Embryo glue a kolik zavést embryí?

lucijejeje
4. led 2018

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s embryo glue. Začala jsem o tom uvažovat, ale nejsem si tím stoprocentně jistá. A ještě nevím, jestli si při dalším KET nechat zavést jedno nebo dvě embrya. Co myslíte? díky

hance89
4. led 2018

Podstoupila jsem 2 kety. První byl neúspěšný a při druhém doktor použil embryo glue a zadařilo se. A zaváděli jsme jen jedno embryo. 🙂

lucijejeje
autor
4. led 2018

To je super 🙂 moc gratuluji, a kolik si za embryo glue platila?

handulkak
4. led 2018

@lucijejeje ahoj, ja osobní zkušenost nemám, chtela jsem ho, ale embryolog říkal, ze se dává pouze na pětidenní.
Ale, ze pokud něco chci, tak ze AH doporučuje vic🙂

lenkawedding
4. led 2018

Embryoglue při zavedení dvou embryí, z toho čekáme naší holčičku

hanyas
4. led 2018

Mela jsem embryoglue 3x. Za me placebo, nic vic. 1.transfer mimidelozni tehu, 2. ani 3.transfer se embryo vubec nechytlo.
Co se tyka poctu, rozhodne jedno.

katty77
4. led 2018

Ket 2 embryí s embryo glue a jedno se chytilo 😉 Nám embryoložka doporučila EG před AH. Platili jsme asi 1800 Kč... 😉

handulkak
4. led 2018

@lucijejeje jinak u nás v CAR stojí 3800

soleilll
4. led 2018

@lucijejeje Nevím, kolik aktuálně EmbryoGlue stojí, ale zvaž sama, jestli ti ty peníze stojí za to zvýšit si šance o uchycení o nějakých 5%. Mně to vždycky přišlo jako nepoměr ceny a výkonu. K počtu embryí - jestli jsi připravená na možnost, že bys mohla teoreticky mít dvojčata, dala bych určitě dvě. Výrazně to zvyšuje šance, že se uchytí alespoň jedno. Šance, že bude ET úspěšný, je asi 30%, se dvěma embryi to bude 60%, že se chytí aspoň jedno. Já si pokaždé nechala zavést dvě (i když rovnou z IVF, KET nevyšlo) a pokaždé mám jedno dítě. Držím palce, ať to klapne a brzo se dočkáte.

lucijejeje
autor
4. led 2018

@katty77 takže jde použít AH a embryoglue dohromady?

lucijejeje
autor
4. led 2018

@lenkawedding a při zavedení dvou embryi a použití embryoglue si platila dvakrát embryoglue nebo jednou, protože co jsem koukala na stranky firmy kde se medium vyrábí tak lahvička ma deset mililitru

hance89
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucijejeje
autor
4. led 2018

@soleilll dvojčat se na jednu stranu bojím protože jsem subtilní postavy, doktor mi v CARu ale říkal ze by se dvojčat u me nebal, tak nevím...

hance89
4. led 2018

@lucijejeje teď si nejsem jistá jestli 2 nebo 3 tisíce. AH mi dělali při prvním ketu, ale podle mě nevyšel kvůli špatnému načasování.

lucijejeje
autor
4. led 2018

Mám KET naplanovany na únor, můžu ještě přemýšlet 🙂

katty77
4. led 2018

@lucijejeje nn, myslela jsem tím, že mi Mudr. doporučila EG víc než AH.

lucijejeje
autor
4. led 2018

@katty77 Aha, to jsem to špatně pochopila. V ceniku jsem nasla ze za EG chtějí 1950 a za AH 2500. Nevím co vybrat.

handulkak
4. led 2018

@katty77 koukám, ze každý lékař doporučuje něco jiného, proč ti AH nedoporucil?

handulkak
4. led 2018

@lucijejeje krásné ceny, kam chodíš?
U nás EG 3800, AH 4500

lucijejeje
autor
4. led 2018

@handulkak No to koukám, u vas to je dvojnasobek. Chodim do Sanusu.

hanyas
5. led 2018

Ja mela vzdy AH i EG a vysledek zadnej. Spatny CAR.... kazdopadne neni pravda, ze 1embryo = 30% uspesnost, 2 embrya = 60%. To je blbost. Uz peknych par let se vi, ze sanci na uspech zvysuje pocet transferu, ne pocet zavedenych embryi. U vice zavedenych navic hrozi, ze kdyz to jedno embryo nezvladne, muze s sebou strhnout i to, ktere by normalne melo sanci na zdravy vyvoj. Na to pozor!

katty77
5. led 2018

@handulkak já se vlastně ani neptala, než jsme šli na KET, koumala jsem na netu, jak to podpořit, našla jsem variantu AH, tak jsem to embryoložce navrhla a ona mi řekla, že by mi spíše doporučila EG. Dala jsem na ní, končím 15tt a jestli to bylo díky EG nebo ne, to se nikdy nedozvíme... Ale říkali jsme si ,že ty 2 tis se v těch všech obřích nákladech už ztratí a jestli to má nějaké to procentíko úspěšnosti, tak proč ne, každé procento dobré 🙂 🙂

katty77
5. led 2018

@hanyas souhlas, úspěšnost se množstvím embryí nenásobí.

katty77
5. led 2018

@lucijejeje já taky Sunus HK 😉

handulkak
5. led 2018

@katty77 to samozřejmě ano. Mě embryolog řekl, ať si dam vše, co chci, abych si pak nevycitala, kdyby se to nepovedlo.🙂
Vy jste samoplatci?

lucijejeje
autor
5. led 2018

@katty77 Asi to příště zkusím. Zeptám se embryoložky a uvidím co mi řekne.
A moc gratuluji k 15tt 🙂 vidím, že nemám ztrácet naději 🙂

katty77
5. led 2018

@handulkak přesně, taky jsme si řekli, že dáme vše, co je k dispozici, ať víme, že jsme udělali vše 🙂 jj, samoplátci... ☹

katty77
5. led 2018

@lucijejeje to ani náhodou, naděje je pořád 🙂

handulkak
5. led 2018

@katty77 my byli samoplatci do teď, teď dáme jeden na pojišťovnu.
Ty ceny jsou pro samoplatce šílené, viď.🤦‍♀️

katty77
5. led 2018

@handulkak to teda, my byli jako samoplátci na IVF 2x a strašnej balík, 1 IVF 80 tis... Šílený.... Všechno jsme tomu podřídili, tak jsme to dali dohromady, ale je tolik párů, co snažení kvůli penězům musí odpískat.. je to nespravedlivý... ☹

kejt29
5. led 2018

Uprimne bych do dvou nesla. Jednak se muzou jeste rozdelit, takze dvojcatama to nemusi skoncit a jednak je riziko brzkeho porodu vyssi. Mam kolem sebe 4 maminky, ktere rodily ve 26tt. A ve vsech ctyrech pripadech to zvladlo vzdy jen jedno miminko. Nase telo neni stavene na vicecetne tehotenstvi. A neni pravda, ze je pak pravdepodobnost az 60%. Je jen o par procent vyssi, nez jedno embryo...