Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

dashi
13. pro 2011

Ahoj holky zdravím při úterku 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat, když jste chtěly kartu z Artu byl s tím problém? Vydají jí rovnou, nebo jí posílaj poštou? Pač si uvědomu jestli půjdu do jinýho CARu , tak by bylo dobrý aby měli mojí kartu a věděli co se mnou prováděli 😖

irinka
13. pro 2011

Holky děkuji za podporu, no moc tomu věřím, že něco zlé je pro něco dobré 🙂 Dneska aspoň tady svítí sluníčko tak je hned veseleji.
@dashi Já se přiznám, že z jednání v ARTu jsem byla tak vytočená, že jsem jim ani neřekla že odcházím, a do Pronatalu jsem brala papír z imunologie - tam bylo vše sepsaný co máme za sebou a tak a stačilo jim to.

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi tak s vydáním karty není problém. Ono to vlastně není karta, ale výpis dokumentace. Na vydání mají ze zákona 30 dnů, ale já ji měla bez problémů za týden. Tak buď v pohodě, stačí zavolat a oni ti ji tam připraví 😉

dashi
13. pro 2011

@pigy takže stačí zavolat a pak vyzvednout, tak to je dobrý 😉 Hm, hm to mám teda toho dost před sebou, to už abych začla, kort když ta imunologie tak dlouho trvá 😲
@irinka promiň, že se ptám nečetla jsem celou diskuzi, něco se nezadařilo ☹

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi jo jo, já tam zavola a sestra mi řekla, že si pro to mám zajít příští týden, tak že v pohodě. Je to kus papíru v obálce. To už tam budeš mít připravené 😉

dashi
13. pro 2011

@pigy díky za rady a ty jsi holka na tom jak asi jsem to nepostřehla.

já mám za sebou 2. IUI, 1.ivf, 1.ket, při ivf jsem si těhotenství užila asi tak 5 dní, pak jsem začala krvácet a bylo po naději ☹

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi no já jsem na tom tak, že teď jdu do 4 ivf, mezi tím jsou Kety. 3x jsem měla jen biochemické těhu. No jen teď vím po těch vyšetřeních, že to embryjko nemohlo růst, i kdyby chtělo. Tak teď te určitě výjde, věřím si 😀

dashi
13. pro 2011

@pigy ty bláho, tolik toho za sebou a pozitivum žádný ☹ určitě Ti to teď vyjde 😉 Jsem asi pitomá co je to to biochemické těhu?

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi no mám toho dost, to je právě to, že v artu na mě vydělávali, aniž by hledali příčiny. Teď v novem car příčiny našli, jsem vážně spokojená. Biochemické těhu je, že embryjko se uchytí, začne ti stoupat hodnota HCG, ale pak ta hodnota začne klesat, až se úplně stratí. Prostě to embryjko se zastaví ve vývoji 😒 tohle snad už nikdy nezažiju, je to strašné zklamání a bezmocnost, ale dyť ty jsi si taky prošla svým trápením 😒

dashi
13. pro 2011

@pigy no snad ti nové car bude ku prospěchu 😉 no vidíš, mě to nikdo neřek že se tomu říká biochemické těhu, tak jsem zase moudřejší. Můžu se zeptat kolik Ti je? A začínáš stimulovat, nebo se nějak léčíš?

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi no já tomu veřím, že bude 🙂 je mi 36 a teď beru léky a stimulovat začnu až v lednu, protože jsou vánoce a nevycházelo by to s prodlouženou kultivací. V car totiž maj přes svátky zavřeno. Tak jsme se domluvili na leden, bude to v klidu 🙂 a co ty?

dashi
13. pro 2011

@pigy trochu si mě uklidnila, protože se začínám hrozit příbývajícího věku a stále nemám mimi. Mě je 33 a tak mě občas bere depka jestli to všechno zvládnu a kort otázky z okolí. Vy děti neplánujete, nebo ty děti nemáš atd. já si chtěla dát rok pauzu od posledního ivf a ket, ke všemu rekonstrujeme domeček a bydleli jsem s tchýni 2+1, rekonstrukce už měla bejt hotová, ale nějak se to protáhlo a já to samo s tchýní už nevydržela, ale to je jiná kapitola. Takže dodělat baráček abysme měli kde složit hlavu. Takže než vyběhám imuno tak to vidím tak na léto/podzim. Ty jsi z ČB?

pigy
autor
13. pro 2011

@dashi ono to máme stejné, nejhorší jsou na tom zvědavý lidi 😒 jinak já jsem z CB a ty?

pigy
autor
13. pro 2011

no nic, budu později, musím taky doma něco udělat 😀

dashi
13. pro 2011

@pigy to máš pravdu 😉 já jsem taky z CB, ale přestěhovala jsem se za přítelem na Vysočinu okr. Pelhřimov. Sice je to větší město i s nemocnicí, ale když chceš kvalitní přistup jak zdravotní tak životní musíš do Jihlavy což je nějakých 25 km. Pač tady v Pelhřimově jsou tak 5 let pozadu co se tedy týká služeb a jinýho 😅 , akorát bych řekla, že tu mají milejší úředníky 😎

lenkacar
13. pro 2011

@pigy včera bylo OPU 34vajec ..ve čtvrtek transfer ,máme PICSI

irinka
13. pro 2011

@dashi V pohodě, já jsem chtěla doporučení na imuno, a dr se kroutil, že pravděpodobnost toho, že by tam byl problém je malá a kdesi cosi, a nakonec teda jestli to doporučení opravdu chci, tak říkám že jo, a oni že ho pošlou. Tak očekávám poštu a nic, a pak už jsem měla pár dnů před odjezdem do lázní a tak tam volám a baletka že to ještě neposlali tak jsem jí řekla, že ať to neposílají že si pro to raděj dojedu, tak jsem si pro to po návratu z lázní jela. A celkově já jsem si v tomto centru připadala jak houska na krámě...JIank jsem koukala, že jsi se přestěhovala do Pelhřimova, to jsme skoro sousedky 🙂
@lenkacar Tak to je krásný mooooc držím pěsti, ať máte nádherný dárek na Vánoce 😉

pigy
autor
13. pro 2011

@lenkacar leni, teda ty jsi nosnice 😀 gratuluju, tak tfuj tfuj tfuj, držím palce 😉 pak dej vědět, budu nedočkavá...
@dashi a jsi tam spokojená? ja jezdila do Pelhřimova na školení a ten kraj se mi moc nelíbí 😒

lenkacar
14. pro 2011

pigísku u tebe jsem četla ,že čekáte na leden?

dashi
14. pro 2011

@irinka zdravím 😉 🙂 to musím mít papír z ARTu 😲 já si nechám vytahnout dokumentaci to jim bude muset stačit ne, nebo mi ten papír může dát na recepci, nee? A od kud jsi?

dashi
14. pro 2011

@pigy no po pravdě zvykám si, ale krajina není nejohrší jsou tu fakt moc hezký místa, jen vědět kam vyrazit...akorát je to kraj pánbíčkářu (tím se nechci nikoho dotknout) co pozoruju kort na vesnicích a podle toho to i vypadá, máš některý vesnice, který vypadaj jak kdyby je zrovna opustila sovětská armáda 😲 , řekla bych že neuměj ždímat prachy z EU 😅

dashi
14. pro 2011

@lenkacar ty bláho, taky gratuluju a držím moooc palce do zdárného konce 🙂

irinka
14. pro 2011

@dashi Ahoj, jestli myslíš na imuno, tak jsem měla papír z ARTu a s tím samým a tuším i svýsledkama jsem pak už šla do Pronatalu. Jinak já jsem z Kamenice, zrovna dneska se chystám do Pelhřimova do bazénu, sice komunistickej, ale aspoň něco 😝

pigy
autor
14. pro 2011

@dashi tak hlavně, že jsi spokojená a časem si určitě zvykneš 😉

dashi
14. pro 2011

@irinka tak budu doufat, že to nebude problém až si do Artu půjdu pro dokumentaci 😒 tak to bysme mohly dát někdy kávu, jelikož tu moc kamarádek nemám 😉 a tys jezdila do ČB, nezkoušla jsi Jihlavu?

dashi
14. pro 2011

@pigy taky doufám, ono je to taky tím že tu nikoho neznám až na pár lidí z práce ☹ celou rodinu mám na jihu, ale jak můžu tak tam jedu, ale jo ono se to vstřebá 😉 paradoxně jsem přítelovi tvrdila, že si nedovedu představit, že bych se stěhovala dál než 20km od ČB

pigy
autor
14. pro 2011

@dashi jak se říká, člověk si zvykne na vše a kamarády si tam časem taky najdeš 🙂

dashi
14. pro 2011

@pigy jo určitě chce to čas 😉

ženy, tak dneska mě to v práci teda vůbec nebaví, nemůžu se rozjet....a to nemluvím ani o předvánočních shonu, nemám ani jeden dárek 😖 , sice jsem napekla kopici perníčků, ale zdobit ne a ne, nemůžu se dokopat, těsta zadělaný hnijou v ledničce, prostě se nemůžu rozhoupat a péct....ještě, že mám vánoční výzdobu 😅

dashi
14. pro 2011

jinak přivátám tipy na dárek pro přítele a tchýni.....díky

irinka
14. pro 2011

@dashi Já myslím, že v ARTu jsou zvyklí, páč nejsi první ani poslední kdo odchází 🙂 hlavu bych si z toho nedělala 🙂 Jojo, kafčo můžeme klidně dát 🙂 Jinak Jihlavu jsme nezkoušeli, my jsme v Pronatalu spokojení, on tam pracuje i můj gyndr, takže nemáme důvod změny 🙂