Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
28. pro 2010

@l.u.c.i.e. gratulace k prvnímu zoubku...ten kdo ho první objevil, by si měl koupit něco hezkého... 😉

adenka84
28. pro 2010

Tery, takže tě čeká dlaší ET? Rozumím tomu dobře?

haaninaa
28. pro 2010

Ahojky holky,
@terka82 - jo jo, máš pravdu, kdo si tím neprošel, tak to nechápe a má blbý kecy... V tu chvíli to hrozně bolelo, ale teď už si zase o ní myslím své.. V tu chvíli jsem nedokázala reagovat, vyrazila mi tím dech...

@l.u.c.i.e - moc gratuluju k zoubku... Kdo ho našel? Ty? Tak to bys měla dostat na šaty... Tedy, tak to vždycky říká naše babička..

haaninaa
28. pro 2010

@adenka84 - zkoušela jsi lněné semínko? Mě vždycky pomohlo... není to žádná drasťárna, dá se snís třeba v jogurtu...

adenka84
28. pro 2010

Hani díky,mám své osvědčené projímadlo..vezmu si večer před spaním 5 kapek a ráno je vše OK... 😀

terka82
28. pro 2010

Ahoj holky.

@m.evzenie tobě ty týdny naskakují šíleně rychle, za chvíli budeš mít půlku za sebou. 😅

@pantomima no nevím, jestli na PCO zabere, hlavně nechápu souvislost s metforminem a KETem, ale když by to mohlo něco zlepšit... aspoň zjistim, jestli zabírá a budem to vědět pro příští stimulku.

@marketa137 teda tys mě moc nepotěšila. koukam, že holky na sobě nic nepozorovaly a tys to musela vysadit. 😖 jsem zvědavá, jak to proběhne u mne. Zatím ddruhý den a v pohodě.

@adenka84 tak to snad ten průjem než tohle... Po Vánocích mam nahoře 2kg, ale u mě to není zácpou ale přežíráním. 😀 Snad se ti brzo "uleví". 😅
Nene, čeká mě ještě KET, jak jsem psala Pant, nechápu tu souvislost, ale když to říká Dr., tak budu poslouchat. 🙂 Máme ještě 5 mrazáčků, tak se pak musíme domluvit s embryoložkou, jestli rozmrazit všechny a nechat je vyvíjet déle nebo to vzít zase po těch dvou nebo třech kouskách.

@haaninaa to chápu, v takovéhle situaci člověk většinou nedokáže zareagovat... Taky bych si myslela své. 🙄

adenka84
28. pro 2010

@terka82, myslela jsem KET ne ET, jsem to špatně napsala...kdy se na něj chystáš?Budu ti držet palečky...

@m.evzenie opravdu to letí jako voda...musíš nám ukázat své bříško..at vidíme jak ti to těhulkování sluší.. 😉

terka82
28. pro 2010

@adenka84 🙂
Chystáme se v lednu, Dnes jsem 25DC, čekám mrchu a od 1DC zobu divinu, kontrola 14DC a podle sliznice by byl KET, takže pokud se mrcha nikde nezasekne, tak by KET mohl být někdy 3.-4. lednový týden, ale to jsou zatím jen mé odhady. Mrchu jsem včera podpořila utroušem 😅 , tak jsem zvědavá, kdy se madam uráčí. Jak to tobě vychází? Třeba se potkáme.

adenka84
28. pro 2010

@terka82
podle mého propočtu by OPU mohlo být kolem 18.- 20.ledna...ale to je jen podle mého propočtu...kontrolu mám 6. ledna...pokud bych ten den začala se stimulací tak by to tak nějak vyšlo..ale nejsem si jistá, protože mám teď ten dlouhý protokol a nevím jak dlouho se při něm stimuluje...to by bylo fajne se setkat už se mi to poštěstilo s Gambrinuskou a tebe bych také moc ráda osobně poznala... 🙂

terka82
28. pro 2010

@adenka84 tak když se mi nebude mrcha toulat, tak se třeba uvidíme, ale spíš budeš o pár dní rychlejší. 🙂
Taky bych tě ráda poznala, my než naplánujeme ten sraz, tak se postupně všechny potkáme v Natu. 😀

adenka84
28. pro 2010

Také jsem zvědavá jestli nějaký sraz nikdy vůbec bude! 😀

adenka84
28. pro 2010

Dobrou noc.. 😔 .jdu do hajan...zítra vstáváme ve 4 hod 😒 ...jdem ještě do práce, ale na posled a pak až v pondělí 🙂 ...

marketa137
28. pro 2010

@terka82 možná to bylo tim že fakt mam tu cukrovku 😒 , po měsíci jsme ho vysadila a pak sjme dostala ten lepší a vše je ok, ale sama doktorka říkala že někdo nemá problémy vůbec nebo max těch 14 dní 😉

pantomima
29. pro 2010

Dnešní budíček ve 4:51, to měl Oskárek hlad, za půl hodiny přišla Terka, ta se naštěstí ještě nechala přesvědčit....když konečně malej v 6:10 znovu zabral, Terka se probrala a už čumíme na pohádky.....

m.evzenie
29. pro 2010

Ahoj holky,
Pant, tak to jsi měla dnes časný budíček. Užívejte pohádky.
Terko, jo, jo přímo to letí, takhle když chodím do práce a večer je brzy tma a chodím brzičko spát, abych ráno v 5 vstala.
Jen ať mrcha dorazí brzy a ty můžeš jít na ten Úspěšný ketík. 😉
Adenko, ještě jsem nedala fotečky z utz z genetiky, poněvadž mi to nešlo vložit, tak snad časem dodám. Koupila
jsem si k ježíšku těhu rifle, ale zatím nemám tak velké bříško, tak mi ještě plandají. Zatím jsem přibrala dvě kila,
fotečku taky časem dodám.
Lucko, kdo objevil ten zoubek?
Dnes je tam pořádná kosa a hlásí ještě víc. Všechny vás zdravím.

l.u.c.i.e
29. pro 2010

Ahojky holky,

malej si hraje v ohrádce, tak toho využívám. Teda růst zubu dává zabrat. Zničeho nic návaly breku, ruka v puse.... Už zub povyrostl více a bolí to při zkousnutí 🙂 Ještě, že existují Calgel. Naštěstí zabírá.

@haaninaa
@m.evzenie, našel ho manžel 🙂 Byl rychlejší 😀

@adenka84, koukám, že půjdeš na další ET. Tak to ti moc držím palečky, aby se již zadařilo. Myslím, že se podaří po těch lázní...

@terka82, možná by bylo lepší si nechat rozmrazit všech 5 kousků, ne? uvidíte, co vám poradí embryoložka. Bylo by super, kdyby to vyšlo.

@pantomima, budíčky mám v noci po 2-3hod. Dnes dokonce byl malej vzhůru od 5h do 6hod, kdy usnul ještě na 2 hodiny... Teď nám tu taky běží pohádky, ale jeho to ještě nezajímá 🙂

@m.evzenie, jak si užíváš těhotenství?

m.evzenie
29. pro 2010

Lucko, užívám si tak normálně, do půl třetí jsem v práci a pak něco trošku doma poklidím nebo co je třeba a pak
odpočívám a večer zalézám brzo, jak už jsem psala. Včera jsme měli návštěvu, která se trochu zdržela, tak bych si šla klidně zdřímnout. Dnes jel manža na chatu pro jablka a brambory, tak jsem mu dala bojový úkol, aby mi přivezl krabice, kde mám oblečení od jeho ségry po holkách, tak to budu přebírat, už se těším. 🙂

l.u.c.i.e
29. pro 2010

@m.evzenie, v těhu jsem toho naspala 🙂 Asi do zásoby 🙂 Jelikož teď jsem ráda, když jdu spát s malým odpoledne na 2 hodiny... 🙂
Vidíš to, to já jsem včera zase věcičky sklízela. Je neuvěřitelné, jak byli maličkaté. Už teď máme věci na 6-9měsíců a je to skoro o polovinu větší 🙂

m.evzenie
29. pro 2010

@l.u.c.i.e určitě je to třeba si to naspat do zásoby, každý říká dokud můžeš tak spi, pak to bude samé vstávání. 😒
Vždyť to šíleně rychle utíká a teď to vidíš hlavně na malým. 🙂 Je to krásné jak jsou ty věcičky maličkaté a roztomiloučké. 🙂 Manžovo ségry malá by řekla, že je to pidi midi. 😅

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terka82
30. pro 2010

Ahoj holky.

Hurá, zítra nemakam. Už se těšim, až si odfrknu.

@adenka84 tak na sraz jsem také zvědavá. Osobně znám akorát dvě z Vás a to se tu s některými z vás potkávam už 2 roky.

@marketa137 to je možný, že cukrovkáři to snášejí hůř. Zatim klepu, kromě včerejšího večera je to dobrý. A včera to spíš bylo špatnou kombinací jídel.

