Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

pajala
24. bře 2017

@kathlinkata jsou krasny uz tam neni co dobarvovat👍ja 14den a po krvi když sem ho udělala abych měla památku tak sem tak silnou čárku nemela☺

pajala
24. bře 2017

@princezna22 tak tomu rozumim☺

princezna22
24. bře 2017

Holky řekněte mi některá jak mne může bolet břicho jako na menzes, když jsem teprve 3 den po ET ? Beru Crinone a Estroferm ... a bolímě to v podstatě od ET ... chápala jsem to při IVF kdy jsem měla stimulaci ale když je to s darovanými tak jsem žádnou stimulaci neměla ... ☹

kathlinkata
24. bře 2017

@princezna22 me boli podbisek ode dne ET do ted

princezna22
24. bře 2017

@kathlinkata a čemu to.připisuješ ? Estrofermu a Crinone ? Nebo Utrogestanu? Zkratka hormonum ?

kathlinkata
24. bře 2017

@princezna22 hormonum a tomu ze embryjko si tam hleda misto a pomalu se zakousava🍤 to je muj odhad

princezna22
24. bře 2017

@kathlinkata Rozhodně to zní nejlíp 🙂

princezna22
24. bře 2017

Když jsem se byla projít, tak pak to břicho tak necítím ... člověk kdyby uměl vypnout mozek bylo by to fajn ...

pajala
25. bře 2017

@princezna22 to by bylo☺.hlavně ze teď má byt uz trochu lepsi pocasi a jde vyrazit na prochazky-my byli dnes celé odpoledne venku a bylo to super.

princezna22
25. bře 2017

@pajala No já dnes byla taky celý den na zahradě, ale upřímně na to myslet nedokáži přestat. Nechápu jak můžu mát bolesti na menzes už 3 dny když jsem teprve 4 den po ET

kathlinkata
25. bře 2017

@princezna22 fakt neboj ja je mam porad. A to mam pozitivni testy. Zrovna dnes me to boli hooodne podobne ms. Jsem 32 DC.

princezna22
25. bře 2017

@kathlinkata Děkuju 😇 hned je mi líp 😊

pajala
27. bře 2017

@princezna22 tak co jak se daří?

princezna22
27. bře 2017

@pajala Ahoj 🙂 díky za optání ... tak nějak stejné .. bříško bolí pořád jako na menzes ... neni to nějaké mini bolení, prostě jako na silnější menstruaci a to mám fakt od 2 dne od ET ... úplně stejně, dnes jsem 6 den od ET ...

pajala
27. bře 2017

@princezna22 hm ja nic takového nemela-tak snad to patří k tehotneni☺

princezna22
27. bře 2017

@pajala no podle mne to k těhotnění nepatří ...

eviks
27. bře 2017

@princezna22 ja mela od ET krece neustale jen sem se vzdycky koukala jestli uz mi netece krev... furt netekla a dneska 26. tyden. Je to asi opravdu individualni...🙂)

kathlinkata
27. bře 2017

@princezna22 telo si musi na ty zmeny zvyknout. V brise se to cele prokrvuje a proto to boli.

princezna22
27. bře 2017

@eviks To je povzbuzující, kéž by to tak bylo i u mne ..... já lítám neustále na wc a hlídám zda nešpiním nebo nekrvácím v podstatě pořád ...

princezna22
27. bře 2017

@kathlinkata Ty jsi věčná optimistka .. kéž bys měla pravdu 🙂

kathlinkata
27. bře 2017

@princezna22 z me hlavy to neni ale jdyz se nad tim clovek zamysli dava to smysl 😊😊 ale moc dobre te chapu, myslim na tebe 🍀 kdy mas v planu delat test ?? 14.den ? Ja delala 11.den

princezna22
27. bře 2017

@kathlinkata no ja se přiznám že v podstatě čekám zda začnu špinit nebo ne .. mám 5 IVF a vždy jsem začala špinit 9 až10 den po ET utrogestan ani nic jineho tomu nikdy nezabranilo ... No a pokud špinit nebudu tak asi v neděli tj. 2.4.

kathlinkata
28. bře 2017

@princezna22 posikam kupu 🍀 tento rok to vyjde uz !!!!!

princezna22
28. bře 2017

@kathlinkata 🌼Děkujuuuu 😘

princezna22
30. bře 2017

Tak holky jak se daří ?

veverka.dada
30. bře 2017

Ahoj všem 🙂
Jdu si pro rady, jestli má někdo podobnou zkušenost, jako já...jsem druhý den po ET s darovaným vajíčkem...Beru estrofem, utrogestan a duphaston...od nasazení estrofemu mě začalo bolet břicho, i tak, že mě to budilo ze spaní, taková ostrá bodavá bolest v podbřišku a u levého vaječníku...dr. mi dal čípky na bolest a prý ať si dám algifenové kapky...že prý mám malý myom, který díky tomu estrofmu trochu povyrostl a může to způsobovat tu bolest...dneska, ten druhý den po ET, je to tak že bolest není nijak velká, ale spíš otravuje a nutí mě stále k černým myšlenkám, že něco není v pořádku :-/
Je tu někdo, kdo by mě utěšil, že je to normální, že to souvisí s těmi všemi léky a že vše bude OK? 😔

kathlinkata
30. bře 2017

@veverka.dada ahojky snad te utesim. Take jsem pocitovala od et bolest bricha jako na ms a mam to vlastne doted. Niceho se neboj a rikej si, ze to ze te pobiliva bricho je znak toho ze se tam neco deje. Preji trpelivist a hlavne pekne tucne // 👍🏻😍

veverka.dada
30. bře 2017

@kathlinkata jenže tahle bolest vůbec není jako na ms :-/ a mám jí už od začátku, co mi nasadili léky...jen na chvíli se uklidnila a předevčírem se zase rozjela...tak nevím no :-/

kathlinkata
30. bře 2017

@veverka.dada tak to bude ten myom asi. Co s tim hodla dr delat ??

veverka.dada
30. bře 2017

@kathlinkata říkal, že je tak malý a na takovém místě, že není ničemu nebezpečný...takže zatím určitě nic