Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
7. kvě 2010

Ilčo, to pobolívání je opravdu normální. Roztahuje se ti děloha a přesně jak to popisuješ jsem měla taky. Vesměs to mám do teď. Samozřejmě, že to není každý den, ale občas to zabolí... Ničeho se neboj.
Týdny ti už taky pěkně naskakujou... Toto letí 🙂

Jani, odebírali mi jen 6 vajíček, z toho jsem měla 3 zralá a ty se taky oplodnili. Zaváděli mi 2 embryjka. Třetí bylo moc napřed, tak ho ani nezamražovali... Nosnice určitě nejsem 🙂 Uvidíš zítra na UTZ kolik budeš mít folikulů... Víš co se říká, že nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě... U nás se to povedlo 🙂 Držím palečky.
Ještě, že nám Terku zastoupíš. 🙂 Jak chodí do práce, tak už nestíhá psát romány 🙂

O Lucindě nic nevím... Snad je vše ok.

l.u.c.i.e
7. kvě 2010

Adenko, tak to ti ten měsíc rychle uteče 🙂 Určitě i teď bude pěkná úrodička, když byla i poprvé 🙂 S prodlouženou stimulací je větší šance na oplodnění... Budu držet palečky, aby se konečně zadařilo 🙂 Už tu dlouho nebyl hcg bacil, tak někdo musí začít 🙂 S Jednou se aspoň můžete podporovat a pak spolu těhulkovat 🙂

l.u.c.i.e
7. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt,poradna+ náběry 7.5

pantomima
7. kvě 2010

Taky jsem tady 🙂

během dne mi už bylo docela fajn, i když žaludek mám tak nějak pořád vzhůru 😖

odpoledne jsem byla s malou v Koce v dětským koutku, asi se hodně unavila, protože už usnula, poslední dobou usíný v deset až v půl jedenáctý....a nebo to bude tím, že není doma tatínek a má klid...jel na vodu na Ohři, měla jsem jet taky, ale v týhle zimě jsem odmítla!!!

v tejdnu jsem potkala kamarádku z porodnice, co rodila den po mě, první dítě má po IVF a teď je zase znovu těhu a dokonce to prý vypadá na dvě- za pomoci Natalu se daří, holky, tak vydržte, taky to dopadne...pokusím se jí sem k nám nalákat, aby vás podporovala ve vašem snažení 😉

ilca1
7. kvě 2010

Luci děkuju 🙂 ty jsi tady taková moje mamina co mě uklidnuje 😅 Já jsem sice už mamina 9 let , ale tohle si už fakt nepamatuju navíc tenkrát jsem to těhu brala uplně jinak ...v klidu,byla jsem mladší 😀 jo člověk čím je starší tím je to horší 😀

l.u.c.i.e
7. kvě 2010

Pant, určitě jsem svojí kamarádku nalákej. Rádi jí poznáme... A navíc těhulku dvojčátek tu ještě nemáme, takže rádi uvítáme nové informace... Za 2 roky určitě znova a rádi navštívíme Natalart a snad vyjde i to druhé děťátko případně i dvojčátka... 😉

Ilčo, to víš, teď mám všechno v živě v paměti... Kdybych měla mít rozestup 9 let, tak si to taky pamatovat nebudu 🙂 Takže klídeček, ať se miminko nestresuje... To bys za týden už mohla vědět, co čekáte, co? Necháte si to říct?

adenka84
8. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt,poradna+ náběry 7.5

petra177
8. kvě 2010

Ahoj holky,

tak první IUI nevyšlo, mrška dorazila přesně tak jak jsem zvyklá, ach jo ☹
Už jsem volala do natu a jsme objednaní na 20. 5. na další IUI, teda až jak bude vypadat ultrazvuk. Ale byl to celkem boj se objednat, protože ta sestra na telefonu, hrůza. Určitě to byla ta nepříjemná 😠 Vůbec nechtěla pochopit, že nechceme ztrácet měsíc dalším čekáním.
Zajímalo by mě, proč si jí tam nechávají?
Jinak všem děkuju za odpovědi na mé dotazy.

dneska je nádherně, byli jsme s manžou na vyhlídkovém letu co dostal k vánocům, a můžu jen doporučit, teda netěhulkám 🙂
Holky, jsem tu sice nová, ale ani nevíte, jak mi jen čtení těhle příspěvků pomáhá, protože v mém okolí není nikdo kdo by měl problém otěhotnět a tak to naše snažení moc nechápe a hlavně ani nechceme, aby nás litovali nebo měli blbé připomínky.
Díky, že tu jste 🙂 🙂

petra177
8. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt,poradna+ náběry 7.5
petra177.............1.IUI (23.4.) negativní

gambrinuska
8. kvě 2010

Ahojky holky, moc jsem nepsla ale pravidelně čtu 😉
Holky červen bude magický, musí 😉
peto mi jdem taky do Natalu 20.5 na 12:30, tak se možná uvidíme 😉 měla bych být kolem 20DC, tak doufam v ovulku 😅
Jinak s manžou se to uklidnilo a podle toho co řeknou doktoři tak by jsme zkusili IVF, bylo by to fajn řešili byjsme to ve 3 😀
holky držim palečky jedna přeju hodně vajíček a ostatním taky 😉 ¨
Terko kde se nám touláš a Avant taky, nějak nás zanedbáváte 😉
Těhulky koukam do albíček 😵 , Lucie už máš krásnej pupík, jen závidět, už jsem ho mohla mít taky 😔

adenka84
8. kvě 2010

Ahoh holky,
Petruš od toho tu jsme abychom si vzájemně pomáhali a podporovali..Je mi líto, že to nevyšlo, ale nevěš hlavu jsi na samém začátku určitě se ti zadaří..držím palce....
petruš přepsala jsem ti do prvního sloupečku, tam patří snažilky v druhém sloupečku jsou jen těhulky....

gambrinusko, je dobře, že se manžel uklidnil..Určitě ho to také trápí, musíš ho tplerovat, chlapy to cítí jinak než mí...držím palce ať máš ultrazvuk v pořádku a můžeš jít do nového boje...

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt,poradna+ náběry 7.5

adenka84
8. kvě 2010

Petruš z té sestyr si nic nedělej je zkrátka divná..Mě taky dost deprimuje, je asi dost náladová..Protože, když jsem tam byla teď ve čtvrtek tak byla docela příjemná... 😅

jedna11
8. kvě 2010

Ahoj holky,
Petro, to je mi lito, ze to nevyslo. Tak budu drzet palce, at napodruhe to vyjde. Jinak mam tu samou zkusenost s obejdnavanim. Na konzultaci IVF jsem cekala mesic a kus, na prvni schuzku do Natu to same. Jinak ted mi Bouse rekl, ze se mam objednat tak nejak dopredu s ohledem na lecbu . Tak se chystam tam pristi tyden brknout a doufam , ze to nejak zvladneme do toho 22dc jak psala Jana8, protoze bych mela mit taky dlouhy protokol.
No, jinak tedy doufam a pocitam s tim, ze po 15dnech atb, jsem chlamydie definitivne znicila, koupila jsem si Wobenzym {uz mi to stalol 2tis, tak doufam, ze to bude k necemu], ale co by clovek neudelal, ze?
Adenko, a kdy ty tedy zacinas? ja bych mela mit ms 19.5. a tedy pokud zacneme taky tak nejak kolem toho 22dc, tak to je nekdy 10.6. Tedy pokud mi do te doby objednaji do Natu, ale asi budu hodne neuprosna a budu se modlit abych nechytla tu neprijemnou sestru.
Pant, to je dobry kdyz clovek vidi, ze ostatnim to vyslo. Aspon mne to dodava silu a urcite lepsi naladu. Jinak na vodu jsme meli jet taky , ale k vuli tomu pocasi jsem to taky nechtela riskovat. Malej konecne je 14dni bez rym a kasle.

ilca1
8. kvě 2010

lucko na velký ultrazvuk na genetiku mam jít až 21 týdnu , tak uvidim jestli to uvidí dřív muj doktor 🙂 v každým případě to vědět chci, já bych nevydržela čekat 😀 a ještě když vidím v obchodech ty oblečky a nevim po čem sahnout 😅
Segra si to u prvního dítěte nenechala říct a dva dny před porodem jí doktorka na ultrazvuku řekla že klučina je v pořádku....tak měla po překvapení 😕 😠 , ale já bych nevydržela a hlavně naši a tchánojc se pořád ptají jestli už to víme... 🙂 zvědavci 😅
dneska už mě ten podbřišek tak nebolí jen ráno jsem to cítila tak snad je to OK 🙂

adenka84
8. kvě 2010

Jedna, neboj pokud jste se domlucili že v červnu bude IVF, tak ti objednat zkrátka musí..Já budu teprve v červnu začínat se stimulací...Mám se objednat na UTZ 20 den cyklu...takže teď čekám na mršku a pak tam hned zavolám a objednám ať mám klid...Tebe to zhřejmě čeká o něco dříve...Píšeš, že máš dlouhý protokol...Já budu mít stimulaci stejnou jako poprvé.. je to protokol s anatgonisty, zapaltime si opět ty nejdrařší injekce, mám s nimi zkušenost...nechci si zvykat na něco jiného..

ilca1
9. kvě 2010

přidala jsem fotečky ze 3D ultrazvuku 🙂

pantomima
9. kvě 2010

ilčo- fotečky super!!! 🙂

jana8
9. kvě 2010

Ahoj holky,
Micha,tak to doufám,že se brzo ozve a jsou s mimi v pořádku......nedávno měla být na utz,tak se mohla ozvat,co nového....tak musíme být trpělivé....ona se snad ozve......a co ty? taky už ti ty tt nabíhají závratní rychlostí.....jak se cítíš?
Lucko,já nechci zastoupit Terku......tú nezastoupíme tady nikdo 🙂 ,tak snad na nás taky brzo koukne....taky si myslím,že nezáleží na kvantitě ale na kvalitě a vidíš stačí málo a zachvili máš svůj pokládek v náručí..... 😉
Petro,je mi líto,že IUI nevyšla,ale neboj ono se to povede,tak hodně síly a hurá do dalšího a úspěšného pokusu 😉 a chápu tě holky tady dokážu pomoct a taky povzbudit a kdo jiný nás chápe lépe,než my co jsme tady a prožívame to samé 😵 ...taky se mi kolikrát uleví,když si čtu příspěvky 😉
Gambrinusko, to už musí být magický měsíc,chtělo by to nějaký ten vírus 🙂 tak holky do toho 😉
Ilčo, tvůj uzlíček je roztomilý......tiše závidím 🙂 ....ale v dobrým 😵
Jedno,držím palce,ať potvůrky tě už opustili a ty si se mohla pustit do úspěšného boje..... 😉 a kdy si teď měla ms?kdy ti začala? nevyšlo by ti to už ted?
Holky,tak já jsem byla včera v Natu a dokt. se mě ptal jestli jsem neprodělala nějaký zákrok na levý strane?tak to nemám ani potuchy,protože tam jsem moc nereagovala 😠 a na pravý jsem měla největší 16mm,tak ještě dnes poslední injekci,pak v pondělí mám ty dvě injekce o 22.30hod a v uterý tú injekci do zadku - to si skočím k obvodnímu,protože by mi to neměl kdo píchnout a obvodní je kousek.......no a ve středu mám být v Natu o 8hod nalačno a 9.30hod na sále....bojím bojím 😖 ....holky mám si přinest pyžamo,co je samozřejmé.....ale teď mě napadlo neni lepší noční košile,kvůli tomu,že na pyžame je tá gumička,nebo to je asi jedno,co?už mě napadají různe kravinky 😅 a ještě jedna lepší musím být nějak extra dole vyholená 😀 ale když chodím na utz tak nic neříkal ani na IUI,tak asi mu to takhle stačí no ne? 😀 nemusím být snad dohola 😔 ...jo a ještě jedna otázka o abstinenci nám nic neříkali a já se zapoměla zeptat,ale myslím,že se to počíta jak na IUI nebo ne? 5dní abstinence stačí,je to tak?..díky za odpovědě .....
zatím se mejtě hezky pa pa

adenka84
9. kvě 2010

Jani, abstinenci určitě dodržte, je důležité mít co njlepší spermie...Vezmi si na sebe noční košili, budeš mít větší pohodlí a nasále si ji jen vyhrneš...Holit se nemusíš není to podmínka, já se tedy holím stále nemám ráda, když jsem zarostlá, ale pokud to nemáš ve zvyku tak kvůli odběru to není nutné....
neboj to zvládneš nic to není, za chvilku to budeš mít za sebou, ani nebudeš vědět jak...Můžeš mít pár dní bolesti v podbříšku, spíš takové píchání...Nech si vystavit určitě neschopenku, já bych po doběru do chodi do práce nebyla schopná..Měla jsem 3 dny křeče v podbříšku, bylo to docela nepříjemné, vadilo mi to v pohybu...
jinak jak říkáš není důležitá kvantita, ale kvalita..takže pfuj, pfuj, pfuj...Ať se ti zadaří

Kde se nám loudá naše náš Voříšek , myslím tím Terezku...

terka82
9. kvě 2010

😀 Ahoj holky.

Jsem tu, jako na zavolání... 😀 Poctivě jsem vás dočítala, ale už nebyly síly odepisovat. Tak snad si na to důležité vzpomenu. 😅 Trochu mě ten pracovní proces zmáhá. Nebylo mi doma líp? 😕 😀
Víkend jsem měla uklízecí, jsem hotová, ale mam uklizeno. Ještě se asi pustim do žehličky. A zítra hurá do práce. 😖 Zítra to bude záhul.

Aduš ta štítka mi mrzí, ale je dobře, že o ní doktoří vědí a poperou se s ní.

Holky vám ty mrňousové tak krásně rostou... 🙂

Jani8 jen to tu vezmi chvíli za mě.

Petruš to je škoda, že to nevyšlo. Snad to příště bude úspěšnější. 🙂

No a já jdu na tu žehličku... 🙄

jana8
9. kvě 2010

Adenko, myslela jsem jestli nemusím být úplně.....ale jasné,že taky nemám rada zarostlé,ale nevím přesne jak se to jmenuje,ale myslím už při otvoru,tak kousek od neho už se nerada holím....ale jinak ok,já nesnesu,když nemám oholené asi 3dni nohy,mě to uplne rozčiluje a jsem pak nesvá 😀 ....snad si mě pochopila správně...... 😉 a s tou absinenci,to je jasné,že to dodržíme,ale stačí těch 5dní,že?.....taky si říkám,že to nic nemůže být když budu pod narkózou,ale i tak mám strach,teď už mě podbřišek bolí více než předtím, i když si sedám nebo vstávám,ale i normálně ve stoji.....ale jsem za to ráda,vždy si řeknu že aspoň vím že rostou folikuly, aspoň doufám.....neschopenku už mám,zítra to dám vědět do práce.......už bych to nezvládla v práci zvedat kusy a makat a tak,ale taky si musím zítra píchnout přesně tu injekci a v uterý zas taky i proto a dokt.. byl milý neměl žádné námitky.....a nepotřebuji tam nic jiného,že?.....jo,a jak to probíhá,když tam přijedu,tak si asi lehnu tam na pokoj,že? a dostanu taky nějaké tabletky nebo čípky nebo něco,to mě napadlo jen proto že jsem dostala čípky když jsem šla na tu průchodnost.....jo,a tvůj manžel byl pak s tebou na pokoji nebo jak to chodí?och já mám otázek a to je ještě jen neděle,tak to si mě holky užijete 😀
Terko,já to nechci vzít za tebe.....to jen já,když se rozkecám,tak to stojí za to 😀 a ještě když mám tolik otázek tak to už je strach a děs.... 😅 .......já bych měla taky žehlit,dnes jsem prala a prala,ale počká to na zítra...... 🙂

