• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
to je jasný že mu dá ,doufám že bude vidět nějakej zásun :grinning: :grinning:
25. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hádej co mám k obědu ,stříbrné řízky kuřecí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ,normálně mi na ty obalený řízky pustil alobal :angry:
25. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :grinning: nekecej, to taky jde? to jsem fakt neslyšela... no snad budou i chutnat :grinning:
25. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bych mohla do prostřeno inovace bez legrace .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :grinning: ty jsi kouzelník :sunglasses:
25. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar já jdi vykouzlit nějaké koláčky, jsi mě navnadila :grinning:
25. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim...já mám taky kuřecí žízky,ale bez alobalu..... :wink: :grinning:
25. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes ka je asi nějaký řízkový den :grinning: já je teda měla včera :slight_smile:
25. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste dnes po těch řízcích nějaké unavené, bo co :grinning:
25. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne já byal na kolotočích a potom dorazil mangel a je nějakej chcíplej tak jako solidárně dřepim v obýváku na gauči ..
25. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :grinning: ty jsi tak hodnááááá mangelka :slight_smile: cos mu dala k véči?
25. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to já vim už z knížky že budou ..a na youtube jsem taky lovila ..ale do kina už na to nepůjdu počkam si a stáhnu z pc ..k večeři dostal stříbrnej řízek :sunglasses:
26. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak už aby to bylo k vidění:slight_smile: a co říkal na ten řízek? :grinning:
26. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nic neříkal ..
26. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :grinning: vděčnej strávník, toho bych taky brala. Tak už se mi to krátí, jsem zvědavá, jestlo dostanu mrchu včas :unamused:
26. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stimuluješ něčim? a nebo uděláte jen co ti naroste ..hlavně aby ten folík byl plnej a vajo zralé
26. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak já hlavně až to dostanu, tak jdu na krev, pak na utz a tam se uvidí, jestli budu stimulovat, nebo půjdu nejdřív na laparku. No přála bych si řadši, aby našli příčinu a já šla třeba na laparku. Tak jsem zvědavá :unamused:
26. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar jak jsi na tom teď ty?
26. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekam na tu prahu 12.10 na imuno,bez toho na žádnej pokus nejdu ..ta doktorka mi napíslaa ,že to není dobré a ikdybych otěhu zase můžu potratit ,takže pokud vyjde něco zle tak přeléčit ..
26. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar a na imuno jedeš kam? do Podolí?
26. zář 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne do podolí už ne ,tam jsem to zrušila ,pojedui na karlovo náměstí
26. zář 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar tak jsem na tebe zvědavá, já byla právě v Podolí :slight_smile: proč jsi to tam vlastně zrušila?
26. zář 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože pospícham do konce roku a tam mě objednali až v listopadu a kdyby něco zjistili nestačim nasadit větší kalibr .. a taky jsem se doslechala že na karláku dělaj něco jiného .. a léčí i jinak ..chci to zkusit ..
26. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar aha, tak držím palce. Mě dali právě na výběr, buď Plzeň, nebo Praha Podolí, tak jsem jela radši do Prahy. Jinak já mám všechno vče. genetiky a nic se nenašlo. Tak snad se teď už stane konečně zázrak, jinak nevím :unamused:
26. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky dali podolí a plzen tak tohle jsem si sehnala po doporučení jedný holky ..
26. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar jo tak, tak ať ti do dopadne dle tvých představ :slight_smile:
26. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim ,že moje a tvoje představy jsou nachlup stejné..nemám pravdu?dneska jsem vařila k večeři chleba s máslem a ředkvičkama :grinning:
26. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar no asi máš :grinning: já si strašně přála, aby něco našli a mohli to dát do cajku a ono nic no :unamused:
ty jo, nekecej, ty taky? já dělala taky chleba s ředkvičkama
:grinning:
26. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ony už potřebovaly zlikvidovat už byly takové unavené :grinning:skoro jako já
26. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek