Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
21. pro 2010

Ahoj holky,
po delší době Vás zdravím, v práci teď před svátky je blázinec a doma poklízím a pak odpočívám.
Douda, krásné fotečky.
Markét, tetování také pěkné.
Maminy dětičky Vám pěkně rostou a rychle to utíká.
Vendul, kdy ty jdeš na tu genetiku nebo už jsi byla? Včera jsem si volala na výsledky z krve a vše je v pořádku. Zatím
porodnici ještě neřeším, kdy máš v plánu pořizovat výbavičku?
Krásný den všem.

adenka84
21. pro 2010

Ahoj holky,

Evženie, tak to je moc dobře, že máš výsledky v pořádku...
Vendul, myslím, že registrace není zapotřebí..tedy alespoň nevím, že by se rodičky v mém blýzkém okolí nikde registrovali...

pantomima
21. pro 2010

Pěkný odpoledne, jsme doma z kyčlí a žádná sláva...jadýrka nejsou, dvě pleny navíc a kontrola v 16.týdnu ☹

vyrážka se zhoršuje, už to má i na bříšku a na ručičkách 😠

pantomima
21. pro 2010

registrace opravdu není nutná 😵

pantomima
21. pro 2010

abdukční balení máme dvě hodiny..dvě hodiny řve..to bude noc!!!

haaninaa
21. pro 2010

@adenka84 - ahojky, popravdě já do dneška nevím, podle čeho vlastně u mě protokol a výběr léků dr v centru určil. Byla jsem na krvi, kvůli hormonálnímu profilu a pak mi dal tenhle papír, sestra ty injekce a sprey a nazdar.... Jen mi řekl krevní skupinu a že nemám žádné pohl.choroby... a tím to skončilo.. Ten sprey je hrozně nepříjemný, aspoň teda pro mě, nesnáším cokoliv stříkat do nosu, na rýmu používám jen a jen mastičku...
Kočičko moje, na zítra ti moc moc držím palečky, ať je UTZ v pořádku...

gambrinuska
21. pro 2010

Ahojky holky 🙂
@adenka84 taky na zítra držim palce at je vše v pořádku 😉
Já začínam od zítřa s Clostíkem, tak snad něco narsoste 😔 30.12 na utz a možná bude IUIdnes 😅 ka jsem po dost vyšetřeních dostala prášky na tlak, tak snad to bude dobrý, nadšená z toho bejsem, ale co člověk může dělat 😅 už mi bylo i špatně tak snad to po nich bude dobrý
Vendul, nebyla jsi ted někdy na kontrole? 😉 koukam jak vám s Evžen krásně naskakují týdny 😵 držim palce a v dobrém závidim, evžen gratulka k výsledkům 😉

@pantomima drž se musí si na to zvyknout, pevné nervy, na tu vyrážku nezkoušela jsi Excipila-nebo jak se to píše
@haaninaa a jak vy pokračujete v Natu? neboj já myslim že tady ten přístup bude lepší a ty spreje taky moc nedávaj 😉

pantomima
21. pro 2010

@gambrinuska ještě zkouším, to co mi dala teď, po jednom dnu nebudu dělat závěry, Excipial uvidíme....

l.u.c.i.e
22. pro 2010

Ahojky, jdu vás pozdravit. Poslední dny jsem měla nějakou střevní virozu či co to bylo. Zkrátka to šlo horem i dolem. Bleee, to byl hnus. Už je mi ale fajn.
Cukroví doděláno, ještě nakoupit, uklidit (je to bordel za poslední dny, jak jsem nefungovala) Manžel jen hlídal No a pak ještě zabalit dárky, zítra udělat salát, ozdobit stromek, zajít na hřbitov atd... Však to znáte samy. Kdybych se tu neukázala, tak přeju všem krásné a pohodové Vánoce

m.evzenie
22. pro 2010

Ahojky holky,
Gambrinusko, dík, moc ti držím palce, aby jsi se také brzy dočkala a Adence taky a samozřejmně všem snažilkám.
Lucko, ono teď něco řádí, to je dobře, že už tě to pustilo. Taky zítra budu dělat salát, zdobit stromek, poněvadž jdu
ještě 24 dopoledne do práce.

adenka84
22. pro 2010

Ahoj holky,
Pant, Oskárka je mi líto...Evženie, jestli ti to uklidní, tak já jdu ještě zítra na odpolední a 29.12. a 30.12. jdu do práce také, ale naštěstí jen na ranní směnu... 😒
Jinak v natalartu vše OK 🙂 ...od zítřka začínám píchat Decapeptyl. kontrolní UTZ 6.1. + náběry a pak začnu normálně stumulovat Gonalem + Cetrotide....Dostala jsem ještě antidiabetikum 1 tabletu 2x denně...problémy s cukrem nemám, ale prý v některých případech to dokáže při IVF pomoct..takže pokud je budu dobře snášet mám je užívat až do příští kontroly... 😅

gambrinuska
22. pro 2010

@adenka84 tak dobrý zprávy 😉 já naštěstí dneska skončila a jdu až 3.1.2011 😀 😀

haaninaa
22. pro 2010

@adenka84 - ahojky, to je skvělý, že je to OK, tak moc moc držím palečky.... 😉 🙂

haaninaa
22. pro 2010

@gambrinuska - ahojky, máme se doma snažit, to mi poradil můj dr... ale přemluvila jsem manžela a v březnu dubnu chceme zkusit 2.IVF.. tohle čekání mě ničí....

haaninaa
22. pro 2010

Já skončila už včera a jdu až 3.1.2011, paráda.... Už se těším na hory, snížek má ještě napadat, to bude paráda...

petra177
22. pro 2010

Ahoj holky,

včerejší kontrola u doktora ok,ale šok při ultrazvuku- z jednoho chlapečka máme HOLČIČKU,takže na cestě je páreček 😀 😀 😀 😀 Chlapeček váží 950g a holčička dokonce 1150g 😉

Nevím zda se zítra dostanu na pc, proto Vám všem přeju krásné Vánoce,hezky si to užijte.

papa

adenka84
22. pro 2010

@petra177 Petruš, moc gratuluji, to je krásné překvapení...a zároveň krásný dáreček pod stromeček...určitě si moc ráda..užívej si to papa...
🙂

m.evzenie
23. pro 2010

Ahojky holky,
Adenko, to je dobře, že je vše v pořádku, moc moc držím palce do dalšího už úspěšného Ivf. 😉
Peťo, to je milé překvapení, gratuluji.
Hani, Gambrinusko taky vám přeju hodně štěstíčka do dalšího boje. 🙂

pantomima
23. pro 2010

Všem krásný ráno, dneska to tu douklidim, upatlám salát, měli by jsme ozdobit stromek a dobalit dárky, zejtra chci mít klid a pohodu...

pantomima
23. pro 2010

@petra177 gratulace!!!

m.evzenie
23. pro 2010

Pantomima, to mám také dnes po práci v plánu, udělat salát, douklidit a nazdobit stromek, abychom zítra po práci
zajeli s maminou na hřbitov a užili si pohádky, ani nevím co dávají.

sabcav
23. pro 2010

Všem hezké vánoce, hlavně hodně zdraví štěstí a lásky a všem to, co si nejvíc přejí 😵 .

Jinak my přežíváme, A. lezou zuby a trénuje vzdory 😒 . Snad to bude ztíra lepší 🙂 . A jsem moc zvědavá, co bude říkat na dárky 🙂 .

sabcav
23. pro 2010

@petra177 to musel být šok 😀 😲 , ale hlavně že jsou obě miminka ok 🙂 😉 .

sabcav
23. pro 2010

@haaninaa měli by to určit podle toho hormonálního náběru 😉 . Nosní sprej 😕 ? Vím, že se používá, ale s tím nemám zkušenosti. Já neměla poprvé nic a pak dvakrát tu přechodovou jednorázovou injekci 🙂

marketa137
23. pro 2010

Ahoj, jdu jen narychlo pozdravit, ěnjak nestíham 😒 . Dneska sjem byla na 2 nákupech a přišla skoro ve 14h 😝 . Tomík si od neděle začal pořádně sám sedat a každým dnem mu to jde lépe tak sjme zěvdavá kdy si stoupne 🙂

haaninaa
23. pro 2010

@sabcav - ahojky, co je to přechodová jednorázová injekce? Jo jo, nosní sprej, hnusnej, už bych ho nechtěla... Sem mi z něj zvedal žaludek...

haaninaa
23. pro 2010

@petra177 - ahojky, teda, to musela být překvápko, hlavnvě, že jsou oba v pořádku. Už máte vybraná jména? 🙂

haaninaa
23. pro 2010

@m.evzenie - ahojky, děkuju... Teď už to musí vyjít... 🙂

haaninaa
23. pro 2010

Také Všem přeji Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011.....
Doufám, že pro nás snažilky bude úspěšný...

marketa137
23. pro 2010

Holky tak ted tady Viki chodí, nevim kde na to přišel ale prý má v bříšku miminko a mam si šáhnout, že už kope 😀 😀 a asi to bude holčička 😀 😀 😀

gambrinuska
23. pro 2010

😉 ahojky holky, přeju Všem hezké a pohodové Vánoce a štastný nový rok 😵
At je pro snažilky mooooc plodný-Adenka by nám to tu mohla zahájit 😅 a lavina by pak mohla celoročně pokračovat 😵
a maminkám a těhulkám přeji zdravá a hodná miminka 😉