jana8
9. kvě 2010

Jo, a už jsem příteli oznámila jak mě bude obskakovat,tak má radost 😵 , on už pomáhá teď jen mi říká sedni si,natáhni se.....když vidím,že mě to bolí,on je tak zlatý 😝 , .......ještě že jsou na světě chlapy pro které se oplatí žít a milovat je 😵

pantomima
10. kvě 2010

Pěkné ráno všem!!!

Malá včera měla horečku, v noci už jen vyšší teplotu, ale byla děsně divoká, spala s námi a já jsem jak přeražená, pomlácená, pokopaná, no děs 😠

Holky těhule, taky máte takovej problém se zácpu? já už zase tři dny nebyla a kdyby jste viděly ty kombinace, co jím, aby to šlo..normálně bych už non-stop seděla na míse a teď pořád nic 😠

l.u.c.i.e
10. kvě 2010

Dobré ránko všem 🙂

Jaký jste měli víkend? Včera jsem byla s mužem na Karlštejne a bylo to super. Vyšlo i krásné slunečné počasí 🙂

Petruš, je mi líto, že první IUI nevyšlo, ale jste teprve nazačátku... Příště se zadaří 😉

Gambrinusko, takže toho 20. 5. se jdete do Natalu domluvit na IVF? Bříško teď roste snad každým dnem... Je to neuvěřitelný. Neboj se, taky budeš mít velký bříško. Jen to chvilku bude ještě trvat. Pak ti budu závidět já 🙂

Ilčo, určitě si z genetiky nechte dát fotečky. Jsou nejhezčí ze všech. Mají zkrátka nejmodernější UTZ. Myslím, že jsme za 6 fotek platili 100kč. Taky jsem byla hrozně zvědavá na pohlaví. Určitě bych to do porodu nevydržela... 🙂
Fotečky super 🙂

Adenko, jestli jsem to správně pochopila, tak budeš mít krátký protokol, že?

Jani, tak ve středu už náš OPU. Ničeho se neboj. Zvládneš to. není to tak hrozné... Pak až tě pustí domů, tak hodně pij, kvůli hyperstimuláky, aby jses mu vyhla... Pyžamo se myslí noční košile... Extra vyholená být nemusíš 🙂 Abstinence myslím stačí 3-4 dny kvůli spermíkům 🙂 Já jsem tam manžela neměla, jelikož byl na služebce... Předtím tam akorát zanechal spermíky zamražené, takže ten den je rozmražovali... Jinak to probíhá tak, že ráno přijdete, sestřička tě dá na pokoj, převlečeš se. Mezitím manžel půjde odevzdat spermie. Pak už tam jen za tebou přijde anesteziolog, embryolog a doktor... vše ti a manželovi dopodrobna vysvětlí a pak už půjdeš na samotní odběr, který trvá cca 10minut. Mě po narkoze nic nebylo. Je velmi slabá. Jen mě bolelo břicho...Po odběru se na tebe sestřička bude chodit dívat, měřit tlak... Pak přijde embryolog a řekne ti kolik vajíček získali a jaké byli spermie... Kolem poledne tě pustí domů. Doma budeš odpočívat, hodně pít (cca 3-4litry denně) a když budeš mít velký bolesti, vezmeš si léky. To ti ale vše napíšou v propouštěcí zprávě... Ve čtvrtek si budeš volat kolik máte oplozených vajíček a řeknou ti kdy se máš dostavit na ET.
Budu moc držet palečky, aby vše dobře dopadlo a měli jste co nejvíce oplodněná vajíčka 🙂

l.u.c.i.e
10. kvě 2010

Pant, se zácpou mám problémy i teď... Pomáhá mi čistá vláknina Psyllium od Dr. Popov
Snad se malé brzo uleví...

l.u.c.i.e
10. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5.
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní, kontola 20. 5.

