• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

6. ledna 2017 
@adenka84 ať ti to v práci uteče :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca1 Já jsem tam měla doktorky (jedna Landsmannová, druhá nevím, ale tak y ok :slight_smile: ), pak Korečka, mladej super doktor :dizzy_face: a pak takovej starej dědula nepříjemnej Turek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V kolik tam máš být?
13. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav babi je mi líto, bylo by fajn, kdyby měla kvalitní rehabilitaci, ale nevím, jak je na tom celkově, no, snad dobrý, ale už má věk,tak držím palce!!!

já musela u malý vždycky na začátku kjojení kalíšek odstříkat, aby to neteklo moc proudem a malá se nenalokala moc u toho vzduchu a měla na to klid, pak, když už prsa nebyly tak natlakovaný, tak pila vě větším klidu a neblinkala
13. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no moc dobře asi ne :frowning2: , jídlu a pití moc nedá a kouřit přestala před 2 lety po 65 letech kouření :grinning:. Loni jí praskly střeva a skoro se otrávila :frowning2: :unamused: :confounded: :cry: :pensive:, ale dobrý, nakonec k dr. šla a přežila to :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima hezký fotky z ML :slight_smile: :dizzy_face: . My v Miniatur parku nebyli ještě, Andrej by to tam chtěla rozebírat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvíře vzhůru, tak na ní jdu :wink: a přeju krásný den všem :slight_smile:
13. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav prvně tam byla malá někdy v loni, ještě většinu absolvovala v kočáru, tak to šlo :wink:
13. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav už jsem ten nutriton koupila :wink:
13. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav a Landsmannová mě rodila :wink:
13. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha po poradě s dr. nebo se po mé radě? :confused: :wink: . A jak na tebe působila Lands...? Na mě dobře :sunglasses: .
13. zář 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no když krokouš v kočárku bejt právě už moc nechce :frowning2: :wink: , ale dneska jsme si vysvětlovaly, že až se mimi narodí, Ája dá kočárek miminku, tak říkala, Ája dá... :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak to bude v praxi :grinning:
13. zář 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hezký večer všem :slight_smile: , jelikož jsem střevo, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takk jsme si dali neplánovaný výjezd na gyndu, slítla jsem ze schodů, když jsem po nich šla nahoru :confused: , i s Andrej , :frowning2: Andrejka má rozbitou bradu a :cry: já měla šok, ale mimčo ok, hýbá se, čípek drží, hematom žádný, placenta se neodlučuje a nešpiním, nekrvácím, takže dobrý :pensive: . :slight_smile: U :dizzy_face: ff, ještě že tak.. :wink: . ani nechci domejšlet...
13. zář 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile: , jdu zkusit spát :wink: , i když po tom šoku nevím nevím :frowning2: :unamused:
13. zář 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

@sabcav tedy doufám, že je vše OK....... :confused:
14. zář 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@sabcav, @michamicha mě taky Landsmannová rodila... Moc příjemná paní doktorka... Druhý den po porodu se na mě byla podívat a popřála mi, abych se za 2 roky vrátila :slight_smile:

@sabcav, to jsou z tebou šoky. Hlavně, že jste¨všichni v pořádku...
14. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabcav tak to jsi stejný střevo jako já :grinning: já slítla ze schodů někdy v 16 týdnu ale ze zhora dolů :frowning2: taky jsem si pěkně dala a hned jela na kntrolu do nemocnice naštěstí bylo vše OK ani hematom se neobjevil,tak snad to budeš mít taky v pohodě. :slight_smile: Já mam být na ultrazvuku ve čtvrtek v 10 hodin a pak ještě ambulance, vůbec nevim jak to tam chodí , viděla jsem že tam dávala sestra číslo a pak podle toho volala :confused: ale nevim
Sabcav když chodíš na dia tak musíš pokaždé sbírat tu moč?Já tam jdu v pátek a ve čtvrtek ta gynda tak bych jí nemohla střádat to bych musela čurat do flašky i v Plzni a to tedy nebudu :sunglasses:
Holky mě se dneska zdálo že jsem měla rodit, ležela jsem 2 dny na porodním sále a nic.......nu snad to ve skutečnosti pujde rychleji :sunglasses:
14. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nás pustili domů až dnes , na konec mu je zmenšovali normálně , protože kdyby jsme použilišetrnou metodu tak by semohl udusit a přinejlepším by skončil na ventilátoru , hlavní je že to máme za sebou :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
douda tak to je dobře že už to máte za sebou a jste doma :slight_smile: ted už bude dobře.Kdy ty jdeš do tý rizikovky?A máš mít na dia zase moč za 24 hodin?
14. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca1 né, tu moč za 24 hodin to je jen poprvý na dia :wink: . na dia pak už moč ne, na rizikovku ano (ranní :wink: ), sestřičky do té skleničky namočí tu čůrací papírky (takové ty testíky). A kdyby jí náhodou nechtěli, tka jí tam někde vyleješ :wink: . Jj, sestře na recepci dáš průkazku a papíry, co máš (dia, hema apod.) a ona ti dá číslo a pak to musíš sledovat, hlásí to rozhlasem :slight_smile: . Nejdřív ti udělají utz a pak jdeš do čekárny a za chvíli tě zavolají na ambulanci :wink: .

Ad porod, nástup v pá, do úterý jsme se jen připravovali na vyvolání, a po tom, co mi neúčinkovali v úterý 2 tablety, Andrejce vypustili bazén :grinning: a za hodinu jsem byla ze 2 cm na 10 a šli jsme tlačit :grinning: . No prostě je to éro od narození :grinning: :sunglasses: :slight_smile: .
14. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@douda hlavně že to máte za sebou a jste v pořádku doma :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e to hezký od tý dr. :slight_smile: , mě to tak na ty necelé 2 roky vyjde :wink:
14. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme ok :slight_smile: , A. lezou zase zuby :cry: :frowning2: :unamused: , 3 :angry: trojky najednou :confused: , takže hukot :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Navíc tu leje, ach jo :frowning2: . krásný denv šem :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabcav diky,nu vidíš na rizikovku bych si jí určitě nevzala :sweat_smile: jsem zvědavá jak na ty tablety budu reagovat já spousta holek říká že ty tablety jim nezabraly.Mě u Fildy tak píchli vodu v 8 hodin a v půl 1 byl venku tak bych to brala i teď :slight_smile: nu uvidíme :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca1 n přinejhorším by ti ten papírek s kecama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: daly sestry do ruky a poslaly tě vyčůrat (taky se mi to stalo :wink: , nchala jsem jí doma a jet pro ní 90km fakt nee :grinning: ). Vyvolávaný porod je prý bolestivější, ale zase rychlejší :wink: . Záleží, jak je tělo připravneý - to je moje nebylo vůbec, cs 3 (čípek na 1cm a zkrácenej a nenaléhal). Tablety se smí dávát u prvorodiček při cs 6 a druho a víc při cs 5 :wink: . Takže my jsme od pátku do úterý pracovali na tom, aby se z 3 stala 6 :grinning: . Pak to byl mazec :grinning: , ale za mě radši takhle, než se tam 2 dny trápit s odteklou vodou a žádnými kontrakcemi :frowning2: :unamused: :wink: .
14. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@ilca1 na diabetologii jsem byla dness taky jsem si myslela že mám střádat moč a ne prý nemusím , zůstala jsem na dietě a na rizikovku jdu zítra jen nevím , všimla jsem si že mají čísla avyvolávají ale jak se do stanu do tý ordinace když to svítí zeleně tak jdou ty dveře nějak otevřít :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky holky,
Pant - hezký fotky, koukala jsem na něj až dneska, nějak nestíhám.
Adenka - já mám toho svýho chlapa taky dost trpělivýho, ale zase vybírat oblečený třeba 3 hodiny to už by nevydržel.. :slight_smile: :slight_smile:
Nad vánočníma dárkama jsem ještě nepřemýšlela, došly mi nějak inspirace, ale na pečení cukroví, už se moc těším. Začínám perníčkama a mám co dělat, abych do Vánoc nepekla ještě jedny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsme zase nebyli v práci, už pátý týden za sebou chodíme do práce 4 dny. Dovolená mi už došla, takže na Vánoce si musím nahrabat přesčasy. OD rána tu mrholí, tak je to takový smutný.... jako dušičkový
14. zář 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Douda tak to nevim :slight_smile: vyzkoušej to a zítra napiš jak jsi dopadla :slight_smile: tak se z cukrovkou držíš dobře vid když jsi zůstala na dietě, to mě asi zvednou inzulín,mam to vždycky jeden den dobrý a druhej mě to vylítne po jídle kolem 7,6 tak mě to asi o nějakou jednotku zvednou.
14. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky,
Douda, to je dobře, že Maty už to má za sebou.
Sab., hlavně, že jste všichni v pořádku.Co Andrejčina brada, to jste byli na šití?
Hani, to je blbý, když musíte vybírat dovču.Kde vůbec děláš?
Já nějak nestíhám, dnes dopoledne jsme byli za maminou v Plzni, už je to na lepší cestě, už jí začali rozcvičovat
tu nohu a učit o berlích a jen se čeká na výsledky z toho prsu a aby měla dobře naředěnou krev, tak snad bude vše
ok.
Těhulky Vám to tak pěkně utíká, snad se taky všechny brzy dočkáme.
Ještě dvě hodky a jdu domů z práce, už aby to bylo.
Krásný večer.
14. zář 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@douda hlídej si číslo, co hlásí :slight_smile: a většinou jsou dveře otevřený, teda pootevřený, někdy vstup do kabinky, jindy vstup do ordinace :wink:
14. zář 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.evzenie nee, nebyli, tak drsné to nebylo, má to jen povrchové, mázla jsem jí to naším oblíbeným všelékem :dizzy_face: a hojí se jí to dobře :slight_smile:...navíc mariánskolázeńská+chebská chíra, ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: . Kamarádky klukovi to šití tak zkonili, že tam má místo jizvičky - čárky, křížek :angry: . No experti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek