Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

marketa137
29. črc 2009

no uvidim ale s inzulínem počítam, protože minule jsem měla na lačno 6 a inzulín mě dali a te´d 7,3 😒 . uvidíme. Neumim si představit kdybych byla svobodná matka ☹ , manžel za nim chodil každý den a alespoň jsem viděla jak vypadá a jak na tom je. V nemocnici mě neřekli vůbec nic ☹ . fakt jsem čekala že to nebude taková rychlost 🙂 , kdybych byla hubená tak jo ale při mojí váze, ale alespoň vim že je mu dobře 🙂

tereza7974
30. črc 2009

Ahoj holky, tak co je u vás nového za ty dva dny 😀 Budete se divit, ale u mě vůbec nic. Dovolená se chýlí ke konci ☹ Musim se psychicky připravit na návrat do práce, docela se vlastně i těšim. Terko, tak už jste vybrali nějakou tu dovču?

terka82
1. srp 2009

markét to je fakt hrozný, ještě že jsi tam měla manžu.
jj prďolka se má dobře. 🙂

Teri škoda, že už je dovča v čudu. A do konce prázdnin už nic neplánujete?
Zatim stále nic stoprocentního. Ještě nevíme přesný termín. Jedeme se švagrovcema a bude záležet na tom, kdy švagrová dostane dovolenou. Jen mam bobky, protože mam vždycky přelom měsíce MS a vypadá to, že možná někdy tou dobou by jsme mohli vyrazit. A to se mi vůbec nelíbí. A na injekci na oddálení se mi nechce už vůbec, když se mi to sotva srovnalo.
U mě novýho? Po 2,5 měsíční léčbě akutní infekce HSV (projevuje se např. oparem) mam hubu samej opar!! Se z toho zbláznim. Renap, myslíš že se to může odrazit na kontrolních odběrech, na které bych chtěla jít tak po půlce září? Mam strach, že jo. Chjo. ☹

marketa137
2. srp 2009

Ahoj, je mě čím dál tím hůř, sice nezvracim ale už je mě dobře jen kolem oběda 😉 . vždycky jsem se smála těhotným když říkaly že nemůžou být ani v kuchyni jak se jim dělá zle z výparů a já to mam asi pár dní. Dneska jsem se přemohla a vYkostila kuře a naplnila a zbytek musel dodělat manžel. Viki chtěl tvarohový koblížky ale stát u pánve s tukem bych asi nezvládla tak snad zítra 😉 . Jinak mě zase začíná bolet podbřišek tak snad toho 11 se narvu do kalhot 😉 .
terko tak si hlavně na dovče odpočineš vi´d, i když s MS teda nic moc 😒 . Neměla si teď nějaký stresy, to se většinou opar ukáže a sice nejsem odborník ale v odběrech se to asi ukáže ne ☹

tereza7974
2. srp 2009

Ahoj Terko, dnes jsme odvezli Terezku do Železný Rudy, mají tam soustředění s mažoretkami. Těšila se až odjedeme, protože s kamarádkou vybojovaly pokoj, kde jsou samy. No nechtěla bych je hlídat 😀 Od pátku mam po celym těle puchýře, pozůstatek mého spálení 🙂 Já se na to vyflajznu, nejen že vypadam jak ropucha, ale ke všemu se svlíkam jako had a hrozně to svědí 😀 Plánujeme, že bychom ještě do konce prázdnin někam vyrazili, ale kam přesně a kdy ještě neni rozhodnutý. S tou MS nic moc, ale třeba to máš jen pár dní a bude to v pohodě. Taky se mi to párkrát stalo, používam tampony, takže mi to zas až tolik nevadí (tedy pokud je blízko WC). S těmi opary je to dost zvláštní,ne? Moc tomu nerozumim, ale snad ty testy budou v pořádku.

petluska
3. srp 2009

Ahoj holky,
no tak copak myslite?Je to zase tady..Ani druha IUI nevysla.Nevadi,cekala jsem to....
Jen me zarazilo,ze prisla o tri dny driv.Cyklus mam totiz pravidelny.Ale jedna dobra zprava je tady taky.19.srpna jdu do Natalartu konzultovat IVF-tesim se.Jen mam strach,abych se na to moc neupnula a pak treba to zklamani.To uz bych pak byla asi s psychikou v koncich a kazdy den vas otravovala,aby jste mi psaly nejake pozitivni veci..Ale nebudu radsi predbihat a budu si drzet tak moc palce jak jsem si je jeste nikdy nedrzela....

Terez tobe preju prijemny nastup v praci.Mne uz staci pondeli po vikendu.Takze uz vubec nemluvim o nastupu po 14 dnech...Hlavne,ze sis dovcu uzila a jeste snad nejakou uzijes....A Terezce bude tenhle tyden opravdu spokojna,vid?

No a ty Terko?Vy naplanujte taky uzasnou dovolenou.Potrebujeme ji vsichni tady jako sul,ze jo?A kdo vi,treba zrovna to slunicko a morska voda daji vsechno spatny do poradku, i ty opary mizerny!

Musime se pripravit na zari,aby bylo pro nas vsechny tady uspesny!!!!! 🙂

adenka84
3. srp 2009

Ahoj Petlusko,
moc mě mrzí, že to nevyšlo. Ale hlavu vzhůru... Já se chystám koncem srpna také na IVF. Tak si budem držet palce navzájem. Teď ve čtvrtek jdu na kontrolu. Snad bude vše OK. Jen mám obavu s těch injekcí. Nebojim se bolesti to ne! Spíš mám strach, abych si to správně píchala. No uvidíme. Měj se pěkně budu na tebe vzpomínat..

terka82
3. srp 2009

Tak si tady vesele píšu dlouhej příspěvek, mezi tim jsem musela zvednout telefon a pak mě nenapadlo nic lepšího než dát odeslat. No samo, že se mi to neodeslalo a můžu začít znovu. 😠

terka82
3. srp 2009

Markét takže pojem ranní nevolnosti taky neznáš viď? Spíš celodenní.
Ty pachy mě trápily stejně a nejhorší bylo, že mi nejvíc smrděly jídla, které jsem předtím zbožňovala. 😀
Co koblížky?
Snad to ten týden ještě vydržíš a do kalhot se dostaneš.
Nevim, že bych měla víc stresu než jindy. Jsem prostě klikař, no. 😠

Tery malá si ty prázdniny krásně užívá. To bude mejdan na pokoji, co? Taky bych je nechtěla hlídat. 😀 Ještě, že jsou tam asi samé holky, ne?
To svědění a loupání je hnus. A zůstáváš aspoň dál opálená? Naše mamča vždycky vypadala jako špinavá, protože se loupala zpátky do bíla.
Jaký byl první den po dovče?

Holky máte zkušenosti s injekcema na oddálení? Po dnešní MS teda nevim nevim. To zae bylo něco. Jsem lítala furt jen na záchod. Spotřeba tamponů asi dvojnásobná oproti jiným cyklům. Jsem psala manžovi, že s timhle bych určitě přilákala i žraloky. 😠

Petlus to mi mrzí. Ale IVF bude úspěšnější, uvidíš. Je dobře, že to bereš takkhle sportovně. Ale i kdyby na tebe padla depka, tak od toho jsme tu, aby jsme tě povzbudily. Občas to padne na každou.
V září to tu rozjedem. 🙂 Teda já snad aspoň v říjnu nebo v listopadu.

Vlaďko vy vlastně budete bojovat společně s Petlus. To bude veselo.
Injekce určitě zvládneš. Nehledala bych v tom žádnou vědu.

petluska
3. srp 2009

Ahoj holky,
tak ted prave premyslim,kdy nekdo konecne napise,ze mu IUI vysla.Opravdu bych na to byla zvedava 😉
Jojo budem bojovat s Adenkou.Oprem se obe do toho a to by v tom byl cert,aby se to konecne nepovedlo,ze jo?

