Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

kathlinkata
22. bře 2017

@eviks moc diky musi se udrzet, domlouvam mu/ji 🍤
@pajala netusim dle caru se ma delat test az po 3 tydnech tam nvm ani jedtlk uz jim mam dat vedet nebo ne 😀

pajala
22. bře 2017

@kathlinkata to je zvláštní u nás Pl 14 dnech berou krev a podle toho buď bere s léky nebo vysadis

kathlinkata
22. bře 2017

@pajala beru estrofem a utrogestan a prednison a sestricka po ET rikala ze se to bere do 3. mesice tak uvidime

princezna22
22. bře 2017

@kathlinkata to vypada na dvojčatka 😂

pajala
22. bře 2017

@kathlinkata to jo ale u nás berou ještě tu krev☺.a jak se citis?

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 neblbni😀😀 zavedli 1 blastocystu 5 denni ze uz se delila 😀😀

kathlinkata
23. bře 2017

@pajala v Pronatalu ne nu 😞 no jako v noci me bolelo pekne bricho a budila sem se a nemohla spat. Nvm jestli to bylo tim ze sem sla spat brzo. Ale to bricho od vecera boli dost, ted uz to je trosku lepsi.

sisik10
23. bře 2017

@kathlinkata Ahojky muzu se zeptat jak bereš ten prednisol? Já chodím do Heliosu a tam ho nechcou psát. Přitom vím,že ho davaj skoro všude a vubec, když jsem měla 2 ZT.

kathlinkata
23. bře 2017

@sisik10 ahojkx beru ho ode dne ET a jen pulku tabletky rano po jidle. Ma to pry pomoci udrzet ci co 😊👶🏻

sisik10
23. bře 2017

@kathlinkata Jj dik. Já jsem si to myslela. A gratuluju a hodně štěstí🙂

princezna22
23. bře 2017

@kathlinkata To pořád můžou být dvojčata :D jednovaječná :D

princezna22
23. bře 2017

@sisik10 Ahoj ... moje lékařka mi sama řekla, že Prednison brát nemám protože na imunologických testech jsem měla vše ok, protilátky proti embryu jsem měla minimální, pak je Prednison zbytečný a ... je to hrozné svinstvo ... když jsem měla ty výsledky předtím špatné tedy protilátky vysoké, dali mi ho .... no a výsledkem byla lehká mozková mrtvice ... hrozně zhušťuje krev, otéká se po něm atd ... takže ano chápu, že se musí dávat když má někdo vysoké protilátky proti embryu, ale ne ho dávat preventivně. Pak víc škodí než pomáhá ... a když už ho holky berete, prosím pijte hodně vody, 3 litry denně, bez legrace. Jinak všem držím palce.

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 ja beru tak nizkou davku ze to je v pohode! 😊 a mam zvyseny nk bunky, takze to je namiste. K prednisonu jeste infuze intralipidu, mam dostat ted posledni.

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 a rikam nestras 😀 s tema dvojcatama 🙈👶🏻

pajala
23. bře 2017

@kathlinkata kamosce zavedli taky jedno a ma dva kluky☺.hlavně ze se chytlo.

princezna22
23. bře 2017

@kathlinkata No držím palce 🙂 Já mám v sobě jednu blastocystu ... 5 den zavedenou ... et byl teď v úterý .... takže pokud ještě žije tak by se měla tyto dny snažit zahnízdit. ... bolí mě záda jak čert a taky prsa ale to je z estrofermu ...

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 moc drzim palce ja 6 den lehounce spinila. Dej vedet 🍀🌸

princezna22
23. bře 2017

@kathlinkata Děkuju .. špinila jsi 6 den po E.T. ? Nebo 6 den života embrya ? ...

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 6 den po ET

princezna22
23. bře 2017

No já jsem druhý den po ET 🙂 ... ale už to zažívám po 5té ...

kathlinkata
23. bře 2017

@princezna22 drzim palce !!!!!!!

princezna22
23. bře 2017

@kathlinkata Držím též a děkuji

mulusek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajala
23. bře 2017

@princezna22 moc moc držím palce tentokrát to urcite vyjde ✊✊✊

princezna22
23. bře 2017

@pajala Moc si to.preji ...po tom vsem ... Dekuju

princezna22
24. bře 2017

HOlky mne z toho ležení šíleně chytli záda ... je to peklo ☹ sotva lezu ... a nic si na to vzít nemůžu ☹ už se mi to jednou stalo když jsem byla v nemocnici a tři dny ležela ... takže dnes se půjdu asi trochu projít ... třeba to pomůže, snad tím nic nezkazím, jsem 3. den od ET 5ti denní blastocysty ...

pajala
24. bře 2017

@princezna22 tím určitě nic nezkazis a procházky se doporucuji-aby se prokrvovala deloha.me teda doporučovali klidový režim ale ne ze musim jen lezet to bych nevydrzela..☺

princezna22
24. bře 2017

@pajala No mě taky neřekli ležet, neříkám, že ležím ale prostě nic nedělám 🙂 sedím u PC, koukám na filmy, rovnám nám účty atd ... jinak já jsem zvyklá na pohyb, ještě do konce minulého týdne jsem chodila 6x týdně cvičit H.E.A.T. ... a ten pohyb mi teda hoodně chybí ...

kathlinkata
24. bře 2017

Strach mam porad. V nedeli udelam jedte jeden a v pondeli volam do caru. ❤️

mamka37
24. bře 2017

ahoj. vím jen přes kamarádku ale roky se snažili, prodělali několik sérií umělého oplodnění a pak po dlouhém neúspěchu zvolili jako poslední možnost právě tuto. a zadarilo se okamžitě a teď na krásnou tříletou holčičku a do konce si jsou hodně podobné 😊 takže třeba se potěší i vám 🤗😇🍀👍