Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

vendulak
23. čer 2010

Ahoj Gam! Jak jdou injekce? 🙂
Jinak já tedy spíš obdivuju že jste s nakupováním holky vydrželi do 6. měsíce 😀. Já bych nakupovala už teď 😀.
Gam v Tescu mají krásný věci, viď? Hlavně nad tima s obrázkama od Disnyho vždycky slintám 😀.

gambrinuska
23. čer 2010

@vendulak jo maj ale radši nic do předu mít nechci jsem nějaká po tom všem pověrčivá 🙄
injekce zvládam, ale břicho už pobolívá tak sand bude vajuch dost 😔

vendulak
23. čer 2010

Gam snad jó! Četla jsem že ti minule Bouše nic moc neřekl, mě skoro vždycky řekl prd i Rokyta. Nejvíc mi všechno vždycky ukazoval a vysvětloval Švábek. Ale určitě jich bude dost! Pořád držím palce! 😉

l.u.c.i.e
23. čer 2010

Ahojky,
jsem po poradně a zatím nic. Žádná aktivita dělohy, ani se neotevírám... Malej má odhad váhy cca 3200g. Doktor říkal, že budu rodit max s 3500g, tak na to jsem teda zvědavá 🙂 Příští týden poslední kontrola, pak budu předaná do péče v porodnici.

l.u.c.i.e
23. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 39tt, odhad váhy 3200g, poradna 30. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 25tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 21tt, , 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

l.u.c.i.e
23. čer 2010

Gambrinusko, mě taky ten Orgalutran více bolel. Nechtěla jsem tě strašit. Poslední injekce už hodně bolely, jelikož jsem měla břicho samou modřinu, ale zvládla jsem to. Možná to bylo i tím, že jsem měla o 3 dny prodlouženou stimulku. Úplně poslední injekce bude do zadku 🙂 To už to jí někdo bude muset píchnout...

Vendul, jak se máš ty?

gambrinuska
23. čer 2010

@l.u.c.i.e já vim to je to koncentr HCG-minule jsem měla pregnyl a u toho jsem taky už bulela jak želva 😅 dyž já jsem na těch hormonech vždycky taková cíta 🙄 ještě větší než normálně 😝
Já jsem zatim bez modřin(ta po tý krvi se už ztrácí), poprvý mi nevadí to moje velký břicho 😅 mam kam píchat jehličky, takovej muj nafouklej jahelníček 😉 včera píchal manža, prý to neumim, když mi to předevčírem tak bolelo, tak včera zakročil on, bylo to pro něj dost přemáhání, má panickou hrůzu z injekcí, ale bolelo to fakt mín 😅 tak dneska má opáčko, ale je fakt že čim dýl tim to asi víc bolí 😔 ale jsem holky stat 😔 ečný a pro mimi vydržíme cokoliv 😉
Švábek prý učil mediky proto tak krásně všechno vysvětluje 😉

adenka84
23. čer 2010

Ahoj holky,, jsem doma z UTZ...Byla jsem opět u Švábka, tak jsem byla moc ráda..Od něj vždy odchýzím spokojená a plná optimismu...Folikuli rostou, jsou ještě malí, ale prý do příští kontroli dorostou...Od pátku mám začít píchat Cetrotide, kontrola v neděli OPu nejspíše úterý nebo středa...
Gambrinusko, ty už víš kdy bude OPU?

gambrinuska
23. čer 2010

Aden prd vim-Bouše, ale tipuju neděle-středa uvidm v pátek na kontrole 😕

gambrinuska
23. čer 2010

jo jinak gratulka ke kontrole 😀

adenka84
23. čer 2010

Díky,
možná se tam vážně sejdeme, ale tipovala bych, že na OPU půjdeš dříve než já...

Holky mějte se jdu si chvíli odpočinout a pak opět do práce, ale už jen 2 dny od pátku mám nahlášenou dovolenou...

m.evzenie
23. čer 2010

Lucko, tak zvládneš asi ještě jednu poradnu. To jsem taky zvědavá kolik bude Matýsek vážit?
Adenko, to je dobře, že jsi plná optimismu, folíci rostou, tak to je skvělé.
Gamb., já jsem taky hrozná citlivka, mě všechny injekce musel píchat přítel, obdivuju vás holky co si je pícháte sami,
já bych se asi složila. 😒

adenka84
23. čer 2010

Lucie, koukám, že budeš mít také pořádného cvalíka....
Gambrinusko, vydrž ještě pár dní a budeš mít stimulku za sebou...
holky mějte se užívejte si pěkného počasí...

m.evzenie
23. čer 2010

Adenko, ať ti to v práci rychle uteče. Jak dlouho máš dovču?

petra177
23. čer 2010

Ahoj holky,

Adenko, to je paráda, že folíci rostou, super. Já mám taky od pátku nahlášenou dovču, ale nikdo neví důvod 😀
Gamb, po hormonech jsem taky pěkná cíťa 🙂 Mě píchnul jednu včelku manža a říkal, že víckrát ani náhodou, vždycky mě jen povzbuzuje 😉

Dnes jsem byla na utz a opravdu jsem jak chovná stanice 😀 , folíků je něco přes dvacet,víc nepočítal, a jsou velký od 17 - 20 mm. Rokyta říkal, že dělají odběr, když mají alespoň 17 mm, což bohatě splňuju.Takže dnes už píchat puregon nebudu, vyfásla jsem dvě injekce Ovitrelle, jednu prý doleva a druhou doprava.Zítra píchanec do zadku a v pátek bude den D!!!! Dopoledne bude odběr. Jak jsem se zpočátku těšila tak teď se bojím, aby se to povedlo ☹ Nějak rychle to uteklo.

petra177
23. čer 2010

Jedna11, super, taky jsi začala píchat.Jsme prostě holky šikovný. 🙂

l.u.c.i.e
23. čer 2010

Gambrinusko, to je dobře, že to zvládáš... Hlavně, že se ti žádné modřiny nedělají. Jen tak dál 🙂
Vážně Švábek učil mediky? To mi na něj i sedí. Je krásně ukecaný a velmi sympatický 🙂

Adenko, super zprávičky. Důležité je, že folíci rostou. Příští týden další OPU. To se mi líbí, že se tu konečně něco začne zase dít...
Uvidíme, kolik ten náš mrňous nakonec bude mít. Váhový odhad není nikdy přesný... Už jen pár dní 🙂 Toto letí...

Petruš, ty jsi ale nosnice. Taková krásná úrodička 🙂 Je vidět, že jsi na stimulku reagovala moc dobře. Stejně tě ale doporučuje hodně pít a jíst bílkoviny, aby se ti nerozjel hyperstimulák. V pátek OPU. Moc ti to přeju. To nám hned v sobotu musíš napsat kolik vajíček se oplodnilo. Držím palečky a ničeho se neboj. Není to tak hrozné.
😉

petra177
23. čer 2010

Luci, děkuju za povzbuzení. Doufám, že po narkóze nebudu povídat nějaké nesmysly 😀 Bude to moje první narkóza a doufám, že i poslední. Teď ještě vyplnit dotazník 😉 Jen abych trefila na sál, bez čoček jsem docela slepejš 😀
Jsem zvědavá,jak se doktoři trefili s váhou malého.Většinou něco prohádají. Úplně neuvěřitelně to letí a za chvíli máš malého v náručí.Závidím, v tom dobrém smyslu 😉

gambrinuska
23. čer 2010

peto tak gartulka ke kontrole 😀 😀 😀 😀 😀 ty jsi teda nosnice 😀 😀 😀 😀 😀 nezbývá než závidět 😅 v dobrém ty jo tak to se možná zahlídnem, já jdu vpátek na kontrolu na 8 😕
Hele myslíš že na sál nemůžem s čočkama? 🙄 ☹ já to plánuju, taky jsem slepejš? Bude tam stebou manža? 😅

pantomima
23. čer 2010

Holky, všm vám drřím palce, ať se brzy k nám těhulím přidáte!!!

l.u.c.i.e
23. čer 2010

Holky, přijde si pro vás sestřička s doktorem, odvedou vás na sál a nazpátek pojedete v posteli. Myslím, že čočky mít nesmíte. Narkoza je krátká, tak vám ani nebude moc špatně (zpět na pokoji jsem byla ani ne za 10 minut). Jen budete ospalé. To zvládnete. Nebojte se...

adenka84
23. čer 2010

Ahoj holky,

Evženie, dovču jsem si nahlásila jen na 2 dny, na pátek a pondělí až půjud na OPU tak si nechám napsta neschopenku...

Petruš, ty jsi opravdu nosnice..To ti gratuluji, ničeho se neboj, bude to rychlovka a určitě to bude v pořádku...
Gambrinusko, ty dej v pátek znát, kdy bude OPU...Myslím na vás holky a držím palce a vy je zase prosím držte mě...

Dobrou noc...

m.evzenie
24. čer 2010

Dobré ráno holky,
Peto, dobře reaguješ , to je fajn, pak dej vědět kolik bylo vajuch, moc držím palce. 🙂
Gambrinusko, tebe taky už za chvilku čeká OPU, tt letí.
Adenko, tak to budeš pěkně odpočívat.
Holky moc vám držím palce, aby se povedlo a za nedlouho byli // a ty těhu bacily. 😉
Ostatní holky zdravím.

m.evzenie
24. čer 2010

Pant, Lucko, holky kde jste? Co děláte?

adenka84
24. čer 2010

Krásný den všem,
právě jsem dovařila, slepičí polévku, kuřátko a kari rýži, bude to ňamina už se těším, čekám jen na manžu až se spolu najíme....a už je tady...
Koukám, že Lucie se ještě dnes neohlásila, jestlipak je ještě celá.....

m.evzenie
24. čer 2010

Adenko, tak si nechte chutnat. Kuřátko budu dělat asi o víkendu.

pantomima
24. čer 2010

Já jsem tadyyyy, dneska se mi dopolednín prochajda nějak protáhla, potkala jsem pár známých, tak jsem klábosila 😉

taky budu dneska dělat kuřátko, tedy jen stehna, pečený s rejží 🙂

gambrinuska
24. čer 2010

Aahojky holky, já dneska nevařim máme od včera kotlety na houbách taky s rýží 😉
Aden jak je mně to nějak víc tlačí a celkově nic moc 🙄 ale asi je to tim že jsem cíta 😕
Luci taky furt celá 🙂
evžen tak už pár týdnů a snažilkujete doma? 🙂 😀

m.evzenie
24. čer 2010

Gamb. , jo, jo od zítra ještě měsíc, uteklo mi to rychle. Taky dnes nevařím máme koprovou omáčku, poněvadž ani
jeden nechodíme na obědy, tak jíme až kolem třetí doma.
Lucka se nějak neozývá.....

sabcav
24. čer 2010

Ahojky všem 🙂 , po pár dnech, poslední 2 dny mě to nechtělo pustit ani sem, ani na modrou střechu 😠 , v neděli grilčo super 😎 . Snad se máte všichni fajn, jen moc kecáte 😀 , tak dočtu jen poslední stránku😉.

PETRO, gratulace k úrodě🙂. Ostatním stimulantkám přeju taky pěknou úrodičku 🙂 .
GAM, jj, Bouše je nemluva, z něj aby ty informace člověk páčil 😉 .
ADENKO, jj, třeba už Lucka rodí 😵

Ostatní moc zdravím 🙂 🙂 .

A snad nic nepokazím, když vám sem vhodím jednu dnešní ranní fotečku, je to trošku šok 😲 , ale příjemnej 😵 . Snad se pididuch udrží a bude sílit 😔