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt,poradna+ náběry 7.5

ilca1
10. kvě 2010

ahoj holky přeji krásný den i když prší 🙂
pant se zácpou jsem na tom stejně ☹ ale po těch třech dnech mam aspon pěkný bříško 😀 ...a pak zase ne 😀
Jani8 já se musim přiznat, že mi s manžou jsme nevydrželi abstinovat 😅 den před IVF jsme se mazlili a pak jsme to přehnali a manža nevydržel 😅 nějak to uteklo 😅 pak jsem to obrečela protože jsem měla strach že jsme zmařili pokus protože manža má pomalí spermíky ale v centru jsme to neřeli a .....je nám 15 týdnů 😵 držim palečky 😉
lucko já platila na genetice ten první ultrazvuk a testy 1000 kč a dostali jsme 3 fotečky a myslim že příště to tak bude taky

m.evzenie
10. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jaký jste měli víkend? My pracovní na zahradě, ale už máme postavený bazén, teď jen spousty práce ho obezdít a upravit
okolí.Už aby bylo lepší počasí, 😉 alespoň jako o víkendu, ten déšť fuj. 😒
Lucko, tak ty jsi měla krásný výlet i počasí vyšlo, to je dobře, že jste si to užili. 😅
Ilčo, krásné fotečky. 🙂
Pant, tak ať je malá brzy bez teplot.
Jani, to to utíká, ve středu na odběr, tak moc moc držím palce, aby bylo co nejvíce oplodněných vajíček. Holky už ti podali
všechny potřebné informace.
Petruš, to je škoda, že IUI nevyšlo, tak snad příště bude úspěšnější.
Terko, to si si tak odvykla za tu dobu cos byla doma od pracovního procesu a nemůžeš se dostat do tempa. 😉
Adenko, ta štítná žláza je ale prevít.Kdy má Ms dorazit?
Ostatní zdravím a stále myslím na Lucindu, že už tady dlouho nebyla, tak snad je vše v pořádku jak má být.

adenka84
10. kvě 2010

Ahoj holky,

Jani, Lucie ti všechno už vysvětlila, je to přesně jak napsala.....
Manžel tam semnou byl po každé, neboj nudit se tam nebudeš, určitě tam bude nikdo s kým se dáš do řeči...Tedy pokud nenarazíš na samé němky... 😀 Jinak na odběr spermií můžeš jít s manželem..Já sním chodím pokaždé, nechci aby s tím mordoval..Takhle jsme raz dva hotoví a je klid....

Lucie, protokol mám opět krátký, budu mít vše stejné jako poprvé. stimulka bude trvat asi 11 dní...

Evženie, mrška by měla dorazit 18.5. snad se nebude loudat, vždy když ji potřebuji tak nepřijde a když nechci aby přišla tak dorazí...Mrcha jedna darebná 😀

michamicha
10. kvě 2010

ahojky,
tak lucinda mi zatím neodepsala, ale sondovala jsem u adminů a byla tu 16.4. a pak 4.5., tak snad se ozve 😉

já mám dneska renovační den, natírám skříňky do dětskýho pokoje, peřiňák už je natřenej a skříňky potřebují už jen jednu vrstvu nátěru 😉 už se těšim až v pokojíčku přestěhujeme nábytek a já na ty skříňky nalepím takový hezoučký zvířátkový samolepky co jsem koupila Vojtíškovi 😵

jinak jdu ve čtvrtek znovu na ten 3D ultrazvuk, tak snad bude malej spolupracovat a ukáže nám obličejík 🙂