Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

lenkacar
25. zář 2011

to je jasný že mu dá ,doufám že bude vidět nějakej zásun 😀 😀

lenkacar
25. zář 2011

hádej co mám k obědu ,stříbrné řízky kuřecí 😝 🙄 ,normálně mi na ty obalený řízky pustil alobal 😠

pigy
autor
25. zář 2011

@lenkacar 😀 nekecej, to taky jde? to jsem fakt neslyšela... no snad budou i chutnat 😀

lenkacar
25. zář 2011

no bych mohla do prostřeno inovace bez legrace .. 😝

pigy
autor
25. zář 2011

@lenkacar 😀 ty jsi kouzelník 😎

pigy
autor
25. zář 2011

@lenkacar já jdi vykouzlit nějaké koláčky, jsi mě navnadila 😀

also
25. zář 2011

Zdravim...já mám taky kuřecí žízky,ale bez alobalu..... 😉 😀

pigy
autor
25. zář 2011

dnes ka je asi nějaký řízkový den 😀 já je teda měla včera 🙂

pigy
autor
25. zář 2011

jste dnes po těch řízcích nějaké unavené, bo co 😀

lenkacar
25. zář 2011

ale ne já byal na kolotočích a potom dorazil mangel a je nějakej chcíplej tak jako solidárně dřepim v obýváku na gauči ..

pigy
autor
25. zář 2011

@lenkacar 😀 ty jsi tak hodnááááá mangelka 🙂 cos mu dala k véči?

pigy
autor
25. zář 2011
lenkacar
26. zář 2011

no jo to já vim už z knížky že budou ..a na youtube jsem taky lovila ..ale do kina už na to nepůjdu počkam si a stáhnu z pc ..k večeři dostal stříbrnej řízek 😎

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar tak už aby to bylo k vidění🙂 a co říkal na ten řízek? 😀

lenkacar
26. zář 2011

vůbec nic neříkal ..

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar 😀 vděčnej strávník, toho bych taky brala. Tak už se mi to krátí, jsem zvědavá, jestlo dostanu mrchu včas 😒

lenkacar
26. zář 2011

a stimuluješ něčim? a nebo uděláte jen co ti naroste ..hlavně aby ten folík byl plnej a vajo zralé

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar tak já hlavně až to dostanu, tak jdu na krev, pak na utz a tam se uvidí, jestli budu stimulovat, nebo půjdu nejdřív na laparku. No přála bych si řadši, aby našli příčinu a já šla třeba na laparku. Tak jsem zvědavá 😒

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar jak jsi na tom teď ty?

lenkacar
26. zář 2011

já čekam na tu prahu 12.10 na imuno,bez toho na žádnej pokus nejdu ..ta doktorka mi napíslaa ,že to není dobré a ikdybych otěhu zase můžu potratit ,takže pokud vyjde něco zle tak přeléčit ..

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar a na imuno jedeš kam? do Podolí?

lenkacar
26. zář 2011

ne do podolí už ne ,tam jsem to zrušila ,pojedui na karlovo náměstí

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar tak jsem na tebe zvědavá, já byla právě v Podolí 🙂 proč jsi to tam vlastně zrušila?

lenkacar
26. zář 2011

protože pospícham do konce roku a tam mě objednali až v listopadu a kdyby něco zjistili nestačim nasadit větší kalibr .. a taky jsem se doslechala že na karláku dělaj něco jiného .. a léčí i jinak ..chci to zkusit ..

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar aha, tak držím palce. Mě dali právě na výběr, buď Plzeň, nebo Praha Podolí, tak jsem jela radši do Prahy. Jinak já mám všechno vče. genetiky a nic se nenašlo. Tak snad se teď už stane konečně zázrak, jinak nevím 😒

lenkacar
26. zář 2011

mě taky dali podolí a plzen tak tohle jsem si sehnala po doporučení jedný holky ..

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar jo tak, tak ať ti do dopadne dle tvých představ 🙂

lenkacar
26. zář 2011

já myslim ,že moje a tvoje představy jsou nachlup stejné..nemám pravdu?dneska jsem vařila k večeři chleba s máslem a ředkvičkama 😀

pigy
autor
26. zář 2011

@lenkacar no asi máš 😀 já si strašně přála, aby něco našli a mohli to dát do cajku a ono nic no 😒
ty jo, nekecej, ty taky? já dělala taky chleba s ředkvičkama
😀

lenkacar
26. zář 2011

no ony už potřebovaly zlikvidovat už byly takové unavené 😀skoro jako já