@pantomima, teda to byl včera budíček. 😖 😀

@m.evzenie teda vstávat v pět, tak asi umřu. Ale je to o zvyku a zase máš pak možnost si něco oběhnout.
Těšim se na foto.
Doufám, že mrcha přijde brzo, ale vždycky se před pokusem courala, tak proč by to teď mělo být jinak. 😠

@l.u.c.i.e já už to nadhodila doktorovi minule, ale nějak se nechytil. 😀 Taky bych je radši nechala dýl kultivovat. Transferovat tříbuněčné embryo jako minule mi přijde skoro zbytečný. ☹

Zbytek zdravím. 🙂

marketa137
30. pro 2010

@terka82 asi jo, mě bylo zle od prvního dne a místo ústupu jsme na tom byla čím dál tím hůř 😝 . ted mam ty lepší a po nich mě nic neni 😉

Tak tyhle Vánoce fakt stojí za to 😒 . Viki je nemocnej a docela dost, až ted se povedlo mu srazit teploty, furt kolem 39, nakonec dostal atb tak snad to brzo zvládne a doufam že to Tomík nechytne od něj 😒 , to ma blbý tušení že by nás nahnali do nemocnice 😒 , ale zatim je ok a viki dneska vypadá taky líp tak snad už bude klid a zítra jsem zvědavá jak zvládnu všechno připravit když Tomík už moc nespí 🙂 🙂

m.evzenie
31. pro 2010

Ahojky holky,
Terko, v kolik vstáváš ty? Tak už mršce začni domlouvat, ať se nikde necourá. 😉 Na foto si budete muset chvilku
počkat, snad o víkendu to zvládnu, včera jsme byli v Plzni hned po práci a když jsme přijeli navečer, tak jsem se
hned chystala do postele.
Markét, tak snad atb rychle zaberou. Chystáš velkou oslavu nového rokü?
Holky pěkně oslavte ten příchod nového roku, hezky si to užijte. 😅
Teď jsem ještě v práci 😒 mohli by jsme jít alespoň dřív, ale moc s tím nepočítám a pak než vše dopřipravím a určitě
si budu muset jít na chvilku zdřímnout, poněvadž budeme doma, abych nezaspala půlnoc. 🙂
Jak budete holky slavit vy?
Krásný den všem.

adenka84
31. pro 2010

Ahoj holky,
přeji Vám do Nového roku 2011 hodně štěstíčka ahlavně hodně zdravíčka...Všem snažilkám přeji ať je pro nás Nový rok plodný a ať se rodí spousta dětí, dětí a dětí... 😀

adenka84
31. pro 2010

Evženie, na Silvestra budeme doma...přijede má nejlepší kamarádka s manželem a se svým 7 měsíčním synáčkem...už se na ně těším...
Jinak Silvestr se u nás už slavil včera...Byla u nás přes noc kamarádka ze ZŠ i se svým přítelem...bylo to veselé...já sice nepila, protože nesmím, ale i tak to bylo super...jsem zvědavá jak dlouho vydržíme dnes....
Mějte se a pěkně si ten poslední den v roce užijte...

adenka84
31. pro 2010

Markét, přeji ti, aby se Vikínek z toho brzy dostala a a aby to Tomíka obešlo velkým obloukem...

sabcav
31. pro 2010

Ahoj 🙂 , zdravím všechny. Já byla včera na kontrole u gyndr a taky v Plzni na rizikovce a dia, zprávy tak napůl dobré, už jsem od včerejška na inzulínu, ale jen nočním, tak to je menší zlo než na denním, pže ten noční se píchá jen jednou denně večer kvůli tomu, že už mám ranní hodnoty nalačno přes limit ☹ , ale to vydržím 🙂 . Terezka naprosto ok 😵 , hlavou dolů a už má 1790g 🙂 . Plánovaná indukce porodu kvůli tomu inzulínu za 6 týdnů 😲 , bože to to nějak uteklo 😕 .

Do nového roku všem vše nejlepší, hlavně zdraví a štěstí a lásku 😎 . A snažilkám ten nejvytouženější dáreček 🙂 😉.

sabcav
31. pro 2010

@haaninaa chápu, jak tě to muselo ranit ☹ , švagrová je docela necitelná 😒 . jj, to je možné, že ovulka byla tak brzy 😉 , tak rovnou 2* 😀 ? Moc držím palce 🙂

sabcav
31. pro 2010

@l.u.c.i.e jů, už zub 😲 ? Velká gratulace, kup si na něco něco hezkého 🙂 😉 .

sabcav
31. pro 2010

@terka82 on ten pco je často spojený i se štítnou žlázou a špatným metabolismem a i s pár kg navíc, tak možná proto 😉 . Držím palce, a´t to zabere 🙂 . Já ho taky měla - ale až teď začátkem těhu s T kvůli cukrovce, ale mě po něm bylo hrozně zle - migrény, strašný pocit na zvracení 🙄, takže sjem ho musela vysadit 😉.