První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

adenka84
7. únor 2011

Holky omlouvám se za ty šílený překlepy snad to po mě přeluštíte...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 Ty jo, to je fakt mazec 🙂 No pokusím se tu imulogii zařídit. Ale já už jsem ze všeho tak unavená ☹

adenka84
7. únor 2011

misoat nedalo mě to anašla jsem si ten tvůj CAR a tam píšou, že kultivaci a hormonální profil dělají...řekla bych, že mají tu vebovou stránku moc pěkně udělanou...a takhle vypadají velice důvěryhodně...jsi si jsitá, že si tím vyšteřením neprošla?

adenka84
7. únor 2011

misoat to ti věřím, že tě to unavuje...a co mám říkat já? chceme mimi tak musíme bojovat...nemáme to jendnoduché...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 Hormonální profil mi dělali na začátku, když jsem do Car přišla a kultivaci mi dělali taky na začátku, ale ne před IVF.
Jo webové stránky mají moc pěkně udělané.

adenka84
7. únor 2011

já jsem si říkal, že v tom bude zakopaný pes...kultivace a hormonální profil může být starý půl roku déle ne...a u tebe určitě starší půl roku nebyl, že jo? takže je vlastně vše v pořádku...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 no doufám, že po tom co máš už všechno za sebou ti to vyjde 🙂 Moc bych ti to přála 🙂

adenka84
7. únor 2011

já bych ti to také moc přála, přeji to všem holkám co o mimi bojují jako právě mi....

misaot
7. únor 2011

@adenka84 Hormonální profil mi dělali před rokem a tu kultivaci asi před čtyřmi měsíci.

adenka84
7. únor 2011

aha no tak alespoň tu kultivaci..třeba si měla hormonální profil ukázkový...i když člověk nikdy neví, jaký bude za měsíc...
u nás Vcaru se vždy dělá před IVF...prostě než se začne se stimulací tak se musí udělat všechna tahle vyšteření..výsledek je do 10 dnů...pak se jde na UTZ jestli je vše v pořádku no a pak se zvolí vhodná stimulka...UTZ je pak po 4 dnech...+opět náběry krve před OPU..

adenka84
7. únor 2011

každé centrum ¨to má jinka...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 No doufám, že nic nezanedbali....jsem vystrašená a nevím co mám dělat dál....nevím jestli se na to nemám hcvíli vykašlat a dát se dohromady, nebo jestli v boji prostě nepřestávat.

misaot
7. únor 2011

@adenka84 Když máš za sebou už několikrát IVF, to bylo všechno v loňském roce? To jsi zřejmě často na neschopence...co na to říkají v práci?

adenka84
7. únor 2011

Ymslím, že nezanedbali...v takovém Centru by měli vědět co dělají...nechtěla jsem tě vystrašit, ale po přečtení jejich vebovky myslím, že je vše oK...
určitě nepřestávat bojovat...zkus ještě ten KET a i kydyb to nevyšlo..tak paouzu si můžeš dát potom...ale nevzdávej se vždyť třeba ani teď není nic ztraceného...

adenka84
7. únor 2011

misoat....
na neschopence jsem dost často..to je pravda...naposled jsem byla v listopadu a to celý měsíc..byla jsem ve Františkových Lázní...no a teď jsem doma přesně 3 týdny...
ty všechyn IVF nebyli během roku..
1.IVF bylo v srpnu 2009, KET listopad 2009...2.IVF červenec 2010 a 3.IVF teď v lednu..
v práci? nic? ví to o mě, toelrují to a přejí mě, to....jsou v tomhle chápající...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 Tak to je skvělí 🙂 a ty Františkovy lázně se specializují na reprodukci? To sis navrhla sama a nebo doktor? A bylo to přes pojišťovnu?

misaot
7. únor 2011

@misaot Ok, taky si myslím, že bych měla ještě dát ten KET a pauzu si dám potom.....partner je úžasně trpělivý, poslední dobou ztrácím nervy jen já .-)
No třeba nic ztracené není, jen nevím , byla by to asi hodně velká náhoda, že zrovna u mě by se testy mýlily. A jak to, že tebe takhle test zradil?

misaot
7. únor 2011

@adenka84 máš nějaké příznaky? Jak se cítíš?

adenka84
7. únor 2011

Franriškovy Lázně mě doporučil můj gynekolog...loni v březnu jsem bala na laparaskopii a hysteroskopii tak jsme využili toho, ale hlavně mi tam poslal kvůli neplodnosti..ve FL se specializují přímo na nepldonost...
vhledem k tomu, že jsem měla za sebou 3IUI a 2.IVF a 1.KEt snaha o těhotenství 4 Roky..dítě žádné tak na pojišťovně nebyl žádný problém...za týden mi poslali termín a za 3 týdney jsem frčela..bylo to úžasný..uže sjem tam byla podruhé...vše jsem měla harzené pojišťovnou jela jsem na tzv.Křížek...

adenka84
7. únor 2011

test zradil, protože mě upadl na zem..tím se znehodnotil...dnešní testy josu velice citlivé, jak se na ně dostane něco co tam být nemá tak nefungují...
Jak se cítím? stále stejně, jaklo před mrchou...

misaot
7. únor 2011

@adenka84 aha, booooze to je smůla co? No snad dopadne pozitivně.
Nejhorší u mě je, že já už se necítím ani jako před mrchou. Vůbec nic necítím nic mi není ☹

misaot
7. únor 2011

@adenka84 a jaké procedury na neplodnost ti tam dělali?

adenka84
7. únor 2011

jenže nehážu flintu do žita..zítra se rozhodne..buď budu hrozně š´tasná a nebo si po pláču..otřepu se a půjdu dál...

procedury, jsou tam hlavěn gynekologické, jako je vaginální irigace, to je výplach pochvy minerální vodou, pak bahení tampń, to je slatina kterou ti zavedou do pochvy, ty ležíš zapalená 20 min..pak ti ji vypláchou opět minerální vodou, pak gynekologický plyn, to sedíš na záchodové míse a dopochvy tě poudí léčivý plyn, ktreý tě prokrvuje celé ženské orgány, pak slatiný zábal, na bříško a záada dostaneš teplé bahínko a odpočíváš 20 min, pak uhličítá, koupel, opět prokrvuje, perličková koupel, cvičení v bazénu, to jsou halvně cviky na psoílení pánevního den, pak masáže, ty jsou moc příjemné a parafín na ruce, to je spíše kosmetická procedura...zlepšili se mi po něm nehty, a hlavně mě konečně alepsoň chvilku hřály ruse...jo aještě plyná obálka, zabalí tě do pylte a pouští a napustí tě plynem, opět na ženské orgány...

petrajda
7. únor 2011

misaot - já takynecítím nic.
adenka - taky by mě zajímaly procedury v lázních 😉

petrajda
7. únor 2011

adenka - to nezní špatně 🙂

misaot
7. únor 2011

@adenka84 no zní to výborně... hned bych jela.... ale teda měsíc je hodně dlouhá doba 🙂

petrajda
7. únor 2011

pro mě je měsíc taky dlouhá doba,ale zní to lákavě. Jenže ještě ke všemu nejsem takovej ten družící se typ..takže nuda po večerech ..by to u mě jistila pokud bych nenašla spřízněnou duši 🙂

adenka84
7. únor 2011

Holky měsíc utekl jako voda...a moc ráda ana oba pobyty vzpomínám..já jsem velice společenský typ amám spíše ráda společnost starších lidí...takže pro mě to tambylo ideální...byli jsme tam jen dvě co jsme byli stejně staré..jinak tam byli lid nad 50 let a víše..ale jak říkám vůbec mě to nevadilo...
jukněte do albíčka mám tam nějaké fotečky...
po večerech nud anebyla nikdy..buď jsme chodili tančit, do kina, do doivadla, neobo jen tak do kaváryn...nebo jsme si šli zaplavat..měli jsme bazén na hotelu a byl k dispozici kdykoliv po celý den..

capricej
7. únor 2011

Ahoj děvčata, tak já jsem dneska byla na krvi a výsledek negativní. Takže 17 jdu na kontrolní ultrazvuk a pokud bude vše o.k. tak hned si v tomto měsíci půjdu pro 2 mražáčky. Mějte se dobře a žádné stresy 😉

petrajda
8. únor 2011

capricej - ahoj. Měl by to tu někdo konečně prolomit. Ach jo..to mě mrzí. Pro tebe to je také první ivf? Už se nepamatuju.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru