Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
11. dub 2010

nene jsem u bratra psala jsem ti do IP ale zasedla sem si k netu protože mě to tu už nebaví!

andinka22
11. dub 2010

Hezké nedělní dopoledne,

Peci to uteklo, takže dneska už začínáš píchat, že? Tak ať ti to jde hezky od ruky.

Stephi to je mi moc líto, posílám aspoň malé pohlazeníčko na dušičku, vím moc dobře, jak se teď cítíš, zažila jsem to už strašně mockrát. Je fajn, že máš ještě mražáčky, to je fakt obrovská výhoda, tak hlavně naber hodně síly a uvidíš, jednou to vyjde. Ale třeba bylo ještě brzy a přeci jen ty // na tebe vykouknou, moc bych ti to přála.

Sukubko tak to je paráda, tak potichoučku gratuluji.

Anet a co ty, kdy budeš testovat, opravdu až zítra? Tak moc držím pěsti.

Hezkou neděli všem. 🙂

andinka22
11. dub 2010

Jinak mě bolí hrozně v krku, mám rýmu, takže dneska zalezu do pelíšku a budu ležet. Ať to vyležím, než bude další boj.

stephanie
11. dub 2010

andi, děkuji, jsi moc hodná...
asi je to opravdu pasé, dneska jsem si znovu dělala test a je negativní... ☹
budu se snažit nabrat sílu, ale nevím, kde ji vzít???

jsem ale moc ráda za sukubku!!! držím palečky!!!!

taky přeji hezkou neděli

andinka22
11. dub 2010

Stephi vím, že je to moc těžké, mě taky vždy trvá než naberu sílu, ale zase se tím vždycky nechci moc trápit, takže se něčím zabavím a vždycky si něco hezkého koupím pro radost, když už to stojí za h....a hned je mi pak lépe. Já nikdy za ty všechny pokusy nenašla ani ducha, vždycky moc věřím a stejně nikdy nic. Já až ho tam jednou uvidím, tak mě asi rovnou klepne.
Takže si udělej hezkou radost. 🙂

sukubka
11. dub 2010

Step moc děkuju.Je mi to s tebou moc líto,opravdu,ale to víš. ☹

stephanie
11. dub 2010

andi děkuji, jsem ráda, že vás mám...já to totiž nikomu neřekla,že jdu na další pokus, takže se v tom plácám sama...manža to nějak neprožívá, tak že tu pořád nad tím přemýšlím a bulím a ke všemu mám samolitovací náladu 😝
ale dneska se chystám koupit rifle, tak snad si radůstku udělám...
jsi moc statečná andi, klobouk dolů...já jsem z toho strašně vyčerpaná...
děkuji moooc, jsi moc hodná 😵

andinka22
11. dub 2010

Stephi já o tom taky většinou nikomu nic neříkám, ani v rodině, protože těch pokusů už bylo tolik, že už se mě o tom ani mluvit nechce. Chápu to, jen si hezky pobreč, já i když už jsem toho vydržela hodně, jako všechny berušky tady, tak taky vždycky bulím a je to tak jak píšeš, ti chlapy to berou úplně jinak. Já se divím, že můj manža to ještě tak nějak v pohodě zvládá, je fakt, že jeden čas mrčel, ale tak nějak jsem mu nadala a od té doby je klid. Tak hezky pokup.

Holky posílám Vám odkaz na dnešní novinky:
http://www.super-obleceni.cz/novinky-a-akce/

Zatím pá

aneta1199
11. dub 2010

Sukub - bomba !!!!!!!!!!!!! Jak to, že jsi to včera zatajila ? 😉 A příznaky fakt žádné ?

Já to fakt vydržím do zítřka, hrozně se toho bojím 😢

smilers
11. dub 2010

Sukub, taky zatim potichu gratuluju 😵 Jsem moc rada, ze Vam to konecne vyslo, tak se drz holka a sem tam dej o sobe zpravu, at vim, jak pokracujete🙂

juvik
11. dub 2010

Sukubko, paráda 😵 ....opatruj se...držím palce 😉

Anet, tobě na zítra taky 🙂

hezkou neděli všem 🙂

misa.patrik
11. dub 2010

Ahoj holky Sukub verim ze bude silit 🙂 a vsem ostatnim drzim palce aby byly // 😉 Ja zacinam byt nejaka nervozni a nevim z ceho 😒 snazim se na to nemyslet ale nejde mi to .. jdu smazit kvetak a odpoledne upecu boruvkovy kolac musim se zabavit at mi to do patku utece 🙂

asmeena
11. dub 2010

sukub: promiň, že jsem ti neodepsala na tvou sms, ale taky jsme byli od rána v jednom kole. Já jsem šla na krev 12 den po ET a měla jsem HCG 134. 😉 Zatím ti tiše gratuluji.

beras
11. dub 2010

Ahoj holky 😀 manžel si vzal Tomíka ven tak mám veget a nakukuju 😀 😀 Dnes máme půl roku a děsně to uteklo ☹ .Sukubko tfuj,tfuj at to pokračuje jak má 😀 😀 Stephanie taky jsem to vždycky obrečela ☹ ale ted si děkuji,že jsem tak dlouho vydržela a bojovala až do nádherného konce.Těch pět let jsem prožila ve stresu a slzách tak určitě bojuj 😉 Holky s tím úmrtím prarodičů ☹ je mi to strašně líto ale věřte,že jsou volny dušičky pro vaše miminka.Já jsem to zažila loni když mi v sedmém měsíci těhotenství zemřel dědeček.Tomášek se narodil přesně na den za dva měsíce a rok před tím zemřel manželovi bratranec na rakovinu 14.října a Tomík se narodil 10.října .Tak něco opravdu na tom je ☹ Teddy 😀 hele Vojtík mi připadá jako bys tam měla Tomíka.Svoji první návštěvu Globusu krom toho co spal proječel 😖 ale je to tím,že mezi tolika lidmi byl poprvé.Světlo,kravál a já byla spocená a říkala si ,že tam se chlapec opět podívá až bude sedět a koukat 😀 😀 😀 😀 Holky mějte se a ta se to tady pozitivníma testama začne zase hemžit. 😀 😉

stephanie
11. dub 2010

beras díky...určitě budu bojovat, jen se potřebuji z toho zase trošku otřepat...
ale děkuji, jsi hodná 😉

sukubka
11. dub 2010

holky já pak zkusím poslat foto,ale neumím to s tím tchánovým notbukem neumím tady zapnou to blůtů!tak až dorazí manža jestli to zmákne!

kvakuska
11. dub 2010

sukub tichoulilince gratuluji 🤐 😵

kvakuska
11. dub 2010

anet držím palce 😉

zuzka72
11. dub 2010

To je hnusny počasí 😢
😀 Nevím, kdo tyhle usínáčky vymyslel, ale zasloužil by metál 😀 My je máme druhý den a jen k nim čuchnem a spíme a to jsem je vyprala, takže napuštěny ničím nebudou. 😀

kvakuska
11. dub 2010

stephi je mi to líto, ale ještě bych úplně flintu do žita neházela, zkus udělat testík za 2-3 dny, přece jen každé ženě to hcg roste jinak, pořád ještě chybí 3 dny do oficiálního testovacího termínu a lékaři ten termín nedávají jen tak od oka, má to svůj důvod ... ne že bych v tobě chtěla živit nějaké plané naděje, ale nevidím to ještě jako definitivní výsledek, pro jistotu pokračuji v držení palců 🤐

sukubka
11. dub 2010

holky mám v albu testy!

stephanie
11. dub 2010

ahojík kvakusko,

jsi hodná, děkuji,,,,ještě jednou testnu, to víš že jo...ale myslím, že po blastocystách už by měl být alespoň duch...
paradox je, že mě najednou přestalo bolet to břicho...prsa bolí dál, ale to je z utroše..ten mi stejně myslím zítra nebo v úterý dojde...
sukub, to jsou kráááásnééé testíky, držím palečky!!! 😵

britka
11. dub 2010

Sukub super pěkně ti čárky sílí jen tak dál.Stephi nebuď smutná ještě ti chybí 3 dny a zbytečně se stresuješ a máš být v klidu.Tedy mi vždy jak jedu kolem tak mi oči kouknout jestli tam nejsi,včera jsme jeli na oslavy a tento týden mám raní a jedu z práce k mamce hlásím předem. 😀 To počasí je děs ☹

stephanie
11. dub 2010

ahoj brit - no jsem realista 😉
jsi hodná...stresy to jsou, to jo...
venku je opravdu hnusně, před chvílí jsem tam byla, opravdu aprílové počasí, ale př. týden prý má být 17 stupňů, tak jsem zvědavá 😉
holky, to máte fajn, že se potkáváte, vy už jste se znaly předtím, nebo z koníka?

asmeena
11. dub 2010

sukub: tak teď už to opravdu není duch jako minule, ta krásně sílí, držím pěstičky

aneta1199
11. dub 2010

Holky - zázrak !!!
Já to nakonec nevydržela a testla.

Jsou tam !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stephanie
11. dub 2010

ANET TAK gratuluji!!!! to je super 🙂

misa.patrik
11. dub 2010

tak i Tobe gratuluji Anet opatrujte se holky 🙂

Jeste se zeptam jak jste to mely prodlouzenou kultivaci nebo normalne?? sukubka?? anetka??

aneta1199
11. dub 2010

Míšo, zaváděli nám to třetí den po OPU - po 72 hodinách. Měly jsme to se Sukubkou stejně.

Je to ale neuvěřitelný, obě jsme po minimálkách, Sukub měla 3 embrya, já jen 2 a prostě to tam dneska je.

misa.patrik
11. dub 2010

To je baaajecne fakt 🙂 Me Macháč rekl ze u me bude lepsi prodlouzena kultivace 😒 tak ja nevim