Pronatal Nord v Teplicích, jaké máte zkušenosti?

lenkafel
14. kvě 2013

Ahoj ženy, jezdíte někdo do teplic???Jaké máte zkušenosti a jste některá čerstvě po trnasferu????

radka78
16. srp 2014

ahoj holky já tam byla na IVF,odebrali asi 28 vajíček a oplodnili 16,který byly skvělý,ale jelikož jsem hned po odebrání měla oboustranný zápal plic a nemohla jít na zavedení,oplodněný embryjka zamrazili...a po té jsem byla 6X na zavedení po dvou embryjkách a ani jednou se nepovedlo☹tím Vás samozřejmě nechci strašit,ale bohužel mám s nimi špatnou zkušenost,je to tedy už 4 roky zpět...poté jsem šla také do Teplic,ale do Stellartu a zadařilo se dvakrát,ale bohužel se neudržela☹

fary555
17. bře 2017

Zdravim dámy chtela bych se zeptat jdu poprvé do prenatalu jak to tam chodí,bylo mi řečeno od svého gynekologa že jediná šance jak mohu otěhotnět je odebrání vajíček oplodnění a vložení já jsem v pořádku ale partner má špatné výsledky.Tak bych chtěla vědět jaky je postup nebo jak to probiha.děkuji všem za rady😊

kjp
30. kvě 2017

Byli jsme v pronatalu. Vyšlo to napoprvé. Spokojenost.

kafr
17. pro 2017

Byli jsme v Teplicich v lete a 1. IVF vyslo, jsem v 22.tt, zamrazeno nic. I s mymi problemi vse v klidu a v pohode. Prvni konzultace Mudr. Spudichova, pak Neumanova, nakonec si me nechala Reslova. Vsechny super, mile, vstricne i kdyz jsem tam cca pul roku pred IVF (nechali jsme ho na prazdniny) jezdila na mnou vyzadane kontroly - opakovane cysty. S Pronatalem ve Varech se neda srovnat, to je nebe a dudy.
At se vam zadari 😉

apronka
1. čer 2022

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskuzi. Je tu někdo kdo dochází do Pronatal Nord s PCOS? jak jste spokojeni s léčbou?