Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
28. pro 2009

já to právě četla už dřív na jiných stánkách a hodně tam holky psali že hned další měsíc po nich se jim zadařilo 🙂 tak uvidíme ,musim jít inhalovat jsem uplně K.O 😠

jana8
28. pro 2009

Tak snad se nám zadaří 😉 ........musíme jen tomu věřit......co inhalovat?....

m.evzenie
28. pro 2009

Ahojky,
Jani, tak to je skvělý, to to utíká a za týden.......držím Ti moooc palce, aby to vyšlo. 😅 Já jsem před IUI také
užívala clostík.
Ilčo, já jedu taky 30.12. do Nat. na 8 hod........to bychom se tam mohli potkat..... 🙂 Jinak Ti přeju k narozeni
nám vše nej, hlavně ať se Ti splní všechna přání , hlavně to o čem každá z nás touží. 😵 Brzo se vypoť.

terka82
28. pro 2009

Ahoj všem.

Janinam o tom vstávání mi povídej... Jak se mi dneska nechtělo... 😖 A kilčo navíc mam taky. 😠

Evzenie to mi mrzí, že test byl neg., ale jak ti psaly holky, dokud neni MS, tak neni nic ztraceno.
Nic obdivuhodnýho na těch našich 4. Vánocích neni, ale furt si řikam, že jsou na tom i mnohem hůř. 😔 Jinak ale ď. 🙂

Ilco tak super, nakonec tě vzali až 30. jo? Koukej chřipajznu vypudit ať si můžeš pořádně užít narozeninové i silvestrovské oslavy.
Clostík podporuje růst folíků, ale bohužel je s tím může být spojen růst cyst, pokud k nim máš sklon. A tak jsem ho brala jen jednou - neúspěšně.

Holky kde vůbec budete trávit Silvestra? Já jsem v tomhle hroznej lenoch. Klidně bych zůstala doma, udělala si nějakou mňamku k večeři a po půlnoci zalezla do pelechu. 😅 😀

Jani a tam je psáno, že se na clostík nesmí alkohol? Já ho brala někdy před 2 lety, takže už si to nepamatuju. Ale pokud tam píšou nepít, tak bych asi nepila. Zvlášť po mé zkušenosti s braním antibiotik po jídle před jídlem. 😖 😀
Držim palce, aby ta 3. byla zároveň i poslední a hlavně úspěšná. 😉
Tak se třeba v Nat. potkáme. Já jdu 6.1. na ten UTZ. 🙂

Se vám musim pochlubit. Jsme dneska byli prvně v poláriu. Byli jsme tam jako začátečníci 2,5 min při teplotě asi -120 stupňů. No je to kosa... 😀 😀 😀

ilca1
28. pro 2009

Jani inhaluju vincentku na tu chřipajznu mam ucpanj nos a mluvim jako kdybych dejchala helium 😀 hrůza 😀
evženie tak to je fajn,to se tam potkáme ,ale nevim jestli mě vezmou jen krev a půjdu nebo jestli tam budu muset čekat na doktora 🙂 ani nevim jak to chodí, jestli mě bude mít na starost ten co nás přijímal nebo se to nějak střídá kdo na koho vyjde?Nás měl takovej šedivej, docela simpaťák 🙂 Budu mít bílou bundu 🙂
Terko tak to jsi dobrá 😎 mě je zima i když ležim pod peřinou musim usínat s teplíma ponožkama 😀 a k cistam mam bohužel sklony tak to asi nebude nic moc pro mě 😀 😒

terka82
28. pro 2009

Ilčo ty musíš mít teda prima hlásek... 😀 Snad se z toho rychle vylížeš.
Já jsem taky zmrzlík a teplo mi začíná být tak při 30 stupních. 😀 Ale tohle je taková jiná zima. Jsemzvědavá, jaké to bude příště.
S tim clostíkem, třeba už se něco změnilo, přeci jen už je to nějaká doba kdy jsem ho brala. A navíc, co doktor, to názor, že?? 😖 Takže je možný, že se na to tady koukají jinak. 😉

ilca1
28. pro 2009

terko a to mame na silvestra zpívat karaoke 😀 až začnu já tak budu asi bouchat o půlnoci šampus sama 😀 😀 😀

terka82
28. pro 2009

Ilčo tak to budete mít fakt veselo. 😀
Sama určitě nezůstaneš, myslim, že budeš hvězda večera. 😀
Jdu do vany a chrnět nebo se zase ráno nebudu moct vyhrabat z postele. Navíc jsem dostala nový tel. a ještě jsem si nezvykla na nový zvuk budíku. Ráno jsem ještě v polospánku přemýšlela, jestli je to fakt ono a jestli teda už musim vylézt z pelíšku. 😅 Ještě, že manža vstává jen o chvíli dýl, kdybych náhodou budíka ignorovala. 😀 Tak papa

l.u.c.i.e
29. pro 2009

Ahojky holky,

jdu vás konečně po svátcích taky pozdravit. Byli jsme samá návštěva a na návštěvy jsme taky chodili... Jsem ráda, že už je to za námi. A můžeme se těšit na další 😀

Ilčo brzo se uzdrav a všechno nejlepší k narozeninám. A zítra ať v Natalartu dobře dopadneš, ať se IUI již podaří.

Evženko, tobě držím palečky, abys měla přes negativní testy pozitivní krev... 🙂

Jinak my budeme Silvestra trávit taky doma, ale přijde pár přátel a asi budeme hrát nějaké společenské hry 😅

Terko, vy jste byli Poláriu? Mě by tam nikdo nedostal... Už tak jsem dost zimouhřivá. Hlavně, že jste si to užili. 😉

adenka84
29. pro 2009

Ahoj holky,

koukám, že jste to tady pořádně za ty dva dny rozjeli...

Evženie, je mi líto, že testík byl negativní, ale jak říkali holky třeba to opravdu ještě nic neznamená.

Jinak já jsem začala včera ráno menstrulovat a to sice pořádně, no, ale hlavně, že mrška dorazila. Hned zítra zkusím zavolat na imunologi a konečně se objednám.Ať už máme opět něco za sebou.

Holky doufám, že bude pro nás všechny rok 2010 úspěšný.a konečně se dočkáme nějakého toho andílka. Je to hrozný jak ten čas letí. V lednu to budou už dlouhý 3 roky co se snažíme o mimi. Hrůza....

Musím vám napsat, že věřím, že se nám letos konečně zadaří. Mamka volala do TV nějaké věštkyni a ptala se na nás, zda se zadaří. Chtěla vědět jen datum narození a začala mluvit...Aniž by o nás něco věděla, říkala, že máme zdravotní problémy, které se začátkem roku vyřeší... a že koncem roku nás čeká radostná událost a že to může být dokonce dvojnásobná radost...Byla jsem z toho pav a když jsem to tak počítala, tak by to mohlo souhlasit. V březnu to chceme opět zkusit takže, kdyby to vyšlo tak by se to opravdu narodilo koncem roku....

jana8
29. pro 2009

Ahojky 🙂
Evženie,díky....a co ty?jak si na tom?Doufám,že se ms nerozjela......držím palce 🙂
Terko, v příbalovém letáku neni nic psáno o alkoholu....ale beru to tak nějak ,že na žádné tab. by neměl být alkohol.....tak proto......tak si to odpustím a otevřeme si ho asi už dnes večer 😅 ....tak to se tam možná potkáme...uvidíme 😉
Ilčo, to musíš mít bezva hlásek 😀 at ti to rýchle přejde....
Adenko, tak to je skvělá věštba....držím palce ať se to vyplní 😉

m.evzenie
29. pro 2009

Ahojky holky,
Adenko, to by bylo bezva........., tak hlavně, aby se to povedlo.
😉
Ilčo, tak už je Ti líp?.......co hlásek........ 🙂 zítra budu mít černou delší bundu.......tak uvidíme jestli se potkáme 🙂
Jani, tak to dnes pěkně zapij. 😎...
Jinak u mě se Ms nedostavila......tak je to fajn......jsem zvědavá na zítřejší výsledek z krve. 😵
Holky mooooooc dík za palečky 😵 😵

ilca1
30. pro 2009

ahoj Evženie ,tak ti nevim 😎 ráno jsem tam byla v 8 a sešlo se tam během 15 minut asi 5 holek a všichni s černou delší bundou 😎 až jsme se museli s manželem smát,tak vůbec nevim která jsi byla ty ☹ ,ale mam takové tušení,že když jsem tam přišla tak ti sestřička akorát brala krev ,taková hubeňoučká simpaťačka 🙂 Byla jsi to ty? 🙂 😉 Já pak ještě byla u doktora tak jsem objednaná na 15.1 na injekci a začnu a hormonama. Jak dopadla tobě ta krev?

m.evzenie
30. pro 2009

Ahojky,
Ilčo, tak to jsi měla dost těžké co?.....kdybych to věděla tak jsem si vzala jinou bundu..... 🙂 Ne, já jsem seděla hned vlevo u zrcadla s přítelem....a když jsem šla na krev, tak jsem tam přítelovi nechala kabelku.....jestli si si všimla.
Jinak jsem dopadla blbě..... 😠.........hodnota nízká, tak teď budu čekat na MS ☹ .......čeká mě další vyšetření,
dostala jsem doporučení na imunologii a genetiku, tak si tam hned 4.1. musím zavolat. A ještě na laparoskopii
aby se zjistila průchodnost a srůsty......tak toho teď bude.. 😒
Ilčo ty jsi tam měla i Filípka, hezký klučina.
Adenko, už jsi volala na imunologii? na kdy Tě objednali?
Tak snad ten rok 2010 bude pro nás všechny úspěšnější a hlavně plodný 😎

adenka84
30. pro 2009

Ahoj Evženie,

volala, ale nedovolala, zkoušela jsem to celý den, ale nic. Zhřejmě tam dnes vůbec nebyli. Zkusím to také v pondělí. Snad se dovoláme... na genetiku jsi se už objednala? my už jsme tam byli a teď čekáme na výsledky, tak jsme zvědavý jak jsme dopadli...

m.evzenie
30. pro 2009

Ahojky,
Adenko, na genetiku budu taky volat v pondělí, je mezi svátkama a kdoví jestli nemají volno.Jak to prosímtě
chodí na té genetice?Držím palce, aby jste měli pozitivní výsledky. 🙂

adenka84
30. pro 2009

Chtějí vědět pokud možno co nejpodrobnější rodokmen. kdo měl kolik dětí, s čím se léčili nebo léčí a na co zemřeli a v kolika letech. Raději si to předem zjisti než tam půjdete. Jinak nám vzali krev a výsledky pošlou poštou, pokud najdou něco nehezkého tak se ti sami ozvou...Držím ti palce...

adenka84
30. pro 2009

5íkám si, kde se nám toulá Michalka, ještě se ani nepochlubila jaké měli krásné Vánoce a co na živý dáreček říkali rodiče...

terka82
30. pro 2009

Ahoj holky.

Včera jsem se sem nedostala, byla jsem úplně grogy.

Lucko zkusit se má všechno a tak jsme to prubli. Příští týden půjdem možná znovu. 😀

Aduš tak mrcha nakonec přeci jen došla.. 😒 To je hnus. Ale aspoň se konečně můžeš objednat na zbývající vyšetření a pak honem na IVF.
V příštím roce se už určitě dočkáme. My teď v prosinci "oslavili" 3,5 roku. 😠 Nedokážu si představit, jak někdo zvládá čekat třeba 5 let. Už tohle mi připadá jako věčnost.
Teda věštcům moc nevěřim. Zvlášť když hádaj jen podle data narození(to jako všichni narození v jeden den mají stejný osud??). Ale tobě moc přeju, ať tato věštba vyjde. 😉
Kdy čekáte výsledky z genetiky? Ty už by jste pomalu mohli mít, ne?

Jani když tam nic psáno neni, tak bych si dala. Pokud teda neplánuješ nějakou větší pitku. 😀 Každopádně to dobře zapijte i dneska.

Ilčo jak ti je?
Přeju všechno nejlepší k narozkám a hlavně toho mrňouska. 🙂
Na jakou injekci půjdeš? Teď nevim, budeš stimulovat na IUI nebo už na IVF? Jsem blbá. 😅

Jé holky to vám to poznávací znamení moc nevyšlo. 😀 😀 😀

Evzenie to mě mrzí, chjo. Tak snad všechny vyšetření proběhnou co nejrychleji a budete moct pokračovat.

m.evzenie
30. pro 2009

Adenko, chtěla jsem se zeptat, už jsi podstupovala laparoskopii a hysteroskopii ?

terka82
30. pro 2009

Evzenie na tu genetiku si to opravdu zjisti. Já si to taky zjišťovala, stejnak jsem sem tam něco zapomněla a pak jsem si připadala jako trubka. 😅 😀

Aduš to je fakt, Micha tu ještě nebyla. Asi ještě slaví. 😀

adenka84
30. pro 2009

Evženie, nebyla jsem ani ne jedné. Řeč o tom byla, pak nic. Pak už jsem šla na IVF. Před tím mi řekli, že pokud se nepovede IVF tak bych na něco takovýho jít měla. Což mi připadá jako blbost. Nakonec po nepovedeném IVF nebyla o ničem řeč. Nechápu to dodnes. Myslím, že jsem všechny tři IUI podstupovala úplně zbytečně. Nevím proč mi na laparoskopii neposlali po jedné nepovedené IUI, tenkrát bych se nebránila a souhlasila. Ale teď jsem ráda, že jsem nemusela. Stejně by mě IVF neminulo. Jen si myslím, že nás s tím zbytečně brzdili..

m.evzenie
30. pro 2009

Adenko, co máš tedy za problém, že by Tě IVF neminulo? To nějak nechápu. 😒
Dík holky, na tu genetiku si to zjistím.

michamicha
30. pro 2009

ahoj holky, už neslavíme, teda ne že by se snad něco stalo 😅 už jsme to řekli rodičům, tak měli radost, tchýně to hned vyžvanila všem známým, tak mám trochu obavy, aby se něco zlého nestalo, těch 14 dní do dalšího UTZ bude strašně dlouhých ☹

ale nejvíc mě dostalo jak na to reagovali mí prarodiče.... u jedněch to bylo něco naprosto úžasnýho, byli strašně dojatí, to jsem vůbec nečekala 😵 a u druhých nám pogratulovali a babi pak jen zajímalo jestli se malé narodí na její narozeniny, tak jsem jí řekla, že asi ne (má je až koncem srpna), tak už pak nic neřikala a pokračovala v hovoru na téma těhotná dcera jejich sousedky, moje neteř a sestřenice se kterou se vůbec nevídáme a pak jejich pejsánek, jak má srdeční vadu nejspíš po tom co ho srazilo auto před 4 lety...a pak si začala stěžovat, že je moje sestra nechce pozvat na návštěvu do jejich nedozařízeného baráčku... takže to mě trochu zklamalo, ale nic jinýho jsem ani nečekala... prostě jako obvykle...

ale celkově to byly bezva vánoce i ostatní dárečky potěšily 😉

adenka84
30. pro 2009

Micha, tak to je dobře, že jsi si Vánoce užila. Na reakci prarodičů nehleď oni to berou jako samozhřejmnost, že budete mít potomky. A kdo ví, jaký budeme my až nám bude tolika jako jim...

Evženie, myslela jsem to tak, že i přes to, kdybych podstoupila laparaskopii, že i tak by se mi IUI nepovedla. Beru to tak, že kdyby bylo vše v pořádku tak by se zadařilo hned první IVF popřípadě KET. Laparaskopie není k IVF potřeba. Proč mi ji nedoporučili před IUI nevím? A co máme za problémy, taky pořádně nevím. Jednou to byl manželův spermiogram, pak moje ovulka. Při IVF jsme byli oba v pořádku a stejně se nezadařilo. Proč? Tak to neví ani doktoři. Rokyta říkal, že proč se nezadařilo nám ukážou výsledky z genetiky a imunologie. Tak se necháme překvapit..

ilca1
30. pro 2009

ahojky Evženie tak už vim jaká jsi 🙂 to mi mrzí že tě to špatně vyšlo ☹ já taky byla na genetice a fakt to chce vědět celý rodokmen kdo kdy na co umřel a nemoci nebo tě tam dokážou tak zblbnout že nevíš čí jsi 😎
Terko ani nevim na co je injekce já se v těch zkratkách ještě moc nevyznám 🙄 je to aby jsem už nedostala MS a začala s injekcema.Jinak je mi pořád dost na prd ☹ ale já tu chřipku zítra proleju 😎 a pozítří nevstanu 😎 já moc pít neumim ,začnu vínem a pak......je mi už jedno co mam nalito 😀
moc děkuji za přání 🙂
TAK HOLKY KRÁSNÝ NOVÝ ROK A AŤ STOJÍ ZA TO 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adenka84
30. pro 2009

Holky, taky Vám všem přeji krásný a hlavně pro nás všechny snažilky úspěšný Nvý rok 2010.

m.evzenie
31. pro 2009

Dobré ráno holky,
včera už jsem usnula.
Aduš, tak to jsme na tom stejně. Hlavně, aby výsledky dopadly dobře, držím palce.
Ilčo, tak se brzičko uzdrav a prolij ty bacily.
Holky veselýho silvestra a krásný Nový rok 2010, hlavně úspěšný a plodný.

terka82
31. pro 2009

Ahoj holky.

Micha s babi si nelam hlavu. Manželovo babička to vloni taky hned přešla, akorát se zeptala jestli manžovo sestra taky něco neplánuje... 😠 😀

Ilco ty si to dneska užij a moc to nemíchej, ať si z toho aspoň něco pamatuješ. 😀

Holky užijte si dnešní večer a ať je pro nás ten příští rok opravdu plodný. 🙂

l.u.c.i.e
1. led 2010

Ahojky holky,

přeju vám v novém roce 2010 hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hlavně hoooodně plodnosti snažilkám, těhulkám bezproblémové těhotenství a maminkám zdravé dítka. Opatrujte se.

Tak jak jste si užili Silvestra? My jsme šli spát až kolem 4hod ranní. Hráli jsme společenskou hru Activity... Přitom je neuvěřitelná sranda, ale srašně zdlouhavá 🙂 Jinak nový rok jsem přivítala s dětským šampaňským... Ale pak jsem si cucla i normálního.