Uz aby bylo po prazdninach.Kazdy vecer premyslim,co tady zase vymyslime.V televizi program na houby.Uz aby nam zacaly ty serialy.A ze jich ma byt dost 🙂 Taky tem detem trochu ty prazdniny zavidim a o dovoleny ani nemluvim.Kazdy tyden nekomu nejaka zacina a ja porad v praci a zase v praci.I kdyz na druhou stranu ten cas tak strasne leti.....
Ted na me manza vola,abych sla spat....Tak brzo? No jo,tak ja teda jdu.....
Dobrou noc 😕

tereza7974
3. srp 2009

Ahoj holky,
tak první den v práce po 2 týdnech dovolený byl uplně v pohodě. Jen jsem vyšla ze cviku, zapomněla všechna tel.čísla a faxy a SPZ jsem datlovala jako prvňáček 😀 Zítra jdu dřív, musim na nehty, to bude mít šéf radost 🙂 Ještě, že je takovej zlatej.

Terko ty jsi mi fakt pobavila s těmi žraloky 😀 Tak zkuste vybrat dovču tak, aby si se tomu vyhnula. Já si myslim, že ti možná ty opary naskákaly z toho, že víš, že tě brzy čekají testy. Ale určitě to bude v pohodě, přece je nebudeš mít ještě měsíc 🙂 Já jsem napnutá jako kšandy, kam vlastně nakonec pojedete.

Péťo vůbec si nelam hlavu z toho, že ani druhý pokus nevyšel, IVF určitě klapne. To půjdete s Adenkou přibližně ve stejnou dobu na IVF. Mě to čeká nejdřív v říjnu, když to tedy půjde všechno tak jak by mělo.

Adenko chápu, že se bojíš jestli budeš správně dávkovat, já když jsem četla diskusi ohledně injekcí, tak jsem z toho byla celá tumpachová. Ale určitě to neni nic těžkého, když to zvládly všechny holky, tak ty určitě taky. Já bych se spíš bála, si je píchnout. Ta představa, že bych si měla sama propíchnout kůži....No ale co bychom pro ty naše budoucí prdelky neudělaly 🙂

gab123
4. srp 2009

Ahoj holky vy jste tady toho napsali mám přečteno jen něco tak večer do čtu.Jen jsem nakoukla a jdu do práce.U nás nic nového ve čtvrtek už na cukr a v pátek do natalartu na kontrolu jsem zvědavá jak je malej už velkej!
Renap ty už půjdeš do porodnice pane jo to to letí pak jsem na řadě asi já to je ale ještě čas 😀

marketa137
4. srp 2009

terko jo je to spíš celodenní ale co jsem chtěla to mam a zase se znam že kdyby mě bylo dobře tak v tom budu hledat problém 🙂 . Já se do kalhot musim dostat ještě 19 🙂 to jdu ke svýmu, v nejhoršim povolim knoflík 😉 . O injekci na oddálení nevim ale mě doktor na úpravu MS dal norethisteron a MS vůbec nedorazila a prý se dává na oddálení MS a pokud jí máš jakou máš tak bych to asi nějak řešila a nebo co HA, já brala Jeanine v kuse rok a super a je dost slabá takže ok a MS byla pak ok. Chce to se zeptat a domluvit, hlavně včas. Já mam MS tak 3-4dny a slabou a boesti nemam tak alespoň nějaká výhody špatnejch hormonů 🙂 . Te´d jdeš na testy a co pak?
Gab tak to nějak přetrp, já jdu do diabetologický poradny v úterý a je možný že ani ten test dělat nebudou. Četla jsem že když je na lačno vysoký cukr tak ani test dělat nemusí 😉

gab123
4. srp 2009

markét všichni mě straší ale myslím,že to není tak hrozné!Koukám,že ti svítí 9 tt to je skvělé jen ty nevolnosti ti nezávidím.Mě každý pořád něčím straší a já krom toho břicha nevím že těhu jsem!Přes všechno hrozné cojsem si prožila toj e ted úplně super! 🙂 jen abych to nezakřikla! 😝

renap
4. srp 2009

Ahoj,tak jsem ještě doma,ale jenom do pátku.Chtěla jsem ho ukecat do pondělí,ale nechtěl,že prý musí udělat předoperační vyšetření a na začátku příštího týdne malou vyndají.To mi teda slíbil dr. na ambulanci,tak doufam,že mě nebudou nutit zkouušet porodit přirozeně.Tak už začínam být pěkně na nervy,hlavně aby malá byla v pořádku,mam asi předporodní depresi nebo co to je.
Terko,s tim oparem nevim,já myslela,že když někdo prodělá neštovice nebo opar,tak má imunitu a má prostě v krvi protilátky napořád,ale tomuhle nerozumim,co ti vlastně léčí tim vitamínem. A s tim oddálením MS- já jsem jednou brala Norethisteron,ale pak jsem v tom měla nějaký bordel a těsně před IVF bych se asi bála ,že se to nestihne srovnat.

Tak se tu mějte hezky,těhotný i zatim netěhotný a držte mi palce,kdybych se už neozvala.Snad do přežijem ve zdraví :-

terka82
4. srp 2009

Ahoj všem. 🙂

Petlus v jedné diskuzi máme holčinu co jí vyšla první IUI. 😉
Určitě se vám to společně povede.
Taky už se těšim až skončí prázdniny, páč už tu bude září. 😀 Jsem se nikdy netěšila na podzim tak jako teď. 😅
U nás je to taky samá dovča. Ale ono to zase přitom líp utíká.
Vy chodíte spát se slepicema? 😀

Tery to znam, taky jsem vždycky zapomněla všechny tel. i SPZ. A co děláš?
Co nehtíky? Povedli se?
Já jsem taky napnutá. 😀 Ale už se i tak moc těšim.
Takže my půjdem společně v říjnu, jo? 🙂 Třeba to stihnu. 😅

Gab tobe ty týdny krásně naskakujou. Ty už máš vlastně půlku za sebou. To je fofr. Jj po Renap budeš na řadě ty. A Renap už to má fakt za pár. 😵
Na čtvrtek i pátek držim palce. 😉
To je super, že je ti teď dobře. Jen tak dál. 🙂

Markét to je fakt, aspoň víš, že se něco děje. 😉
Ježiš HA už vůbec nechci. Ale dík za info. 🙂

Dneska jsem volala na gen. a jsem objednaná na 9.9. Snad mi takhle krásnej datum přinese štěstí a bude to OK. 😀 Když jo, tak se objednáme do Nat. na konzultaci na další IVF nebo KET.

terka82
4. srp 2009

Ahoj Renap.
Takže příští týden už budeš dvojnásobná mamina. 😵 Moc držim palce a doufam, že se brzo ozveš.
Hlavně se moc nenervuj.

S tim oparem je to tak, že jak to máš jednou, tak to máš v těle na furt. Jenže se ta mrcha vždycky brzo někam schová, takže se nedá pořádně vyléčit. Aspoň tak nějak jsem to četla.
D9k za info, mam z toho právě bobky. Tak to asi necham na přírodě. Se holt 2 dny nebudu koupat. Lepší neš si zase rozhodit cyklus. 🙂

tereza7974
4. srp 2009

Ahoj Terko,
tak nehtíky jsou krásný jako vždycky, ulila jsem se zpráce už po 14hod 😀 Pak jsem jela za manželem na stavbu a podpořit ho psychicky, ale nějak se mi to nepovedlo. Je nějak strhanej, chudinka moje. Ale zase nemá roupy a nedělá blbosti 😀 Dělam asistenku na logistice, takže je to tam samá SPZ 🙂 A kde pracuješ ty? Taky bych tu HA nebrala, hlavně ne teď před dalším pokusem. Radši se na oddálení vyprdni, tak se budeš ty "dny" jen opalovat, jen si smočíš tělo, to se taky dá taky vydržet ty dva dny🙂 Možná opravdu půjdeme na IVF nastejno 🙂 Moje kamarádka taky trpý na opary a doktor jí řekl, že už se toho nezbaví, že prostě ty opary mít bude. Naštěstí jí vyraší vždycky jen na puse. Já měla opar jen jednou v životě, ale hojil se mi 4 měsíce!! Udělaly se mi rovnou 3 na rtu a do teď tam mam malou jizvičku. Je to 3 roky a od té doby jsem žádný neměla.

Renap, držim ti palce, aby vše proběhlo v pořádku. Malá bude určitě zdravá jako rybičkaJe to 🙂 Je to zvláštní mít na den naplánovaný porod 🙂 Těšim se na fotky té tvé princezny. Už víš jméno?

Markét, neboj do kalhot se určitě oblečeš, 19. neni tak daleko. No a pak šupky dupky pro těhu kalhoty 🙂

adenka84
4. srp 2009

Renap, držím ti moc a moc palečky, aby tě vše klaplo jak má. Hlavně žádný stres. Tohle zvládneš a za pár dní budeš už se svou jistě krásnou a hlavně zdravou holčičkou. Pak už tě budou čekat jen samé krásně věci. Měj se krásně a ještě jednou pfuj, pfuj, pfuj.

marketa137
4. srp 2009

renap tak to už máš za pár, bylo by to teda blbý kdyby tě vyvolávali a pak stejně došlo k císaři. Pokud to máš ve zprávě tak si myslim že nic zkoušet nebudou. jsem zvědavá kolik malá bude mít, protože jsem si furt říkala že Viki byl tak akorát a te´d na diabetologii mam minulé těhu- velký plod, hodně plodovky atd 😒 .
terko no on je problém že v injekci na oddálení MS je těch hormonů ještě víc 😒 , jedině to přetrpět, ale na dovču jet s MS moc nezávidim 😒 . te´d je mě ještě fajn a počítam že kolem 1h až půjdu na WC tak už to začne 😉 .
Gab ono to zas tak hrozný neni a je fakt že je to dobrá věc, než mít neléčenou cukrovku, kdybych neměla v ruce papír s krevnim obrazem tak ani nevim že mam cukr tak vysoký. je fakt že než jsem byla těhu tak jsem si říkala že je to nekonečný a te´d se mě zdá že ty týdny nějak rychle utíkaj 😉 . Už abych měla po 12tt a hotový screening a konečně bude relativní klid 🙂

gab123
5. srp 2009

Ahoj holky tak už jsem vás dočetla uf docela honička!
petluš moc mi to mrzí že ti iui nevyšla,ale já znám spoustu holek,že otěhotněli!Dej tomu čas a ber to s úsměvem je to těžké,ale vše se dá nějak zvládnout!uvidíš taky se na vás usměje štěstí mi taky čekali 😝
Teri na ty prášky se jako vyprdni to vydržíš uděláš si v tom bordel já je měla jednou budeš nafouklá a nebudeš mít chut na sex a nestojí to za to!dovču si užiješ i tak.Já na ni jela den po revizi do řecka první týden jsem se nekoupala
pak jsem dala tampon.
andenka bubu vám držet palečky aby to vyšlo!Moje kámoška jde taky do natalartu v září na umělí už tam jde pro druhý mimi!první mají chlapečka!

renap moc ti přeju at už to máš za sebou a vše proží v klidu!
markét neboj to je už jen 3 tt co to je oproti čekání kdy otěhotníš znám to , jsi pořád jak čekatelka na něco....pak budeš čekat zasna jiné vyšetřní tak bud v klídku a užívej a šetři se!

zrovna se bavíte o nehtíkách tak jsem myslela,že jednu zákaznici trochu uškrtim píše i sms za 15min,jsem tam no a vůbec nedorazila.Volala jsem jí mockrát bud nebyl signál nebo to nezvedala!Výmluva došel jí benzín...
pak mi volala po 3H,a omlouvala se asi 10min.No nevím myslím si že toho měla moc je taková rozlítaná.

gab123
5. srp 2009

zítra ráno jdu na tu cukrovku už se na to pitíčko těším doufám,že tam nehodím metlu 😀 dobrou

marketa137
6. srp 2009

Ahoj holky, tak ještě včera jsem si říkala že jsem v 9tt a ještě nešpinim a dneska jo 😒 . nebylo to moc jen po WC ráno a ani to neni červená krev, jen tmavě hnědá až do černa a te´d nevim jestli jít k doktoru, jsem s vikínem sama doma a nechce se mě ho tahat přes půlku města 😒 a abych nezačla zase špinit, jestli neni lpší radši jen ležet, utroš mam a víc pro mě doktor asistejně nudělá. Stejně jsem špinila i u Vikína ale až ve 13tt a bylo toho daleko víc, i mě to teklo po nohách ☹

adenka84
6. srp 2009

Ahoj Markét, být na tvém místě, tak k tomu lékaři zajdu nebo alespoň zavolám. Nikdy nevíš? Vždy je lepší se ujistit a být v klidu, žeje vše v pořádku. Než se stresovat a čekat co bude dál. 😉

Jinak dnes jsem byla na kontrole v Natalartu, dostala jsem už injekce. Sestřička mě vysvětlila jak se to dělá, vypadá to docela jednoduše, tak snad to zvládnu. Až dorazí menses tak začnu 2. den stimulovat, mám si píchat 150 jednotek. Pevně doufám, že ty potvůrky vyrostou a hlavně, že se :- chytí. 🙂

Gab, jak jsi dopadla dnes ty? 🙂

Papa všechny vás zdravím.

marketa137
6. srp 2009

tak holky opět psycho. Dělal mě i cytologii a už nekrvácim a ani enšpinim. Z krve vyšli pozivně protilátky na toxoplazmozu. Vůbec nevim kde jsem k tomu přišla ☹ . UTZ dopad blbě, doktor na UTZ nic neviděl a přiklonil se k zamlklému těhu, ale že tím že mam kila navíc a on má UTZ za 1,5mil a v nemocnici za 5 tak že mam jít na UTZ tam a a´t rozhodnou co a jak. prostě zase psycho, fakt už nemůžu 😒 . Na UTz po delšim hledání mimís byl objeven a vše ok, dokonce týdny dohnal a dle MS 9+5 a dle UTZ 9+3 a má přes 2,6cm 🙂 , našel se hematom pod mimísem, takže jen ležet. cysta ze 4,5cm se zmenšila na 2 takže ok. Jen mě nikdo neřek co ta toxoplazmoza, ale ve zprávě bylo napsáno že mam protilátky tak snad ok. V nemocnici mě ani k tomu nic neřekli. ˇUplně jsem koukala že mimís už vypadá jako člvěk, takovou hezkou kulatou hlavičku 😉 .
Aden tak držim palce ať to zmákneš a máš dost vajíček 😉 .
Gab pak dej vědět jak tě to chutnalo a jaký máš výsledky 😉

adenka84
6. srp 2009

Ahoj Markétko, píšeš, že nic nevíš o toxoplazmóze, já jsem o tom něco slyšela. Prý to můžou přenášet kočky.Taky nedostatečně tepelně uprvené maso, neomyté ovoce a nebo, když pleješ třeba zahrádku. Většina lidí ani neví, že je tím nakažená, protože nebolí. Jen se člověk může cítit víc unavený taky může mít zvýšenou teplotu. Pokud chceš vědět víc najdi si to na netu, je tam o tom spousta, právě i toxoplazmoze v těhotenství.
🙂 😉

marketa137
6. srp 2009

Už jsem si zjistila že mam jen protilátky a to mimčo neohrožuje. S kočkou nejsem ve styku 10 let, záhon nemáme. jen mam ráda steaky a ty se nedělají propečený. Ale ty jsem jedla už před Vikínem a ok. Hlavně že jsem jí nechytla teď, to by moh být docela průser 😒

terka82
6. srp 2009

Ahoj holky. 🙂
Tery tak to já budu asi od konkurence. 😀 I když přímo v log. nedělam, ale ve firmě, která mimo jiné dopravu zajišťuje, jsem admin. prac.. V jaké firmě děláš? že bych se poptala. 😀
Chudák manžel. A co staví?

Gab zákaznice je fakt milá. 😠 Bych jí příště poslala někam.

Vlaďko a jaké injekce máš? Já měla Puregon, píchala jsem taky 150. Folíků budeš mít určitě dost. Držim palce. 🙂 Kdy ti vychází, že začneš píchat?

Markét teda ty jsi měla zase psycho. Ale hlavně, že to dopadlo dobře a mimís je tam, kde má být. Teď fakt odpočívej, ať mu ten hematom neublíží. JJ mimís už je človíček, kdo by to řekl, když má sotva pár centimentů, co? 🙂

Kdepak je asi micha? že by byla ještě na dovolené? 😕 Nějak mi vypadlo kdy odjížděla. 😅

gab123
6. srp 2009

Ahoj holky tak až vám povím můj zažítek tak se mi zasmějete!
Ráno jsme vyrazili do FN na locháč no a našla jsem si diabetologii 5 p.tak jsme to tam našli,bylo přede mnou 6lidí žádná těhule no nic byla jsem v klidu ještě jsem se ujistila,že jsem správně čekám 30min příjdu na řadu a ty na mě koukaj jak na zjevení,že tam nemám co dělat a jít na gyndu 😀 Zasmáli jsme se s manžou a přešli.Tam zas čekám 10min a zavolaj mě do ordinace ,že dnes mi to už neudělaj že se musí přesně v 7h.ráno a to bylo už 8h.dobrý ne,tak pro úspěšnost tam jdu zítra ráno znova!!! 😀 😀 😀 Holky já byla úplně vyřízená že mi nikdo neřekl kam mam jít! 😝 Tak holt zítra 🙂

Markét ty jo ty to nemáš lehký jsou to zas nervy 😝 Hlavně,že mimíska našel a vypadá dobře hematom se stratí jen odpočívej a šetři se!
Ta toxoplazmoza ti adenka popsala dobře,ale 100% ji máš z masa ze stejků!Já ji prodělala taky a mam protilátaky tak bud v klidu není aktivní!Maš to samí co já!Už jsi prodělala a máš obranu,ale ted je nejez!!!!!

adenka tak to se tito pěkně rozběhne a za chvíli budeš zamnou!To musíš zvládnout!!!

teri zdravím už se ti to taky krátí 😉

jdu hajat at ráno stíhám na štavku,jinak mě klepne!! 😀

adenka84
7. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím.

Terko ty injekce, které mám se jmenují Gonal-f. Začnu stimulovat druhý den cyklu, což by mělo být 12.8. Tedy doufám, protože já a můj cyklus......

Gab, děkuji ti za podporu, jsi hodná. I já tobě přeji, aby tě to zítra dobře dopadlo.

Holky chtěla jsem se Vás zeptat, když jste byli na IVF, byli jste na neschopence? Pokud ano, tak kdo vám ji vystavil, v Natalartu nebo praktik?

Mějte se krásně, jěště jsem dnes juknu. Jsem dnes večer sama doma, manžel si vyrazil s kamarády.Tak mohu brouzdat po netu jak dlouho chci. Papa.