Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

salenas
18. črc 2016

@beluci007 myslím na vás, tfuj tfuj tfuj !!!!!!!!!!

kaatule
18. črc 2016

@salenas mrzí mě, že to nevyšlo.

kaatule
18. črc 2016

@beluci007 tak ať vše dobře dopadne 🙂 já teď při ketu taky měla zavedený 2 embrya, potvrzeno hcg z krve a 21. den po transferu jsem to na jeden den dostala - patrně to jedno embryo vzdalo a odešlo - a týden na to na utz bylo vidět jedno mímo.

beluci007
19. črc 2016

@kaatule děkuju, musím věřit že to dopadne 🙂 Tobě držím palečky, ať se tě drží aspoň to jedno mímo 🙂

kaatule
19. črc 2016

@beluci007 děkuji. Já věřím, že bude vše v pořádku. Zítra nás čeká prvotrimestrální screening, tak doufám, že dítko bude mít všechny kosti a orgány a žádnej syndrom 🙂

belinka013
26. črc 2016

@salenas ahoj, jak jste na tom ted? Ja byla dnes na revizi. Mimi se v 9.tydnu prestalo vyvyjet. Prestalo tlouct srdicko ☹ strasny strasny strasny, takze ted mam 6ti nedeli a pak se uvidi co dal...

belinka013
26. črc 2016

Nevite nekdo za jak dlouho po revizi delohy se muze jit v pronatalu na KET? Ja bych chtela co nejdriv jak jen to bude mozne...

salenas
27. črc 2016

@belinka013 ahoj, to mě moc mrzí, drž se, posílám ti moc moc sil !! musíš počkat na druhou menstruaci a pak můžeš jít na ket. Já zrovna dnes dostala své druhé porevizní měsíčky, tak přemýšlím,jestli se objednat nebo ne. Drž se !

belinka013
27. črc 2016

@salenas dekuju za podporu. Snazim se to brat jak to je. Manzel je na tom hur. Zitra se jedu dohodnout co a jak bude dal... Tak budem doufat. Tobe drzim pesti at se vam dari.

salenas
27. črc 2016

@belinka013 oni ti řeknou, at zavoláš po dvou měsíčkách, že dříve to nejde, a dneska tam ani nejsou, já tam budu asi volat zítra a kontrola v pátek. štve mě, že musíme chodit na ultrazvuk při měsíčkách, ostatní holky v jiných carech nemusí, ještě máš nějaké zmražené ?

belinka013
27. črc 2016

@salenas JJ mame 4 pejety po 2, dali to tou setrnou a drazsi metodou vitrifikace, to nam pri tech predchozich pokusech v Pardubicich nedali, tak jsem zvedava. Me konci 6.9. sestinedeli tak jsem si myslela ze pri 2.menstruaci v rijnu bysme mohli dat ket, ale nevim co na to MUDr. Vy mate nejake mrazacky?

salenas
27. črc 2016

@belinka013 ano, po druhé menzes můžeš jít, my máme posledního bojovníčka a jen díky tomu,že mrazili po dvou a to už se běžně nedělá !!

belinka013
27. črc 2016

@salenas Tak vam budu moc moc drzet pesticky! Urcite to dobre dopadne! Takze pri 2.krvaceni se uz muze nasadit estrofem a jit na ket? Nam to zamrazili po 2 uplne bez problemu, urcite chci pak zavadet 2 embrijka, pokud zvladnou rozmrazeni...

salenas
27. črc 2016

@belinka013 ano, při druhé porevizní menstruaci se objednáš na ket, estrofem ti pomáhá ? mě ne, musím mít náplasti. do nativního ketu nejdeš ? právě že to mrazí po dvou, jiná centra už ne, kdyby to nezamrazili po dvou, mohla jsem mít o jeden pokus navíc ..

belinka013
27. črc 2016

@salenas nevim jak jinde, ale v Sanusu v Pardubicich to mrazi taky po 2 dokonce i po 3. No ja mela KET naposledy v kvetnu 2015 a estrofem jsem mela pri kazdem ketu byly celkem 3. Uvidim co mi poradi. Jake naplasti? O tom jsem neslysela. A o nativnim ketu taky ne..

salenas
27. črc 2016

@belinka013 náplasti estrahexal, místo estrofemu, nativní ket je ket v přirozeném cyklu bez léků

belinka013
27. črc 2016

@salenas dik za info, ted jsem to trochu procitala na netu. Do nativu asi ne nekdy ovu mam nekdy ne. No a ja ten estrofem snasela vpoho, jeste mam asi 3krabicky doma tak to asi zkusime s nim, uvidime co rekne MUDr.

belinka013
28. črc 2016

@salenas Tak jsem byla dnes rano v pronatalu a MUDr. rikal ze zkusime ket v nativu, tak jsem na to zvedava. Pry s tim maji dobre zkusenosti. Ted akorat vydrzret tu dlouhou dobu a nejak jinak zamestnat hlavu...

belinka013
28. črc 2016

@salenas Jak ty dneska? Objednala ses?

salenas
28. črc 2016

@belinka013 ano, objednána, taky na mě zkoušel ket v nativu, tak jsem nesouhlasila, on je totiž u mě problém, že jediný co mě pomáhá jsou náplasti estrahexal a ted mají dlouhodobý výpadek, ale já je mám sehnané bokem, takže řízený ket a rovnou mám neschopenku

belinka013
28. črc 2016

@salenas Tak ti budu moc drzet pesti, na kdy ti to vychazi?

salenas
30. črc 2016

@belinka013 to nevím, neříkal, ale předpokládám že 15 srpna

belinka013
30. črc 2016

@salenas tak to mas za chvilku. Drzim pesti!

salenas
31. črc 2016

@belinka013 no uvidíme, jen si říkám, že jestli transfer bude vycházet na pondělí, aby se jim chtělo v neděli rozmrazit vajíčko ..

belinka013
1. srp 2016

@salenas No tak to snad jo, za ty prachy co jim tam platime...

belinka013
2. srp 2016

@salenas Pamatujes si jak dlouho jsi po revizi krvacela? Ja to mam uz tyden po revizi a stale slabe krvacim svetle cervenou krvi, mam strach, aby bylo vse vporadku. Je to normalni takhle dlouho?

salenas
2. srp 2016

@belinka013 jojo, některé ženy slabě krvácí či špiní i celé šestinědělí, já zhruba 8 dní

belinka013
3. srp 2016

@salenas dik, uklidnila jsi me. Asi to budu mit ovlivnene i tim, ze si stale picham clexan na redeni krve. Jeste 2 tydny, pak muzu vysadit. Uz aby to bylo.

salenas
11. srp 2016

@belinka013 ahoj, jak je, je to už lepší ?

belinka013
11. srp 2016

@salenas ahoj, jj dnes konecne prestalo krvaceni je to 16.den Bricho me vcera jeste pobolivalo, dneska dobry. Dopoledne jsem byla na vyberovem rizeni, chtela bych zmenit praci. A navecer jsem se jela projet kousek na kole, snad jsem tim nic nepokazila..... A jak ty, kdy jdes na KET?