• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

6. ledna 2017 
@marketa137 ahoj já mam sníženou fci štítky, beru 1 denně na lačno ráno euthyrox, a chodím 1-2krát do roka na kontrolu, žádná tragédie to neni jsou horší věci, kdyby šlo všechno tak snadno :wink:
21. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
;@adenka84 jjo aden tak to je pěkný datum, v lednu se vrhnem do vyšetřeních a nejdýl v březnu zas do toho jdem :sweat_smile: :wink: a zabojujem, budeš mi muset poslat aspon fotku Frantíka a šáhloa si ii za nás :sweat_smile: :wink:
21. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za rady. včera na diabetologii mě doktorka řekla že mě vyšli hůř testy tak jdu v říjnu na UTZ a pak se prý uvidí. nějak jsem to nečekala protože v těhu ěm dělali náběry na štítnou asi 5x a furt vše bylo ok. Napadlo ěm jestli to nemůže být tím že cca rok nejim ryby :unamused:
21. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét,
ryby jsou na štítku to nejlepší, je dobré je často jíst...ale myslím, že tím, že je nejíš to asi nebude!
21. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinusko, to víš, že zabodujem...na Frantíka si budu šahat každý den...ten na kolonádě, prý ale nefunguje není pravý, je to jen kopii...pravý Frantík je v Muzeu, ale i tam se na něj dá šáhnout...
21. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 já vim ale od těhu je mě z nich na zvracení a mam to do ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ted jsme dostala léky a uvidim co řekne pak doktor, doufam že je to je nějaký výkyv hormonů, prtože už stačí že beru léky na cukrovku :confounded: . A co ty? kdy jedeš do lázní :wink:
21. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, pěkný ráno!

kde teď sídlí sociálka? musim ukončit rodičák, když nastupuju v pátek na mateřskou
22. zář 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jdu se na vás mrknout :slight_smile:

Včera bylo venku krásně, tak jsme byli venku, ale na etapy. Vždy jsem musela počkat, až malej bude protivnej, aby mi v kočárku usnul... Je to s ním těžký :slight_smile:

@pantomima, neuvěřitelné. Už jdeš na mateřskou :slight_smile: Sociáka teď sídlí na Borech vedle úřadu práce.

22. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to našla, ale nevyřešila nic a byla jsem tam zbytečně, dala mi jen nějakej papír a že prej s tím musím na Americkou, tak jsem tam jako debil jela,tam nechápali, co po nich chci, nakonec z toho vyplynulo, že musim počkat, až mi to tam pošle zaměstnavatel, pak tam ten papír donést a snad ještě s něčím zase pojedu na ty Bory...tak nevím, jestli jsem pako já, nebo oni a proč mají tolik sídel po Plzni????
22. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny zdravím :slight_smile:
včera jsme dodělali Fildovi novej pokojíček tak jsem ho vyfotila ,bylo mu líto že se všechno točí kolem miminka tak jsme se vrhli i na něj :slight_smile: a jsem na něj docela pyšná :sunglasses: a přidala jsem i připravenou postýlku :slight_smile: a do alba přidávám i fotky pupíku :slight_smile:
jinak nic nového , až na to že se mě zdá každou noc jak rodim :grinning: páni,já už mam dětí :grinning:
22. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, moc krásný pokojíček....
markét do lázní jedu 2.11.
zachvilku vyrážím k léčiteli, snad už naposled, nebaví mě tam už jezdit...
22. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@l.u.c.i.e - jo jo, soutěžit budu, jako každé dva roky. Už toho mám od Sedity tolik :slight_smile: :slight_smile:. Nejhrzčí se asi bílý ručník s Rákosníčkem, ten nechám až budeme mít někdy nějakýho drobečka. Každý se mi směje, že to pořád sbírám, ale co, mám to vyhodit, když pak jen pošlu a dostanu dárek? :slight_smile: :slight_smile:. Jak se líbilo Matýskovi v práci?

@pantomima - nejenom v Plzni, tohle je totiž s úřadama všude. Já potřebovala změnit daňový přiznání a stálo mě to dva dny dovolené, než jsem vůbec něco vyřídila.

@ilca1 - hezký pokojíček. Kdo měl ten nápad udělat ho jako loď? :slight_smile: :slight_smile:

@adenka84 - držím palce, ať už jdeš k léčiteli naposled. Mě to posílat jde. Zase Ti dneska něco pošlu.. :slight_smile: :slight_smile:

Jinak mrška stále nikde, zato jsem dostala od manžela pěknou angínu. Hoří mi krk, vůbec nemůžu polykat, kašlu, mám zastydlou rýmu, bolí mě hlava a jsem jako zmlácená. Včera odpolko jsem lehla a vzbudila se ráno, když mi zvonil budík :slight_smile: :slight_smile:.

1.10.mám kontrolu v Natu, volala jsem tam, že mrška nedorazila, a mám se prý přijet ukázat, tak uvidíme, co se se mnou děje...

Jdu si lehnout, jsem úplně vyřízená, zatím holky,...
22. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabcav - držím palce, ať je kontrola za tři týdnu v pořádku...
22. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to by byl příjemný šok, kdyby se už mrška neukázala....možné je vše! jak dlouho máš zpoždění?
Jinak u léčitelé dobrý, další návšteva za 14 dní, říká, že se to lepší, že musím ale mnohem více pít..tělo ve mě zadržuje vodu a pak nepracuje jak má...Tak se musím polepšit, denně nevypiji ani 1 litr vody, jsem hrozná, ale nemám prostě pocit žízně...
22. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Tak dnes jsme byli poprvé po 14 dnech venku na procházce , krk se nám hojí prý výborně za týden by mohl jít už do školky , ale jsem rozhodnutá že půjde až v pondělí 4 na svoje narozky .
Jinak holky nemůžu to vydržet tak Vám něco prozradím a doufám že to zítra doktor potvrdí , podle paní doktorky na rizikovce budeme mít holčičku Sárinku :slight_smile:
22. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: douda tak to moc gratuluju,budeš mít páreček jako já :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@douda tak to je paráda, garulujeme :dizzy_face:
23. zář 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@ilca1, nádherný dětský pokojíček... To jste malovali na zeď nebo to jsou obtisky? Moc pěkné. I koutek s postýlkou pro malou se povedl...

@haaninaa, správně, dárečky se vyhazovat nebudou. Však se upotřebí :slight_smile: Matýskovi se v práci líbilo. Byl obskakován :slight_smile: Takže měl vyvalený očíčka a pozoroval :slight_smile: Každý ho obdivoval. Jen se divili, jak je možný, že je tak dlouhý na 2 měsíční miminko...
To bych ti moc přála, aby mrška nedorazila...

@douda, gratulujeme k holčičce. Jistě se už těšíte, co?
23. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj na kontrole vše v pořádku a holčička znovu potvrzená , hrozně se na ní už těšíme :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY:

avant ...................snaž. 4/2007,3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, 2.IVF zima 2010/11
m.evzenie...........od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab.,další návštěva Natu v září UTZ 12.-13.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... 1xIVF - neúspěšné, 3x IUI - vše bez úspěchu

TĚHULKY :
lucinda3.............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 37tt, 17.9. poradna + 1. monitor
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 32tt, čekáme holčičku další poradna 10.9
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 30tt, poradna 13.9., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 33tt, poradna 29.9., 24.9. nástup na MD
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 31tt, poradna 14.10 diabetologie + rizikovka 7.10
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, NT 1,4, na 70% je to holčička, gyndr. 7.9., dia+riziková poradna Lochotín 16.9., 30.9. hematologie Martínková

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), v 7týdnu (64cm, 5620g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g
23. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@douda tak moc gratuluji k holčičce :slight_smile: , nechtělas náhodou překvápko?

Tak sjem ted zjistila že ze 4 kalhot může Viki oblíknout jen jedny :frowning2: , bud jsou mu krátký a nebo je nezapne přes pupek. už jsme mu jedny objednala a le ty jsou zateplený takže aby jsme ještě jeli do CA koupit nějaký :wink: a to mu už jsou i teplákovky malý tak by měl dneska přijít balík s dvouma. ted je nějak Viki dražší než Tomík. Včera si vybral na zimu čepici a i mikinu a hned bylo 700 pryč, teplákovky budou za 650 a to ještě nemá boty na zimu :wink:
23. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko je to namalovaný na zdi maloval to kamarád on dělá tyhle malby do restarací a pizzerek je moc šikovnej a Filda miluje moře tak jsme mu ho tam nechali udělat i s plachetnicí :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@douda, to je super, že budete mít páreček... Moc vám to přeju :slight_smile:

@marketa137, to já jsem včera byla nakupovat v Tescu, mají tam obrovské slevy jak na děti, tak i na nás :slight_smile: Malému jsem koupila na podzim zataplený svatříky, dupačky atd... Dnes tam posílám manžu, aby se šel podívat na nějaké oblečení pro sebe. S ním tam jít, tak na to nemám nervy. Je jako malej :slight_smile:

@ilca1, myslela jsem si to, že je to namalovaný na zdi. Je to nádherný. Máte šikovného kamaráda.
24. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nějak nestíhám, ponevadž je mamina stále v nemocnici, tak za ní ob den jezdíme a kvůli prodeji domku po babi, také
vše vyřizujem, tak jsme ve středu byli v Českých Budějovicích, pak jsme se byli odreagovat na hokeji.
Včera jsem byla u dr.Kestřánka, tak mi napsal Proveru na úpravu cyklu a další kontrola v listopadu + cytologie.
Maminu včera převezli na onkologii, tak bude muset podstupovat opět chemoterapii, ale ještě se musí rozhodnout
jakou, aby pomohla a byla učinná.
Douda, gratulace k holčičce, to už se těšíte.
Ilčo, malý má nádherný pokoj a Eliška bude mít také krásný koutek.
Aden, tt uteče a za chvilku do lázní, pěkně si odpočin a užij si to.
Gam, co ty a lázně?
Krásný den všem, všechny vás zdravím
24. zář 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e na mimča a děti do 3 let toho mají dost ale ve 104 prostě nic :unamused: . dneska už mě přišel balík s teplákovkama pro Vikína a bryndákama pro Tomíka :wink: . Tim jak mu loni bylo vše ok tak leteos musim kupovat skoro vše nové, naštěstí zimní bundu má od lonska, to mu byla velká :wink:
24. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, snad se máte dobře :slight_smile: , já taky, akorát jsem ani nějak nestíhala nakouknout, tak jdu dočíst :wink: . Andí má novej zub a zase jsme si to vyžraly :cry: :frowning2: :unamused: . Te´d trošku rýmuje, ale snad už je to na ústupu :slight_smile: . Po sváče jsme chtěli jet do Chebu, ale jak na potvoru už spí přes 2,5 hodiny, teď posledních pár dní spala hodinu, maximálně hoďku a půl a vstávala, tak sjem se akorát tak stihla taky prospat :grinning: a něco nahoře poklidit a ani nebyl čas na pc :wink: .
24. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.evzenie mamince moc držím palce :slight_smile:
24. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca1 tak to koukám, to je exkluzivní :dizzy_face: . Jak z nějakého katalogu :slight_smile: . Jen je tam nějak moc uklizeno, takhle to u nás nevypadá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nechceš přijít na bridádu i k nám? :grinning:
24. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 a co jíst rybí tuk? Myslím ten v těch kapslích, tam ta pachuť není :wink:
24. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav taky sjem o tom přemýšlela ale ted mam ty léky tak raději počkam do toho UTZ co mě pak doktor řekne. Já před těhu ryby jedla určitě 2x týdně a od těhu je mě z nich na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po porodu to trvá pořád :unamused: tak jestli to třeba taky neni tim, ale když mam ted ty léky tak se bojim aby toho jodu nebylo až moc :grinning:
24. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek