Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
4. říj 2011

@lenkacar 😀 neříkej, že chodí nahý...doufám, že aspoň stojí za to

lenkacar
4. říj 2011

neeee čaruje ve volných trenkách a kládu má dobrou no..

pigy
autor
4. říj 2011

@lenkacar 😀 ty jo, tak to musí být podívaná...normálně ti závidím 😎

lenkacar
4. říj 2011

nemáš co neni to žádnej vyvoněnej frajer

pigy
autor
4. říj 2011

@lenkacar tak třeba není vyvoněnej, ale může být výkonnej 😀

also
4. říj 2011

tak to bych se ho asi bála.... 😝
To teda musí být fefák.... 😉 😀

also
6. říj 2011

kde stééé...je tu nějak mrtvo... 😝
tady normálně chcíp pes.... 😅

pigy
autor
7. říj 2011

dobré ránko všem 😀 tady je fakt nějak mrtvo, Leni se asi připravuje ke kartáři 😀

lenkacar
7. říj 2011

startuji koště a za pár minut razim..držte mi palce

lenkacar
7. říj 2011

těhotenství vidí a dopadlo by to dobře ..ale to až poté co by mě zkoušel léčit ..jinak vidí absolutně bez problému dítě s milencem,holku,že akorát s tim vladísem to je problém,jinak s tim že bych měla kluka,no potom mi řekl ,že můj vzutah s vládou spíše spěje ke konci a skončí rozvodem o který požádá on ..že on dokonce bude mít tajnou milenku se kterou mu to stejně neklapnea bude se chtít vrátit domu ..a je na mě jestli to ustojim..to si ajko neumi vladíse představit ,on a milenka ,no nic ,vše je možné ..nemám z toho špatný pocit ,pro mě je hlavní že viděl těhu ..že to možné je ..jinak mi řekl že budu mít milence a že ho dokonce už znám

pigy
autor
7. říj 2011

@lenkacar 🙂 tak nevím, jestli mám gratulovat, teda k mimi určitě, jen to ostatní mě mrzí. No jsem každopádně na tebe zvědavá 🙂) řekla jsi to Vladísovi? něco podobného mi řekla taky kartářka, že mi vstoupí do cesty muž. Budu mít dítě, jen je na mě, s kterých mužem 😀 no a pak si vyber...

lenkacar
7. říj 2011

mě řekl ,že mám možné 3cesty a je na mě co si vyberu ,ale že ikdybych se rozvedla ,že bez chlapa nebudu a špatně se mít nebudu ..nevim proč ,ale nejsem z toho špatná ,nebudu mu to řikat ..

lenkacar
7. říj 2011

řekl že budu ještě moc moc zamilovaná a že to bude krásné..tak uvidíme co osud přinese ,jestli uzlíček a nebo lásku ..zatim nemám ani jedno

pigy
autor
7. říj 2011

@lenkacar tak to mi řekla taky, že nebudu sama a budu se mít dobře, budu zajištěná. Taky jsem mu to neřekla, nejsu blbá že 😀 tak jsem na nás zvědavá 🙂

lenkacar
7. říj 2011

tak si an to počkáme a uvidíme

pigy
autor
7. říj 2011

@lenkacar 😀 no jo, hlavně, aby bylo to mimčo 😀

pigy
autor
9. říj 2011

tady se zase chrnííííííííííííííí 😒

lenkacar
10. říj 2011

neměla jsem vůbec hezkej víkend ..nervy na pochodu ,probulela jsem ho ..pak jsem šla do porodky si pochovat mimíska a bylo mi lépe ..

also
10. říj 2011

Agoj zdravim...my si udělali výlet do Maďarska... 🙂
já už kartářkám moc nevěřim...už mi to mimi předpovídali tolikrát,že už bych jich pár měla... 😝
vždycky to tam vidí.... 😵

lenkacar
10. říj 2011

mě to nějak blbne tady ,nenabízí mě to poslední stránku 😠 ,dneska jsem vařila zelnici a buchtičku,to asi nebudu pochválena ,ale co nemusí být každýý den maso ,zítra jedem do car a ve středu imunita praha,už se to blíží ,aspon něco ..snad do konce měsíce bude nějakej výsledek z něčeho

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pigy
autor
10. říj 2011

@lenkacar jak to, že jsi bulela? já už ani nebulím, jestli je to teda kvůli mimi, už na to nemám slzu 😒

lenkacar
13. říj 2011

čus holka ..jsem po imunu a mám hnátu černou ,vůbec mi nemohla nabrat krev ,no rozhodně z toho mám dobrý pocit ..za 10dní výsledek mailem..

lenkacar
13. říj 2011

jojo slzy jako hrachy no ,občas mě to prostě vezme

also
13. říj 2011

Agoj...tak já jdu v Po na ultrazvuk...tak se uvidí,jestli něco roste??!! 😉
Ps. u nás je na depky přítel...ten to prožívá nějak víc.... 😖

pigy
autor
13. říj 2011

@lenkacar tak to máš dobrý, já na výsledky čekala měsíc. Mě občas taky přepadne depka, ale už jsem docela v pohodě, co chodím ke cvokaři 😀 no já se zítra dozvím verdikt, jdu zítra do caru, tak jsem zvědavá 😒

lenkacar
13. říj 2011

mě napsala dokyna neurol prej na zklidnění ,ježiš to jsem dopadla holky ,prej i ty problémy jako záda ,starch ,bušení srdce ,bolest u srdce ,špatné dýchání může být ze stresu

lenkacar
13. říj 2011

my pojedem 25.10 a tam se už domluvíme na prosinci ,to už budu mít ty výsledky všechny z krví hotové

lenkacar
13. říj 2011

ještě mě čeká štítka a to vůbec nevim odkud mě naberou protože mám staršlivé modřiny černé úplně

pigy
autor
13. říj 2011

@lenkacar a kam jedete 25.10, , do artu? no máš toho teda dost 😒