Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

merope
14. črc 2019

@laxxvita Krevní skupinu jsem si dala do požadavků. Věk mi říct nechtěli, ale doktoři si to vyžádali před tripple testy, takže jsem ho nakonec zjistila.

console
17. črc 2019

Ahoj holky. Tak jsem se vcera objednala do Pronatalu...vecer jsem si udelala test. Mam asi 2 dny zpozdeni. Co myslite? Ja jsem zvlastne zmatena...rada bych, aby ano...ale.pochybnosti.hryzou! Nemuzu spat...

eviks
17. črc 2019

@console No to je hodne pozitivni tehotensky test🙂) Takze gratulace a spis nez do Pronatalu bych za 14 dni sla ke gynekologovi na prvni utz🙂)

console
17. črc 2019

Moc dekuji za podporu
@eviks , snad to vse dobre dopadne...ja v to ani nedoufala...i ted zachovavam chladnou hlavu, ale doufam!!!!

jezz1e
17. črc 2019

@console Krása! Potichu blahopřeji a moc držím palce, ať to dotáhnete spolu do zdárného konce!

console
18. črc 2019

@jezz1e moc díky))

laxxvita
20. črc 2019

@merope ďakujem za odpoveď, až teraz si ta čítam, tento týždeň som absolvovala transfer, tak sa teraz len 🙏🏼👶🏻❤️ a dúfam že mi to na poprve vyjde. Ty si ako na tom?

merope
20. črc 2019

@laxxvita Já mám doma už skoro 5 měsíčního Vítka, jen je trošku nedonošený, korigovaně má takřka přesně 3 měsíce.

eviks
21. črc 2019

@laxxvita drzim palce, me to ceka pristi tyden!

laxxvita
25. črc 2019

@merope ahoj, ako sa Vám darí? A co drobček Vitek? Dúfam že rastie ako z vody a že tie dva mesiace dobehne na váhe coby dub ❤️

laxxvita
25. črc 2019

@eviks ahoj, tak ako si dopadla, ako sa cítiš?? Ja si zajtra po 10 dňoch idem spraviť test.. cely transfer na klinike zbehol tak rýchlo, cca 5 min. Vkladali mi jedno embryo. Mame ešte 5 zamrznutých ❤️

eviks
25. črc 2019

@laxxvita Ahoj, citim se docela dobre, estrogen a utros uz pusobi, takze jsem takova mirne natekla, ale je to mozna i tim hroznym vedrem. Tak jsem zvedava na zitrek na vysledek, drzim palce! Ten pocet mrazacku je uzasny, ja mela jen 2 zamrazene, to vypada na kvalitni embryjka...

laxxvita
25. črc 2019

@eviks ďakujem, to máš pravdu, ten estrogén beriem aj ja 3x1, denne vypijem aj 3litre vody s čajom, čo ma tak suši.. Utrogestan 4-0-4 si vkladám. Áno, embryjka sa naozaj vydarili, želám si, aby aj všetko ostatné. Drz sa, opatruj, a daj vedieť, rada si ta precitam🤗. Keď si spravim test, dám vedieť ❤️. Držím päste aj ja tebe!

merope
26. črc 2019

@laxxvita Už má přes 5 kilo, teď jsme ho zkoušeli doma měřit a naměřili jsme cca 60 cm, takže roste jak z mlíka. Pomalu vyřazuji malé oblečky (a zjišťuji, že je mi až smutno, že už to není takové maličké miminko a že ty minioblečky už neobleče - a pak mě přepadají nápady, že si snad opravdu pro ty zbylé "mrazáčky" půjdu 🙂 ).

eviks
26. črc 2019

@laxxvita tak jak dnes dopadlo testovani, drzela jsem palce!

laxxvita
27. črc 2019

@eviks ďakujem ❤️ mrkni.. Nemôžem tomu uveriť🍒🙊🙉🙈 po toľkých negatívnych testoch za tych 8rokov..

merope
27. črc 2019

@laxxvita Gratuluji!!! Já právě koukala na sestřičku jako na zjevení, co že mi to říká, že jako co to s tím hcg myslí, že to je nějaké vysoké 😀. Tak držím pěsti, ať ho za necelých 9 měsíců máš doma 🙂.

laxxvita
27. črc 2019

@merope Jeeee, krásne❤️V❤️Í❤️T❤️E❤️K❤️, radosť ta čítať, len tak ďalej, a super nápad 😀 ... Koľko ich máš ⛄ ⛄?? ⛄⛄⛄??? Alebo⛄⛄⛄⛄⛄ ?????... ako ja 😅

laxxvita
27. črc 2019

@merope ďakujem, a ako dobre som tomu porozumela, že si 'v tom' a prirodzene👌😁❤️??

eviks
27. črc 2019

@laxxvita jeeee tak to je bozii🙂 uplne si umim predstavit tu radost. To je nadhera. Ja si pamatuju jak sem jen brecela stestim, ze po asi 40 testech s jednou carkou vidim konecne dve,to je jak zjeveni🙂 kdo nezazil, nepochopi! Tak hlavne at je vse v poradku. Kdy pujdes na krev?

merope
27. črc 2019

@laxxvita Nene, to bylo když jsem přišla na krev a čekala Vítka - jsem tomu prostě nemohla uvěřit, že se to po tolika letech povedlo. A jinak máme ještě 3 mrazáčky, pokud si dobře pamatuji.

@eviks Já u toho posledního pokusu už ani netestovala - že na to nemám nervy zase vidět jednu čárku.

eviks
28. črc 2019

@merope take chapu, ta beznadej se neda popsat, ja byla uz rozhodnuta, ze je to muj posledni pokus a jdeme pro papiry na adopci, ze uz proste dal nemuzu...no a dopadlo to jak to dopadlo🙂

laxxvita
30. črc 2019

@eviks ahoj, na krv idem vo štvrtok, do caru, malo by to byt hradené klinikou, tak uvidíme, dúfam, že to len potvrdia.. Ako sa máš?

eviks
31. črc 2019

@laxxvita ahojky, ja jsem po KETu, test si budu delat tak 9. nebo 10., tak uvidime. Mrazacci bohuzel zatim zadni, takze mame velkou smulu...

laxxvita
31. črc 2019

@eviks uvidíš, to dáte!!! Treba len veriť.. Daj vedieť, ako ti dopadol test, budem na teba myslieť 🍀🌈🙏🏼♥️

eviks
1. srp 2019

@laxxvita Diky, ano verim a doufam, Dej pak vedet vysledek krve!❤ Ja ted cekam na telefonat, jestli jeste nejaky embrya dohnaly zpozdeni, ale nejak to nevidim. Tak snad brzo zavolaji, at vim na cem jsem a jestli se na nas bude vztahovat garance dvou blast.

eviks
8. srp 2019

@laxxvita Ahojky, tak u me to nevyslo a ani zadne dalsi embryjko neprezilo, takze budeme resit v centru co dal a jestli nam uhradi dalsi pokus, kdyz nebyla splnena garance, budu tam pristi tyden volat, co dal...:( jak u tebe?

laxxvita
16. srp 2019

Tak kocky, v stredu som bola posledný krát na clinike na ultrazvuku, kontrolu mam za 2-3tyzdne u svojho lekára. Drobec ma 8mm, vyzerá ako srobik, a co je podstatne, srdce mu búcha ako zvon😇.
Ďakujem vám za podporu, rady, trpezlivosť a želám nám šťastný začiatok na materskej dovolenke s vytúženým mimi❤️