěstí vařit nemusím, jsem pozvaná k našim na rýžový nákyp 😵 akorát jsem zvědavá jak se k nim přepravím, prý autobusem č. 26 na kterej si budu muset mávnout, pže ta zastávka kde budu nastupvat je na znamení 😀

avant
17. dub 2010

Ahoj Micha, tak hlavně hodně mávej 🙂 Tahle linka byla jeden čas taky můj hlavní dopravní prostředek 🙂

simpatica
17. dub 2010

Ahoj, holky, ja chodim do ivf centra v plzni, mnela jsem 1.4 ET, ale neuspesny. Ted mne na dalsi cyklus ceka KET?
Po kolika pokusech se vam podarilo otehotnet?
Jsem z toho pekne smutna. Pa a diky za odpoved.

michamicha
17. dub 2010

avant, jsem to vymyslela jinak, pojedu radši z Bor, z Obi se svezu třicítkou a pak budu 10 minut čekat na tu 26-ku 😉 jak se znám, tak by mě pan řidič určitě přehlídl a jel dál 😀 😀