Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

pajala
31. bře 2017

@princezna22 ahoj nám dobre-předběžné výsledky z plodove vody jsou v poradku tak snad to bude všechno dobrý a jak jsme si mysleli ze čekáme Šimona tak to bude princezna☺.akorát ty chutě kdyby se ut chtěli vrátit porat nemám na nic chuť a jen zobu co zrovna vidím.a jak ty to zvladas?

princezna22
31. bře 2017

@pajala Moc Ti to přeji 🙂 Taky bych si přála holčičku, ...ale teď už bych brala snad i opici ... Já nic moc ... jsem 10 den od ET a test negativní ... ani pididuch ... takže tak asi ... představa, že jdu zpátky do práce je příšerná ... máme dva mrazáčky ... ale já už toho mám fakt plný zuby, ty nervy ☹

suzettew
31. bře 2017

Ahoj holky, druhý den vývoje (třetí od odběru) máme stále 7 vajíček🙂

tetalucina
31. bře 2017

@princezna22 vydrz, jeste je brzy, hlavne nezoufej a testni treba az 13den, drzim palecky🙏

kathlinkata
31. bře 2017

@veverka.dada drzim palce at je to vse ok. Ja zas mela dnes noc porad se budila. Bricho bolelo a opet eroticky sny, ted je to nejak uz moc casty 🙈🙈😂😂😂

kathlinkata
31. bře 2017

@princezna22 jedte zkus pockat 😞💜💜 drz se !!!

pajala
31. bře 2017

@princezna22 taky bych ještě zkusila test později třeba ještě vyleze✊.ja ti rozumim taky jsem z toho všeho snažení byla nešťastná -ja teda ještě žádné děti nemám a nechtěla sem uvěřit ze by se to nepovedlo ale vydrz-je super ze máte ty mrazacky.ja se byla v tydnu podívat v práci ale sem ráda ze uz tam nemusím -nejde o práci ale o ty lidi takze vím jak se citis.ale drž se.

pajala
31. bře 2017

@suzettew to je krásný pocet👍

pajala
31. bře 2017

@veverka.dada držím palce at je vše jak ma☺

pajala
31. bře 2017

@kathlinkata a jak ty?kdy jdeš na krev?me bylo dnes v noci taky zle ale ja si včera dala topinky s česnekem 😢

veverka.dada
31. bře 2017

@kathlinkata ach ty hormóny 😂 😂 😂

princezna22
31. bře 2017

@tetalucina děkuju ...v pondlei 3.4. jdu na krev....

princezna22
31. bře 2017

@pajala gratuluji k tehotenstvi ... V pondeli jsu na.krev ... To uz vydrzim ...

kathlinkata
31. bře 2017

@pajala ahojky na krev nejdu. Jsem rovnou objednana na ultrazvuk 6.4 tak drz palce mam strach aby bylo vse ok. ❤️

veverka.dada
31. bře 2017

@pajala dekuju moc 🙂 a blahopreju k princezne 😍

pajala
31. bře 2017

@kathlinkata určitě bude❤

veverka.dada
31. bře 2017

@kathlinkata strach vyžeň z hlavy 😉 určitě bude vše OK! 😉
jinak dnes břicho úúúplná pohoda skoro celý den...a teď mě začíná pobolívat jak na menzes 😀 tak si konečně připadám "normálně" 😀 juchuuuu

kathlinkata
31. bře 2017

@veverka.dada me to bricho boli dnes nejak vic, ale uz to do ctvrtka vydrzim na ten ultrazvuk. Je to dost neprijemny ne ze ne.

veverka.dada
31. bře 2017

@kathlinkata je co? jsem zvědavá, jestli vůbec usnu...co my všechno nevydržíme 😎

kathlinkata
31. bře 2017

@veverka.dada uz se nemuzu dockat ctvrtka a kontroly❤️ ty se opatruj a dej hned vedet 😜

princezna22
31. bře 2017
princezna22
2. dub 2017

Holky tak já se s Vámi na čas loučím .. 12 den. test negativní.Zítra jdu krev a vysadím léky. Takže 5 pokus IVF a opět nic ... Držím všem snažilkám palce ať Vám to vyjde.

kathlinkata
2. dub 2017

@princezna22 tohle neni fer !!!!! Dej nam jeste vedet co ta krev a co bude ted dal ? Pauza?

princezna22
2. dub 2017

@kathlinkata Tak já myslím, že krev je jen formalita,po 12 ti dnech tam musí být aspoň duch a je tam prd, ale napíšu. Máme dva marzáčky, ale nevím kdy do toho půjdeme, jestli hned nebo za měsíc, nevím jak to chodí a co mi řekne doktorka. Problém je, že já už tomu IVF v mém případě absolutně nevěřím. Přišel asi čas se s tím smířit.

kathlinkata
2. dub 2017

@princezna22 az se budes citit, pak bych byt tebou sla do mrazacku. Nas geneticke i imunologicke vysetreni ? Drz se myslim na tebe 🌸

princezna22
2. dub 2017

@kathlinkata To mám obojí .. MUDr. Langerová tohle dělá hned, dřív než Tě vůbec pustí k IVF ... a mám vše v pořádku ...

veverka.dada
2. dub 2017

Holky, vy zvládáte ty bolesti bez prášků? Já dnes vůbec nespala, jak mi bolelo břicho...cca od osmi ráno se to uklidnilo a teď už se to zase rozjíždí :-/

kathlinkata
2. dub 2017

@veverka.dada jjj bez jelikoz jsem cca v 6tt tak nechci nic riskovat

veverka.dada
2. dub 2017

@kathlinkata ty už jsi tak daleko a pořád tě bolí břicho?? to nejsou moc dobré vyhlídky teda ☹
já tu četla, že paralen neškodí...ale stejně pořád nevím...ale ta bolest je fakt děsivá :-/

kathlinkata
2. dub 2017

@veverka.dada bolest je logicka, vse se tsm prekvuje a napina 😊