• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
jo ale jen pro výsledky manželovo a domluvit se tam na listopadovou ms zastavovačku a pak to pojede jak na drátkách ,na ježíška do bříška
14. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak držím pěsti :slight_smile: já se zrovna vrátila z centra, v úterý nastupuju na laparku, tak jsem holky i ráda, ale mám vztek na art, že nemůžu ani mluvit :unamused:
14. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pigy jako ruda se třeba divil kdože je ta nová imunoložka ,ale nabídnul se ,že nám udělá kdyžtak dovyšetření tak to je dobré ...od té doby co jsem si tu postěžovaal bych řekla ,že jsem zaznamenala v artu zlepšení h,vůbec nečekam ,vše v klidu ..mno jestli si tohle přečetl někdo z artu tak asi jedině dobře ,páč nastalo zlepšení ..
14. říj 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkacar tak snad máš pravdu a je to k něčemu dobrý. Držím ti palce, ať ti jde vše hladce :grinning: a ať se ti zadaří, u mě to vypadá podle dr. že bych měla dostat taky ježíška do bříška, tak snad to vše výjde. Třeba budem mamimy na stejně :grinning:
14. říj 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Ahoj...a kam jdeš na laparku?? :wink:
Jo Art je kapitola sama pro sebe.... :confounded:
14. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No je to tu veřejné,tak si to může přečíst kdokoli...
Tak jsem dneska zjistila,že jedna kamarádka taky přešla do Pronatalu po jednom neúspěšném ivf...

jo a mmch neuvažovali Jste o uzavřené diskusi na jiném servru... :sunglasses:
14. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also ahojky, na laparku jedu do CK hned v úterý a bude mi to dělat ten doktor, který mě má i v caru, tak že super :slight_smile: a znáš nějaký server? nebyl by špatný
14. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Já chodím na dámu a není problém diskusi založit,jednu už mám...a je uzamčená,což mi vyhovuje.... :wink:
A co ty zákroky dělají už v ČB nebo se opravdu musí do Ph...?? :unamused:
14. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also tak mě jako samoplátci budou dělat vše tady, jinak se zatím jezdí na výkony do Prahy, tak jsem i ráda, že nemusím pak nikam jezdit
14. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy No tak to jsem ráda,že to dělají i v ČB...taky jsem samoplátce.... :confounded:
Proto taky jsme do ČB šli,kvůli tomu,že je to blíž.... :wink:
14. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy dyžtak se podívej sem...http://diskuse.dama.cz/d.php?d=4265....většina diskusí je zamčená,tak pokud budete chtít,tak ji založim... :wink:
Stejně už jsem o tom uvažovala... :sunglasses:
14. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also ty teda taky chodíš do pronatalu? určitě jsi to tu už psala, jen to nemůžu najít
14. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Nojo chodím....asi tak 2 měsíce... :wink:
14. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also huráááá, tak nejsem sama, to jsem ráda. Jak to tam na tebe působí a jaký máš dojem? já jsem spokojená
14. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy ty jo...Ty ses probudila... :grinning:
Psala jsem,že je to tam celkem dobrý a že mi jen vadilo,že s dr. tam sedí ještě sestra a při druhé návštěvě,tam seděli dvě.... :confounded: což mi docela vadilo...mám radši soukromí a v Artu ani v Gennetu tohle nedělali... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale hl. mi vyhovuje,že je to blízko a dr.se snaží pomoct...tak uvidíme... :wink:
14. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jste se našly no to je dost

14. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem celá já, mám teď plnou hlavu všeho možného :grinning: also omlouvám se :slight_smile: se balím do špitálu a už mi z toho hrabe :unamused:
15. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy tak jsem včera byal u kartáře zase ,jenže měl pořád sádru tak mi řekl ,že se mu nelíbí moje játra ,ale evidentně by se mu líbila moje nemocná pípa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže jsem odešla ,no ,z čarování nebude nic ,páč mě chtěl uzdravovat asi svým nástrojem :confounded: :angry:
16. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře pořid a pěkně se vyspinkej při narkozce ..at sakra něco zjistí..
16. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar nekecej :grinning: no to je teda čaroděj. Tak že jse vyléčená koukám :grinning: to je určitě nějaký gynekológ amatér :grinning:
16. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jen nevím, čeho se víc bojím :unamused: jestli špitálu, nebo toho, až pak přijedu domů na ten bordel :grinning:
16. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy to je v pohodě... :wink:
jen mě to docela pobavilo..... :sweat_smile:
tak hl. se nestresuj a manžu pěkně zaúkoluj,ať to pak doma poznáš.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ...tak z kartáře se vyklubal chlípník.... :fearful:
Tak ještě že Jsi odešla včas,aby pak neměl tu sádru ještě jednu... :grinning:
16. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also díky :slight_smile: tak už jsem ho zaúkolovala, ale určitě to znáš, mužskej je mužskej :grinning:
17. říj 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky od té doby mi píše sladké smsky ..vypínam mobil a přemýšlim o změně simky ..no čim jsem ho tak rozehřála ,jedině tim odmítáním :confused:pigy na bordel kašli ..hlavně at jsi cajk
17. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak ty máš ctitele hehe :grinning: a co na to mangel? no nezávidím ti to...
17. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, mějte se tu krásně, já od zítra pobývám ve ****hotelu :grinning: až se vrátím, tak podám hlášení. Myslete na mě v dobrém :grinning: papa
17. říj 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy ahoj,tak už jsem Tě nestihla...... :unamused:
Tak držím palce.... :wink:
Já byla v Pronatalu včera a byl tam jiný dr. a ten mi taky nabídl laparku...tak jestli to tam není obvyklý postup.... :unamused:
Mně se do ní vůbec nechce,kdysis jsem jí měla a nic moc...hl.mi vadí ten následný pobyt v nemocnici.... :confounded:
A stejně mi nikdo nezaručí,že to k něčemu bude...??!! :fearful:
18. říj 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No ten se teda zamiloval.... :astonished:
A řeklas to manželovi?? Třeba by stačilo,aby mu zavolal z Tvého mob. a řekl mu,ať Ti dá pokoj.... :wink:
18. říj 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek