Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

salenas
24. bře 2017

@blankitka víš, oni to jsou i nervy. Přítel má málo spermií, má jen jedno varle a i na to jedno varle málo. když byl na spermiogramu, počet byl x, první IUI počet menší a druhé IUI ještě menší, takže jsem se rozhodla, že už další IUI nechci a rovnou si zažádala o ivf. no a pak při opu měl zase odběr jako první, takže nervíky, stud, vše dělá své. I když teda musím říct, že přítel byl hotov i s odchodem do oné místnosti za 8 minut, kanec jeden :D

a jelikož ti je vstříkli téměř k vajíčku a vajíčko kolem popluje, šance je vždycky, jen ji nezahazuj dopředu

fofinha
24. bře 2017

@blankitka to měl i manžel menší objem a bylo jich tak málo, že se jednotky neuváděly v mililitrech, ale počtu jednotek na čtverec. ale i tak 20 spermíí při IVF našli 🙂 jestli je to věkem to nevím, nicméně právě manželovi přišli na genetice na to, že s narůstajícím věkem tvorba jeho spermií rapidně klesá. ale to mluvili o horizotu let, ne měsíců, takže to váš případ určitě nebude! 😉

fofinha
24. bře 2017

@salenas hahaha :D já ti nevím co ti chlapi na tom odběru mají! manžel to taky hrozně prožíval!! prvně si vydupal, že odběr bude doma a my materiál dovezem! pak když měl jít sám na kontrolní odběr to nějak zvládl a při opu už byl suverén!! když si na to vzpomenu tak se musím hrozně smát!!

salenas
24. bře 2017

@fofinha vid :D, kdyby měli furt capit nohy jako my, co by asi dělali :D

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
michalka1403
27. bře 2017

Ahoojik holky. Tak jsem o víkendu na 7+2 potratila. 😢 Takže mě teď celý ten kolotoč čeká znova. ☹
Budka říkal ať přijdu na KET klidně už příští měsíc, tak nevím. Pořád nad tím přemýšlím. Poprvé mi dal na prevenci clexane na ředění krve a hned to vyšlo. Každý den jsem píchala a ve chvíli kdy viděl srdeční akci, tak mi ho vysadil a potrat do tří dnů. Tak nevím, nejspíš mám opravdu nějakou poruchu krve kterou oni nedokážou odhalit . ☹
Měla jste to některá také tak?

anitram111
27. bře 2017

Ahoj děvčata, tak dnes jsem po 2.KETu 😉, mame vlozene 2 blastocysty a priplatili jsme si za EmbryoGlue, tak ted budeme doufat a za 14.dni bude jasno. Jak jste na tom vy s EmbryoGlue? Pry to zadny zazrak neni, ale snazime se do toho dat vse co je mozne (pokud nam to zatim finance dovoli). Pomohlo vam to? Podle doktora mam sanci 50% a s lepidlem se sance zveda o 7-10%. I kdyz je to vse o stesti a nahode...

anitram111
27. bře 2017

@michalka1403 to me moc mrzi 😞. Drzte se a nevzdavejte se.

fofinha
28. bře 2017

@anitram111 ahojky, držím palce ať to vyjde! taky jsem nad tím přemýšlela, ale nějak nevím nevím... jdu si o tom něco načíst!! chodíš do práce?

michalka1403
28. bře 2017

Já měla embryoglue ve dvou pokusech že čtyř a vyšlo nám to s ním jednou.
Příště si ho dám znova.

verunkadar
29. bře 2017

Ahoj všichni, tak já si dnes jedu pro léky a začínám znovu stimulovat, nějak se toho bojím. Konečně jsem dva měsíce doopravdy cítila ovulaci, ale opět nic. Už si říkám, kde je chyba. Minule jsem měla krátkou stimulaci, reagovala jsem rychle, ale teď prý dají jiné injekce či tak. Tak mám normálně strach zase. Můj druhý a poslední pokus, finanční prostředky dochází.☹

salenas
29. bře 2017

@michalka1403 to mě moc mrzí :(. Příště ti ho adi nechá dýl,jsou tu holky, které si ho píchají celé těhotenství

salenas
29. bře 2017

@anitram111 my ho měli jednou, byla jsem těhotná 18 dní a pak konec. Podruhé už nebyly prachy navíc, ale bylo zajímavé,že nás do toho budka nenutil,ale ani nezrazoval,že o tom ještě nejsou podrobné výsledky atd

anitram111
29. bře 2017

@fofinha dekuji. Jj, chodim do prace. Mam to vsechno hlavne kancelarskou praci a nic tezkeho nenosim. 😉 Podle doktora pry do prace muzu normalne chodit.

anitram111
29. bře 2017

@salenas nas do toho Budka vubec nenutil. Kdybych se ho na to nezeptala, tak bych jo asi ani nemela. O tom EmbryoGlue se zminil jen Dvorak pred 1.IVF. Rikal, ze neni prokazana uspesnost, ze se jedna jen o studii firmy, ktera ho prodava. Zadna nezavisla studie zatim neni. Ale embryolozka mi zase rekla, ze s Embryoglue maji dobre vysledky, tak nevim. Kdyz porovnam 1.a 2.KET tak me teprve u toho 2.KETu zacalo pichat v podbrisku a citim lehky tlak...asi se uz moc pozoruji, je to k nevydrzeni. Spis to bude reakce na to lepidlo nebo tak neco.

anitram111
2. dub 2017

Ahoj děvčata, jsem 6.den po KET a 12.den po injekci Ovitrelle a už se mi tam rýsují //...prosím, jen ať to už není tou injekcí. Tento cyklus jsme zkusili v nativu (jen podpora Utrogestan).

salenas
2. dub 2017

@anitram111 držím vše, co mám !

michalka1403
2. dub 2017

@anitram111 určitě to není ovitrelle. Ten se drží v těle 7-10 dní 🙂 Takže tiše gratuluji 😝

anitram111
2. dub 2017

@michalka1403 @salenas dekuji holky. Tak doufam, ze to teda vydrzi. Prijde mi, ze ten 6.den je jeste brzo na takove //. No nevim, treba se chytla obe embrya. Co tak vsude ctu, tak vetsina testuje kolem 10.dne. Ja, nedockavka jsem musel driv 😉 Koupila jsem si rovnou 2testy a budu sledovat dal.

salenas
2. dub 2017

@anitram111 já si ovitrelku píchala před ketem dvakrát a po ketu jednou, testovala jsem na ovu testech, kdy se vyplaví pryč z těla, koukni 🙂 a v den , kdy jsem měla jít na krev jsem se stále bála, že to je ovitrelka, hned na recepci se mě ptali co test a hned to nebude, uvidíte! Hcg téměř 4000 jednotek...

michalka1403
2. dub 2017

@anitram111
Říká se, že pokud se uchytí obě embrya, tak je to vidět na testu už 6.den jelikož je vyšší Hcg 🙂
No uvidíte. Každopádně si myslím že ovitrelle to určitě není. Zkuste teď dělat test každý den a uvidíte jestli čárka sílí 🙂

anitram111
2. dub 2017

@michalka1403 dekuji za informace 😉👍, tak se uvidi. Urcite budu testovat i nadale a uvidime.

fofinha
2. dub 2017

@anitram111 paráda!!!!!!!!!

anitram111
7. dub 2017

Ahoj holky, tak hlásím, že // stále zesilují...ty předchozí skoro úplně vybledly, ale trošku jdou vidět...fakt byly lehce silnější 😉. Dnešní je 11. den po KET, tak snad to tak pujde dal...mam fakt strach, když sleduji kolik těch potratů je.

salenas
7. dub 2017

@anitram111 krásné testy, je to jasné. Přestaň přemýšlet nad kravinami, jsi těhotná! Užívej si toho pocitu, jsou to krásné a šťastné chvíle, černé myšlenky pryč.

anitram111
7. dub 2017

@salenas dekuji 😉, az uvidim vse na UZ, tak tomu teprve uverim 😉 Vim, vim...myslet pozitivne...jojo 😉 Jen to nezakriknout.

anitram111
7. dub 2017

@salenas a co ty? Termin se ti blizi...Drzim palecky 😉

salenas
7. dub 2017

@anitram111 no já už jsem celá bolavá, podle pohmatu prý větší mimčo, ale já jdu na císaře, tak je to jedno. Ale poslíky už mám brutální...

anitram111
7. dub 2017

@salenas no jejda, tak drzim palce, at vse dobre dopadne a miminko at je zdrave 😉 Doufam, ze pak pridas nejakou fotecku miminka 😉

fofinha
7. dub 2017

@anitram111 no tak to je uplne bozi!!!!!!!!! kdy jdes na krev? mooooc drzim palce!!!!! jinak ctvereckovany papir jsem nevidela uz spooooustu let!!! hrajete s partnerem piskvorky?? :D:D