Poslat na PGS všechna embrya kromě jednoho, které bychom nechali zavést hned?

tergal
15. led 2018

Holky,prosím vás,zajímalo by mě,zda je možné jít na ET. Věc se má tak. Máme mít PGS vyšetření embryí,tzn.ze by nebyl transfer ET,protože se zasílá na PGS,pak po výsledcích se jde na KET. Jak se v takovém případě počítá pokus IVF? A je možné říct,že třeba bychom chtěli všechna embrya poslat na PGS kromě jednoho,které bychom chtěli nechat zavést hned? Je tento způsob možný?? Co jsem četla,tak nikdo to takhle nedelal. Diky

kejt29
15. led 2018

Klidne si muzes nechat jedno zavest. Muze se stat, ze nektere z nich nebude k pgs vhodne, tak ti ho muzou vlozit. A pocita se to normalne 😉

kaaacaaatkooo
5. dub 2020

Napadla mě stejná myšlenka jako autorku, udělala jste to některá takhle? Genetiku máme oba v pořádku.

utrikocku
5. dub 2020

Holky, nedoporucuji. To embryjko nemusí být dobre a stejně se chyti... a pak budete mít třeba zamlkle tehotenstvi v 8. Tydnu jako já. Psychicka a fyzicka naloz, zasah do delohy. Pockala bych si do dalšího cyklu, než se vysetri a budete mít jistotu, že vkladate zdravé embryo. Všechna ma embrya byla podle laborky hodnocena na 1. Ale dovnitr bez PGT nevidí.

kaaacaaatkooo
5. dub 2020

@utrikocku Děkuju za úhel pohledu. Je pravda, že podruhé zamlklé těhotenství absolvovat nechci a jestli se má díky PGS snížit riziko ZT, tak asi je lepší vyčkat.

utrikocku
5. dub 2020

@kaaacaaatkooo právě v tom celém procesu uz nějaký mesic navíc nehraje roli. A zamrazena mají pry větší uspesnost. Telo se dá po stimulaci do klidu 🙂