• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
autor
Přeji hezký vejkend všem :grinning:
30. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim... :slight_smile: taky přeji pěkný víkend...má být zase krásně.... :sweat_smile: bude se grilovat... :sunglasses:
30. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky užívám pod dekou je mi naprd ,mangel na mě hodil nějakej hnus a to ho obcházim obloukem ..ted odjel na chatu tak tu budu mít klid ..ne že bych ho jako s nim neměla ,ale znáte to ..
1. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vám přeji slunečný vejkend a grilovačky a opalovačky
1. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahoj Leni, vy přecházíte do Pronatalu v C.B. z Artu? Pamatuješ na mě?
1. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,zatim nepřecházíme ,vyřizujeme si další vyšetření ,ono je to tam složitější ,ale hledala jsem tady info a nějak jsem se tu sekla ..momentálně pronatal je dobrý na nativy ..jasně že si tě pamatuju a coty jak jsi na tom?
1. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám holku co každý pokus šla jinam a doted těhu neni ,nevim jestli to je úplně tím ,ale spíš v tom vidim tu náhodu .někomu se povede hnedka ,někomu to trvá ..já potřebuju uplatnit ještě 1 pokus na VZP a do prahy se mi jezdit nechce ,kdyby to jelo v budějcích ,pronatal na pojištovnu i bych tam šla ..ale risknu to ..jednou se už povedlo ,ale revize no ..v těch čestvých u sebe vidim větší šanci ,mrazajdy se mi nechytají ..
1. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já mám teď po prvním nezdařeném KETu v Artu a rozhodli jsme se s manželem, že přejdeme do Podolí...těším se hlavně na změnu a tak nějak jim i více věřím...prý je Podolí vyhlášené. Mno, a ještě jsem začla přemýšlet nad lázněma..včera mi je Dr. doporučil.
1. říj 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara aha ..no někomu změna prospěje ..spíš jde taky hodně o psychiku jak se cítíš .. :sunglasses: já každopádně vyřizuju nové imuno vyšetření jinde než v podolí a manža se nechá proklepnout u androloga a potom teprve se pustíme do posledního pokusu .
1. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej vědět jak jsi tam spokojená ..
1. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar určo napíšu...jestli se můžu zeptat, proč jdete jinam na imuno vyšetření?? Neuvažuješ taky nad lázněma??
1. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem tip na jinou imunoložku na karláku a dělá to jinak . a to je pro mě šance ..jaro já už nemám čas ,věk mě tlačí ..
1. říj 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a vám zjistili protilátky? Mně taky...ale prý to má skoro každý - mi řekl můj gyndař. Hele, mě přijde divný, že po nás v Artu nechtěli kontrolní imuno testy..
1. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mě nikdy nikdo nechtěl ,to je moje iniciativa jaru ..mudra z karláku mi napslaa at přijedu i z výsledkama z podolí a že to není vůbec dobré a šance na těhu minimální s tim co jsem jí mailem poslala z podolí ..od té doby může být vše jinak ,ale chci se nechat zkontrolovat ..
1. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám alergii na sperma i trofoblast ,ted se léčím prednisonem a nesexem :grinning:
1. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar Leni, kdy jdeš konečně k tomu kartáři? zajímá mě, jakou máš předpověď :slight_smile:
1. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a jak dlouho už užíváš prednison?
1. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy hele normálně se na mě vybodnul a já mu nechci znova písat
1. říj 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já ho hlavně užívam přerušovaně jak to nevyjde vysadim a nasadila jsem ho na konci srpna a do konce roku to musíme skoulet ,ale uvidim ještě co na to mudra na tom karláku
1. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar aha, tak to mě mrzí, ale možná dobře pro tebe :wink:
1. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim taky se to bojim pokoušet ..třeba se ještě ozve ..ale nechci bejt chtivá
1. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nám holky věřím, teď to určo výjde :wink: dnes jsem konečně dostala mrchu, tak v pondělí volám do pronatalu a už se začne něco dít :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a začneš něco zobat?
1. říj 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to právě uvidím, ale nejdřív se rozhodne, jestli jdu na laparku, ale prášky budu zobat určitě, pak všechno napíšu :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele včera večer písnul kartář ..v pátek ve 14hod. jdu tam ..tak uvidíme ..
3. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :sweat_smile: hurááááááá, kónečně, tak pak se nezapomeň pochlubit, jak jsi dopadla. Já jdu zítra na krev a příští pátek na ultrazvuk, to se už rozhodne, co a jak :slight_smile:
3. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Agoj...tak přeju samé pozitivní zprávy... :wink:
@lenkacar u kartáře také... :slight_smile:
3. říj 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also díky, dnes jsem šla na krev a manžel na spermiogram, příští pátek se uvidí :slight_smile:
4. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám ,že si na to čarování tentokrát veme aspon tepláky
4. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek