Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

tajakaja
9. led 2019

@sonisek Jak jsi byla spokojená s dr. Bouše? Já k němu chodím a jsem z toho nějaká rozpačitá, přemýšlím, že přejdu do smetanky.

sonisek
9. led 2019

@tajakaja no Bouše...takový "pan Mluvka" 😂😂 co jsem se nezeptala,to mi neřekl...Rokyta byl lepší v tomhle a Svabek asi taky,ten toho asi namluvil nejvíce 😂 ve Smetance jsem byla spokojená nadmíru s mojí dr.

maja37
14. led 2019

@tajakaja souhlasím se "sonisek". Bouše je takový introvert, moc nenamluví,není takový sympaták jako Rokyta a Švábek, první dojem nic moc. Já se ho vždy na vše ptala, občas zavtipkovala, až jsem ho trochu rozmluvila 😀 a pak mi leccos pěkně vysvětlil a poradil, a dost mi pomohl. Myslím, že je tam nejlepší, jen se člověk nesmí nechat odradit jeho povahou, pořád se ptát a usmívat 🙂

verunkablack
28. led 2019

Ahoj všem, v pátek jsme byli poprvé v Natalartu. Dr.Bouše se do toho obul, sepsal anamnezu, nechal nabrat krev + na cytomegalovirus a stěry z pochvy a hrdla. V pátek si mám volat o výsledky, když to bude vše ok, tak můžem jít do iui 👍

slunecnice604
15. črc 2019

@verunkablack ahojky tak jak si dopadla v Natu?