Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
15. kvě 2010

Matyášek!!!

jana8
15. kvě 2010

Pant, tak už víš jméno 😅 ....ten je roztomilý, to byl asi první výkřik za který byli rodiče rádi 😵

adenka84
15. kvě 2010

pant, krásné fotečky...vypadá, že se má Matyášk čile k světu...

petra177
16. kvě 2010

Ahoj holky, všechny Vás zdravím,

jani8, moc držím palce, aby to vyšlo a mimískové se u tebe řádně a na dlouho zabydleli 🙂
pant, nádhernej klučík 🙂
gambrinusko, to se asi opravdu teď ve čtvrtek nepotkáme. Uvidíme jak dopadneme a třeba budeme těhulky spolu 😉
douda, to musela být lékařka pěkná kr..., přeci nemůžou být všichni anorektičky.Taky nejsem zrovna hubená, ale myslím si, že váha nehraje až tak velkou roli v otěhotnění. Vykašli se na ní a mysli hlavně na mimíska, ať se má u tebe co nejlépe.

Ostatní zdravím 😉

jedna11
16. kvě 2010

Ahoj holky,
Jani8, preju hodne stesti at se mimiskove zabydli a uz se te nepusti. A ted kdyz to mas za sebou, co by si rekla, ze byla tak nejak nejhorsi? porad neskusene, jeste na uplnem zacatku?
Pant, to je krasny miminko. Hned bych si ho pochovala.
Gabmrinusko, a co vy? jak to ted mate vy? zkusite jeste IUI nebo pujdete taky do IVF.
HOlky, ja ve ctvrtek budu vedet vysledky a pokud budou chlamydie negativni, tak 22dc jdeme na to.

l.u.c.i.e
17. kvě 2010

Dobré ránko holky,

Jani, tak to jsou krásné embryjka. Držím palečky, aby se jim u tebe líbilo 🙂 Plný močochý měchýř je za trest 🙂 Odpočívej a malé hýčkej...

Evženko, mělas pravdu. V sobotu nám ani jednou nesprchlo, takže jsme si výlet užili. 🙂 Ale byla pořádná zima. Ještě, že jsem se velmi teple oblékla... Večer už jsme měla nohy jak konve... Teprve dneska ráno už jsou zase splasklé 🙂 Vy jste určitě zase pracovali u bazenu, co?

Pant, gratuluju k narození synovečka. Páni, to je macek 🙂 Tak je to nakonec Matyášek... Moc hezký. Fotky malého jsou úasné.

Jedna, budu držet palečky, abys ve čtvrtek měla výsledky negativní a mohla se těšit na stimulku 🙂

Terko, copak je s tebou?

pantomima
17. kvě 2010

Pěkné ráno!

Jani- držíme palce!

U mě nic novýho, jen snad, že roste bříško a zase se tlačí doleva 😠 , je tedy vidět trochu, když ležím na zádeh a hlavně ráno.....včera ráno a vlastně i trochu dnes jsem měla pocit, že mi tvrdne, no včera to taky přešlo, vzala jsem si vitamínky, tak snad to bude ok 😉

jana8
17. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Petro,děkuji.....držím ti palce na čtvrtek ať kontrola dopadne na 1 a můžete se pustit do dalšího a hlavně úspěšného boje 😉

Jedna, taky moc děkuji 🙂 ......úpřimně hned po odběru jsem říkala,že kdybych věděla jaké to bude tak se tak nebojím......fakt se nemáš čeho bát a transfer byl velice rychlý a zcela bezbolestný ......a to já jsem strašpitel a bojím se všeho,ale asi nejvíc jsem i tak prožívala,aby rostli folikuly a pak aby byli i nějaké oplodněné vajíčka.......jinak jsem se bála i injekcii a nakonec to dopadlo výborne i injekce jsem zvládla,teď je nejhorší zas ten pocit to čekání....ale úpřimně se nemáš čeho bát,je normalní ten strach před tím vším,ale vůbec to nehroť.....fakt je to v pohode,jen mě docela břiško,pak podbřišek bolel,ale dalo se to vydržet......teď jen občas pobřišek zabolí ale raději stále ležím a jsem v klidu 🙂 .....držím ti palce,ať mrchy zmizly a ty si mohla začít 😉

Lucko,to si píš,že malé jen hýčkám a už jsem jim to i řekla že je budu hýčkat celých 9měs. a pak se budu o ně s láskou starat a milovat je 😵 ....můžu se tě zeptat jestli tě někdy ta občasná bolest přešla nebo tě to občas bolelo stále? tým občas myslím,několikrát za den,ale dá se to vydržet.......to je skvelé,že jste si výlet užili.....dnes už tam vykukuje sluníčko a dle předpovědě by to mohlo být příští víkend lepší ,ale to je ještě daleko,tak kdoví......ale už by to chtělo nějaké sluneční paprsky 😵....s těmi nohami je to fakt hrozní,mě opouchali hezky v práci,na konci šichty a to se ještě dalo,tak v těhotěnství si to umím zcela představit 😒, ale pro ten uzlíček člověk udělá vše 😵,jo a na který straně tě bolelo na začátku těhu po IVF?

Pant, děkuji ,můžu se zeptat jestli si necháte říct pohlaví?.....doufám,že už tě od rána bolesti přešli a vše je ok ať si můžeš užívat krásné období 😉

jana8
17. kvě 2010

Evženie, myslím na tebe a dej nám hned vědět jak budeš moct,jak si dopadla u dokt. 😉

pantomima
17. kvě 2010

jj, u mě vše ok a jakmile to bude vidět, chceme vědět,co to bude 😵 😵 😵

l.u.c.i.e
17. kvě 2010

Pant, to je super, že už ti roste bříško 🙂 Vitamínky ber, snad se už tvrdnutí bříška neukáže.

Jani, když jsem myslela na něco jiného, nebo jsem se nějak zabavila, tak jsem bolest ani nevnímala... Na noc mě třeba bolelo více bříško, ale dalo se to vydržet... Pak ta bolest pomalu a jistě ustupovala až zmizela úplně. Neboj, je to normální.
Tak to má být, že mrňouskům domlouváš. Taky jsem si s nima povídala 🙂 Jojo, čekání je zdlouhavé, ale jistě bude stát zato 🙂
Jinak mě bolela více ta strana, kde mám částečně jeden vaječník... Začátek těhu ani moc nepoznáš, jelikož se cítíš jako před menstruací. Jen budeš neustále lítat na záchod a modlit se, aby se červená neobjevila. Mě začalo být špatně až když jsem byla tak 5-6tt těhotenství...

jana8
17. kvě 2010

Lucko,taky jsi myslím,že břiško přejde,tak to nějak nevnímam,jen když už si myslím,že je to ok,tak mě z ničeho nič uplně popadne taková jednorázová bolest,že se hned zastavím....ale jinak ok....nemyslím si,že budu nějak sledovat těhu příznaky,protože kdyby se řídím podle nich tak už jsem pár let těhu 😅 ,ptala jsem se více- méně proto,že pani co se mnou ležela na pokoji, tak říkala,že když tě bolí levá strana po IVF,tak tam se usazuje holčička....tak taky nějaká pověra a tak,tak proto se ptám......ale těch pověr je hodně 🙂

adenka84
17. kvě 2010

Ahoj holky,

jaks e máte co je u vás nového...
Jani jak se cítíš, pěkně ty dva hrášky kulihrášky v bříšku opatruj....

holky dnes se mé nejlepší kamarádce narodil syn Jakoubek...Vážil 3530 gr a měřil 52 cm...Mám obrovskou radost, hned zítra se za ní vydám do porodnice, už se moc těším....

Jinak zítra by měla dorazitmrška a vypadá to velice nadějně, bříško už bolí a malinko začínám krvácet...Takže budu asi zítra volat do natalartu...Konečně se začne něco dít..Potřebuji to jako sůl nebose už vážně do čista zbláznim...V práci to stojí za prd, hrnou se na mě samé problémy a všichni mi v tom nechají se placát..Ještě, že tam mám svyýho manžílka ten mi vždy pomůže a hlavně se mně zastane....K něčemu je dobré pracovat společně s manželem, viď Terezko? Kde se vůbec loudáš ty naše holka ztracená, asi máš hodně práce.... ☹

douda
17. kvě 2010

Ahoj holky
Dneska nemohl Maty dospad do školky stávali jsme v pět 😉 , jinak mám obr radost přemluvila jsem manžu na novej kočár , tak doufám že genetika dopadne dobře, copakje tady novýho .
Jani moc držím palečky aby se vajíčkům u tebe zalíbylo 🙂

jedna11
17. kvě 2010

Ahoj,
Adenko, taky zitra cekam na MS, tak pokud budou vysledky ok, tak to budeme mit uplne stejny. Tak to bude parada.

Jani8, diky za popis, ja si to tak nejak jeste vubec nepripoustim, vlastne na to ani moc nemyslim. musim pockat na ten ctvrtek a pak se uvidi. Koupila jsem si Wobenzym, tak doufam, ze mrchy zmizely. A kdy vubec budes zkouset test? jak je to u IVF? kolikaty den to ma vyznam? a jak je to Jani s neschopenkou? ja nechci aby v praci vedeli kam chodime. Nastoupila jsem v unoru zpet po materske a chtela bych jim to oznamit az bude jiste, ze se zadarilo. ted nejak nechci aby o tom vedeli. takze bych nerada aby mi neschopenku vystavovali v centru. kdy je to tedy nejhorsi? po odberu nebo po tranferu. jinak ja sedim v kanclu, takze by nemel byt problem.

Doudo, a jaky si mas vybrany kocarek? ja bych asi pouzila ten co mam po malym. Meli jsem X landra a byla jsem s nim spokojena. sice uz by te byl dost stary, ale je nezniceny.

m.evzenie
17. kvě 2010

Krásný večer holky,
dočítám až teď, protože mamina bydlí se ségrou v rodiným domku s podkrovím a nyní se stěhuje nahoru do podkroví, tak
jsem jí byla pomoct, po tom ozařování je dost unavená, ale zítra jede už naposled, tedy doufám, poněvadž ve čtvrtek jede
k lékaři na kontrolu a tam jí řeknou další léčbu.
No a mě dnes dr. napsal tablety, měla bych je 25.července dobrat a do čtrnácti dnů dostat Ms, pak nám nechá domácí snaženíčko a v září kontrolní spermiogram a další domluva s dr., pokud se do té doby nezadaří, pravděpodobně IVF, ale možná IUI kdyby byl spermigram lepší, doporučil k zinku jěště vit.E.
Lucko, tak počasí Vám vyšlo a užili jste si výlet........ach ty nohy.......jen se opatruj abys nenastydla. V sobotu jsem byla v práci
a pak u maminy čistit koberce a v neděli jsem přesazovala kytky, pórek atd. ze skleníku na záhon, pak jsme ještě zatepolovali
kolničku a sekali trávu. Okolo bazénu musíme teď přes týden naskládat bedňáky, jestli budou stačit, tak v pátek beton.
Jani, moc držím palce, to je dobře že mimísky zahříváš pod dekou, to se jim jistě líbí a nepustí se dřív než za devět měsíců.
Jen odpočívej.
Adenko, to je dobře, že Ms dorazí přesně na čas a hurá do dalšího pokusu a úspěšného, moc ti to přeju.
Pant, krásná fotečka, jen ať Matyášek pěkně roste a dělá rodičům jen radost.

m.evzenie
17. kvě 2010

To jsem se nějak rozepsala.
Douda, to byl malý tak natěšení po víkendu do školky. To jste chtěli koupit starší kočárek nebo máte schovaný ten po malým?
Jedna, tak ať zítra taky Ms dorazí a budete s Adenko nastejno bojovat.
Terko, kde se touláš?
Ostatní holky zdravím, užijte si večer.

janinam
17. kvě 2010

Hezký večer všem,
konečně nám zprovoznili net, tak píšu. Nějak nám to doma blblo, tak se na to museli mrknout odborníci 😉
Jani8, moc držím palce, určitě se u tebe bude prďolkům líbit když je tak hýčkáš a rozmazluješ 😉. Tak ještě jednou tfuj tfuj tfuj 🙂
Pant, krásné fotečky Matyáška, tak ať dělá rodičům jen samou radost 🙂 A co ty a nevolnosti, už je to lepší? A co Terezka, ještě jí zlobí ouško?
Petro, tak na čtvrtek taky držím palečky aby byla hned další IUI, a hlavně uspěšnáááá 😵
Jedna11 tak ve čtvrtek taky čekáme samé dobré zprávy, chlamydie ať jsou definitivně pryč ať se můžete co nejdříve vrhnout na IVF.
Lucie, bezva že jste si víkend užili, škoda že to počasí pořád stávkuje, tak snad se už brzo umoudří 😉. To otékání nohou je nepříjemný, tak vydrž ještě pár týdnů, pak už tě čekají jen radosti s Matýskem.
Adenko, tak snad si dá mrcha říct a zítra se rozjede a taky se u vás začne něco dít. V práci se to snad brzo urovná, ale máš tam obranáře v podobě manžela, tak je to hned lepší, ne?
Doudo, tak novej kočárek bude, jo? To se bude mrňousek mít. Tyhle starosti vám holky tiše závidím, taky by se mi líbily ☹
Evženie, ty jsi teda nezmar, zase pracovní víkend, jak to děláš, že toho tolik stihneš? Že ti předepsali nějaké vitaminky a ne HA? 😀 Třeba manželovi ten zinek a vitamin E pomůžou a IVF už nebude potřeba, člověk nikdy neví 😉
Ostatní zdravím.
Jo, já jdu na tu laparku začátkem června. Snad už bude poslední....

jana8
17. kvě 2010

Adenko,tak to je super,že mrška už zítra v plný kráse dorazí a už to budeš pomalu odpočítavat......pak nám dej vědět kdy tě objednali v Nat. ......u mě je to už o hodně lepší,ale i tak mám strach tak se raději šetřím.....až na to šetření jsem kopyto,dokt. říkal řádné běhání,skákaní....a já dnes v kuchyni zakopla o stůl 😠 ,ani nevím jak se mi to tak úžasně povedlo,docela to byla rána,ale jen špičkou nohou, ale pohlo se to ve mně všechno,tak jsem dětičkám hned na to řekla držte se 😵 ,tak doufám,že jsem je nezastrašila,ale jinak fakt se bojím něco dělat,i když já vím co se má stát se stane.....ale je to těžké,když to člověk prožívá,tak si i tak nechce nějak ublížit,že by udělal něco špatně 😖 a jinak s tou prací tě chápu.....u mě je to něco podobné 😖

Doudo, děkuji,tak to je super,že si promluvila manžílka na nový kočárek ....to se bude mimi mít 😉 ....držím palce na genetiku 😉 a v kolik otevírají školku,že se malý tak těšil už od 5hod? 😕

Jedna,nemáš zač,já si to taky vůbec nepřipuštěla až když jsem v Nat. fasovala injekce 😅 ...jinak já jsem měla jít za 14dní na kontrolu na krev,ale zas by to vyšlo na sobotu,tak mám přijít už v pátek,t.j. 13den po IVF.....myslím,že holky si tu dělali testy den před tým jak měli jít na krev ale taky si myslím,že už asi tak 10 den po IVF ale ono je to taky u každý jiné - ale na to by ti odpověděli lépe holky,co to mají za sebou,ale pokud se nemýlim tak je to asi tak....a já sama nevím,myslela jsem jestli mrška nepřijde,tak den před tím jak budu mít jít na krev,ale asi už dřív,fakt nevím 😖 ....budu se to snažit vydržet....ale ještě mám čas tak na to nebudu myslet 🙂 ...a co se týče neschop.,tak se nedá říct,kdy to je nejhorší,protože každá z nás to prožívá jinak,ale pokud máš sedavé zaměst.,tak ti i dokt. řekne,že si některé ženské berou jen 1-2dni dovolenky a pak jsou zas v práci.......takže by si to neschop. vůbec nemusela řešit jen dovčou a to uvidíš,když budeš mít už stimulku tak budeš vidět na jaký den ti padne odběr i transfer,tak se neboj v práci to nemusí vědět...... 😉

Evženie,doufám,že máš pravdu a pustí se až za 9měs. 🙂 .....tak u Vás se může ještě zadařit doma,tak to držím moooc palečky,aby si do Nat. pak šla jim to jen oznámit 😉 ....na čtvrtek držím mamince palečky,ať ji kontrola dopadne dobře a hlavně přeji hodně zdravíčka 😵 ...vidím,že víkend si si užila....já bych taky ráda už na záhradku něco šla udělat,ale bojím se tak zatím to odkládam,ale mám zlatého přítele,který se o vše postará 😵

Koukám,koukám,stále dál,ale Terku nějak nevidím.......kdepak si zabloudila holka naše???? 🙂

jana8
17. kvě 2010

Ahoj Janinam,děkuji ti..... 🙂 ......to si piš,že už jdeš na poslední laparku!!!!!!! a kolikátého června? oprav se do tabulky,ať jsme ve strehu....... 😕 .....

pantomima
18. kvě 2010

pěkné ráno 🙂

malá má naštěstí uši i ouška v pořádku, dnes odpoledne už půjdeme na plavčo, tak snad se nám něco z toho nevrátí 🙂

to je děsný, jak se ze začátku těhu všechno táhne.....náběry za dlouho, poradna za dlouho....ultrazvuk v nedohlednu.... 😀

m.evzenie
18. kvě 2010

Ahoj holky,
Pant, už na plavání, tak opatrně na ouško. Koukám, že ti to nějak neutíká, vydrž. 🙂
Jani, ty teď jen odpočívej, zahrádka počká, stejně to počasí je hnus, zas prší. 😒 Dík za palečky.
Janinam, ne,ne mám HA, opravdu, ale jsme s přítelem samá práce a chceme to mít okolo baráčku už pěkné, tak se musíme
jěště hodně snažit a dotáhnout to do konce.Začátkem června laparka, to máš za chvilku, tak moc moc držím palce, aby bylo
vše jak má a mohli jste pokračovat co nejdřív ve snažení. 😉 To je fakt člověk nikdy neví.
Ostatní zdravím.

l.u.c.i.e
18. kvě 2010

Ahoj holky,

Adenko, tak doufám, že mrcha dorazila a ty už konečně můžeš volat do Natalu.

Douda, super, že jsi přemluuvila manžu na nový kočár. Jaký budete chtít? Máš nějakou představu?

Jedna, zítra taky čekáš mršku? To je super. To s Adenkou budete nastejno.

Evženko, tak mamince držíme pěstě, aby chemoterapie zabrala a další léčba byla úspěšná. Takže od srpna se můžete snažit. Super. To už uteče. Moc bych vám přála,aby vyšlo domácí snaženíčko 🙂 Ty se taky doma vůbec nezastavíš. Jestlipak znáš odpočinek?

Jani, takové pověry slyším poprvé... To ta paní tam byla už po několikáté, co? Raději tomu nevěř. Věř svému tělu a bojovníčkům. Taky jsem šla na krev 13den po ET. Pozitivní test jsem měla 10den po ET, ale byl slaboučký 🙂 Opatruj se.

Janinam, moc ti přeju, aby laparka dopadla dobře a byla vážně už poslední.

Vlastně Petru ve čtvrtek čeká další IUI. Taky se přidávám k mačkání palečků, aby další IUI byla tentokrát úspěšná. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.

Pant, neboj se, ani se nenaděješ a za chvíli budeš rodit. Mě to taky utíká. Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co se dozvím nového 🙂

Terka nás ale zanedbává. Měla by se stydět 😅

douda
18. kvě 2010

Ahoj holky jakpak se máte všechny.
Školka je od 6 , ale vyrážíme s malým tak v půl osmý aby tam na osmou byl.Jinak kočár mám po Matynkovi schovanej a ten prodám i s autosedačkou a koupíme něco takovýho http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

petra177
18. kvě 2010

Ahoj holky🙂

Tak se nám pomalu blíží čtvrtek, den s velkým D. Doufám, že to tentokrát vyjde. Nejradši bych manžílkovi naordinovala dvojnásobné dávky vitamínů. 🙂 🙂 Ještě uvidíme co na to Rokyta. Chtěla jsem se zeptat, máte jen jednoho ošetřujícího lékaře v natu? Nebo se střídají?
Jedna, s prací to mám taky tak. Nechci, aby někdo věděl, že chodíme do Natalartu. Mám výhodu, že pracuju na směny a tak se to dá vypočítat a popřípadě si to vyměním a nemusím ani říkat proč.Obávám se totiž, že mé pracoviště-nemocnice je jedna velká drbárna. Zažila jsem to vloni, když jsem naivně oznámila,že chceme miminko. Už nikdy více to zažít nechci. Nejen že, se každý měsíc ptala staniční, ale i lékaři. 😠 Díky bohu, že je to za pár měsíců přestalo bavit a věnovali se jiné kauze 😉 Naštěstí mrška chodí tak jak má.
Luci, děkuju za mačkání palečků.Snažím se jak můžu,abych chytila těhotenského bacila 🙂 😉

adenka84
18. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím, že mrška dorazila přesně na den jak měla...Ráno jsem volala do Natalartu a chtěla se objednat na 20 DC tak jak mi řekl pan doktor...Sestřička, ale řekla, že mě neobjedná, protože mi v kultivaci nnašli nález..tak jsem jí říkal, že jestli to je ten streptokok, tak že jsem s Mudrem domluvená, že to zaléčíme antibiotiky těsně před transferem, že jsme to tak poprvé měli...A ona, že to není jen streptokok a že si musím co nejdříve přijet pro recept a musím to zaléčit...Takže jsem měla celý dne strach, že se IVF bude muset odložit o další měsíc...hned po práci jsme tam jeli, dostala jsem antibiotika, které musí užívat i manžel..Je to, ale jen na 5 dní, 2X 1 tableta....co jsem měla v nálezu jsem se nedozvěděla, ale naštěstí tam byla ta milá sestřička, která mi řekla, že na UTZ můžu přijet, že už budeme zaléčeny a vše bude v pořádku....Jsem si strašně oddechla, protože ta sestřička ráno naznačoval úplně něco jiného.....Takže nakonec je vše v pořádku a na UTZ jedeme 7.června....Takže stimulovat začnu koncem června..jsem ráda, že to tak dopadlo, jsem měla dnes celý den nervy jako prase....

Jedna zítra písni jak jsi na tom ty, ju? Možná opravdu začnem na stejno, to by bylo prima...
Jani, ty na sebe dávej pozor a zvedej pořádně nohy 😀
Všechny holky moc zdarvím

pantomima
18. kvě 2010

adenko, tak teď už je to na dobrý cestě!!!!

terka82
18. kvě 2010

Ahoj holky, už jsem tu.

No jo, stydim se. Když já se po tom celodenním civění do PC doma už nemůžu k PC donutit. Pardon. 😅 Já se snad polepšim.

U nás nic nového. Teda vlastně jo. Mam za sebou šestinedělí, tak ještě jednou tolik a už skoro půjdem do natalu. 😀 Mrcha ještě furt nedorazila. Dneska jsem 47DC a minule po revizi to bylo po 52 dnech, tak uvidíme.
Jo a ve čtvrtek jedem prvně s žerykem na sex. Jsem na ni zvědavá. 🙂

Jani držim palce. Ta pověra je podle mě nesmysl. Mě bolelo úplně všechno a byla to taky holčička. Testovala jsem při IVF od 10DPO a při KETu od 7. dne od transferu. A pokaždé už tam náznak byl. Říkala jsem si, že musim vydržet dýl než prvně, ale nešlo to. 😅 😀

Zbytek zdravím... 🙂

gambrinuska
18. kvě 2010

Ahojky holky, koukam, že se tu furt něco děje, jen Terka nás zanedbává 😉
Adenko super, tak za chvíli stimulka 😉 ¨
Peto tak sned to bude pozitivní den, je už lepší když víš co tě čeká 😉
Jani8 tak koukej odpočívat at je mimískům u tebe dobře 😉 jinak já bych asi taky zkusila test tak 10den po, máš výdrž 😉
Já napíšu ve čtvrtek co nám řeknou, jsem zvědavá co bude dál 😅

l.u.c.i.e
19. kvě 2010

Dobré ránko, jdu vás jen pozdravit, jelikož za chvíli pádím do poradny. Jsem zvědavá, co se bude dneska dít 🙂

Douda, kočárek je moc hezký. 🙂 Ta kombinace se mi moc líbí.

Petruš, u mě se v Natalu doktoři střídali. Měla jsem pokaždé jiného. Nejraději jsem měla doktora Švábka 🙂 Neboj se, zítra se zadaří. Musí...

Adenko, ještě, že se stimulka nemusí posouvat. Taky jsem s manžou brala před stimulkou antibiotika 5 dní. Už si ale nepamatuju kvůli čemu. Takže 7. 6. UTZ, to už ti uteče. Doplň si to pak do tabulky, ať se tě neustále neptáme 🙂

Terko ahojky, konec šestinedělí, hurááá... To bylo doma veselo 🙂 Teď už chápu, proč jsi nás zanedbávala 😀
Zítra bude mít Žeryk sexík... Tak ať se zadaří...