Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

also
24. říj 2011

@lenkacar Tak,co přidáš se k nám na dámě...diskusi tam zamknem a přístup budem mít jen my... 😉
Já ty veřejné diskuse moc ráda nemám... 😒

Ta imunita je potvora...tak když léky pomůžou,tak to bude dobrý....

pigy
autor
25. říj 2011

@lenkacar tak jsem zvědavá, co na ty tvé vásledky řeknou mudři v artu a co budou dělat 🙂 už jsi tam objednaná?

lenkacar
26. říj 2011

výsledky? no hledam kdo mi napíše ten miniheparin

lenkacar
26. říj 2011

@also jo klidně,ale ted jsem nějak ze všeho v prdeli nevim jak ted budu chodit na diskuze ,dle nálady

pigy
autor
26. říj 2011

@lenkacar tak to by ti měli napsat v artu si myslím 😒

lenkacar
26. říj 2011

nenapíše ..chtějí to od hematologa..už jsem dneska našla hema ambulanci snad mi4.11 řeknou že jo

also
26. říj 2011

@lenkacar A proč si zatím nedáš ten anopirin,mě ho dr. na ředění krve taky doporučil a pak při IVF jsem si píchala Fraxiparine.... 😉 ¨
A ten mi normálně napsali...myslím,že se v Artu pěkně vymlouvají.... 😠

lenkacar
27. říj 2011

já mám prednison 10mg ,pentomer a anopyrin od michálka .. to beru .. ale ten clexane mi napsat nechtěl ,že se sychruje ..

pigy
autor
27. říj 2011

@lenkacar no leni nemáš to teda jednoduché 😒

also
27. říj 2011

@lenkacar No spíš se mu to nechce psát.... 😖

lenkacar
27. říj 2011

je mi po tom docela blbě

pigy
autor
27. říj 2011

@lenkacar tak to tě chápu, taky proto jsem radši odešla jinam, neměla jsem k nim prostě důvěru 😒

also
27. říj 2011

@lenkacar Počkej...blbě po práškách a nebo z dr..??!! 😖

lenkacar
28. říj 2011

je mi blbbě z těch prášků asi .. 😖 nevim mě řekl ,že oni píšou fraxík ,že clexane nemůže ,že si to budu od něj hradiot sama a počítam 3měs. že by to byla pálka ,on by mi to napsal ,ale ne na pojištovnu

also
28. říj 2011

@lenkacar ale to by zas neměl být takový rozdíl,ne??!! To být Tebou,tak se na to zeptám.... 😉

lenkacar
28. říj 2011

dyt jsem s nim mluvila osobně s michálkem

also
29. říj 2011

@lenkacar Já si myaslím,že až takový rozdíl by to být neměl...mně dali taky nejdřív Clexane a podruhý Fraxiparin...Možná být Tebou,tak si zavolám na tu imunologii a zeptám se přímo dr...Podle toho,cos psala,tak byl docela ochotný...?? 😉

also
29. říj 2011

@lenkacar přihlaš se sem...http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23460
ať nemusím chodit sem tam.... 😉
Je tam i diskuse pro Arťačky...tak se tam můžeš přihlásit... 😎

pigy
autor
29. říj 2011

@lenkacar co teda teď máš v plánu, co stím budeš dělat?

lenkacar
30. říj 2011

na dámu chodim a mě to nic nevyhledá sakryš 😔

lenkacar
30. říj 2011

mám stejný nick i na dámě tak si mě dej do kamarádejk a já si to podle toho najdu ,já se tam totiž vůbec nevyznam

pigy
autor
30. říj 2011

mě tak strašně svědí ty jizvy po laparce... 😀 ale jsem v pohodě, jsem ráda, že to mám udělaný 🙂 za dva týdny jsi jdu pro léky na stimulku

pigy
autor
5. lis 2011

tady se spííííííííííí 😀

lenkacar
5. lis 2011

mě ta dáma nevyhovuje ..

lenkacar
5. lis 2011

@pigy at ti je drahoušek podrbe

pigy
autor
5. lis 2011

@lenkacar mě taky nevyhovuje...

pigy
autor
5. lis 2011

@pigy ten by mě podrbal tak za ušima 😀 a co jak jsi na tom ty?

lenkacar
6. lis 2011

jako vzteky nemůžu z našeho zdravotnictví ..vážně ..nakonec jsem musela psát do Prahy o recept ,protože místní se na mě totálně vysrali ,dokonce jsem se dozvěděla proč lezu na hematologii ten s tim nemá vůbec nic společného a kdo mě řekl at jdu tam a proč by se mi měli dělat kontroly .. v píchání heparinu ..no poslala mě tam obvodní že jo a k té mě zase poslali z car ,no kolotoč na poblití..

pigy
autor
6. lis 2011

@lenkacar no tak tohle je vážně na palici, to se ti fakt nedivím, je tady hold bordel a my jsme jenom pěšáci ☹
nezávidím ti to 😒 co my všechno musíme vydržet, tak hlavně ať to k něčemu bude...

lenkacar
6. lis 2011

no uvidíme holka ..snad ano ,ale vydepčili mě zle..