• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. srpna 2017 
holky to je super, že to máte stejně....škoda, že se k vám nepřipadám :frowning2:
tak vidíte, není pravda, že čím starší stadium embryjka, tím lepší..já měla blastocystu a nic
moc vám to přeju :dizzy_face:
11. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je paráda, Anet, Sukub mám z vás velkou radost :dizzy_face:

Stephi, nesmutni :frowning2: ....proč je to tak složité....kdyby aspoň když už podstoupíme všechny ty procedury, byl jistý výsledek...ale bohužel není :unamused:

My jsme vylezli na chvilku ven, ale je tam neskutečná kosa....u nás hlásím 2 st. :rolling_eyes:
11. dub 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet: to je krásné už 9 den po ET taková krásná druhá čárka, tak ať krásně sílí. Budeš následovat Zuzi s dvojčátkama :dizzy_face:
11. dub 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ti hajánci jsou moc pěkní, taky už jsem uvažovala jestli si takového koupím, měli ho zrovna v Tesku v akci krásného modrého slonečka, ale raději už s tím nakupováním končím.
11. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ti tvoji prďolkové jsou nádherní...hned bych si je poňuchňala :dizzy_face:
11. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet to je úplně super!!!!Kdy asi hodláš jít na krev?já chtěla zítra,ale nechám to raději až na úterý!
11. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsou tady krásné zprávy. Čárky jsou krásně vidět, žádní duši :slight_smile: tak gratuluju!!!
Zuzi, Ti tvoji bobíšci jsou fakt k pomazlení!

Steph, mrzí mě to ze Tebe, i když do středy jsou ještě 3dny. Tak kéž by se ukázala druhá čárka.
Já chtěla začít s minimálkou ještě teď v dubnu, ale nějak nám to časově nevychází, tak asi odsunem další pokus až na květen. :unamused: i když kdo to má vydržet :frowning2:¨
11. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..nakukuju a těším se moocc s Vámi...
Stephi drž se příště to vyjde určitě:slight_smile:)) začíná se tady opět dařit!!!
Anet ,Sukub krásné testy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce na srdíčko :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kéžby se dařilo pořád...teď nás bude taky hromada, co budem stimulovat, v dubnu, květnu...snad to jaro bude plodné :wink:
11. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no verim ze jo :slight_smile: rok 2010 je krasne kulaty tak at se nam i ty briska tak kulati :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky určitě ten rok 2010 bude štastnej!!!
Daisy víš jak ten duben uběhne a květen je tu cubydup!ikdyž vím jak se to vleče když se člověk na to tak těší!
11. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo nejak tu k Vam nemuzu zapadnout :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak se mejte holky dobrou...
11. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, proč? Co se stalo?
11. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim nejak se tu vubec nemuzu zorientovat :unamused: snazim se cist clanky zpetne ale mam v tom gulas jako pra.. :confounded: budu asi jen koukat az se bude neco u me dit tak pisnu ..
11. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, já na krev tento týden nepůjdu. Budu dělat každé ráno testy a možná někdy další týden vyrazím.

Je to neskutečný - můj první pozitivní test v životě, pořád se z toho nemůžu vzpamatovat !
11. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, to se nedivím, že máš guláš...je nás víc a víc a všechno zapamatovat si nejde...ale už tu budeš déle, tak se zorientuješ :wink:
Já jsem byla taky zpočátku mimo, ale teď jsem ráda, že jsem holky tady poznala...chodím sem ráda :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja si to tu strasne rada procitam kdyz nemam co delat :slight_smile: koukam na fotoblogy na ty krasne testiky a povedene miminka jsou to super stranky :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, tak si to užívej :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze se Vam to tu hezky rozjizdi, myslim tehulky :wink: nu a vsem co zacinaji nebo zacnou stimulovat nebo se snazit, preji hodne stesti a hlavu vzhuru, i kdyz to nekdy nejde :wink:

anet dodatecne taky gratuluju i kdyz se nezname :wink:
11. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, to jo...dřív jsem víc chodila na jiné fórum, ale tady se mi to líbí víc....a taky to tu víc žije :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek se ale taky loučím...jdu za manžou a taky si dát něco dobrého....mám mlsnou :sweat_smile:
hezký večer a dobrou
11. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to urcite ja hodne chodivala na MT ale tam uz to totalne upadlo z nasi stare party snazilek jsme zbyly jen tri ... uz to hrozne upadlo
11. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsou dobré zprávičky přeji vám to, kolik toho protrpíme aby jsme měly miminka.Kéžby jsme se k vám letos přidaly .Stephi testni si ve středu a nemysli na to aspoň do středy jo?
11. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 11tt
MICINKA - těhule 21tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
11. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobroou :grinning:
11. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám všem děkuju!

Zítra odpoledne se zase ozvu. Sice se pro mě změnil svět, ale do práce přece jen půjdu :grinning:
11. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy, pěkně jsi nám to zaktualizovala :wink:
11. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizíííím :grinning:
11. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky a hezké pondělí! ať už v práci nebo doma :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 11tt
MICINKA - těhule 21tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
11. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek