• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
autor
@lenkacar ty jo, to je dost :grinning: tak je aspoň vidět, že jsou moc dobré :slight_smile: taky jsi mohla jeden poslat :unamused: :grinning:
23. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys nebyla tak daleko udělal bych ti k tomu i kafí.. :grinning:
23. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar ty jo, nezní to špatně:slight_smile: já teda myslím, že daleko nebydlím, ty jsi tuším taky z CB
23. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
samá voda :grinning: 60km kočko
23. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim na ležato strašně mě berou ty záda,papa zítra
23. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar ty jo, to jsem myslela, že jsi tady za rohem :unamused: hm, škoda. No nic, tak se měj hezky a zase se ukaž :slight_smile: papa
23. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nedělejte mi chutě! :slight_smile: Já jsem na služebce v Anglii a stravuju se tu šíleně, hned bych si dala tvarohový koláč! :slight_smile:
23. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirabela ahojky, ty se máš, ale tu stravu ti nezávidím, v Anglii není nic moc :unamused: až se vrátíš, tak si dáš koláčky :slight_smile: kdy se vracíš?
23. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirabela ty jsi nějaká chytrá hlava čoveče ..pěknou práci závidim..
24. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kde jste kdo? :grinning:
24. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus já papam ty koláče a taky jsem se byla mrknout na kolotoč ..taky jsem si koupila dvoje cíchy a prostěradla a tak nějak se snažim zabavit ,je to hrůza když jsem doma sama,aspon že přijde bejvalej s manželkou na kávu
24. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar kolik těch koláčů ještě máš? :grinning: no já bych taky potřebovala dokoupit prostěradla. Musím kouknout na net. Jinak taky se docela nudím :unamused:
24. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co budeš dneska koukat v telce ?chtěla bych nějakou romantickou komedii
24. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar já jsem si ztáhla film Ztmívání, má to tři díly celkem a je to moc hezké, takové zamilované :slight_smile: jinak v telce mě neoslovilo nic :unamused: ale mám chu´t na sladké, nějaké koláčky třeba :grinning: asi udělám bábovku...
24. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
stmívání mám a znám a mám i všechny díly knížky ,ten herec je k sežrání a co máš první díl na dnešek nachystaný?
24. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já je zkoukny všechny :grinning: jo a na podzim bude prý čtvrtý díl, už se těším :slight_smile: ty už jsi něco romantického objevila?
24. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej a ty máš jakej ten poslední jak je ta svatba? to ještě ne vid ,to jde teprve do kin v říjnu,no ale tam už neni tak hezkej má tam upláclý ty vlasy
24. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar ten poslední právě ještě nemám, to si musíme počkat, jsem zvědavá, jakej bude :slight_smile:
24. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem slyšela že ten poslední právě rozdělí na 2 :rolling_eyes:
24. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele hnedka bych se od něj nechala rafnout a ještě bych mu dala koláč a kafí ..
24. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar no to nevím jestli jsou dva, ale to je fuk, hlavně, když to bude mít nějaký happy end :grinning: no já bych se taky nechala ravnout klíďo, ale mohla bych naídnout jenom to kafí :grinning:
24. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsi tu knížku? ta je drobet jiná ..
24. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar nečtla , jmenuje se stejně? když tak bych se v pondělí podívala v knihovně
24. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
stmívání ,nový měsíc ,zatmění a rozbřesk
24. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak se na to v pondělí podívám, snad je tam budou mít. No nic, jdu si pustit ten film :grinning:
dobrou noc :slight_smile:
24. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdi to bude něco ..taky si ho možná pustim on je fakt boží ..
24. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si taky nakonec pustila to stmívání a o půlnoci jsem to vypla ,hned jak dohrály ten baseball,to už pak neni tak romantické,jak se ti to líbilo?
25. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar no já koukala na všechny díly, viděla jsem to už víckrát, ale můžu se na to dívat pořád. Moc se mi to líbí :grinning:
25. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten 3díl je ale na mě moc masakr ,ruce ,nohy vzduchem to já spíš to ňuňání a tak ..
25. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :grinning: no to já taky radši ňuňání a tak... doufám, že v tom novém dílu toho bude víc, třeba mu už dá :grinning: no určitě, když se vezmou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek